Skocz do zawartości
IGNORED

Buduję sobie jaskinię do zabawy


Butler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ta szafka wisząca jest na tyle szeroka, że sub ma być pod nią?

Ja siedzę od ekranu około 3,3m 3,2m. Ekran mam 82cm od podłogi. Zdecydowanie wolałbym go mieć nawet 50cm od podłogi. Ale to po prostu pokój. Nie miałem takich możliwości ingerencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, STELVIO napisał:

A ta szafka wisząca jest na tyle szeroka, że sub ma być pod nią?

Nie, sub/suby zmieszczą się obok, dlatego łatwo daję się przekonać do zmiany koncepcji. Zobaczymy co odpowiedzą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu napisane że optymalnie 70-120cm od podłogi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , tym się sugerowałem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogi to są dobre dla gospodyń domowych.

Przy takiej odległości, te 70cm nie będzie tak źle. 50-60 było by najlepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zmienić. Pas rozbiegowy 60cm, ekran będzie +-75cm od podłogi. Dzięki Wam za ZGODNE rady. Klipsch centralny RP-504C ma 17,3cm wysokości, szafka 41cm, co daje łącznie niecałe 60cm więc będzie mogła wisieć te 15cm nad podłogą. Robot sprzątający się zmieści 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Butler napisał:

Udało się zmienić. Pas rozbiegowy 60cm, ekran będzie +-75cm od podłogi. Dzięki Wam za ZGODNE rady. Klipsch centralny RP-504C ma 17,3cm wysokości, szafka 41cm, co daje łącznie niecałe 60cm więc będzie mogła wisieć te 15cm nad podłogą. Robot sprzątający się zmieści 😄

No i pięknie. Btw co to za program gdzie robisz wizualki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PawelMitsu napisał:

No i pięknie. Btw co to za program gdzie robisz wizualki?

Program to Mastercam, moje służbowe podstawowe narzędzie do pracy - programowanie maszyn CNC. Służy mi też czasem jak widać do prywatnych celów 🙂 W SolidWorks też bym podobnie ogarnął, ale nie mam u siebie w domu licencji. Klucz Mastercama mam praktycznie zawsze ze sobą więc w domu też mogę sobie poklikać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2021 o 10:31, Butler napisał:

Udało się zmienić. Pas rozbiegowy 60cm, ekran będzie +-75cm od podłogi. Dzięki Wam za ZGODNE rady. Klipsch centralny RP-504C ma 17,3cm wysokości, szafka 41cm, co daje łącznie niecałe 60cm więc będzie mogła wisieć te 15cm nad podłogą. Robot sprzątający się zmieści 😄

+/-75 cm (notoroczny błąd piszących), to może być -75cm od podłogi w dół 🙂 albo w górę, gdybyś napisał wysokość około 75cm to ok 🙂

W kraftmannie usłyszysz to co im jest wygodniejsze, bo akurat na tym więcej i łatwiej zarobią, mają ciekawe opinie w internetach 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus minus... Wyjdzie docelowo jakieś 75cm. Przynajmniej w teorii, zależy jak mi się sufit powiesi i zmieści w nim ta całą skrzynkę. Z przedmiotów humanistycznych to ja orłem nie byłem, więc mi się moich plusominusów proszę się nie czepiać 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Butler napisał:

 Z przedmiotów humanistycznych to ja orłem nie byłem, więc mi się moich plusominusów proszę się nie czepiać 😜

To nie przedmioty humanistyczne są winne a logiczne myślenie 🙂 to tak do wszystkich popełniających ten błąd 🙂 Dobry jest ten cudak z Technikarium na Youtubie: "ten subwoofer waży PLUS MINUS 23 kg" albo "cena takiego zestawu to PLUS MINUS 12000zł" 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam więcej w słownictwie takich Twoich "braków w logicznym myśleniu". To zwykłe naleciałości językowe, utarte schematy wymowy... Wiem że błąd, ale nie zawsze przywiązuję na 100% (plus minus) uwagę do każdej wypowiedzi. A Ty od razu diagnozujesz we mnie problemy z logicznym myśleniem. Zaraz depresji dostanę 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2021 o 15:22, Butler napisał:

Ale ja mam więcej w słownictwie takich Twoich "braków w logicznym myśleniu". To zwykłe naleciałości językowe, utarte schematy wymowy... Wiem że błąd, ale nie zawsze przywiązuję na 100% (plus minus) uwagę do każdej wypowiedzi. A Ty od razu diagnozujesz we mnie problemy z logicznym myśleniem. Zaraz depresji dostanę 😉

A gdzieżbym śmiał diagnozować 🙂 buduj jaskinię i opisuj co i jak tam robisz, ciekawy temat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, RobertG7 napisał:

buduj jaskinię i opisuj co i jak tam robisz

Ok... Złożyłem szafę rack.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Z dodatkowym cokołem to prawie 220cm. Moje spostrzeżenia... Instrukcja to jakiś absurd, tak niewyraźnej i nieścisłej dawno nie widziałem. Wiele elementów musiałem montować/przykręcać na tzw. czuja, kilka musiałem przemocowywać. Np. na samym końcu nie mogłem zamknąć drzwi z powodu zamka który opierał się o pionową szynę, cokół też dwa razy skręcałem... Ale się w końcu udało. Z samej jej budowy jestem zadowony, jedynie boczne ściany muszę czymś odizolować od ramy bo stukają obijając się o nią. Przednie i tylne drzwi mają w komplecie stosowne odboje (oczywiście w instrukcji cisza o nich i do czego to gumowe coś w woreczku może służyć). W komplecie jest górny panel z wyświetlaczem, wentylatorami i termostat do regulacji obrotów.

IMG_20210909_122935.thumb.jpg.01fdc47f7453781445a610081129a2cf.jpg

IMG_20210909_122815.thumb.jpg.c708faa794947560039741dcad9e0302.jpg

IMG_20210909_122834.thumb.jpg.a34b76e37058dd31a53445c102cf821a.jpg

Miałem też w ostatnich dniach gościa (jednego z naszych forumowiczów) który przywiózł mi prosto do domu serce do mojego systemu kina. Amplituner DENON AVC-X4700H. Razem w końcówką Atoll AM200 którą kupiłem kilka dni wcześniej, będą miały swoje miejsce w szafie. Dobrze że się mieszczą na szerokość, niewiele a by zabrakło. Muszę pozamawiać jednak półki i regały - ich w zestawie z szafą nie było.

IMG_20210909_122735.thumb.jpg.50126b3d0bbb5caae936608ef6f341f8.jpg

Czekam na ekran do projektora, bez niego nie mogę skończyć podwieszenia sufitu. Jest więc czas na inne prace. Rury do grzejnika, nowe okno, drzwi... Końca nie widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Butler napisał:

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciesz się że wszystko było proste i nie uszkodzone. To jet mega tandeta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Teraz, fetek napisał:

tandeta

Cena=tandeta lub jakość, jeżeli ma ktoś ograniczony budżet to nie ma co się dziwić, że szuka po najniższej lini 

Też chciałem kupić od tej firmy szafkę rack tylko że niższa bo około 1200/1400 mm

A po drugie tandeta czy nie ważne że spełnia swoje zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z branży metalowej, spojrzenie na jakość wykonania mam dość wyostrzone i wiem na co patrzeć szukając wad. Projekt dość dobrze przemyślany, spasowanie elementów bez zastrzeżeń, geometria ok, jakość powłoki malarskiej jednorodna i bez wtrąceń. Nic nie pokrzywione. Drzwi o nic nie szorują. Opakowanie transportowe było też ok, wszystko prawidłowo zabezpieczone. Na minus... Instrukcja o której wcześniej wspomniałem, dosłownie kilka niewielkich rysek tu i uwdzie oraz zamki drzwi - przyznam że tu jest tandeta faktycznie. No i odboje na boczne drzwi trzeba skombinować. Ale jako całość złego zdania nie napiszę bo dostałem to czego oczekiwałem i absolutnie nie jestem zawiedziony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% tych szaf przychodzi uszkadzana, trzeba samemu prostować elementy i pastować uszkodzenia.

na YT facet dostał właśnie taki "wzorcowy" egzemplarz, to standard a wymieniać czasem trzeba po 3-4 razy bo problem jest u samej góry. Nikt z instalatorów nie traci na to czasu, wszyscy naprawiają sami bo to żaden problem.

są inne firmy w podobnej kasie bez takich problemów ale niestety dostępność jest tragiczna. Patch panele, prowadnice, zaślepki, organizery taka sama porażka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, fetek napisał:

80% tych szaf przychodzi uszkadzana

Albo jestem szczęściarzem będąc w tych 20% reszty, albo te 80% jest mocno naciągane w Twojej tezie. Wiesz, ja podchodzę do tego w ten sposób, że najgłośniejsze opinie są te złe i negatywne. Sam bym krzyczał na lewo i prawo jak coś by było skopane i bym musiał tracić czas na reklamacje, wysyłki, zwroty. A że wszystko jest ok... Zapłaciłem, dostałem towar i dziękuję. Basta. Nie mam jednak na codzień styczności z tego rodzaju sprzętem by uwiarygodnić swoje zdanie.

Ogólnie szafę oglądali wszyscy moi domownicy i każdy z podziwem kiwa głową że dobry pomysł i fajnie wygląda, choć na początku wspominając co zamawiam pukali się w głowę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na necie, znajdziesz masę takich przypadków i nie myśl że to się ot tak da wyreklamować. Sklepy starają się selekcjonować ale hurtownie mają na to wywalone.

IMG-20210320-210323.jpg

IMG-20210320-210327.jpg

IMG-20210321-143251.jpg

IMG-20210321-143329.jpg

IMG-20210321-143352.jpg

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro moja szafa jest ok, to lecim dalej. W środku oprócz panelu wentylacyjnego hula wiatr...  Pora więc się oprzyrządować.

Posiadam Router AVM FRITZ!Box 7590. Jak go zamontuję w szafie to z zasięgu WIFI nic nie zostanie, muszę wyciągnąć anteny na zewnątrz. Znalazłem coś takiego... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Zastanawiam się ponadto nad

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

s-l1600.jpg

Półki i inne bebechy zamówione.

Szuflada do szafy RACK 19'' 2U Głębokość 330mm x1

szuflada-p19sz-3u300_40981.jpg

Półka do szafy RACK 19'' 1U Głębokość 254mm x2

c54e5dd34f93b6c63c297370b562

Półka do szafy RACK 19" 2U Głębokość 356mm x4

x_177264.jpg.pagespeed.ic.A-U6ksLGPY.jpg

Panel Dystrybucji Napięć RACK 19'' 3U x1

8927_1.jpg

Organizer Kabli RACK 19" 1U x2

okr-5_p_img1_d.jpg

Listwa zasilająca RACK 19" 9 gniazd wtyk IEC320 C14 (do UPS'a - podłącze sobie pod zasilanie awaryjne kilka peryferiów) 

listwa-zasilajaca-rack-19-1u-9-gniazd-z-

Listwa zasilająca RACK 19'' 9 gniazd

e2a022f7c445c248f11c9fb2fb3f637f.jpg

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś telefon od KRAFTMANN w sprawie mojego ekranu. Nie, jeszcze nie gotowy. Muszą mi dać napinacz bo przy tym wybiegu 60cm nie da rady inaczej. Zgodziłem się, ale ani słowa nie było o dopłacie. Jak spytałem z czym to się wiąże, to wyłącznie z tym że kaseta w zabudowie będzie szersza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej małymi kroczkami. Po nawierceniu w stalowych płaskownikach otworów na ustalonych pozycjach (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), przykręciłem teraz do nich wkrętami 4,2x13 wieszaki do konstrukcji GK. Tak przygotowane płaskowniki z wieszakami zamontowałem wkrętami ciesielskimi 5x90 do samych belek. Samych wieszaków nie mogłem - przez piankę akustyczną. Pomysł z płaskownikiem okazał się trafiony. Rozstawy idealne, stabilność jak oczekiwałem.

 

IMG_20210919_221153.jpg

IMG_20210919_221247.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2021 o 12:25, Butler napisał:

Posiadam Router AVM FRITZ!Box 7590. Jak go zamontuję w szafie to z zasięgu WIFI nic nie zostanie, muszę wyciągnąć anteny na zewnątrz. Znalazłem coś takiego... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Będziesz miał wi-fi, ale bardzo osłabione. A to już nie lepiej postawić ten router na szafie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FiXteder by nadajniki z routera zamontować poza szafą. Dokupię kilka takich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , w pracy zmajstruję sobie jakiś panel by ładnie anteny zamocować i powinno być ok. Tak samo muszę wyciągnąć na zewnątrz anteny z amplitunera. Co do ogólnego zasięgu wifi w moim domu, mam dość mocną konfigurację. Oprócz routera pracują jeszcze dwa wzmacniacze sygnału Wi-Fi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Połączone kablowo lan z routerem i skonfigurowane w tryb MESH dają mi praktycznie pełny komfortowy zasięg 2,4 i 5,0 GHz w całym domu i ogrodzie.

Router na szafie... Jest taka opcja, ale za wszelką cenę chcę uniknąć kabloteki na zewnątrz i potencjalnych siedlisk kurzu w trudno dostępnych miejscach. Szafę chcę w pełni zabudować do sufitu i ułożyć przewody wentylacyjne dalej do komina żeby efektywnie nadmiaru ciepła się pozbyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa rack częściowo wyposażona.

Sekcja zasilania strefy całej elektroniki w jaskini będzie na oddzielnej fazie, panel dystrybucji napięć zmontowany i gotowy już do podłączenia zasilania. Jest rozłącznik izolacyjny 3f, lampka sygnalizacyjna 3f (wskazuje obecność napięcia), ogranicznik przepięć 3f (żeby mi byle piorun sprzętu z dymem nie puścił), różnicówka 3f i wyłączniki nadprądowe. Dla amplitunera i końcówki użyłem kategorii C by mi nie wywalało bezpiecznika przez wysoki prąd rozruchowy.

Drugi panel (wyżej) obsłuży pozostałe fazy dla innej części domu i jego wyposażenia, na razie pusty, kiedyś w przyszłości będę z tym działać.

Poniżej mocowanie na router z dedykowanym panelem, końcówka Atoll AM200, Denon AVC-X4700H. Zamocowałem też już dwie listwy zasilające, jedna pod zwykłą linię, druga po UPS dla elementów dla których chcę podtrzymać zasilanie.

Po podłączeniu zasilania zainstaluję pozostałe peryferia - UPS, rejestrator kamer monitoringu, centralka alarmowa, QNAP z jednostką rozszerzającą. I powiem wam że ta szafa wcale nie będzie za duża, wychodzi że ją wypełnię niemal w całości.

Dotarł do mnie przewód HDMI 2.1 10m oraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) obsługujący cztery urządzenia z 7-metrowym przewodem oraz ekran od Kraftmann, więc sufit wkrótce będzie zmontowany.

 

IMG_20210923_230420.jpg

IMG_20210923_230514.jpg

IMG_20210923_230927.jpg

IMG_20210923_191740.jpg

IMG_20210923_191714.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ze koncowka czy denon 4700 potrzebuje pradu rozruchowego.... xD  Ja mam cale kino i klimatyzator na jednej fazie 🙂

 

Te gniazdka 230v troche dupnie, wszystkie kable bedziesz wpinal z przodu i przekladal do tylu. Nie dalo sie schowac tego, albo wypieprzyc z tylu szafy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lolo2 napisał:

Bez przesady ze koncowka czy denon 4700 potrzebuje pradu rozruchowego.... xD  Ja mam cale kino i klimatyzator na jednej fazie

Atoll potrafi wywalać, ten typ tak ma.

2 minuty temu, Lolo2 napisał:

Te gniazdka 230v troche dupnie, wszystkie kable bedziesz wpinal z przodu i przekladal do tylu. Nie dalo sie schowac tego, albo wypieprzyc z tylu szafy?

Sam się zastanawiam czy w dobrym miejscu je dałem, na razie są gdzie są żeby nie zagracały mi pokoju. Będą przeszkadzać to faktycznie je przeniosę, 2 minuty roboty. Obstawiam że w ich miejsce wpadnie jakiś odtwarzacz multimedialny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy zamontuj na tylnej szynie i nie koniecznie obok siebie, Twój montaż jest niepoprawny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.