Skocz do zawartości
IGNORED

Tact / Lyngdorf - KLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, maciekplacek napisał:

Tylko dajcie znać jak poszło i który lepiej zagrał. Może wrzućcie jakieś filmiki abyśmy też mieli szansę się wypowiedzieć. 

To by trzeba było jakieś 5 tys dolców na jakiegoś telefunkena albo neumanna wydać żeby jaki dobry plik nagrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Enzo79 napisał:

To by trzeba było jakieś 5 tys dolców na jakiegoś telefunkena albo neumanna wydać żeby jaki dobry plik nagrać 

Dasz radę 🙂

1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Przecież to wiadome. Millenium to jest inna klasa grania zupełnie

Liczyłem że powiesz że 3400 zagra zdecydowanie lepiej🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, maciekplacek napisał:

Dasz radę 🙂

Liczyłem że powiesz że 3400 zagra zdecydowanie lepiej🙄

Millenium to jest HiEnd. 3400 to po prostu dobry i funkcjonalny wzmacniacz. Koniec kropka. Millenium ma lepsza wydajność, barwę, szlachetność w dźwięku. To wzmak kompletny absolutnie jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szczypior88 napisał:

Millenium to jest HiEnd. 3400 to po prostu dobry i funkcjonalny wzmacniacz. Koniec kropka. Millenium ma lepsza wydajność, barwę, szlachetność w dźwięku. To wzmak kompletny absolutnie jak dla mnie. 

Słuchałeś millenium kiedyś? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leszekgiertych napisał:


Dowiemy się jutro.
Napięcie jak przed finałem Ligi Mistrzów 🙂
Czy 3400 czy Millennium. Panowie, nie ma, że remis 🙂

Spać nie możecie? 🙂🙂

21 minut temu, szczypior88 napisał:

Pewnie tak. Na pewno lepiej wysteruje Twoje ms5 niz 3400

Chodziło mi bardziej o to że się po tygodniu przyzwyczaisz u ciągle mało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maciekplacek napisał:

No właśnie a kiedy to porównanie?

Spokojnie . Dzisiaj mamy w planach 🙂 coś podziałać w tym kierunku . Pierwsze podejście... okazało się że mi_sza to prawie sąsiad zza miedzy ,więc jak zaskoczy to będziemy częściej coś kombinować.  Dzisiaj robimy wstępne granie. Mamy w planach podłączyć u mnie 3400 z jednym sda i pomierzyć Room Perfect,  a następnie udamy się z re-wizytą sprawdzić jego system z millenium ..

Pasował by jakiś neutralny sędzia 😉🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie . Dzisiaj mamy w planach coś podziałać w tym kierunku . Pierwsze podejście... okazało się że mi_sza to prawie sąsiad zza miedzy ,więc jak zaskoczy to będziemy częściej coś kombinować.  Dzisiaj robimy wstępne granie. Mamy w planach podłączyć u mnie 3400 z jednym sda i pomierzyć Room Perfect,  a następnie udamy się z re-wizytą sprawdzić jego system z millenium ..
Pasował by jakiś neutralny sędzia

Psa posadź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, maciekplacek napisał:

gabarytowo wygrywa millenium 🙂 Wrzućcie jak to gra

Przecie to bez sensu .. poobcinane będzie tak że glowa mała.  Jak chcesz to napisz na priv nr tel - what's app . Ale to nie słychać na nagraniu z telefonu połowy dołu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie znać jak testy sie udały

W skrócie nie było źle. W sensie że 3400 nie odstaje wiele o TactTa. Porównywaliśmy najpierw słuchając Millennium potem 3400 z tego samego źródła i tych samych utwór testowych. Millennium wydaje się bardziej wyrafinowany w zakresie średnicy i wysokich częstotliwości. Ma również lepszą rozdzielczości ale nie w sensie na 1 rzut ucha. Tak, że posiadacze 3400 mogą spać spokojnie. Mówimy tu o samym dźwięku, bo funkcjonalność wg mnie jest po stronie 3400.
Teraz zajęcia w podgrupach, :) 3400 gra kilka dni u Enzo a Millennium by mnie.
Myślę, że koło niedzieli coś napiszę więcej.
Tyle nas razie odemnie.
Enzo Twoja kolej :)



pozdrawiam
Misza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szczypior88 napisał:

Panowie dajcie znać jak testy sie udały 😃

Testy ciągle jeszcze trwają. 🙂. Jak narazie bez room perfect ,3400 pozytywnie mnie zaskoczył.  Świetny wzmacniacz , super funkcjonalny no i brzmienie bardzo dobre .

2 minuty temu, mi_sza napisał:

Panowie dajcie znać jak testy sie udały

W skrócie nie było źle. W sensie że 3400 nie odstaje wiele o TactTa. Porównywaliśmy najpierw słuchając Millennium potem 3400 z tego samego źródła i tych samych utwór testowych. Millennium wydaje się bardziej wyrafinowany w zakresie średnicy i wysokich częstotliwości. Ma również lepszą rozdzielczości ale nie w sensie na 1 rzut ucha. Tak, że posiadacze 3400 mogą spać spokojnie. Mówimy tu o samym dźwięku, bo funkcjonalność wg mnie jest po stronie 3400.
Teraz zajęcia w podgrupach, 🙂 3400 gra kilka dni u Enzo a Millennium by mnie.
Myślę, że koło niedzieli coś napiszę więcej.
Tyle nas razie odemnie.
Enzo Twoja kolej 🙂



pozdrawiam
Misza
 

Jakieś chyba magiczne więzi już się pojawiły bo nawet jeżeli opinie dodajemy w tej samej minucie 😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mi_sza napisał:

Panowie dajcie znać jak testy sie udały

W skrócie nie było źle. W sensie że 3400 nie odstaje wiele o TactTa. Porównywaliśmy najpierw słuchając Millennium potem 3400 z tego samego źródła i tych samych utwór testowych. Millennium wydaje się bardziej wyrafinowany w zakresie średnicy i wysokich częstotliwości. Ma również lepszą rozdzielczości ale nie w sensie na 1 rzut ucha. Tak, że posiadacze 3400 mogą spać spokojnie. Mówimy tu o samym dźwięku, bo funkcjonalność wg mnie jest po stronie 3400.
Teraz zajęcia w podgrupach, 🙂 3400 gra kilka dni u Enzo a Millennium by mnie.
Myślę, że koło niedzieli coś napiszę więcej.
Tyle nas razie odemnie.
Enzo Twoja kolej 🙂



pozdrawiam
Misza
 

Testuj i dawaj znać, i Ciebie z jakimi głośnikami to będzie grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leszekgiertych napisał:

Gdyby oba były w tej samej cenie, który byście wybrali?

 

7 minut temu, Leszekgiertych napisał:

Gdyby oba były w tej samej cenie, który byście wybrali?

To jest bardzo trudne pytanie i musi być na nie warunkowa odpowiedź.  Zależy na czym Ci bardziej zależy.  Jeżeli w grę wchodzi tylko i wyłącznie dźwięk to jednak millenium . Ale pod względem bajerów i miecia wszystkiego w jednym pod ręką to zdecydowanie 3400. Dźwięk z millenium jest pełniejszy, kompletny . Jednak 3400 nie gra o 20tysi gorzej z całą pewnością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.