Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie Andrzeju

Ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem WL70 i kiedyś chętnie mi Pan pomógł, to podpowiem, że z Etonami ćwiczyli jakiś czas temu Darek Starzyk i Piotr Biskup z Amparo Audio (dawniej Kustagon) . Był to ( z tego co pamiętam) Eton na basie + accutony jako średni i wysoki- ale nie tylko. Chyba ma Pan z nimi kontakt. Z pewnością coś powiedzą na ten temat. Rozmawiałem przed chwilą z Darkiem i powiedział, że chętnie pomoże w miarę możliwosci. W razie braku nr tel. proszę na PW. Pozdrawiam Pana i wszystkich "Amplifonowców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chcialem oficjalnie juz dolaczyc do grona posiadaczy Amplifona.

post-1391-100008361 1230409729_thumb.jpg

post-1391-100008362 1230409729_thumb.jpg

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 27 Gru 2008, 21:38

 

>Te czarne boczki wyglądają obleśnie.

>Lubiłem to drewienko w moim bywszym WT40.

 

Taka polska mentalnosc zawsze trzeba cos skrytykowac. Bez tego ani rusz milego dnia Panie Rochu.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi P.Andrzej dobiera boczki do TACD pod kolor starej wersji wzmaka,ale się jeszcze wacham,potem będę miał problem z dobraniem jakiegoś nowego wzmaka amplifona,błędne koło.

KAZ jak wpłynęła wymiana lamp na dźwięk twojego wzmaka?

strumieniowiec, lampy i tuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się wypowiedzieć odnośnie WT 40-II ponieważ odrazu wsadziłem Mullardy i jest doskonale, ale w WT 30-II miałem wymienione sterujące ECC82 i mocy zamienione na 6080 oba typy Mullard i różnica była jak dla mnie powalająca. Polecam bardzo.

Czekam teraz na przetwornik CEC'a DX71 MK.II LE i chętnie bym spróbował konfrontacji z TACD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokuj sobie z tymi sosenkami te czarne boczki są bardzo uniwersalne w połączeniu z matowym srebrnym na czole wzmacniacza jest to całkowicie nie zobowiązujące. U mnie stara wersja doskonale uzupełniała się z głośnikami Dali Helicon 300 w okleinie z drewna różanyego, ale chyba za dużo tej boazeri.

Teraz bardzo fajnie i nie żałuję wyglądu nowego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę odbierał mojego wt40 z przeglądu od Pana Andrzeja to sobie porównam mową wersję może się zdecyduję,ja mam kolumny wykończone orzechem polskim więc na pewno nie będzie się gryzło z nową wersją, mullardy sterujące już czekają w pudełku na wzmaka,sprowadziłem pół roku temu ze stanów i tak zaległy

strumieniowiec, lampy i tuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAZ, 28 Gru 2008, 19:31

 

>Nie mogę się wypowiedzieć odnośnie WT 40-II ponieważ odrazu wsadziłem Mullardy i jest doskonale,

>ale w WT 30-II miałem wymienione sterujące ECC82 i mocy zamienione na 6080 oba typy Mullard i

>różnica była jak dla mnie powalająca. Polecam bardzo.

>Czekam teraz na przetwornik CEC'a DX71 MK.II LE i chętnie bym spróbował konfrontacji z TACD.

 

Jak chcesz to wpadnij do mnie porównac. W tym miesiącu juz miałem 2 odwiedziny. Mozesz wziąsc nawet cały swój system to chętnie porównam szczególnie odtwarzacz cd i kolumny bo Wt-40 wiem jak gra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co czepiać czarnych boczków, są uniwersalne, a nie jak

boazerka z epoki geirkoskiej :) najważniejsza zmiana, to srebrna

całość reszty, zamieniona z tej żółtawej lekko cygańskiej.

Jedno co mnie powaliło na plecy, po odebraniu nowego sprzętu od AP,

to ta niewiarygodnie oczojebna niebieska niestety dioda na froncie.

To element, który wytrwał u mnie najkrócej, został wymieniony

natychmiast po wyjęciu ze skrzyni i pierwszym odpaleniu, jeszcze

nie zagrzał się dobrze, a już wyleciała :D

 

Do całej wypowiedzi dodaję :-), :-D, :-P celem uzupełnienia ...

Nie mam na celu krytyki, wytykania, gustów ect. Tak dla śmiechu

bardziej, acz zdanie własne w całości tu wypowiedziane prawdą jest.

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

No cóż. Nie było moim zamiarem nic krytykować.

Gdy kilka lat temu miałem Amplifona WT40 na prawdę uwielbiałem jego widok. Miał w sobie coś z Art Deco.

Gdy go wymieniłem na Jadis Orchestra, to już nie było to.

Dlatego zmianę wyglądu Amplifonów stronę techno odbieram z pewną przykrością.

A mimo tego, Panu Andrzejowi i tak życzę Wszystkiego Najlepszego : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie pochwalic ze po wymianie kondow wejsciowych na ICELe polepszyla sie przestrzen, odmulilo sie brzmienie, jest szybciej...to tyle wiem po 1,5 godziny sluchania

no dodam ze dzieki debilom z DPD mam jedna inna lampe 6550(bo zbili uklad żarzenia) - a dzieki panu Andrzejowi w ogole ja mam(tu jeszcze raz dziekuje!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.