Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerujesz Pacmanowi przeniesienie klocków do tylu ze względu na ich świecenie, a jednocześnie sugerujesz większy ekran- to skutkuje większa ilością światła odbitego.

Chyba mamy co innego na myśli. Co ma świecenie sprzętu /wyświetlacze, diody etc/ ze światłem odbitym ekranu. Wyjaśnij proszę bo nie rozumiem. Te pierwsze rozpraszają i przeszkadzają /imho/ w projekcji. Tym bardziej jak świeci na niebiesko. Sprawa druga, możesz mieć salkę referencyjną a jak przed ekranem stoi szafka ze sprzętem to jak ma się w nich nie odbijać światło? Po trzecie odbicia od blatów szafki, pokrywa od gramofonu która zepewne mocno odbija, oraz jeśli dobrze zdjęcia pokazują to głośnik centralny wchodzący w ekran. Jak więc nie widzieć konturów, choć w takim przypadku twierdzę że widać więcej niż kontury.

Co do ekranu to założyłem może błędnie że ma z 200-220cm w podstawie patrząc po wielkości szafki , pomyślałem też że wielkość wynikała z ograniczenia skosami /u góry/. Oceniłem pommieszczenie na 3,5metra szerokości więc co stoi na przeszkodzie żeby umiescić ekran 250-260cm . Przy proporcji 2,40:1 to żaden olbrzym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyjaśnij proszę bo nie rozumiem.

 

nie zrozumiałeś tego co napisałem. Nie neguje opcji przeniesienia sprzętu i faktu ze swieci lub przeszkadza. Taki ruch może poprawić kontrast ansi w projekcji natomiast za duży ekran w małym pomieszczeniu tylko go obniży.....reasumując: twoja propozycja 'zeruje' możliwość poprawienia projekcji. To tyle :)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, nic takiego skomplikowanego nie napisałeś abym nie zrozumiał, ale bez wzajemności bo ja miałem na myśli dwa elemnety które potraktowałem może w uproszczeniu /rozłącznie/. Stwierdziłem , a raczej zaproponowałem na bazie własnego doświadczenia że sprzęt umieszczony pod ekranem to nienajlepszy pomysł. Do tego Emotiva która znam można coś tam wygasić ale i tak duża niebieska opaska wokół włącznika świeci "ulubionym" audiofilskim kolorem:)

Oczywiście rozumiem ograniczenia lokalowe, jak choćby centralny zaraz pod samą tkaniną projekcyjną albo lekko w nią wkomponowany. Jeśli szafka nie pozwala to nie dyskutuję, ale z drugiej strony nie można powiedzieć że jest lepiej jak jest gorzej.

Co do kontrastu, jasności to można by zacząc dyskutować, Równie dobrze możnaby zacząć dywagować czy za mały ekran do jasności projektora a nie jest to słabiak /sam mam wersję rs49/ w konfrontacji z reference white /mam ją również/ nie powinien być właśnie większy. Tu pojawi się jeszcze odległość projektora, siedzenia, etc. Ta matematyka którą doś mocno uprościłeś ma więcej zmiennych. Jak widać to salka dedykowana, możnaby się pokusić o zoptymalizowanie pomieszczenia chocby o farby antyrefleksyjne i skompensować stratę o której piszesz w wyniku zwiekszenia ekranu, metod jest sporo a kolega jak widac pasjonat. To takie dywagacje, miedzy nami pasjonatami:)

A salka pewnie że super, sprzęt miodzio a kolumny uraziły moją dumę:) Ale niedługo nadrobię zaległości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety sprzęt musi stać pod TV, i te święcące przyciski power w Emotivie to chyba jakieś Power Ledy, zwariowali z nimi.

Ja u siebie zmniejszyłem intensywność ich świecenia folią do przyciemniania szyb w samochodach.

 

Na zdjęciach procesor UMC ma przyciemniony przycisk Power, a końcówki mocy jeszcze nie. Duża poprawa komfortu oglądania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2118-0-15956200-1449391560_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kazda dioda denerwuje przy oglądaniu filmów :D

CO do tematu zamożności to nie ma co innym zaglądać w portfel tylko trzeba podzielać wspólną pasje i wzajemnie się dopingować, pomagać i wymieniać sie spostrzeżeniami, a co najważniejsze z wydanych pieniędzy nie istotne czy 1000zł czy 100.000zł zrobić max jaki można.

 

Tak patrze na te wsyztskei zdjęcia i trcohe wam zazdroszczę, ale i wspólczuje jezeli chodzi o szybkie uruchomienie sprzetu ile trzeba się naklikac , aby włączyć i wyłączyć sprzęt. NIe daj boże cos się stanie ile kombinacji aby dojśc co jest nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na mnie. Korzystając z wolnego czasu zaprezentuje kilka zdjęć salonu. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko jeszcze zrobione, ale podstawa do działania już jest. Mile widziane komentarze i sugestie.

 

Pewnie ktoś poruszy temat kabli - informuję, że w przyszłości będą schowane. Zasłona okna też pojawi się lepsza, czy jakieś zagospodarowanie ścian, ale to jeszcze temat otwarty.

 

Plany na przyszłość to subwoofer, projektor, ekran i coś dla stereo: wzmacniacz, dac i streamer, więc droga jeszcze daleka i niestety kosztowna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-4163-0-19003000-1449394504_thumb.jpgpost-4163-0-52773000-1449394511_thumb.jpgpost-4163-0-44776600-1449394519_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz echo w pokoju co? Spróbuj jakiś dywan wrzucić na podłogę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod stolikiem jest mały dywanik tylko słabo go widać na zdjęciach. Ogólnie pogłos został już opanowany, teraz nie ma problemu. Ale jakieś pół roku temu jak w salonie było pusto to było takie echo, że głowa boli - nie dało się nic słuchać. Narożnik dużo pomógł w tym temacie. Sam w sobie zrobił swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz Pacmanowi przeniesienie klocków do tylu ze względu na ich świecenie, a jednocześnie sugerujesz większy ekran- to skutkuje większa ilością światła odbitego.

Co ma piernik do wiatraka??? Risto ma racje, zresztą to takie dziecinne bicie piany, o tym ze diody przeszkadzają wie każdy kto ogląda film w warunkach kinowych a nie przy zapalonym żyrandolu. Ja ostatnio walczyłem z wyświetlaczem na subie Velo - co prawda jest tam opcja wygaszania (jak w każdym POŻADNYM URZĄDZENIU AV) ale z drugiej strony musze kontrolować głośność suba i wyświetlacz jest mi potrzebny. Na walące po oczach wyświetlacze mam prosty spoób - folia do szyb samochodowych, są w szerokiej gamie przyciemniania, mozna sobie dopasować do każdego wyświetlacz, po założeniu wygląda jak oryginał - POLECAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregin.....

Widze że pokój masz podobny do mojego wąski i długi..jak na moje oko szerokość to około 4m...i widać świeży czyli po remoncie więc przy montażu proja będziesz miał jazde z kablami....;)

Oooojjjj i ta wisząca lampa nad stolikiem będzie przeszkodà dla projektora zakładając że ekran będzie tam gdzie obecnie tv...

Ale wszystko do ogarnięcia...i dobrze że myślisz o projektorze bo masz kawał ściany na ekran... :) i nawet duży tv wyglądałby jak karzełek na tej ścianie...

Jak przyjdzie ekran to centralny powinien wylądować na komodzie aby ekran był jak najniżej....

 

I w Twoich warunkach antykinowych to widzę tylko jeden patent ekranu ;) ... ale o tym pogadamy jak założysz jakieś budżety na poszczególne "klocki"... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szerokość mała w stosunku do długości - niecałe 3,4 metra, ale tego się już nie przeskoczy. Ta lampa to w ogóle tandeta, więc straty po niej nie będzie;) No a pokój był robiony na szybko, czas gonił. Tam gdzie narożnik jeszcze niedawno były schody i zejście w dół.

 

Co to za patent z ekranem masz na myśli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregin Patrzac na foto to z tylu na sciane wejdzie ladnie panel akustyczny na allegro mozna kupic takie ladne artystyczne :) a na onko wlasnie nalepiej szyna po calosci i dwie grube zaslony po bokach to w Twoim pokoju duzo dobrego wniesie. Dywan dalbym wiekszy taki wlochaty u Ciebie super by wygladal i dodatkowo jeszcze poprawil akustyke. Gniazdko po lewej jakos dziwnie wysoko dali... Jak dojdziesz do tematu projka to chyba bedziesz musial pozbyc sie tej jednej lampy no i do Twojego salonu jak ramowy ekran to taki yodasowy musialby byc. Choc pewnie chcesz zostawic tv tam gdzie jest i powiesic dodatkowo rozwijany w takim przypadku gore bym zabudowal plyta tak zeby schowac kasete i z tego ladnie by sie rozwijal elektryk. Na ustawienie suba nie masz zbyt wiele mozliwosci, ale miejmy nadzieje, ze taki z portem zagra najlepiej z przodu po lewej.

Tak ogolnie salon bardzo mi sie podoba i zdaje sie, ze masz cos dobrego do polania .... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yodasowy ekran..dobre dobre @hifi.... :)))))

 

@Gregin....

Wejdź w temat o ekranie Magicscreen i poczytaj.... jeśli budżet Ci pozwoli to warto ten "patent" powiesić ze względu na jego działanie jak i wygląd ogólny...który na mój gust pasuje wizualnie do salonów bo wyglądem bliżej mu do wielkiego tv niż do klasycznego ekranu...

I przy tej szerokości salonu i odległości widza od ekranu to maks 100"...ale to też zależne będzie od zoomu proja...ale damy rade i Wszyscy jakoś technicznie to ugryziemy... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gniazdko po lewej samemu tam zrobiłem ;p A z ta zasłoną po całości to raczej bardzo dobry pomysł myśle.

 

Hmm panel akustyczny to już trudniejszy temat ze względu na żonę;) A witryna rzeczywiście stoi pełna.

 

Tv najchętniej bym wywalił i wtedy jakiś ekran ramowy, ściana jest dobra i duża. No ale do wiadomości czy tam coś w tle tv musiał by być, a nie bardzo jest gdzie go indziej zamontować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gregin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona i kompromisy audio-video :) temat rzeka ;)

 

Gniazdko rzeczywiście "prawie pod sufitem" znaczy za wysoko...ale jakbyś szerszą komodę zapodał albo drugą taką jak masz to i kable się schowają same i będziesz miał gdzie nowe klocki poukładać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregin w tle "to se stereo zapodasz" a nie jakieś durne gęby w wiadomościach ..... i nie mówie tu tylko o (wszystkich) politykach... ;)

U mnie tv znikł....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregin ja z innej beczki - musze wymienić sofe - daj linka do twojego narożnika :)

 

Narożnik to Korfu II, łatwo znajdziesz w googlach. Sprawuje się dobrze, mogę go polecić no i bardzo dobra sprawa to regulowane zagłówki. Siedzisko raczej miękkie.

W razie czego napisz, handluje meblami, może by się udało wyrwać taniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gregin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mysl. Ja bym ten asortyment :) z gornej szafki upchal w tej komodzie i tam powiesil TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś po remoncie wiec skazany bedziesz na protezy w postaci maskownicy do kabli projektora bo chyba nie bedziesz pruł ścian :)... ja miałem identyczna sytuację i od strony technicznej i wizualnej wyglada to tak jak ponizej.... a moja instalacja od strony technicznej powinna Ci duzo powiedzieć bo tak jak wspomiałem rozkład salonu mamy b.podobny... u mnie wymiary to szer.3,85m dł.9,5m... fotka z mojej instalacjii moze bedzie pomocna...

 

Chyba że sygnał z proja do ampli czy odtwarzacza blu-ray puścisz przez moduł wifi , ale pozostaje jeszcze kwestia zasilania elektrycznego, wiec i tak jakiś kabel będzie....

P.S. ..wiem wiem u mnie sourrondy za nisko... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas w Twoim salonie szyna z zaslona nie bardzo wyjdzie, ale ja bym tam dal jakies panele akustyczne i dywan dal tez wiekszy, masz duzo plaskich powierzchni, to tak pod katem akustyki. Jak bys mial wolny czas to ja bym ta sciane na kabelek prul. Zakrywasz wszystko folia bierzesz zege co tnie na kable rowki jedno ciach i gotowe troche szpachli sciane przemalowac i zrobione. Mysle tez, ze dalo rade by zainstalowac 7.1 na takich kolumnach ala MA fx.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Pacmana dotyczące odtwarzacza Mede8er. Jak ten odtwarzacz wypada w porównaniu do Oppo103. Jego cena jest kilka razy mniejsza, a jak jest z jakością obrazu i dźwięku ? Czy jest porównywalna czy adekwatna do ceny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś po remoncie wiec skazany bedziesz na protezy w postaci maskownicy do kabli projektora bo chyba nie bedziesz pruł ścian :)... ja miałem identyczna sytuację i od strony technicznej i wizualnej wyglada to tak jak ponizej.... a moja instalacja od strony technicznej powinna Ci duzo powiedzieć bo tak jak wspomiałem rozkład salonu mamy b.podobny... u mnie wymiary to szer.3,85m dł.9,5m... fotka z mojej instalacjii moze bedzie pomocna...

 

Chyba że sygnał z proja do ampli czy odtwarzacza blu-ray puścisz przez moduł wifi , ale pozostaje jeszcze kwestia zasilania elektrycznego, wiec i tak jakiś kabel będzie....

P.S. ..wiem wiem u mnie sourrondy za nisko... :)

 

 

Prucia ścian się nie boję, jak będę robić remont to wypruje wszystko co potrzeba. A układ pokoju rzeczywiście podobny;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas w Twoim salonie szyna z zaslona nie bardzo wyjdzie, ale ja bym tam dal jakies panele akustyczne i dywan dal tez wiekszy, masz duzo plaskich powierzchni, to tak pod katem akustyki. Jak bys mial wolny czas to ja bym ta sciane na kabelek prul. Zakrywasz wszystko folia bierzesz zege co tnie na kable rowki jedno ciach i gotowe troche szpachli sciane przemalowac i zrobione. Mysle tez, ze dalo rade by zainstalowac 7.1 na takich kolumnach ala MA fx.

...Moja i tak wiele zniosła... kazda nastepna modyfikacja skończy się .... wiesz czym ;) .... Żona i kompromisy tak jak wspomniałem ,temat rzeka...

...jak znajda się środki to zaadaptuję moje podasze...ale to daleka pieśń przyszłości... na dzień dzisiejszy muszę i cieszę sie z tego co mam... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pomieszczenie.

 

Jeszcze w budowie, ale juz funkcjonalne.

 

Plan to szafka pod sprzety, plakaty na sciane i listwy. Mozliwe tez ze jakis stolik na klawiature i myszke zeby kompa z tego pokoju obslugiwac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-60235-0-45350700-1449420880_thumb.jpg

post-60235-0-26201800-1449420929_thumb.jpg

post-60235-0-83485200-1449420960_thumb.jpg

post-60235-0-31979500-1449420985_thumb.jpg

post-60235-0-47993400-1449421032_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele masz zacne, tylko zdaje sie zaslaniaja Ci kolumny tak propos efektowe instalowane na sciane sa duzo lepsze walkowalem kiedys ten temat a no i rozwiazanie z drzwiami tez orginalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregin ja z innej beczki - musze wymienić sofe - daj linka do twojego narożnika :)

razie czego napisz, handluje meblami, może by się udało wyrwać taniej.

A ja ja coś chciałem kupić to cena poszła +50% :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele masz zacne, tylko zdaje sie zaslaniaja Ci kolumny tak propos efektowe instalowane na sciane sa duzo lepsze walkowalem kiedys ten temat a no i rozwiazanie z drzwiami tez orginalne.

 

Dokladnie. Jak kupowalem stojaki do nich to na oko wysokosc ocenilem i sie okazala zla. Na razie musi tak zostac ale mozliwosc powieszenia mam i to od razu tak, ze nie bedzie kabli bo mam tam w rogach puste miejsca za plyta.

 

Prosze o opinie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podstawa i sa duże możliwości w pokoju. Życze udanej zabawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.