Skocz do zawartości
IGNORED

Open baffle na aktualnie dostępnych głosnikach


slawek.xm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, zbuj napisał:

Sławek, czy ja kiedykolwiek pisałem, że projektuje zwrotnice, się znam na tym czy coś podobnego?

prawdę mowiąc nie czytalem zbyt wiele Twoich wpisów a opinię o tym, że może konstruujesz kolumny na poziomie inżynierskim powziąłem po relacjach z porównania kolumn u Lutka ... bo skoro zdecydowałeś się na taki krok to wg mnie były ku temu podstawy

 

13 minut temu, meloV8 napisał:

Jak dla mnie laczenie tych AMT z Revelatorem jest zwyczajnie bez sensu pod kazdym wzgledem, ale skoro Sławek wyrazil chec odkupienia, to nie ma powodu, aby przy okazji nie zrobic proby.

Nie znaczy to, ze te Daytony to kiepskie glosniki. Sa bardzo fajne, szczegolnie w tej cenie, za jaka udalo sie kupic, ale nie do Revelatora.

w takim razie jaki tweeter współpracujący z revelatorem widzisz w swoim projekcie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slawek.xm napisał:

prawdę mowiąc nie czytalem zbyt wiele Twoich wpisów a opinię o tym, że może konstruujesz kolumny na poziomie inżynierskim powziąłem po relacjach z porównania kolumn u Lutka ... bo skoro zdecydowałeś się na taki krok to wg mnie były ku temu podstawy

Będzie Ci wybaczone🤣 Właśnie po to były porównania u Lutka by się przekonać jak wielki wpływ ma filtrowanie na brzmienie głośników w kolumnie. Moje sabki nie były filtrowane zupełnie od czapy, tam były filtry na wzór troelsa. Z resztą bardziej chodziło nam o porównanie Lii W-15 do HW-1800. Teraz testując Ae też chodzi o porównanie ich właśnie z W-15. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zbuj napisał:

Będzie Ci wybaczone🤣

dzięki

ale nie odbieraj moich wpisów jako złośliwej krytyki

wg mnie każdy ma prawo do swojej drogi własnych doświadczeń i jeśli robi to na swój własny użytek ucząc się przy tym to nie ma w tym nic złego

ważne by to hobby sprawiało przyjemność i myślę , że w Twoim przypadku tak właśnie jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, slawek.xm napisał:

w takim razie jaki tweeter współpracujący z revelatorem widzisz w swoim projekcie?

Jest kilka kandydatow. Zapewne skonczy sie na kopolce z waveguide, ale tutaj beda testowane glosniki z zupelnie dwoch, roznych bajek.

Dayton nie pasuje tutaj przede wszystkim charakterem dzwieku, ktory kompletnie nie kleji sie Revelatora. Nie umozliwia chociaz czesciowego zgrania czasowego. Do tego kompletnie rozjachane charakterystyki offaxis w stosunku do Revelatora. Nastepnie slabiutki dol pasma, co przy slabym filtrowniu i nawet wyzszym podziale nie zapewni dobrego odtwarzania srednicy. Poza tym Lutek nie jest tym typem sluchacza, ktory musi miec dzwiek ekstremalnie detaliczny i napowietrzony w najwyzszej oktawie. Bardziej zwraca uwage na barwe srednich tonow, ich promieniowanie, skale dzwieku w polaczeniu z niskimi czestotliwosciami. Dayton tutaj pasuje do tego jak piesc do oka. Ten glosnik jest do zupelnie innych zastosowan i z pewnoscia nie jest latwy w aplikacji, tak jak i wiele innych glosnikow podobnej konstrukcji.

To jest glosnik do parowania z nieduzym sredniakiem, z podzialem w okolicach 3 khz lub wyzej i filtracji LR4 lub przy pomocy bardziej stromych filtrow eliptycznych. 

 

Konkrety beda pozniej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, meloV8 napisał:

Zapewne skonczy sie na kopolce z waveguide

W sumie jestes na tym etapie i trudno zarzucić cokolwiek takiej koncepcji

waveguide ma swoje zalety i dobrze wykorzystane bedzie ok

4 minuty temu, meloV8 napisał:

To jest glosnik do parowania z nieduzym sredniakiem, z podzialem w okolicach 3 khz lub wyzej

to prawda

i jest to zupełnie inna koncepcja grania niż niski podział w wkorzystaniem wavequide

ale ku chwale audio i dla poznania innej koncepcji pozwól chociaz Lutkowi na posłuchanie tej innej koncepcji jesli oczywiście nie sprawi to zbyt wiele trudności

w kazdym razie głosniki wezmę i u siebie polacze z hm130z0 na 4,5khz

beda graly w Wielkiej Brytanii 🙂

18m może grać do końca pasma , da się filtrować lagodnie i połączebie go na ok 3khz z AMT nie powinno być teoretycznie trudne

ale czy konstrukcja odgrody na to pozwala ? bo tu może być podstawowy problem nie do przeskoczenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

waveguide ma swoje zalety i dobrze wykorzystane bedzie ok

Raczej same zalety, jesli jest dobrze zaprojektowany i wlasciwie uzyty. Wady nie sa mi znane.

 

3 minuty temu, slawek.xm napisał:

ale ku chwale audio i dla poznania innej koncepcji pozwól chociaz Lutkowi na posłuchanie tej innej koncepcji jesli oczywiście nie sprawi to zbyt wiele trudności

Nie sadze aby byla taka mozliwosc, a w zasadzie sens, poniewaz musialby odsluchac kilka zestawien, na roznych glosnikach wysokotonowych, aby miec realny punkt odniesienia, a to w zasadzie jest zupelnie niemozliwe.

6 minut temu, slawek.xm napisał:

w kazdym razie głosniki wezmę i u siebie polacze z hm130z0 na 4,5khz

Polaczenie z technicznego punktu widzenia absurdalne. Juz predzej d'appolito ale z LR4 i nizszym podzialem, tak aby utrzymac w ryzach promieniowanie w osi pionowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, meloV8 napisał:

Wady nie sa mi znane.

w odgrodzie są np brak grania do tyłu

3 minuty temu, meloV8 napisał:

Polaczenie z technicznego punktu widzenia absurdalne. Juz predzej d'appolito ale z LR4 i nizszym podzialem, tak aby utrzymac w ryzach promieniowanie w osi pionowej.

no niestety nie czujesz aplikacji amt  i dlatego masz z nim problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

w odgrodzie są np brak grania do tyłu

To nie jest zaden problem. Jest wiele odgrod, ktore nie graja wysokim pasmem do tylu. Poza tym zawsze mozna dolozyc glosnik uzupelniajacy ale nie uwazam tego za koniecznosc.

 

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

no niestety nie czujesz aplikacji amt  i dlatego masz z nim problem

To nie jest problem czucia aplikacji, czy jakis moich problemow.

Mam inne podejscie do konstruowania systemow glosnikow i dla mnie takie laczenia sa spisane na niepowodzenie. Biore to na klate i cala odpowiedzialnosc brzmienia spada na moja osobe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, meloV8 napisał:

To nie jest problem czucia aplikacji, czy jakis moich problemow.

Mam inne podejscie do konstruowania systemow glosnikow i dla mnie takie laczenia sa spisane na niepowodzenie. Biore to na klate i cala odpowiedzialnosc brzmienia spada na moja osobe.

ok

w każdym razie amt mozecie wysyłać do mnie w każdej chwili

reszta na PW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys pisalem..., podoba mi sie sposob dyskusji i przedstawianie swoich stanowisk i koncepcji miedzy Wami: na poziomie, bez obrazania...i tak trzymac.

5 minut temu, slawek.xm napisał:

w każdym razie amt mozecie wysyłać do mnie w każdej chwili

Oczywiscie, ale dopiero wowczas jak Lukasz tak zdecyduje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lutek napisał:

Oczywiscie, ale dopiero wowczas jak Lukasz tak zdecyduje.

to jasne

szkoda tylko , że raczej nie będziesz mial okazji posłuchać w swoich warunkach akustycznych kolumn z tym tweeterem

a cały zamysł miał właśnie to na celu 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, slawek.xm napisał:

szkoda tylko , że raczej nie będziesz mial okazji posłuchać w swoich warunkach akustycznych kolumn z tym tweeterem

Zapewne inaczej by to wygladalo, gdybysmy mieszkali od siebie na tyle blisko, aby dalo sie to zrealizowac, ale niestety... 😞

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lutek napisał:

Zapewne inaczej by to wygladalo, gdybysmy mieszkali od siebie na tyle blisko, aby dalo sie to zrealizowac, ale niestety...

dlatego wcześniej pytałem czy konsultujesz ze swoim projektantem zakupy

jeśli stanowisko Łukasza od początku jest takie jak zaprezentował to nie wiem po co wchodziłeś w ten zakup 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, slawek.xm napisał:

dlatego wcześniej pytałem czy konsultujesz ze swoim projektantem zakupy

jeśli stanowisko Łukasza od początku jest takie jak zaprezentował to nie wiem po co wchodziłeś w ten zakup 🙂

Oczywiscie ze konsultowalem, a stanowisko Lukasza nie bylo takie jak obecnie, ale z drugiej strony patrzac, to na rynku sa setki przeroznych modeli glosnikow, z czego znac mozecie z nich brdzo niewielki ulamek, wiec pewnie nie da sie z gory przewidziec, czy wczesniej zakupione glosniki beda do siebie pasowaly, choc oddzielnie kazdy z nich moze byc super jakosciowo. Jak kupowalem te tweetery, to Lukasz ocenil je ogolnie, ze na pewno wyzszej klasy niz Saby, a przed kupnem Scan-Speakow - ktore Ty zreszta polecales - rowniez ocenil je bardzo pozytywnie.  A ze teraz - jak ma je juz u siebie - sadzi, ze raczej nie beda pasowac, to ja juz w tym wzgledzie nie moge zabierac glosu, bo po prostu brak mi wiedzy i doswiadczenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, meloV8 napisał:

Jest kilka kandydatow. Zapewne skonczy sie na kopolce z waveguide, ale tutaj beda testowane glosniki z zupelnie dwoch, roznych bajek.

Dayton nie pasuje tutaj przede wszystkim charakterem dzwieku, ktory kompletnie nie kleji sie Revelatora. Nie umozliwia chociaz czesciowego zgrania czasowego. Do tego kompletnie rozjachane charakterystyki offaxis w stosunku do Revelatora. Nastepnie slabiutki dol pasma, co przy slabym filtrowniu i nawet wyzszym podziale nie zapewni dobrego odtwarzania srednicy. Poza tym Lutek nie jest tym typem sluchacza, ktory musi miec dzwiek ekstremalnie detaliczny i napowietrzony w najwyzszej oktawie. Bardziej zwraca uwage na barwe srednich tonow, ich promieniowanie, skale dzwieku w polaczeniu z niskimi czestotliwosciami. Dayton tutaj pasuje do tego jak piesc do oka. Ten glosnik jest do zupelnie innych zastosowan i z pewnoscia nie jest latwy w aplikacji, tak jak i wiele innych glosnikow podobnej konstrukcji.

To jest glosnik do parowania z nieduzym sredniakiem, z podzialem w okolicach 3 khz lub wyzej i filtracji LR4 lub przy pomocy bardziej stromych filtrow eliptycznych. 

 

Konkrety beda pozniej...

a może chcielibyście wypróbować supertweeter na elektrostatcie? od 2kHz do 40kHz

mam coś takiego ST-06112P-PT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

enigmaacoustic modyfikowała go do Sopraninoblack (dodawali między innymi weaveguide)

obraz.thumb.png.3b1ba455e98e8910622dc075de83dfdb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 18:41, zbuj napisał:

Przecież to widać chociażby po tej jakże profesjonalnej obudowie z "paździerza"

Wczesny prototyp może jak najbardziej wyglądać podle 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego, jak zachęcić firme Fonics do wyprodukowania ( tzn zlecenia produkcji w Chinach ) większej liczby woofer HW1800, ponieważ jest to jeden z najlepszych głośników na bas do dipola, bez względu na cenę, a uwzględniając jego cenę jest to absolutny Best Buy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, meloV8 napisał:

woofer HW1800, ponieważ jest to jeden z najlepszych głośników na bas do dipola, bez względu na cenę, a uwzględniając jego cenę jest to absolutny Best Buy.

No to mnie teraz zdolowales... I po co ja kupowalem takie drogie woofery, jesli moga wcale lepiej nie zagrac od Foncsow za 280 zl. Pewnie tylko dlatego, aby odgrody wizualnie lepiej sie prezentowaly, a nam - jak wiadomo - przede wszystkim chodzi o jakosc dzwieku. Juz bylem zdecydowany na sprzedanie obecnych odgrod i przeznaczenie pieniazkow na te drogie glosniki, ale widze, ze musze sie wstrzymac z ta decyzja i dopiero bezposrednie porownanie da odpowiedz co dalej. Tyle, ze w takim wypadku trudno bedzie sobie poradzic finansowo w okresie tak galopujacych cen. Przyklad z brzegu... W zeszlym roku za ekogroszek (potrzebuje 5 ton) zaplacilem niewiele ponad 4000 zl, a na dzien dzisiejszy na te sama ilosc potzrebuje ok. 16000 zl !!! Ale co tam..., przeciez dobre glosniki wazniejsze :-) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

czy ktoś podesłałby mi na PW dane głośnika Fonics HW1800. Wykresy SPL, pdf lub jpg?

Na googlach nic nie znalazłem. Nawet już ciężko z zakupem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym glosnikowym swiecie niestety nie jest tak, ze glosnik za 3000zl jest 10x lepszy od glosnika za 300zl. Po przekroczeniu pewnej granicy, trzeba wydac znacznie znacznie wiecej aby miec realny wzrost jakosci. Tutaj wspolczynnik cena-jakosc zdecydowanie nie jest liniowy.

Jesli uwazasz, ze wtopiles z glosnikami Dipole15, to nie sadze abys mial problem z ich odsprzedaza za te same pieniadze, poniewaz sa ich warte. Jedynie przypomne, ze to nie ja pronowalem Ci zakup tak drogich basow, a wlasciwie studzilem Twoje emocje. Mimo to, nie uwazam, ze zrobiles zly ruch. W ktora strone nie pojdziesz, to i tak nie stracisz, wiec nie przejmuj sie tyle, a na cene ekogroszku niestety nie mamy wplywu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minutes ago, meloV8 said:

a na cene ekogroszku niestety nie mamy wplywu.

Na cenę eko nie ale ze to dział diy powiem ze na yt bardzo popularne jest robienie pompy ciepła z klimatyzatora typu split. Tej zimy będę eksperymentował na własnej skórze. Całość na wypasie i chińskiej klimie premium niby ma się zamknąć w 10k. Piszę bo może się komuś przyda ten trop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lutek napisał:

No to mnie teraz zdolowales... I po co ja kupowalem takie drogie woofery, jesli moga wcale lepiej nie zagrac od Foncsow za 280 zl. Pewnie tylko dlatego, aby odgrody wizualnie lepiej sie prezentowaly, a nam - jak wiadomo - przede wszystkim chodzi o jakosc dzwieku. Juz bylem zdecydowany na sprzedanie obecnych odgrod i przeznaczenie pieniazkow na te drogie glosniki, ale widze, ze musze sie wstrzymac z ta decyzja i dopiero bezposrednie porownanie da odpowiedz co dalej. Tyle, ze w takim wypadku trudno bedzie sobie poradzic finansowo w okresie tak galopujacych cen. Przyklad z brzegu... W zeszlym roku za ekogroszek (potrzebuje 5 ton) zaplacilem niewiele ponad 4000 zl, a na dzien dzisiejszy na te sama ilosc potzrebuje ok. 16000 zl !!! Ale co tam..., przeciez dobre glosniki wazniejsze 🙂 

po amt , pomyślałem , ze wlaśnie tak to się skończy 🙂

może nie jedź do zbuja tylko od razu wystaw te AE na sprzedaż

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, meloV8 napisał:

Jesli uwazasz, ze wtopiles z glosnikami Dipole15, ...Jedynie przypomne, ze to nie ja pronowalem Ci zakup tak drogich basow, a wlasciwie studzilem Twoje emocje. 

Nie napisalem ze wtopilem, a jedynie, ze moze sie okazac, iz wcale nie zagraja lepiej - jak dla mnie - i ze decyzje co dalej, beda mogl podjac po bezposrednim porownaniu i dlatego musze sie wstrzymac z zamiarem sprzedazy obecnych odgrod na HW1800.

2 godziny temu, Daniel_68412 napisał:

Piszę bo może się komuś przyda ten trop.

Ciekawa sprawa, wiec byc moze kiedys sie przypomne i poprosze o pomoc w tym zakresie.

32 minuty temu, slawek.xm napisał:

po amt , pomyślałem , ze wlaśnie tak to się skończy 🙂

może nie jedź do zbuja tylko od razu wystaw te AE na sprzedaż

Ale te AMT nie maja zadnego zwiazku z wooferami AE i przeciez wiesz, ze nie ode mnie zalezy, czy te AMT beda uzyte, lecz konstruktora., wiec jeszcze nie wiadomo jak to sie skonczy. Poza tym powinienes byc zadowolony, gdyby sprawa przyjela taki obrot, gdyz stalbys sie ich wlascicielem 😉                                                                            Zbujowi juz potwierdzilem, ze przyjade, wiec teraz nawet nie wypada zmieniac decyzji.

I jeszcze prosba do kolegow: czytajcie ze zrozumieniem ! Napisalem tylko, ze moze sie okazac, ze AE wcale nie zagraja lepiej i bede chcial podjac decyzje; co dalej, a tu od razu, ze uwazam, ze wtopilem, czy tez, ze "wlasnie tak to sie skonczy" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

na al są piętnastki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek, DIY to eksperymenty, raz cos wyjdzie a raz nie, niemniej zawsze jakies koszty to pochlonie. Spokojniej się żyje jak człowiek sie skupi na przyjemności jaką ta zabawa daje a nie liczeniu kasy którą pochłania 😉.

HW1800 moze grają dobrze biorąc pod uwage ich śmiesznie niską cenę ale chyba nie ma co porównywać ich do AE...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sebasbox napisał:

HW1800 moze grają dobrze biorąc pod uwage ich śmiesznie niską cenę ale chyba nie ma co porównywać ich do AE...

Pozyjemy, zobaczymy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2022 o 20:25, piramidon napisał:

Zastanawiam się nad umieszczeniem takiego głośnika w suficie.

Chyba nie trzeba będzie dziurawić sufitu:

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, piramidon napisał:

Chyba nie trzeba będzie dziurawić sufitu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest odsłuch "near field". 

Jaki tam woofer wisi? Jakieś parametry coś🤣🤣🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.