Jump to content
IGNORED

Gańmy Polskę.

toptwenty
 Share

Recommended Posts

Polscy kopacze nożni przeje..li z Belgią a następnie fuksem zremisowali z Niderlandami.

Nastroje polactwa zmieniły się o 180 st. Nieprawdopodobny zachwyt mediów..

Przypominam, że polscy piłkarze nożni niczego nie osiągnęli przez ostatnie kilka dziesięcioleci!

Tymczasem polscy siatkarze (reprezentacja B) wygrali z mistrzami olimpijskimi Francją (reprezentacja A) ale o tym w wątku: "Chwalimy Polskę".

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Propnuję "***** ***", bo jakby się założyciel i uczestnicy ukryć nie starali, to dyskusja ku temu zmierza. Sens istnienia wątku to odciążenie pozostałych.

Sens twojego istnienia to obciążanie każdego możliwego wątku porcją mędzenia  i pieniactwa.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Chować się po kontach nie mogą, bo zarówno PE jak i gmach Sejmu mają budowę okręgu ..a właśnie wypływają na światło dzienne takie "lukrowane cymesy" - https://wiadomosci.wp.pl/oswiadczenia-wyjatkowe-tak-polscy-politycy-kreca-przy-swoich-majatkach-6778260155902688a

Polskę chcecie ganić ? Najwyższy czas zacząć ganić i dobrać się do dupy złodziejom, kombinatorom, którzy nami rządzą.

Takie jest moje zdanie, taką mam opinię.

Posted (edited)
41 minut temu, MSki napisał:

Chować się po kontach nie mogą, bo zarówno PE jak i gmach Sejmu mają budowę okręgu ..a właśnie wypływają na światło dzienne takie "lukrowane cymesy" - https://wiadomosci.wp.pl/oswiadczenia-wyjatkowe-tak-polscy-politycy-kreca-przy-swoich-majatkach-6778260155902688a

Polskę chcecie ganić ? 

Polskiej geografii i przyrody nigdy, przenigdy. Te góry i doliny, rzeki i jeziora, te bociany, grusze na miedzy, rozdarte sosny, malinowe chruśniaki, płotki z chrustu, te kapliczki śródpolne i przydrożne, wierzby rosochate, lasy i łąki zielone szeroko nad szemrzącymi strumykami rozciągnione, gdzie żabka i ważka i wąż i motylek, gdzie siwy pod lasem dym się wije i krówki porykują a koniki parskają pastuszkami doglądane, co kartofle pieką. Gdzie cebula, kapusta i ogórek wąsaty, gdzie proso i jęczmień i koniczyna kraśna wstęgą siną zmierzchu spowita. Gdzie rosa na trawie perłami się srebrzy i lipa miododajna cieniem chłodnym kusi i wytchnienie daje, gdzie len modrooki i rzepak złocisty. Tego strzec będziem i krwi nie poskąpim, oręż zgotujem i zbrojnie wystąpim. I powiemy rządzącym, co pewien jenerał ino, że nad Wisłą.

Edited by papageno

3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Sens twojego istnienia to obciążanie każdego możliwego wątku porcją mędzenia  i pieniactwa.

Nie wywyższaj się za bardzo, bo sens Twojemu istnieniu nadał *** - wszak gdybyś nie ***** go w każdy możliwym (niemożliwym także) wątku, to by Cię wcale nie było. Oczywiście masz rację, ale ograniczać swój byt do tego jednego? Słabe to.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

13 minut temu, Jaro_747 napisał:

A ty dasz radę nie snuć opowieści o nie wiadomo czym?

Dopóki będą komentarzem na pojawiające się w wątku kwestie to snuć będę. Przykro mi kolego, ale takie moje prawo.

13 minut temu, szymon1977 napisał:

Dopóki będą komentarzem na pojawiające się w wątku kwestie to snuć będę. Przykro mi kolego, ale takie moje prawo.

Czyli twoje pieniactwo jest silniejsze od ciebie.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Szkoda bo byś się przekonał, że Polska nie jest wyjątkiem bo każdy kraj ma swoich idiotów, i po krótkim czasie z tęskotą do tych swoich byś wrócił.

Never ever!

Ale przyznaje, sa kraje w ktorych znajdziesz jeszcze wiecej „idiotow“
Masz zamiar ganić Polskę, czyli ludzi tu mieszkających, pracujących i płacących podatki, czy kolejne nieudolne rządy zarządzające tą piękną krainą ?

A kto wybral te rzady zarzadzajace?

9 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Doktor! Powinno się Ciebie zbanować.

Makaron wynaleziono jak wiadomo na ziemiach polskich w 10 wieku n.e.

A gdzie tu łowiono krewetki?

W morzu, a gdzie? 🙂 No może niespecjalnie wielkie ale czym chata bogata! 🙂

https://pl.wikipedia.org/wiki/Krewetka_bałtycka

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Posted (edited)
13 minut temu, electro napisał:

Ja już sie boje ilu realnie idiotow jest w Irlandii czy UK.

Biorąc pod uwagę procent zaszczepionych, to w PL mamy jeden z najniższych wskaźników zidiocenia społeczeństwa (tyle fakty, szczegóły we właściwym wątku). Choć to raczej nie mądrości, a instynktu przetrwania, którego pomimo ciężkich losów naszemu narodowi nie można odmówić. Rządy PiS też przetrwamy, podobnie jak nadciągający z zachodu upadek cywilizacji. Co nie zabije to wzmocni.

Edited by szymon1977

9 godzin temu, xajas napisał:
W dniu 11.06.2022 o 17:39, MSki napisał:
Masz zamiar ganić Polskę, czyli ludzi tu mieszkających, pracujących i płacących podatki, czy kolejne nieudolne rządy zarządzające tą piękną krainą ?

A kto wybral te rzady zarzadzajace?

Ja ich nie wybierałem, wybierali ci, którzy myśleli, że kiełbasa będzie za darmo.

Takie jest moje zdanie, taką mam opinię.

21 minut temu, il Dottore napisał:

FVIhCU4WYAANztc?format=jpg&name=900x900

Lamery modowe ,:) a jak to sandały od Wersalcze , skarpety od Gibbona czy jakoś tak 🙂 ,  koniecznie obejrzeć żeby nie robić siary Polsce na salonach 

W dniu 13.06.2022 o 12:47, Grzegorz7 napisał:

Polscy kopacze nożni przeje..li z Belgią a następnie fuksem zremisowali z Niderlandami.

Nastroje polactwa zmieniły się o 180 st. Nieprawdopodobny zachwyt mediów..

Przypominam, że polscy piłkarze nożni niczego nie osiągnęli przez ostatnie kilka dziesięcioleci!

Tymczasem polscy siatkarze (reprezentacja B) wygrali z mistrzami olimpijskimi Francją (reprezentacja A) ale o tym w wątku: "Chwalimy Polskę".

Należy dodać, że matoły nożne głosują na PiS a siatkarze na Tuska. 😉

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.