Skocz do zawartości
IGNORED

Składający daca....zróbcie sobie przerwę i.....


(nie)przecietniak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, arturp said:

Daniel , troszkę oczywiście zanęciłeś i zamąciłeś to teraz nie trzymaj nas w niepewności i rozwiń trochę tę myśl . Napisz dokładnie, dlaczego tak sądzisz i z czego to wynika . 

Biorąc pod uwagę twoje doświadczenie to to pytanie brzmi dziwnie tym bardziej, że sam to urządzenie niedalej niż parę tyg temu polecałeś. Zestawiając losową chińską "myśl" techniczną do tego urządzenia zrobionego zgodnie ze sztuką w czasach (1994) gdy nikt nie myślał jeszcze o podrabianiu kości a do tego na pcm63. Mnie po prostu zadziwia, że w momencie gdy takie urządzenia chodzą po śmiesznych pieniądzach ludzi ciągnie na bezkres chińskiej mielizny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Daniel_68412 napisał:

Biorąc pod uwagę twoje doświadczenie to to pytanie brzmi dziwnie tym bardziej, że sam to urządzenie niedalej niż parę tyg temu polecałeś.

Daniel, nie sądzę, żebym to urządzenie polecał, ponieważ go po prostu nie znam. Może podawałem jako przykład podstawę do budowy własnych rozwiązań .

36 minut temu, Daniel_68412 napisał:

Mnie po prostu zadziwia, że w momencie gdy takie urządzenia chodzą po śmiesznych pieniądzach ludzi ciągnie na bezkres chińskiej mielizny.

Wybacz, ale zgłupiałem . Z początkowego twojego wpisu wynika, że ten Parasoud ci się nie podobał, a z tego wynika, że jest ok. Więc wyjaśnij . O to mi chodziło. Nie ma w tym żadnych złośliwości i podtekstów. Ja po prostu chce skorzystać z twoich doświadczeń i wiedzy do tego, żeby sobie coś zbudować. No ale samo stwierdzenie, że jest dobrze czy źle mi nie wystarcza bo , jak sam wiesz , to jest kwestia sygnału , analogu , reszty zestawu, preferencji i tak dalej i tak dalej. Więc warto to obgadać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie się wtrącić, Daniel tego daca słuchał ostatnio u mnie 😄

 

myślę, że chodzi mu o to, że za około 2000zł (za tyle kupiłem) masz daca od renomowanego producenta, na topowej kości, zrobiony po bożemu, wszystko działa, nic nie trzeba grzebać

nie ma szans na złożenie podobnego użytkowo (a myślę, że też dźwiękowo) produktu w opcji DIY, na samą obudowę tysiak nie starczy

no chyba, że majsterkowanie jest celem samym w sobie, wtedy można sobie ściągać podróbki z chin i walczyć z przeciwnościami losu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, krolewicz napisał:

myślę, że chodzi mu o to, że za około 2000zł (za tyle kupiłem) masz daca od renomowanego producenta, na topowej kości, zrobiony po bożemu, wszystko działa, nic nie trzeba grzebać

To możliwe, że nie zrozumiałem jego wpisu, bo wydawało mi się, że tam była sugestia, że ,, jak ktoś używa spdif to aż dziwne ze komuś przychodzi do głowy wkładać pieniądze w chifi. " I to chciałem wyjaśnić . Bo ten dac ma wejścia spdif i w końcu nie wiem czy to dobrze, czy to źle.

50 minut temu, krolewicz napisał:

nie ma szans na złożenie podobnego użytkowo (a myślę, że też dźwiękowo) produktu w opcji DIY, na samą obudowę tysiak nie starczy

Tak , bo głównym elementem kosztów są same przetworniki, które teraz kosztują pewnie około tysiąca za sztukę . Z 2 strony, jeżeli na wyjściu mamy tą całą baterię opampów to jakoś ciężko mi uwierzyć w możliwość uzyskania brzmienia najwyższej jakości . Właśnie przerabiam podobne urządzenie zrobione na ********** przetworniku , które ma bardzo podobny analog . W oryginale, ciężko się tego słucha a wystarczyło uprościć analog i zastosować jeden opamp pełniący funkcje konwertera I/V i dźwięk się ,, otworzył ". Konsekwencją jest oczywiście brak filtrowania częstotliwości ponadakustycznych .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, krolewicz napisał:

zrobiony po bożemu

Można poprawić tego dac a nawet warto.Trzeba to zrobić również po bożemu i absolutnie nie sposobami polecanymi na tym forum.

Warto sprawdzić w jakim stanie są BG ,podmiany ich na coś innego lub nawet na te Rotelowe mija się z celem.

Jak kondensatory są ok w praktyce wystarczy trochę miedzi ,ceramiki tam gdzie potrzeba i bez jakiejkolwiek zmiany analogu czy zasilania ten dac potrafi pokazać co znaczy dobry transport przez spdif.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, arturp said:

To możliwe, że nie zrozumiałem jego wpisu, bo wydawało mi się, że tam była sugestia, że ,, jak ktoś używa spdif to aż dziwne ze komuś przychodzi do głowy wkładać pieniądze w chifi. " I to chciałem wyjaśnić . Bo ten dac ma wejścia spdif i w końcu nie wiem czy to dobrze, czy to źle.

No Królewicz dobrze wyjaśnił. Przepraszam za skrócenie. Najpierw z godzinę słuchaliśmy parasound a później mojego 1541 z lampami na równoległym i2s 352khz na tym samym systemie. Spotkanie było luźne o dużo sobie gadaliśmy ale jeden o drugi wciągał i pewno miałbym problem z odróżnieniem jednego od drugiego.

Co mnie akurat cieszy bo wcześniej jak Królewicz był u mnie to brakowało wysokich co mogło być skutkiem braku trybu równoległego oraz 88khz które max udało mi się z 1541 wycisnąć.

Co do spdif to miałem na myśli, że jak ktoś słucha za pomocą tego transportu to fajna opcja (gdybym słuchał pewno bym sobie taki sprawił) - dla mnie jak już wiele razy pisałem zamiana spdif jest przerostem formy nad treścią no i NOS w przypadku spdif jest błędem konstrukcyjnym - musi być upsampling z racji spierniczonego górnego pasma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Daniel_68412 napisał:

NOS w przypadku spdif jest błędem konstrukcyjnym - musi być upsampling z racji spierniczonego górnego pasma.

No tak , ten argument jest przekonujący w przypadku nos . Natomiast nie wiem, czy problemy wynikające ze stosowania filtra cyfrowego i upsamplingu nie są większe niż problemy nos-ów na wysokich tonach. To już chyba można tylko rozpatrywać w ramach upodobań i akceptacji kompromisów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 hours ago, arturp said:

To już chyba można tylko rozpatrywać w ramach upodobań i akceptacji kompromisów .

tutaj bym dodał zmierzenie sobie w zakładzie zakres słyszenia wysokich - to dużo warunkuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeparafrazuję pytanie na innym zagranicznym forum zadane "naukowcowi" ("naukowiec" - osoba nie koniecznie będąca naukowcem sensu stricto, ale uznająca jedynie metody naukowe za wiarygodne w odniesieniu do dźwięku):

CZY ISTNIEJĄ DOWODY, ŻE WSZYSTKO CO JEST SŁYSZALNE, JEST MIERZALNE ?

Moim zdaniem - jeśli takich dowodów nie ma ma, to -  niestety - ci co nie "słyszą" - są po prostu upośledzeni przez naturę (albo po prostu ewentualnie niewypraktykowani, niedoświadczeni, nieosłuchani).

Dowodem na sensowność tego pytania miałoby być stwierdzenie, że jeśli dwa różne urządzenia "mierzyłyby" identycznie - to powinny "grać" identycznie, a tak ponoć sie nie zdarza.

Cytat

Tłum. To szaleństwo myśleć, że niezależnie od tego, jaka precyzja pomiaru istnieje w marcu 2023 roku, że mówi nam ona wszystko, o tym co jest istotne dla dźwięku i dźwięku (oryg. audio and soud).

Oczywiście, dobrze wiem, że pomiary mówią bardzo dużo. Ale wiem też, że głoszenie przez jedną osobę przekonania, co inna osoba może, a czego nie może usłyszeć, jest szczytem arogancji i ignorancji.

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Do mnie już to urządzonko zmierza. Sprawdzę na nim swój słuch 🙂

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez (nie)przecietniak

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden cytat z powyższego wątku - tym razem konkretnie na temat tego konkretnego urządzenia - w tłumaczeniu automatycznym (którego nie poprawiałem):

Cytat

Szczerze mówiąc, że nigdy nie lubdnąłem gadżety iFi. Próbowałem kilku innych, w których czułem, że w ten czy inny sposób obniżyły jakość dźwięku. Ale wiem też, że świat audio jest niezwykle złożony, a 2 systemy nie reagują tak samo. Jestem na tyle otwarty, by zdać sobie sprawę, że to, co dla mnie nie działa, może być świetne dla innych. To powiedziawszy, rozkazałem Lan Iilmeryście, żeby spróbował.

Chcę powiedzieć, że dzielę się HQPlayer i UP Board NAA. Niedawno przeszedłem przez piekło, próbując poprawić dźwięk mojej sieci po tym, jak dowiedziałem się, że każdy kabel sieciowy i przełącznik brzmi inaczej. Próbowałem nawet FMC, co było totalną katastrofą, mimo że wielu uważa, że są świetne. Było to dla mnie zupełnie odwrotne i wypróbowałem 3 różne pudełka, 3 różne SFP i 2 różne kable optyczne. Wszystkie były okropne brzmieć. Więc po wszystkich moich testach, okazało się, że moje istniejące kable CAT6 i przełącznik sieciowy łatwo brzmiały dla mnie najlepiej. Ale wciąż zastanawiałem się nad możliwością, że miałem jakiś hałas w mojej sieci. Dlaczego więc nie spróbować kolejnego gadżetu iFi?

Dostosowuję swój system od wielu lat. Mam dźwięk, z którego jestem bardzo zadowolony, ale każdy prawdziwy audiofil zawsze szuka "lepiej". Nie słucham też słuchaczy. Jestem facetem od sceniografii i wszystko musi brzmieć realistycznie. Spędziłem wiele lat poprawiając pozycję moich mówców w moim pokoju. Jestem przekonany, że nie mogę zrobić tego lepiej, a dźwięk wydaje się to pokazywać.

Otrzymałem "Loniilmrze" 2 dni temu. Od pierwszego słuchania byłem zszokowany tym, co słyszałem. Myślałem, że moje obrazowanie i poczucie głębi i wymiar są fantastyczne, ale to było lepsze. To przynosi bardziej precyzyjne obrazowanie niż kiedykolwiek miałem. Wszystko jest bardziej zdefiniowane w przestrzeni, a szczegóły są bardziej oczywiste. Bas ma też nieco mniej wzdęć na ciężkich torach basowych. Znacznie wzrasta percepcja realizmu. Dla mnie to jest niesamowite.

Powiem również, że spędziłem ostatnie półtora roku na próbie przetworników DAC, przedwzmacniaczy, zasilaczy, kabli i komponentów sieciowych, próbując poprawić mój dźwięk. Wszystko, czego próbowałem, po prostu pogorszyło dźwięk. Uciekam dokładnie to, od czego zaczynałem. LAN iSilencer jest jedyną rzeczą, którą spróbowałem, która poprawiła wszystko w tym czasie.

Dla przypomnienia, moja konfiguracja kosztowała mnie około 19 tysięcy dolarów, jeśli to coś znaczy dla kogoś...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, (nie)przecietniak said:

CZY ISTNIEJĄ DOWODY, ŻE WSZYSTKO CO JEST SŁYSZALNE, JEST MIERZALNE ?

Jak ktoś rozumie jak działa sieć neuronowa a dalej nasz aparat słuchu wie, że może słyszeć rzeczy których nie zmierzysz bo... ich nie ma.

Jak ktoś nie rozumie to pozostaje tworzenie religii...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne i tak jest ze wszystkim.   Skrajne poglądy ograniczają, niezależnie której strony bandy dotyczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2023 o 19:04, arturp napisał:

No tak , ten argument jest przekonujący w przypadku nos . Natomiast nie wiem, czy problemy wynikające ze stosowania filtra cyfrowego i upsamplingu nie są większe niż problemy nos-ów na wysokich tonach. To już chyba można tylko rozpatrywać w ramach upodobań i akceptacji kompromisów .

Tak trochę z nudów, trochę zainspirowany ostatnimi wpisami posłuchałem sobie wczoraj 3 DACów na AD1865, Robertusa na AD1865+SM5813, twój klon AN, oraz ostatni testowany i opisany przez Tomka, jako analog posłużył pre lampowy, odtwarzana ta sama płyta. Pierwszy zagrał poprawnie jednak niczym nie zachwycił, drugi był przyjemniejszy w odbiorze chociaż trochę cukierkowy, ostatni... słuchając mojej ulubionej płyty tak się zrelaksowałem, że przysnąłem pod koniec 😉 Tak na poważnie ten ostatni dla mnie jest bezkonkurencyjny! Oczywiście wiem, że mam pewne ułomności, słyszę zamianę wima na jupiter, wiek już nie ten, wysokie nie takie jak by się chciało, cóż życie... 

Kończę analog na lampach, mu-follower, zobaczymy jak na nim zagrają DACe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest moja ulubiona wersja. Od klona Audio Note różni się głównie tym, że ma inną ,,logikę" - częściowo takie rozwiązania zastosowali vivaro projekcie na ad1860 i Andrea Ciuffoli w projekcie DAC End 2 . Ja je połączyłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, oxygen napisał:

Tak trochę z nudów, trochę zainspirowany ostatnimi wpisami posłuchałem sobie wczoraj 3 DACów na AD1865, Robertusa na AD1865+SM5813, twój klon AN, oraz ostatni testowany i opisany przez Tomka, jako analog posłużył pre lampowy, odtwarzana ta sama płyta. Pierwszy zagrał poprawnie jednak niczym nie zachwycił, drugi był przyjemniejszy w odbiorze chociaż trochę cukierkowy, ostatni... słuchając mojej ulubionej płyty tak się zrelaksowałem, że przysnąłem pod koniec 😉 Tak na poważnie ten ostatni dla mnie jest bezkonkurencyjny! Oczywiście wiem, że mam pewne ułomności, słyszę zamianę wima na jupiter, wiek już nie ten, wysokie nie takie jak by się chciało, cóż życie... 

Kończę analog na lampach, mu-follower, zobaczymy jak na nim zagrają DACe

Ten ostatni to moja wariacja na temat  AN ,  czy  "nibylampizator"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Tomek 1685 napisał:

Ten ostatni to moja wariacja na temat  AN ,  czy  "nibylampizator"?

Miałem na myśli DAC Artura z analogiem lampowym, który opisywałeś. Wiem, że analog może sporo zmienić dlatego chcę przetestować dwa różne ale najpierw muszę dopracować zasilanie DAC, dałem niby niskoszumne stabilizatory, które okazały się "bardzo szumne". To mnie zainspirowało do testowania różnych stabów, mam już kilka scalonych i TT od Bodo_Z tyle, że na razie brak czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Ja polecam "tą" analogówkę a'la AN z Ali.... Nie ma się czego przyczepić. Działa idealnie. Zero szumów, brumów, itp.  Ja już w tym przetworniku nic nie zmieniam.  Wczoraj i dzisiaj "strugalem" obudowę, bo już wyrzuty sumienia miałem że tak fajna rzecz cały czas  działa w takim bałaganie.

Jeszcze zapytam, co masz na wyjściu DAc'a Robertusa?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tomek 1685
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC Robertusa jakoś niczym nie zachwycił i powędrował do szuflady, wczoraj reanimowałem go do testów bo chciałem sobie przypomnieć jak działa AD1865 razem z SM5813. Wczoraj testowałem go tak jak pozostałe, gdzie za analog robił mój pre lampowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest zły DAC.  Ja męczyłem go z podobną częścią analogowa, jak teraz tego NOS'a. Było tak sobie. Potem miałem budować DAC'a Waldiego na PCM63, ale skończyło się na analogówce z tego projektu. W Robertusie zmieniłem filtr na DF1704 i połączyłem z analogiem do PCM. Wyszło całkiem fajne źródło. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spodziewam się go jutro. Opiszę sytuację. Jak nie będzie różnicy na korzyść albo będzie gorzej - nie zdziwię się. Ktoś w świecie stwierdził, że w systemie, w którym z kolumn już wydobywa się dźwięk b. wysokiej jakości - może nie być słychać różnicy albo może być nawet trochę gorzej, ale czy to prawda? Zobaczymy. Tzn. ....usłyszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LAN iSilencer ma bufor pamięci o zerowym jitterze i galwanicznie izolowane wejścia w celu wyeliminowania zniekształceń cyfrowych."

Nie sądzę..., przez 20 lat robiłem sieci LAN profesjonalnie dla dużej korpo. Voodoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez terminus

Megadeth - A House Divided       🤘SENJUTSU🤘         α  Ω  β  λ  μ  ∅  ½  ²  €  $  π         Ⅵ Ⅵ Ⅵ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwości 10mhz i wyżej o energii pierdnięcia komara a mody pomieszczenia 15db.. świat mocnych autosugestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, terminus napisał:

"LAN iSilencer ma bufor pamięci o zerowym jitterze i galwanicznie izolowane wejścia w celu wyeliminowania zniekształceń cyfrowych."

W tej przejściówce to się mieści >) ? A zasilanie? No chyba, że PoE 🙂 Chyba nikt nie wierzy w bufor bez zasilania, o jitterze nie ... szkoda klawiatury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez terminus

Megadeth - A House Divided       🤘SENJUTSU🤘         α  Ω  β  λ  μ  ∅  ½  ²  €  $  π         Ⅵ Ⅵ Ⅵ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daniel_68412 napisał:

świat mocnych autosugestii.

spacer.png

Łudzę się jeszcze, że ta pani nie ma racji, chociaż coraz częściej łapię się na tym, że to kompletnie bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez (nie)przecietniak

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, (nie)przecietniak said:

Łudzę się jeszcze, że ta pani nie ma racji, chociaż coraz częściej łapię się na tym, że to kompletnie bez sensu. 

Piszesz w dziale diy a próbujesz wprowadzać audio voodoo tylnymi drzwiami - pisałem już wielokrotnie: zmień dział. 

W temacie AV polecam kanał "Ton składowy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ton składowy napisał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat

(...) Ilekroć natkniemy się więc na sprzęt z pozoru absurdalny, powinniśmy to zauważyć i pochylić się nad tym z szeroko otwartym uchem. Innymi słowami, jeśli coś nas bawi, należy wziąć pod uwagę potencjał i możliwości, a nie z góry to przekreślać. Odpowiednio dobrze dobrane produkty powinny nas po prostu przekonać. Jeśli więc wahasz się, czy kupić taki kabel, czy raczej nie, to przede wszystkim go przetestuj i usłysz różnicę. W tym przypadku jest ona duża, ale nie znaczy, że kabel L’Cruche jest lepszy niż inne kable. Przede wszystkim dostajemy więcej informacji o muzyce – głównie o samej jej strukturze i skomplikowaniu. (...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@(nie)przecietniak to był żart ;]

odcinek obejrzyj...

on ten kabel i "projekt" wymyślił a opisy zostały automatycznie wygenerowane przez AI

jak widać skutecznie 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Daniel_68412 napisał:

zostały automatycznie wygenerowane przez AI

AI nie jest głupia, całkiem rozsądnie prawi 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawi dokładnie to co barany mają wiedzieć ,dzięki temu ten absurdalny biznes audio się kręci .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.