Skocz do zawartości
IGNORED

Kochamy streaming, ale....


MacP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Piopio napisał:

A kable LAN wpływają na brzmienie 😉

Nie próbowałem.

Streamer mam dobry, i różnice między plikiem a Qobuzem słyszę i wcale nie czuję się winny.

8 minut temu, rochu napisał:

... pod warunkiem codziennej lewatywy przed odsłuchem.😝

Lepiej nie, bo wtedy nawet platynowe zworki nie pomogą 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jurek1 napisał:

Nie próbowałem.

Streamer mam dobry, i różnice między plikiem a Qobuzem słyszę i wcale nie czuję się winny.

Jak masz wszystko dobrze poustawiane i porównujesz dokładnie to samo wydanie danego albumu to nie ma różnić w brzmieniu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piopio napisał:

Jak masz wszystko dobrze poustawiane i porównujesz dokładnie to samo wydanie danego albumu to nie ma różnić w brzmieniu. 

To że Ty nie słyszysz nie zmienia faktu że inni mogą mieć inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co porównywać? Nie ma takiej potrzeby jak gra dobrze. Różnice mogą być ze względu na rożną normalizację w serwisach streamingowych. Ale czy są to różnice przesądzające o czymkolwiek? To jest zwykłe hair splitting.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jurek1 napisał:

To że Ty nie słyszysz nie zmienia faktu że inni mogą mieć inaczej.

Porównywałem na różnych zestawach, różne płyty i nie było różnić. Jeśli tylko materiał jest ten sam to technicznie nie może być żadnych różnić. Plik czy streaming to te same dane. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piopio napisał:

Porównywałem na różnych zestawach, różne płyty i nie było różnić. Jeśli tylko materiał jest ten sam to technicznie nie może być żadnych różnić. Plik czy streaming to te same dane. 

Ty nie słyszysz, ja tak, i co mi zrobisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 13:01, rochu napisał:

Tiaaa. A taki Lipton to najlepsza herbata na świecie a kawa Jackobsa nie ma sobie równych na świecie🤪

Streaming wymyślono dla gawiedzi by sobie mogła na telefonie na słuchawkach BT jakiegoś K-popu albo Zenka posłuchać. Obecnie streaming to taki Lipton w świecie dźwięku.

 

 

😉

Fenomenalne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, przmor napisał:

Pod warunkiem, że streamingodawca nie poddaje danych cyfrowych obróbce aby brzmiało tak jak chce żeby brzmiało.

Oczywiście, jest wiele albumów remasterowanych specjalnie na potrzeby serwisów streamingowych. Zwykle wynika to z opisu. Ja takie albumy omijam jeśli jest alternatywa. Bo współczesne remastery są krojone pod potrzeby głośniczków BT i słuchawek dousznych. Na szczęście z niszowymi artystami nikt się w ten sposób nie bawi. Nie ma na to czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, umka napisał:

Fenomenalne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. 😉 

Czy fenomenalne, nie wiem. Wiem tylko tyle, że w audio wszystko schodzi na psy. Ludzie przestali się szanować i wymagać.

 

Bez nośnika nie gra muzyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rochu napisał:

Bez nośnika nie gra muzyka.

Niewątpliwie. Ja właśnie dlatego, że szanuję muzykę to przestałem się zajmować pierdołami. Życie jest krótkie i szkoda mi na to czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam coraz bardziej rozumieć audiofilów którzy albo przestali albo omijają to forum szerokim łukiem. Niczego mądrego nie można się tutaj nauczyć poza kilkoma osobami którzy trzymają poziom reszta tylko przerzuca się kupą wiązanek jak jacyś spoceni i podjarani zapaśnicy którym nic objaśniać nie trzeba. Brakuje mi tutaj równowagi do której zdrowy człowiek dąży czy to w rodzinie czy w pracy czy na wakacjach. Wszędzie powinien cechować nas spokój i opanowanie jednak to w naszym zawodnym świecie niemożliwe i na dłużą metę nieosiągalne dlatego żyjcie w zgodzie ze swoimi myślami których płynność i forma niech będzie zawsze czysta i miła dla otoczenia od którego nie odwracajmy się plecami bo też potrzebujemy czasami wsparcia i miłości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Tal napisał:

Zaczynam coraz bardziej rozumieć audiofilów którzy albo przestali albo omijają to forum szerokim łukiem. Niczego mądrego nie można się tutaj nauczyć poza kilkoma osobami którzy trzymają poziom reszta tylko przerzuca się kupą wiązanek jak jacyś spoceni i podjarani zapaśnicy którym nic objaśniać nie trzeba. Brakuje mi tutaj równowagi do której zdrowy człowiek dąży czy to w rodzinie czy w pracy czy na wakacjach. Wszędzie powinien cechować nas spokój i opanowanie jednak to w naszym zawodnym świecie niemożliwe i na dłużą metę nieosiągalne dlatego żyjcie w zgodzie ze swoimi myślami których płynność i forma niech będzie zawsze czysta i miła dla otoczenia od którego nie odwracajmy się plecami bo też potrzebujemy czasami wsparcia i miłości.

Bo nie zauważasz jak na forum krzyżują się różne interesy i jak zwalcza się konkurencja za pomocą przekupionych albo w inny sposób pozyskanych userów.

To co widzisz to ruszający się dywan pod którym buldogi walczą o przeżycie.

Gdyby nie grupa myślących samodzielnie i zdystansowanych od tych interesów użytkowników forum miałbyś owszem tu spokój ale też monotematyczne chóry piejące psalmy pochwalne na rzecz coraz to innego g...a, aktualnie będącego w dystrybucji albo na tapecie u tego czy innego kowala DIYaudio.

Polecam lekturę wątku o kolumnach S16Hz. Tam pili sobie z dzióbków i klepali po plecach, póki byłeś po ich stronie. Gdy dopadały cie wątpliwości, niszczyli cię na każdy możliwy sposób. Chciałbyś takiego forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, rochu napisał:

Bo nie zauważasz jak na forum krzyżują się różne interesy i jak zwalcza się konkurencja za pomocą przekupionych albo w inny sposób pozyskanych userów.

A ataki na mnie traktujesz  jako rozrywkę ? Bo nie widzę innego powodu. Cokolwiek nie napiszę jesteś anty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piopio napisał:

A ataki na mnie traktujesz  jako rozrywkę ? Bo nie widzę innego powodu. Cokolwiek nie napiszę jesteś anty. 

@rochu jest aktywnie anty i wielki szacun za to dla niego

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zbi_Rek napisał:

@rochu jest aktywnie anty i wielki szacun za to dla niego

 

Szacun ? To jest toksyczne zachowanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Piopio napisał:

A ataki na mnie traktujesz  jako rozrywkę ? Bo nie widzę innego powodu. Cokolwiek nie napiszę jesteś anty. 

Bynajmniej.

Wpisy uczynione na tym forum traktuję jako wpisy osoby powiązanej z branżą. Tak się bowiem ciekawie składa, że wychwalane przez ciebie urządzenia audio a także prawie wszystkie te, którymi chwalisz się w swoim "O mnie" są w ofercie tego samego dużego gracza na rynku.

Jak myślisz, jaki wniosek się nasuwa, gdy kolejny raz rozpływasz się nad Topping HS01 albo nad budżetowym KEF-em?

Chciałby wierzyć, że w twoich wpisach jest li tylko czysty entuzjazm użytkownika. Nie mniej jest mi trudno tak podchodzić do sprawy. Jesteś długo na tym forum i zapewne pamiętasz ten mechanizm opisany przez Zydelka w kilku częściach wątku pt "Moja przygoda z Darkulem". Widząc przed oczami twoje wpisy nie jestem w stanie uwolnić się od wrażenia deja vu.

 

Podsumowując.

Nie da się twoich wpisów traktować poważnie i aby ktoś nieświadomie nie podjął pochopnie decyzji, należy bliźnim dać szansę spojrzenia na te wpisy z innej strony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, rochu napisał:

Bynajmniej.

Wpisy uczynione na tym forum traktuję jako wpisy osoby powiązanej z branżą. Tak się bowiem ciekawie składa, że wychwalane przez ciebie urządzenia audio a także prawie wszystkie te, którymi chwalisz się w swoim "O mnie" są w ofercie tego samego dużego gracza na rynku.

Jak myślisz, jaki wniosek się nasuwa, gdy kolejny raz rozpływasz się nad Topping HS01 albo nad budżetowym KEF-em?

Chciałby wierzyć, że w twoich wpisach jest li tylko czysty entuzjazm użytkownika. Nie mniej jest mi trudno tak podchodzić do sprawy. Jesteś długo na tym forum i zapewne pamiętasz ten mechanizm opisany przez Zydelka w kilku częściach wątku pt "Moja przygoda z Darkulem". Widząc przed oczami twoje wpisy nie jestem w stanie uwolnić się od wrażenia deja vu.

 

Podsumowując.

Nie da się twoich wpisów traktować poważnie i aby ktoś nieświadomie nie podjął pochopnie decyzji, należy bliźnim dać szansę spojrzenia na te wpisy z innej strony.

 

W punkt 👍 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można trochę zwariować z polityką Apple'a... Cytowano tu już

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , dowodzący że losless z Apple Music można wycisnąć tylko przez AirPort, w dodatku tylko ten starszy. Ja kilka tygodni temu robiłem próby z iPhonem X i streamowaniem AirPlay do wzmacniacza Lyngdorf. Podobnie jak w przypadku Chromecasta na Androidzie znikała wtedy ikonka "lossless", co zapewne wskazywało na transmisję AAC 256. Pojawiała się znowu, gdy wybierało się streaming na urządzeniu lokalnym, co może wskazywać, że AM rzeczywiście pokazuje, jaką realnie jakość streamuje. Zdobyłem więc AirPorta oraz iPhone'a XS (jeśli trafi się tania używka, to chyba jest telefon optymalny do roli "pilota"). Ucieszyłem się, że AM streamując do AirPorta pokazuje lossless (a jakość po optyku jest bardzo przyzwoita, podobno po analogu też niezła, ale nie próbowałem). Wszakże prawie na pewno nie bit-perfect, bo w tym przypadku głośnością sterował sam iPhone. Tzn. używanie jego przycisków nie zmieniało głośności wzmacniacza (dość oczywiste, bo po kablu optycznym SPDIF Lyngdorf nie mógłby być tak sterowany).

Jakież jednak było moje zdziwienie, gdy przełączyłem dla porównania na streaming bezpośrednio z iPhone'a przez AirPlay do wzmacniacza: w odróżnieniu od wcześniejszych prób, ikonka lossless nie znikła, a telefon pokazuje że wysyła ALAC (taki jabłkowy FLAC). I nie zauważyłem straty jakości. Może coś całkiem niedawno się zmieniło? Wiele osób klęło, że Apple nie potrafi wykorzystać własnych rozwiązań nawet całkowicie wewnątrz własnego systemu i kompresuje muzykę oferowaną jako "lossless". Może to przygotowanie do wspomnianego Apple Music Classical, gdzie nie wybaczonoby takiej kompresyjnej masakry?

Ciekawe też, że inny system, Idagio, na Androidzie pokazuje że przesyła MP3 320 (w swoim tańszym abo), ale na iOS pokazuje AAC 320. Ciekawe, czy rzeczywiście zmieniają kompresję z uwagi na urządzenie? To też daje przewagę jabłkom, bo kodek AAC uchodzi za lepszy niż MP3. Faktycznie, nie daje się słuchać na MP3 np. brzmień instrumentów smyczkowych, zwłaszcza w typie kwartetu, a na AAC jest tu lepiej. 

W każdym razie AirPort wydaje się b. dobrym rozwiązaniem tam, gdzie końcowy streamer nie ma AirPlay - wtedy optyczne wyprowadzenie dźwięku ma duży sens, a całe urządzenie jest sensowne i spełnia wiele innych funkcji. Ale jeśli AirPlay jest obsługiwane to nie zauważam dużego zysku jakości. 

Alac.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MacP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rochu napisał:

Chciałby wierzyć, że w twoich wpisach jest li tylko czysty entuzjazm użytkownika.

Dokładnie tak jest. Nie mam powiązania z żadnym sprzedawcą. Nawet towarzyskiego. Ale i tak nie uwierzysz bo Ty nie wierzysz ludziom i wszystkich uważasz za zakłamanych. Sądzisz po prostu po sobie. Kłamca nie uwierzy, że inni mogą nie kłamać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zbi_Rek napisał:

przegiąłeś srabajowy sprzedawczyku 👊

Opisałem rzeczywistość. Ja nie konfabuluję w przeciwieństwie do Was. Czy wypisywanie bzdur nie jest przegięciem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Piopio napisał:

(...)Ale i tak nie uwierzysz bo Ty nie wierzysz ludziom i wszystkich uważasz za zakłamanych. Sądzisz po prostu po sobie. Kłamca nie uwierzy, że inni mogą nie kłamać. 

Zastanawia mnie twoja pewność w tej wypowiedzi.

Byłbym wdzięczny za nie dokonywanie projekcji własnych poglądów i zachowań na innych bliźnich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MacP napisał:

 

W każdym razie AirPort wydaje się b. dobrym rozwiązaniem tam, gdzie końcowy streamer nie ma AirPlay - wtedy optyczne wyprowadzenie dźwięku ma duży sens, a całe urządzenie jest sensowne i spełnia wiele innych funkcji. Ale jeśli AirPlay jest obsługiwane to nie zauważam dużego zysku jakości. 

 

Podobnie jest z Apple TV 3 - ma wyjście optyczne i Airplay starszej wersji. Potem używałem Airplay 2 w Apple TV 4, Wiimie i w Heosie, ale ten z ATV 3 był, jak dla mnie, lepszy. Podobno Roon też korzysta z własnych bibliotek Airplay 1...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rochu napisał:

Zastanawia mnie twoja pewność w tej wypowiedzi.

Byłbym wdzięczny za nie dokonywanie projekcji własnych poglądów i zachowań na innych bliźnich.

Zarzucanie mi współpracy z branżą jest jawnym kłamstwem. Tak samo jak twierdzenie, że sprzedawałem kiedyś terminal z allegro. Łatwo Ci rzucać fałszywe oskarżenia. Wycofaj to to Cię przeproszę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piopio napisał:

Zarzucanie mi współpracy z branżą jest jawnym kłamstwem.

Misiu, gdzie ja ci to zarzuciłem? Ochłoń i przeczytaj mój post jeszcze raz a potem jeszcze raz. 

Opisywanie własnych odczuć dotyczących cudzych wpisów nie jest żadnym zarzucaniem, kłamstwem czy  czymkolwiek innym. Jest szczere bo jest przyznaniem sie do swoich emocji.

A że takie a nie inne skojarzenia? Człowiek jest tak skonstruowany, że szuka podobieństw i analogii do znanych mu już przypadków z życia swojego i innych. To pozwala mu dokonywać oceny i podejmować decyzje bo wie jakie nastepstwa miały sytuacje z przeszłości. Na tym polega inteligencja.

 

OK. W ramach odwetu możesz napisać jak kiepski jest Linn i jak głupi jest rochu, że kupił tego Linna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rochu napisał:

Misiu, gdzie ja ci to zarzuciłem?

"Wpisy uczynione na tym forum traktuję jako wpisy osoby powiązanej z branżą. "

Nie pamiętasz co piszesz ? Tak, to jest kłamstwo. Stawia moje wszystkie wpisy w krzywym zwierciadle. 

17 minut temu, rochu napisał:

A że takie a nie inne skojarzenia? Człowiek jest tak skonstruowany, że szuka podobieństw i analogii do znanych mu już przypadków z życia swojego i innych. To pozwala mu dokonywać oceny i podejmować decyzje bo wie jakie nastepstwa miały sytuacje z przeszłości. Na tym polega inteligencja.

W naszym przypadku oskarżenia są wysnuwane bez żadnych dowodów. Tak po prostu rzucone kłamstwo. Dla hecy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Można trochę zwariować z polityką Apple'a... Cytowano tu już

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , dowodzący że losless z Apple Music można wycisnąć tylko przez AirPort, w dodatku tylko ten starszy. Ja kilka tygodni temu robiłem próby z iPhonem X i streamowaniem AirPlay do wzmacniacza Lyngdorf…


Mysle ze trzeba troche uwazac, bo w miedzyczasie wrzucamy tu wszystko do jednego garnka i nazywamy to „streaming“

Co to jest streaming?

1. Sciaganie muzyki z sieci z serwisow typu Apple Music, Amazone Music, Qubuz, Spotify,…

2. Bezkablowe przesylanie muzyki z urzadzenia A na urzadzenie B

Do 1. nie potrzebuje 2. I na opak. Ale moge je kombinowac.

Wiec nie ocenial bym, czy 1. dostarcza HigRez, jesli wysylam to dalej przez 2., ktore redukuje to HighRez

To dwie dwie rozne pary kaloszy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Piopio napisał:

"Wpisy uczynione na tym forum traktuję jako wpisy osoby powiązanej z branżą. "

Nie pamiętasz co piszesz ? Tak, to jest kłamstwo. Stawia moje wszystkie wpisy w krzywym zwierciadle. 

W naszym przypadku oskarżenia są wysnuwane bez żadnych dowodów. Tak po prostu rzucone kłamstwo. Dla hecy. 

Od kiedy cię znam zawsze chcesz coś udowodnić. Z reguły jest to błyskotliwa teza, która jak się okazuje, nie znajduje uzasadnienia w praktyce.

Pamiętam jak przywiozłeś do Krakowa jakiś wielgachny chiński wzmacniacz w klasie A, oświadczając nam, że to objawienie i nie było objawienia. Potem były jakieś zajebiste kable, które rewolucji nie zrobiły. Później jeszcze najlepsze źródło cyfrowe, jak się okazało komputerek z Daphile, który zdechł. 

Jeszcze później były tezy, że każdy DAC będzie grał tak samo jezeli użyć twojego transportu do plików. To o ile pamiętam też w ramach spotkań w Krakowie się nie potwierdziło.

W międzyczasie pochwaliłeś się gramofonem Pro-Ject RPM9 z podwieszoną wkładką Ortofona MC10, przy okazji oświadczając, że to jest hi-end. Akurat dobrze znałem to zestawienie bo w 2004 r. miałem taki sam zestaw i z butów nie wysadzał. Ale ty nie dałeś się przekonać by powściągnąć swój entuzjazm.

Wybacz, w tej sytuacji, z takimi doświadczeniami z twoja osobą, trudno traktować poważnie to co piszesz.

Gdybyś jeszcze potrafił to wszystko obrócić w żart, może wszystko wyglądałoby to inaczej. Ty jednak podchodzisz do tego śmiertelnie poważnie i każdą niezgodę na twój wpis odbierasz jako atak personalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.