Skocz do zawartości
IGNORED

Czy NAD 375BEE to dobra podstawa rozbudowy niedrogiego systemu stereo?


Kuternoga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przyjaciele.

Przyszedł chyba czas na pozbycie się starego zestawu audio i wymiany go na coś lepszego, ponieważ wyrosłem już trochę z muzyki typu, hop, hop, hip hop, trance, dance :) Wtedy wystarczyło mi bum, bum, bum. Teraz jest to przeważnie Blues, Jazz, klasyka, trochę rocka i sporadycznie metal. Przypuszczam, że na lepszym zestawie będzie słuchało mi się tego jeszcze przyjemniej. Celowo piszę „lepszym”, nie „nowszym i/lub droższym, bo zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze cena lub nowość z lepszą jakością idzie w parze. Czytałem wiele recenzji o sprzęcie audio, ale wybór jest tak ogromny, że nie wiedziałem od czego zacząć, a że kasa też jest jakimś ograniczeniem, to i tym trudniej na coś się zdecydować. Kupiłem więc w ciemno NAD 375 BEE. Czytałem, że to jakiś wzmacniacz któremu konstrukcyjnie bliżej do jakiegoś topowego modelu M3, niż do tych tańszych modeli NAD. To jednak tyko recenzja, za którą pewnie producent płaci, jak w reklamach telewizyjnych za proszki do prania lub super maści na bóle kości i stawów. Podłączyłem go do swoich bezimiennych klocowatych bud dla psa i spodobał mi się jego kopniak. W sumie tylko tyle mogę na razie o nim powiedzieć, bo na lepszych kolumnach sprawdzę, jak je kupię. W każdym razie już nie muszę odkręcać głośności do połowy albo nawet poza połowę obrotu potencjometru, kiedy chcę posłuchać muzyki głośniej. Mam tylko pytanie do osób, które znają się na wzmacniaczach i może znają ten model, czy to dobry wybór do dalszej rozbudowy systemu, bo chyba mogę go zwrócić w ciągu 14 dni? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

22 minuty temu, Kuternoga napisał:

Czytałem, że to jakiś wzmacniacz któremu konstrukcyjnie bliżej do jakiegoś topowego modelu M3

To tylko świadczy o powadze i rzetelności "recenzentów". Mniej więcej tak jakbyś szukał informacji o Polsce i świecie w programach informacyjnych TVP. 

25 minut temu, Kuternoga napisał:

czy to dobry wybór do dalszej rozbudowy systemu,

Nie. Nie da się zbudować niczego wartościowego na słabym fundamencie

26 minut temu, Kuternoga napisał:

bo chyba mogę go zwrócić w ciągu 14 dni? 

Zrób to i kup coś porządnego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piotrek7 napisał:

Nie. Nie da się zbudować niczego wartościowego na słabym fundamencie

Czyli uważasz, że wzmacniacz jest kiepski? Kiedyś go słuchałem i nie powiem, żeby miał jakieś istotne wady. Wręcz przeciwnie zagrał całkiem dobrze. Skąd Twoje tak negatywna opinia?

Czy Twoim zdaniem w tej cenie można kupić coś dużo lepszego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, szpakowski napisał:

Czy Twoim zdaniem w tej cenie można kupić coś dużo lepszego?

Cena nowego to niemal 5 tys zł. Wiadomo, że w tej kwocie nie da się oczekiwać cudów ale kilka ciekawych (i ciekawszych) wzmacniaczy znalazłoby się. No i zdecydowanie w tej kwocie szukałbym wzmacniaczy używanych lub ex-demo. Na tym rynku można już oczekiwać dobrego grania za takie pieniądze 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Choćby tu. Ani jedna z ofert nie jest moja więc z czystym sumieniem mogę wkleić link

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piotrek7 napisał:

Cena nowego to niemal 5 tys zł. Wiadomo, że w tej kwocie nie da się oczekiwać cudów ale kilka ciekawych (i ciekawszych) wzmacniaczy znalazłoby się. No i zdecydowanie w tej kwocie szukałbym wzmacniaczy używanych lub ex-demo.

Myślę, że jak się dobrze potargować to za 4tys można go kupić a może nawet taniej ... czy to dużo za nowy wzmacniacz z gwarancją? 

Pytam z ciekawości, co Ci się tak bardzo nie podobało w tym wzmacniaczu?  Moim zdaniem to może być całkiem rozsądny wybór. 

Co zagra dużo lepiej w podobnej cenie za nowy wzmacniacz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szpakowski napisał:

co Ci się tak bardzo nie podobało w tym wzmacniaczu? 

Lubię granie energetyczne ale bez przesady. Taki dźwięk jaki reprezentuje  NAD (tańsze modele)  kojarzy mi się z graniem z boomboxa. O wiele bardziej odpowiada mi brzmienie Naima i Arcama. 

14 minut temu, szpakowski napisał:

Co zagra dużo lepiej w podobnej cenie za nowy wzmacniacz?

Kwestia gustu. Natomiast powtórzę. Chcąc wydać dobrze taką kwotę, szukałbym wzmacniaczy używanych lub ex-demo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szpakowski napisał:

Myślę, że jak się dobrze potargować to za 4tys można go kupić a może nawet taniej ... czy to dużo za nowy wzmacniacz z gwarancją? 

Również tak uważam. Ten model już pewnie długo w sprzedaży nie będzie dostępny. Jak mi zjadą z ceną, zostawię go sobie. Używki i jakieś powystawki raczej mnie nie interesują. Swoją drogą, kolega piotrek7 chyba nie jest zbyt wiarygodny (bez urazy), bo jeśli przytacza takie ironiczne komentarze, to znaczy, że można łatwo go przekonać. Media to najgorszy z przykładów. Tam wszyscy kłamią. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajny wzmacniacz spokojnie łapiący się na solidny energetyczny fundament systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piotrek7 napisał:

Lubię granie energetyczne ale bez przesady. Taki dźwięk jaki reprezentuje  NAD (tańsze modele)  kojarzy mi się z graniem z boomboxa. O wiele bardziej odpowiada mi brzmienie Naima i Arcama. 

Czyli jest słaby, ponieważ Tobie się nie podoba ... hmmm ... ok pass, więcej nie pytam. 

Co w przypadku jak ktoś chce kupić nowy sprzęt a nie jeździć po polsce za używanym, bo nie ma na to czasu? Nadal twierdzę, że to może być dobra opcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, wystarczające to pojęcia względne. Ten piec przede wszystkim dźwiękowo ma niewiele wspólnego z modelami niższymi. Tutaj tylko obudowa jest podobna. Środek to zupełnie co innego. C375 przede wszystkim jest bardzo wydajnym wzmacniaczem i uciągnie prawie każde kolumny. Pod tym względem to bardzo mocny zawodnik za taką kwotę, jeśli chodzi o sprzęt nowy. Dźwięk to już musisz sam ocenić podłączając go do swojego toru audio. Idzie wyczuć brzmienie typowe dla Nada, jednak nie jest już tak nachalne jak w niższych modelach i ma sporo więcej kultury. Wiadomo, że używany wzmacniacz za podobna kasę można kupić lepszy, ale...

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Wiadomo, że używany wzmacniacz za podobna kasę można kupić lepszy, ale...

... ale bez gwarancji i nie wiadomo po jakich "przygodach" ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
NAD C375bee to stary model ale w dalszym ciągu cieszący się dużym uznaniem wśród użytkowników. Brzmienie określiłbym jako muzykalne, nasycone z mocnym, mięsistym basem. Mocy na pewno mu nie brakuje i możesz podłączyć na prawdę wymagające kolumny z którymi sobie poradzi. 
Proponowałbym w przyszłości pomyśleć o kolumnach o dynamiczniejszym i jaśniejszym charakterze jak Focal, Magnat z serii Signature czy Monitor Audio Bronze/ Silver. Odradzam łączenia z muzykalnymi kolumnami, ponieważ basu będzie za dużo i przytłoczy Cię średnica. 

W mojej ocenie jest to bardzo dobry wzmacniacz w przypadku którego można zbudować na prawdę bardzo fajny tor 🙂 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, piotrek7 napisał:

Taki dźwięk jaki reprezentuje  NAD (tańsze modele)  kojarzy mi się z graniem z boomboxa

A w jakiej konfiguracji zagrał Ci C375 jak boombox? Tak jak już Tophifi napisał powyżej: Ten piec dźwiękowo ma niewiele wspólnego z modelami niższymi. Także bez przesady 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maraudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa absolutnie wystarczająca a większą uwagę zwrócił bym na kolumny,

bo na pewno znakomitą większość wysteruje ( 2x 200 W ) bez problemów.

Pozostaje kwestia metrażu, ich ustawienia i oczywiście budżetu ... i z kolumnami

dopiero zaczną się schody i przepychanki 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Maraudio napisał:

A w jakiej konfiguracji zagrał Ci C375 jak boombox?

któryś z modeli PSB, ProAc 148

56 minut temu, Kuternoga napisał:

, bo jeśli przytacza takie ironiczne komentarze, to znaczy, że można łatwo go przekonać.

Nie ja porównuję tego NADa i serią Master. Tak więc czy faktycznie to ja cechuję się naiwnością i daję sobie łatwo wciskać kit? Raczej nie

24 minuty temu, audioburak napisał:

Pozostaje kwestia metrażu, ich ustawienia i oczywiście budżetu ... i z kolumnami

dopiero zaczną się schody i przepychanki 😉 

No właśnie. O to właśnie chodzi. Kombinowanie aby to zagrało. Jakoś. Z dobrymi wzmacniaczami nie ma tego problemu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kuternoga napisał:

Kupiłem więc w ciemno NAD 375 BEE. Czytałem, że to jakiś wzmacniacz któremu konstrukcyjnie bliżej do jakiegoś topowego modelu M3, niż do tych tańszych modeli NAD. 

Co do brzmienia się nie wypowiem ale "legendarna" jakość wzmacniaczy tej marki nie wróży przyjemnej eksploatacji. Z poniższego filmu wynika że wzmacniacz jest żel zaprojekowany bo elementy emitujące ciepło skutecznie niszczą zbyt blisko nich zamontowane kondensatory a źle obliczone rezystory ulegają zwęgleniu. Polecam obejrzeć do końca i zobaczyć ile elementów musiało ulec wymianie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dlmtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dlmtb napisał:

Co do brzmienia się nie wypowiem ale "legendarna" jakość wzmacniaczy tej marki nie wróży przyjemnej eksploatacji. Z poniższego filmu wynika że wzmacniacz jest żel zaprojekowany bo elementy emitujące ciepło skutecznie niszczą zbyt blisko nich zamontowane kondensatory. 

Tak, to prawda. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami fachowcy którzy nawet nie wiedzą o jakim modelu mowa ale super duper filmiki od czapy to potrafią wklejać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, problem dotyczył modeli C326, C356, faktycznie tam zdarzały się takie rzeczy. 

C375 to zupełnie inna konstrukcja, wystarczy odpalić zdjęcie środka i porównać. 

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 375 kondensatory zasilacza są zupełnie inaczej umieszczone:

dz02MDAmaD01MjU=_src_61132-nad-375bee-fo

to z testu w AUDIO a radiatory na krawędziach PCB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuternoga jeżeli uda Ci się uzyskać jakąś super cenę na tego Nada to jak najbardziej możesz spróbować zbudować na nim system. Na pewno nie będziesz musiał się martwić, że Ci jakiś kolumn odpowiednio nie napędzi. 

Możesz spróbować poszukać kolumn z jakiejś polskiej firmy czy manufaktury. Audio Academy, Yb, Studio 16Hz czy chwalone na tu forum BMN. Te ostatnie chociaż to mała firma można chyba wypożyczyć i ewentualnie zwrócić u producenta. Dobierzesz do tego jakieś fajne źródełko, kabelki i system za nieduże pieniądze pierwsza klasa ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, piotrek7 napisał:

Nie ja porównuję tego NADa i serią Master. Tak więc czy faktycznie to ja cechuję się naiwnością i daję sobie łatwo wciskać kit? Raczej nie

7 godzin temu, audioburak napisał:

Takie odnoszę wrażenie. Jeśli twierdzisz, że jakaś stacja wciska kit, to domyślam się, że ta druga wciska Ci tylko prawdę, w którą wierzysz, a to oznacza że cechujesz się naiwnością. Media to taka sama porcja kitu jak reklamy telewizyjne czy recenzje sprzętu. Każdy chce przekonać wszelkimi sposobami do swoich racji, a kto ją miał, oceni historia. Daruj wiec sobie piotrek7 takie komentarze. To nie jest jakaś debata polityczna. Z doświadczenia wiem, że taki dyskusje prowadzą do niechęci wobec siebie, a ja nie tego potrzebuję. Rozmawiajmy o audio w tym temacie 🙏🏻

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka jedna rada. Jeżeli zdecydujesz się na ten wzmacniacz dobrze by było dobrać do niego jakiś dobry kabel zasilający, żeby zapanować nieco nad basem i wprowadzić nieco więcej porządku w tym zakresie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, szpakowski napisał:

@Kuternoga jeżeli uda Ci się uzyskać jakąś super cenę na tego Nada to jak najbardziej możesz spróbować zbudować na nim system. Na pewno nie będziesz musiał się martwić, że Ci jakiś kolumn odpowiednio nie napędzi. 

Możesz spróbować poszukać kolumn z jakiejś polskiej firmy czy manufaktury. Audio Academy, Yb, Studio 16Hz czy chwalone na tu forum BMN. Te ostatnie chociaż to mała firma można chyba wypożyczyć i ewentualnie zwrócić u producenta. Dobierzesz do tego jakieś fajne źródełko, kabelki i system za nieduże pieniądze pierwsza klasa ...

Dzięki za sugestie. Dobrze jest zapoznać się z opiniami użytkowników. To z pewnością cenniejsze informacje niż recenzje internetowe.

7 minut temu, szpakowski napisał:

Jeszcze taka jedna rada. Jeżeli zdecydujesz się na ten wzmacniacz dobrze by było dobrać do niego jakiś dobry kabel zasilający, żeby zapanować nieco nad basem i wprowadzić nieco więcej porządku w tym zakresie. 

O tym pomyślałem już przed zakupem 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że już nie będę się udzielał na tym forum w tematach związanych ze sprzętem audio, bo od kilku lat jestem absolutnie zadowolony z brzmienia mojego audio...ale czytając co niektóre komentarze - nie wytrzymałem 😉 Od 5 lat jestem szczęśliwym użytkownikiem bezproblemowego dynamicznego,przejrzystego, mocarnego, solidnie zbudowanego wzmacniacza NAD C375 BEE, którego nie wymienię na żaden inny lepszy czy gorszy. Wzmacniacza, który wraz z kolumnami Dali 850 ( po własnej modyfikacji) moją u mnie dożywocie, bo za każdym razem, kiedy tylko mam ochotę posłuchać muzyki cieszą moje i nie tylko moje uszy i zmysły 👍

NAD C375 będzie bardzo solidną częścią  systemu audio opartego na fundamencie przyzwoitych kolumn głośnikowych i dobrej jakości nagrań.

Ryzyko zakupu zadbanego NAD 375 jest niemal zerowe, bo nawet jeśli z jakiegoś powodu nie spełni oczekiwań, to z odsprzedażą bez straty nie będzie problemu.

Na rynku wtórnym ilość serii C 375, (podobnie jak najwyższej Masters) nie jest zbyt liczna, co dobrze o niej świadczy 👍

Pozdrawiam wszystkich 🤗

🇲🇹🇺🇦🇺🇲

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, piotrek7 napisał:

Kwestia gustu.

Ale Twój gust nie jest testem dyskusji. BTW skoro gust jest podstawą do tak rafykalnych kwestii, to proponuje autorowi aby Twoje wpisy w całości pominął.

-----

21 godzin temu, Kuternoga napisał:

...czy to dobry wybór do dalszej rozbudowy systemu?

Kwestia trafienie w gust z doborem kolumn, a przy mocy 2x200W wybór jest w zasadzie nieograniczony.

-----

12 godzin temu, szpakowski napisał:

...dobry kabel zasilający...

Nie mogłeś się powsyrzymać aż kupi kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marian.ch napisał:

NAD C375 będzie bardzo solidną częścią  systemu audio opartego na fundamencie przyzwoitych kolumn głośnikowych i dobrej jakości nagrań.

Ryzyko zakupu zadbanego NAD 375 jest niemal zerowe, bo nawet jeśli z jakiegoś powodu nie spełni oczekiwań, to z odsprzedażą bez straty nie będzie problemu.

Na rynku wtórnym ilość serii C 375, (podobnie jak najwyższej Masters) nie jest zbyt liczna, co dobrze o niej świadczy 👍

Również tak uważam i raczej zostawię go sobie. Gdzieś czytałem o tylko jednym małym defekcie, że na początku głośność nierówno pojawia się w lewym lub prawym kanale. U siebie tego nie zauważyłem. Poza tym i tak następnym zakupem będzie jakiś przetwornik C/A z przedwzmacniaczem. Już nawet mam swój typ. Jeden z kolegów podłączył go do końcówki mocy i w ten sposób pominął przedwzmacniacz w swoim wzmacniaczu. Głośność reguluje z przedwzmacniacza tego przetwornika. Różnica jest taka, że on wykorzystuje kable symetryczne, a ten NAD nie wspiera takiego typu połączenia. Nie ważne. To chyba głównie ma sens do przesyłania sygnału na duże odległości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, szymon1977 napisał:

Nie mogłeś się powsyrzymać aż kupi kolumny?

Nie, nie mogłem. Ten wzmacniacz ma obfity bas, stosując dobry kabel zasilający trochę można go "poprawić", nadać lepszej kontroli. Dzięki temu wzrasta potencjalna ilość kolumn z którymi może dobrze zagrać. Połączenie z podłogowymi kolumnami grającymi dosyć mocno dołem może dać satysfakcjonujący efekt, bas będzie lepszy niż z subwooferem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał dobrze zestrojone kolumny ... zamiast je leczyć środkami,

o których producent wzmacniacza zapewne nie miał zielonego pojęcia 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, audioburak napisał:

...leczyć środkami,

o których producent wzmacniacza zapewne nie miał zielonego pojęcia 😉 

Skoro kabla zasilajacego producent nie zamontował na stałe, to rozumie się samo przez się, że dla poprawy brzmienia dla pkprawy brzmienia użytkownik powinien ów wymienić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.