Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2021 o 19:21, dekoracja napisał:

nie ma znaczenia dla samego tidal. natomiast moim zdaniem ogolnie lepiej gra coś po aktualizacji 

O ile wraz z dotychczasowymi aktualizacjami z dużym dystansem podchodziłem do opinii o wpływie (+/-) tychże na ogólną jakość grania to tym razem powoli "pękam" i podobne myśli mnie nachodzą... 😉 choć może tylko w głowie zrobiło mi się "ogólnie lepiej" od tego 3.7.0. 🙂 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia bo chyba jednak ludzi używa transportów naim'a.  a już zwłaszcza w takich pieniądzach. bo to są dobre źródła 🙂

jakbyś chciał taniej wyraźnie to rozumiem jeszcze i wtedy można pewnie przyciąć na jakimś wynalazku typu bluesound.

może auralic aries?

 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MrNemo napisał:

Jutro wychodzi nowy firmware 4.8 dla: 

UnitiQute/Qute 2,
UnitiLite
Uniti/Uniti 2
SuperUniti
NAC-N 172
NAC-N 272
ND5 XS
NDX
NDS

Dotyczy głównie TIDAL i nowej metody logowania, ale nie tylko. 

Wrzuciłem 4.8 na 272. Działa bez problemu. Aktualizował wszystko (DSP, streamer, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, init0 napisał:

Wrzuciłem 4.8 na 272. Działa bez problemu. Aktualizował wszystko (DSP, streamer, itd.).

Możesz napisać jak się aktualizuje NAC 272? Kupiłem prawie rok temu i od tamtej pory nie było konieczności aktualizacji 😊. Z góry dzięki 

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, init0 napisał:

Wrzuciłem 4.8 na 272. Działa bez problemu. Aktualizował wszystko (DSP, streamer, itd.).

... za to Tidal ma problem. Zalogowałem się z aplikacji (iPhone) i nie mogę nic włączyć 😕

16 minut temu, muzofan napisał:

Możesz napisać jak się aktualizuje NAC 272? Kupiłem prawie rok temu i od tamtej pory nie było konieczności aktualizacji 😊. Z góry dzięki 

Wszystko jest ładnie opisane w instrukcji. Podłączasz komputer (windows lub mac) do gniazdka miniUSB w 272 (wcześniej instalujesz sterownik do USBserial - link w instrukcji) i uruchamiasz aplikację do update. wybierasz COM{X} (u mnie COM3). Klikasz dalej, wykrywa urządzenie i adres ip. Klikasz dalej i aktualizuje. Pokazuje które komponenty są aktualizowane, po paru minutach koniec. Reboot i grasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minutes ago, init0 said:

... za to Tidal ma problem. Zalogowałem się z aplikacji (iPhone) i nie mogę nic włączyć 😕

 

Aplikacja na iPhone potrzebuje być zaktualizowana do ostatniej wersji z przed kilku dni. 
Ja sprawdziłem tylko na UQ. Wszystko działa bezbłędnie... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, MrNemo napisał:

Aplikacja na iPhone potrzebuje być zaktualizowana do ostatniej wersji z przed kilku dni. 
Ja sprawdziłem tylko na UQ. Wszystko działa bezbłędnie... 🙂

Nowa aplikacja już była wczoraj. Dopiero "factory reset" w 272 mi pomógł. Teraz wszystko działa ok.

Edytowane przez init0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, dekoracja said:

to akurat w nowszych urządzeniach łatwiej się robi jednak..

macie może pojęcie, jak odróżnić wersję teddycapów? ile warto dać za używany ok 10 letni? to raczej nie wymaga recapa?

Tylko po wyglądzie... 🙂 Mk3, ma namalowane logo pod zieloną diodą. Mk1 to były pierwsze egzemplarze, Mk2 miał tą samą obudowę, o ile mi wiadomo i był w obiegu bardzo długo...

W sumie, warto kupić ostatnie wersje, bo mają większe trafa i lepsze parametry prądowe. Różnica dźwięku na moim sprzęcie dla XPS oraz DTC była potężna - po 30 minutowym rozruchu, bez żadnego wygrzewania...

10 letni (z dużym prawdopodobieństwem jest to mk2) powinien bardzo dobrze pracować przez jakieś następne 10 lat. Pytałem o to u producenta przed upgradem z mk2 na mk3. 

Teddy wpuścił na dniach podrasowanego TeddyCapa SE z nowymi kabelkami, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Jest dedykowany do SuperNait 1..3 and Nait XS 1..3....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Myself And I - jest też taki polski zespół.. wypłynął w jakimś Mam Telencie

7D042792-BEE8-4A9C-8D8B-6FAC4F53D085.thumb.jpeg.6831343eb3b6c237b1761845f6943eb9.jpeg

43 minuty temu, Robiq napisał:

Une heure de tranquillité - taki francuski film z Clavierem,

 

DFBBC862-CEEA-4193-A29F-ACF1D6F548E3.jpeg

Francuski film to i logowanie francuskiego produktu.. - z tułu za panem czają się jakieś yebitne Focale

Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Niepokorny napisał:

My Myself And I - jest też taki polski zespół.. wypłynął w jakimś Mam Telencie

7D042792-BEE8-4A9C-8D8B-6FAC4F53D085.thumb.jpeg.6831343eb3b6c237b1761845f6943eb9.jpeg

Francuski film to i logowanie francuskiego produktu.. - z tułu za panem czają się jakieś yebitne Focale

I Godzina Spokoju, sztuka we Teatrze Współczesnym w Szczecinie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.