Skocz do zawartości
IGNORED

Sala kinowa w piwnicy


Gmow1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
30 minut temu, Gmow1977 napisał:

Co do Butlera to  pewnie go wkur... .ś  swoim dogadywaniem w tematach

No wiesz, doradzał ludziom sprzęt taki którego nawet na uszy nie słyszał a co dopiero widział… dlatego pare razy tam coś w jego stronę skrobnąłem 

 

33 minuty temu, Gmow1977 napisał:

Naprawdę mu kibicowałem.Salkę pewnie skończył tylko nie chce się pochwalić...szkoda

Ja też, owszem swoje trzy grosze też potrafiłem dorzucić. Też bym zobaczył efekt finalny jak to wyszło… chociaż ze dwa zdjęcia by teraz dodał, dużo ludzi mu tu kibicowało

 

Co do Stanów oni tam żyją inaczej i większości stać na kina… natomiast u nas tak różowo już nie jest, dobrze że jeszcze u Niemców fajne salki robią😂 to można coś podpatrzeć…

Również pozdrawiam i wytrwałości życzę😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gmow1977 napisał:

Dzięki za miłe słowa ...Tobie też nie wiele zostało .Mam trochę wolnego to wykorzystuje na maksa....Bo zaraz skończy się lato i dobra pogoda do prac a ten syf przy robocie ....to rynce opadajă😅 .Po mału trę  już nogami i chcę coś oglądać...a jeszcze urlop z rodziną mnie czeka i kolejne prace ...

Co do Butlera to  pewnie go wkur... .ś  swoim dogadywaniem w tematach i olał to forum .Pewnie zagląda tak z ciekawości   .Naprawdę mu kibicowałem.Salkę pewnie skończył tylko nie chce się pochwalić...szkoda .Tak to jest z tymi tematami ludzie zaczynają z przytupem a potem Zonk i zamykają .Butler udziela się na innym forum i tam od czasu do czasu wstawia jakieś zdjęcia " jak on to ma u siebie".Naprawdę szkoda . Ogólnie to znam tylko dwie konkretne salki z tego forum .Magoga i Procza .Kolega Hank też ma chyba konkretną,choć nie widziałem całej. Tak poza tym to mało tu tego .Na zachodzie to aż kipi na forach od tego.W głowie się nie mieści co ludzie wyprawiają .Nie wiem może to kwestia finansów.Nie jest to tanie hobby. Często gęsto ktoś wymaluje pokój na czarno powiesi kilka głośników ekran i ma pokój dedykowany...no ja to widzę trochę inaczej.Auto zawsze cię dowiezie z punktu A do B tylko jakie auto 😉i w jakim komforcie...?

Pozdrawiam serdecznie

Procza nie widziałem i się nie wypowiem ale Magog ma dużo gorsze kino od mojego a przynajmniej dużo tańsze ze względu na zastosowane tam urządzenia niższej klasy po za tym ten gość czyli Magog z tego żyje ma w swoim domu takie pokazowe kino domowe na prezentację dla klientów bo sam buduje takie kina innym ludziom on jest chyba akustykiem albo kalibratorem audio, siedzi w branży po uszy więc musi mieć co pokazać.

I zaś porównanie audio do samochodów zawiezie z punktu A do B jaki komfort, kolego Gmow słuchaj jeżeli już ma być samochodowo to twój projektor Epson który masz to VW Golf a mój JVC 8K to Mercedes S-klasa co ty na to.

Pokój adaptacja akustyka to ważne rzeczy ale najważniejszy jest sprzęt bo jak będzie super zrobiony pokój ale dziadowski sprzęt to to nie ma prawa się udać, to już lepiej w drugą stronę kupić heigh-endowy sprzęt za gruby hajs i pomalować pokój Śnieżką.

Na zachodzie to aż kipi na forach od tego.  Bo tam normalnie zarabiają 3-4 tys euro na miesiąc to ich stać a w Polsce 3 tys zł na miesiąc chyba nie ma porównania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, JVC 4K napisał:

Gmow słuchaj jeżeli już ma być samochodowo to twój projektor Epson który masz to VW Golf a mój JVC 8K to Mercedes S-klasa co ty na to.

Kolego nie znam Ciebie i nic o tobie nie wiem ale tak z obserwacji to tu wychodzisz (oczywiście nie ubliżając ci)...na forumowego  chwalipiętę.Nie wiem nie oceniam i nie będę się z tobą licytował na długości penisów .Jak śledziłeś ten wątek od początku to wiesz że ten projektor jest jeszcze z kina w salonie .Ma 10 lat ale śmiga jak miło .Oczywiście że nie będzie to ostateczny proj w salce.Salka to Mercedes klasy S a Proj ? To pewnie jakiś Bentley wjedzie....ale momalutku....Twój projektor jest niezły ale jak skończysz płacić raty za niego to to już tylko Dacia Logan będzie za te x lat   i pewnie raty za niego też przy inflacji masz niezłe.Życzę powodzenia ja w kredyty na sprzęt się nie pcham  Mój Epson 10 lat temu kosztował 3600 Euro gotówką i następny też będzie gotówką...co ty na to?Co do adaptacji pomieszczenia?Widzisz  ...JVC żeby pokazał swoje możliwości to MUSI mieć dobrze zadoptowane pomieszczenie bo nie każdy ekran "obrobi "i kontrast mu leci na łeb,więc nie zgodzę się z tobą co do lepiej highend i białe ściany ...Mój epson dawał radę nawet w jasnym salonie ,także z tymi wyrokami że to dziadowski sprzęt proszę ostrożnie.  

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zająłem się ścianami  

Głośniki boczne Surraund dostały po absorberze z wełny oraz 2 Dyfuzory .To samo tył i sufit 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20220716_212422.jpg

Potem zamontowałem panele ścienne, które obiłem w zeszłym tygodniu...Jest czad👌😁

Montaż prosty jak drut...

Rzep

20220716_225352.jpg

20220716_225424.jpg

No i tył .

Tył został naciągnięty jak sufit .Listwy instalacyjne + szpachelka ....efekt ? Jest git💪

20220716_225801.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Procza nie widziałem i się nie wypowiem ale Magog ma dużo gorsze kino od mojego a przynajmniej dużo tańsze ze względu na zastosowane tam urządzenia niższej klasy po za tym ten gość czyli Magog z tego żyje ma w swoim domu takie pokazowe kino domowe na prezentację dla klientów bo sam buduje takie kina innym ludziom on jest chyba akustykiem albo kalibratorem audio, siedzi w branży po uszy więc musi mieć co pokazać.
I zaś porównanie audio do samochodów zawiezie z punktu A do B jaki komfort, kolego Gmow słuchaj jeżeli już ma być samochodowo to twój projektor Epson który masz to VW Golf a mój JVC 8K to Mercedes S-klasa co ty na to.
Pokój adaptacja akustyka to ważne rzeczy ale najważniejszy jest sprzęt bo jak będzie super zrobiony pokój ale dziadowski sprzęt to to nie ma prawa się udać, to już lepiej w drugą stronę kupić heigh-endowy sprzęt za gruby hajs i pomalować pokój Śnieżką.
Na zachodzie to aż kipi na forach od tego.  Bo tam normalnie zarabiają 3-4 tys euro na miesiąc to ich stać a w Polsce 3 tys zł na miesiąc chyba nie ma porównania.
4tys euro na miesiąc?
W jakiej robocie, tyle płacą, to jadę.


2 tys euro w UK, to całkiem dobra wypłata. To k**wa nie wiem gdzie ty masz robotę za 4 tys euro!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gmow1977 napisał:

Kolego nie znam Ciebie i nic o tobie nie wiem ale tak z obserwacji to tu wychodzisz (oczywiście nie ubliżając ci)...na forumowego  chwalipiętę.Nie wiem nie oceniam i nie będę się z tobą licytował na długości penisów .Jak śledziłeś ten wątek od początku to wiesz że ten projektor jest jeszcze z kina w salonie .Ma 10 lat ale śmiga jak miło .Oczywiście że nie będzie to ostateczny proj w salce.Salka to Mercedes klasy S a Proj ? To pewnie jakiś Bentley wjedzie....ale momalutku....Twój projektor jest niezły ale jak skończysz płacić raty za niego to to już tylko Dacia Logan będzie za te x lat   i pewnie raty za niego też przy inflacji masz niezłe.Życzę powodzenia ja w kredyty na sprzęt się nie pcham  Mój Epson 10 lat temu kosztował 3600 Euro gotówką i następny też będzie gotówką...co ty na to?Co do adaptacji pomieszczenia?Widzisz  ...JVC żeby pokazał swoje możliwości to MUSI mieć dobrze zadoptowane pomieszczenie bo nie każdy ekran "obrobi "i kontrast mu leci na łeb,więc nie zgodzę się z tobą co do lepiej highend i białe ściany ...Mój epson dawał radę nawet w jasnym salonie ,także z tymi wyrokami że to dziadowski sprzęt proszę ostrożnie.  

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Co mam na pisać że zgadzam się z tobą i masz rację, pewnie twój pokój kinowy będzie lepszy od mojego choćby z powodu dobrej adaptacji akustycznej i izolacji i to by było na tyle bo kolor i tak mam czarny tylko zamiast farby welurem cały pokój wyłożony więc obraz mam lepszy w sumie a dzwięk na pewno nie gorszy, co nie zmienia faktu że sprzęt masz gorszy i tańszy od mojego.

JVC niezły projektor kolego to najwyższa półka jako brand (oczywiście nie licząc takich firm jak Barco czy Christie) ale to projektory od 70 tys euro w górę i mają ogromny minus czyli spore wymiary i duża waga dyskwalifikuje te urządzenia na rynek domowy gdzie liczą się głównie kompaktowa obudowa i w miarę niska waga tak do 15kg a nie 50kg.

I jeszcze jedno dekadę temu kupiłeś za 3600 euro Epsona, no masakra jakaś JVC 10 lat temu miało niższe ceny niż dziś i spokojnie kupiłbyś nowy ze sklepu np. model X3 czy X35 jakoś tak się wtedy nazywał i kosztował właśnie tyle co ten Epson ale był w jedynej słusznej technice obrazu Lcos D-ila a nie jakimś dziadostwem LCD w tej technice jest Epson.I skoro twój Epson dawał radę w salonie z białymi ścianami to również i tym bardziej JVC by sobie poradził bo jest od niego lepszy.

No nie wiem zrobisz jak chcesz ale budujesz fajny pokój i oszczędzasz na wszystkim wszystko mam lepsze od Ciebie( głośniki, wzmacniacz e, projektor, ekran, blu-ray) a ty tylko pokój masz lepiej wykończony więc gdzie będzie lepszy odbiór filmu zgadnij u mnie. Nara.

 

 

32 minuty temu, RAF77 napisał:

4tys euro na miesiąc?
W jakiej robocie, tyle płacą, to jadę.


2 tys euro w UK, to całkiem dobra wypłata. To k**wa nie wiem gdzie ty masz robotę za 4 tys euro!
 

To jest normalna pensja w Niemczech, już to widzę jak Niemiec będzie robił za 2 tys euro na miesiąc przy tych szalejących cenach benzyny, prądu, jedzenia wszystkiego, tylko Polak może dać się skroić.

A w UK nie wiem jak jest nie mam tam nikogo znajomego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, JVC 4K napisał:

wszystko mam lepsze od Ciebie( głośniki, wzmacniacz e, projektor, ekran, blu-ray) a ty tylko pokój masz lepiej wykończony więc gdzie będzie lepszy odbiór filmu zgadnij u mnie. 

Nie  widziałem twojej salki może wstaw tu jakieś zdjęcie swojego pokoju ,żebym miał jakiś punkt odniesienia...Co do odbioru ogólnego  obrazu dźwięku w porównania łeb w łeb ...pewnie tak .Ale jeśli usiedlibyśmy u mnie w zaadoptowanej salce  a potem  uciebie to nie byłbym taki pewien czy to co usłyszyszałbyś u mnie nie brzmiałoby lepiej  .Welur na ścianach to nie wszystko.Czas pogłosu ,separacja dźwięków ,detale to dzięki Absorberom na pierwszych odbiciach na ścianach  ,suficie akustycznym .Pochłanianie basu.To jak to gra czy nie dudni ? Pozatym tylko pomiary mogą pokazać ogólny stan salki .Ja usiebie takie zrobiłem i wsumie na chwilę obecną jestem naprawdę zadowolony. No i obraz....bym musiał siedzieć 2 m od ekranu żeby poczuć tą jakość .Ponad 3 m to już ludzkie oko nie jest takie czułe ma detale...Pozatym ja tu pokazuję jak za NORMALNE  pieniądze można fajne kino zbudować A sprzęt jak sprzęt dziś jest ten jutro może będzie inny 😁

Wstaw proszę jakieś zdjęcie twojej salki..

Tutaj proszę

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Gmow1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie, ja czytam wszystkie opinie i znajduję wypadkową, w której największy współczynnik to mój zasób portfela. Chyba nie chcemy aby kolejne osoby opuszczały forum. Z doświadczenia wiem, że każde doposażenie kina cieszy właściciela, bez względu na pozostałe elementy. Po latach wiem, że akustyka ma ogromne znaczenie i to powinien być pierwszy krok w adaptacji dźwiękowej. Następny krok to wybór audio. Projekcja wymaga kompletnego zaciemnienia i najlepiej czarnych ścian aby uzyskać najlepszy kontrast. W większości naszych przypadków powyższe kroki są często pomieszane, z uwagi na indywidualne priorytety, możliwości i zasobności portfeli, a do tego często bardzo ważny WAŻ (czyli Współczynnik Akceptacji Żony). 

Może jeszcze dziś uda mi się założyć własny wątek. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, DrWredman napisał:

Może jeszcze dziś uda mi się założyć własny wątek. 😉

No to dawaj....👌👍💪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to ładnie się mózgi zlasowały, w AV wydane x2 x5 x10 nigdy nie powoduje że dźwięk czy obraz będzie proporcjonalniej tyle razy lepszy to właśnie adaptacja jak kalibracja akustyczna, dostosowanie pomieszczenia potrafią kilku krotnie polepszyć odbiór.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bl4ck napisał:

Niektórym to ładnie się mózgi zlasowały, w AV wydane x2 x5 x10 nigdy nie powoduje że dźwięk czy obraz będzie proporcjonalniej tyle razy lepszy to właśnie adaptacja jak kalibracja akustyczna, dostosowanie pomieszczenia potrafią kilku krotnie polepszyć odbiór.

 

 

W punkt....👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie obserwuję wątek i włożona została tutaj masa roboty, ja u siebie aktualnie robię salon z tym że nie będzie to typowa "ciemnica" "jaskinia" ale zmęczyły mnie wolnostojące kolumny i chcę iść w coś typu in wall i tutaj po pewnych poszukiwaniach obserwacjach trochę jest mi smuto bo okazuje się że producenci jak zwykle robią skok na kasę... i każą sobie słono płacić za głośniki+zwrotnicę i kawałek plastiku.

Aktualnie pozbyłem się praktycznie wszystkiego postały mi pozostałości w postaci monitorów Klipsch RP150M / Heco music style 200, amplituner onkyo rz810. I tak sobie teraz gram tylko na tych klipschach w stereo u kurcze fajnie to gra.

Jeszcze nie zdecydowałem ale również rozważam powieszenie tych monitorów klipsch po bokach tv a NAD zrobić centralny. Całą koncepcję troszkę zepsuł mi nowy tv 65 cali który jest szeroki i aktualnie monitory postawione na szafce rtv są na styk po bokach 🙂

Tak sobie głośno myślę...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, bl4ck napisał:

Niektórym to ładnie się mózgi zlasowały, w AV wydane x2 x5 x10 nigdy nie powoduje że dźwięk czy obraz będzie proporcjonalniej tyle razy lepszy to właśnie adaptacja jak kalibracja akustyczna, dostosowanie pomieszczenia potrafią kilku krotnie polepszyć odbiór.

 

 

Dokładnie, trafione w same sedno… to nie sprzęt gra pierwsze skrzypce lecz pokój w którym się on znajduje gdzie jest odpowiednia akustyka z odpowiednia kalibracja

Niektórym się nieźle poprzestawiało🙈🤦‍♂️
 

Odniose się do JVC… wyobraź sobie że nawet najniższa seria Dali ale dobrze zaimplementowana w odpowiednim pomieszczeniu może zagrać lepiej niż np twój sytem w twoim pokoju w którym akustyki nie ma wcale, ten twój welurek wyklejony na ścianach nic nie wnosi do akustyki… 

Zmień pokój, zaadaptuj go odpowiednio i dopiero wtedy się wypowiadaj! Bo jak na razie to cały czas się chwalisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będę zmieniać dla mnie gra aż za dobrze a innego pomieszczenia w domu na ten cel nie mam więc temat zakończony.

Gdyby tak było że sprzęt nie ma żadnego znaczenia to można byłoby wstawić kino z marketu za 5 tys zł do idealnie przygotowanego pomieszczenia i ciekawe co by z tego było, to już lepiej kupić kino za 150 tys zł i wstawić do zwykłego salonu albo do sypialni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmow tak na boku to ty mieszkasz w Austrii i tam budujesz to kino więc pewnie i tam pracujesz no to na pewno nie zarabiasz mało i na pewno więcej od przeciętnego Polaka takiego jak ja.

Więc tym bardziej się dziwię na pokoju nie oszczędzałeś pianki, pułapki basowe, absorbery,dyfuzory i inne pierdoły a tak chciwy przy sprzęcie masakra jakaś za zachodzie ktoś kto ma taki pokój jak ty to kupuje kino za pół mln zł.

A w du... nie będę wstawiał żadnych zdjęć po tym jak mnie obraziłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz...Tak samo nie wiesz i nie dowiesz się co robię z kasą.Dla mnie sprzęt to sprawa drugorzędna i wystarczająca w tym standarcie jaki mam.Gra, jestem zadowolony i tak pozostanie. Jak mnie kiedyś najdzie na zmiany to poprostu zmienię i kupię. Co do Ciebie to Takich jak ty BAJKOPISARZY bijących pianę to w internecie pełno.Nie ma zdjęć ? TO NIE ZAWRACAJ  GITARY...I nie wypowiadaj się więcej już w  tym temacie .  Bo masz "Kasprzaka" jednokasetowego a nie KINO.... Idź filozofuj gdzieś indziej 

Nara i...

bez odbioru...👎

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JVC 4K napisał:

Więc tym bardziej się dziwię na pokoju nie oszczędzałeś pianki, pułapki basowe, absorbery,dyfuzory i inne pierdoły

Odpowiedz sobie sam,co lepiej wymienić z czasem?

Sprzęt audio? czy może lepiej pruć 3/4 pomieszczenia aby poprawić akustykę i estetykę ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, hank napisał:

Odpowiedz sobie sam,co lepiej wymienić z czasem?

Sprzęt audio? czy może lepiej pruć 3/4 pomieszczenia aby poprawić akustykę i estetykę ???

@hank wrzuć foty swojego kina jeszcze raz… ale nie jedno tylko daj album z 20 sweet fociami☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, długi89 napisał:

@hank wrzuć foty swojego kina jeszcze raz… ale nie jedno tylko daj album z 20 sweet fociami☺️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post 9028. Nic nowego z fotek nie mam.

Nic tam specjalnego nie ma jak to ująłeś:) Pokój mały bo tylko 16m2 i niski 2.3m.Fronty schowałbym z chęcią za ekranem jak kolega Gmow ale szkoda mi miejsca.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, hank napisał:

https://www.audiostereo.pl/topic/23296-nasze-instalacje-kd-niech-nas-zobaczą/page/301/#comments

post 9028. Nic nowego z fotek nie mam.

Nic tam specjalnego nie ma jak to ująłeś:) Pokój mały bo tylko 16m2 i niski 2.3m.Fronty schowałbym z chęcią za ekranem jak kolega Gmow ale szkoda mi miejsca.

pozdr

Tak już je wczoraj znalazłem. Mam prośbę zrób jeszcze raz fotki ale jaśniejsze bo nic tam nie widać przez te lampy… i daj je tutaj: 

by następnym razem ich nie szukać…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 07:45, hank napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post 9028. Nic nowego z fotek nie mam.

Nic tam specjalnego nie ma jak to ująłeś:) Pokój mały bo tylko 16m2 i niski 2.3m.Fronty schowałbym z chęcią za ekranem jak kolega Gmow ale szkoda mi miejsca.

pozdr

Salka ma klimat ...Nie jest taka "nudna "i czarna . Czerwony  akcent w postaci foteli i to Ambiente ze spotami dodaje tego  klimatu .Umnie też będzie czerwona sofa .Wszystko wraz z oświetleniem sprawia przyjemną atmosferę przed projekcją...👍 no i po😁

@hankJak daleko siedzisz od ekranu i jak duży jest ekran?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hank napisał:

3 metry,ekran 255cm szerokosci

Dzięki .Jak myślisz byłbyś w stanie siedzieć jeden do jednego od ekranu ?Pytam bo ja planuję tak zrobić ekran 310cm szer. i taka odległość od  ekranu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gmow1977 napisał:

Dzięki .Jak myślisz byłbyś w stanie siedzieć jeden do jednego od ekranu ?Pytam bo ja planuję tak zrobić ekran 310cm szer. i taka odległość od  ekranu....

Bez problemu do ogarnięcia.Gdybym miał miejsce na pewno zrobiłbym 3 m w formacie 2.39:1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę 2,4m od ekranu szerokości 2m ale 21:9 (oglądam 90% filmów w tych proporcjach i mam zaimplementowany CIH). Próbowałem bliżej ale było mało komfortowo. Myślę jednak że to jest bardzo indywidualna kwestia więc zanim kupisz ekran wyświetl obraz na czymkolwiek choćby prześcieradłach i sam oceń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.