Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16.10 byc moze bede sie zegnal z moim ulubionym dotychczas Creek Desiny2. Kupilem blisko 2x mocniejszy piec do kolumn atc, zatem prawdopodobnie trafi na aukcje. Wzmacniacz jest z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym do wkladek MM Creek. Perfekcyjny stan, uzywany sporadycznie od zjazdu do zjazdu co 2 miesiace. Komplet fabryczny. Cene rozwazam-musi mnie zadowalac, pre jest bardzo dobrej jaksci brzmieniowej.

Jesli ktos ma ochote pw. czasu jest sporo mozna sie na spokojnie zastanowic. Kolor czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista oczywistosc-gratuluje blyskotliwosci :)

 

To koniecznie opisz tu wrażenia z porównania.

Tutaj? Nie przystoi hudykocie, zrobie to ale raczej w klubie musicala..

Jesli chodzi o Creeka, to mistrzostwem swiata bylo zdobycie tunera desiny 2. Jechal do mnie az z Finlandii. Najlepszy tuner jaki mialem w zyciu. Nakamischi st-7e byl fajny ale tuner creeka to malina.

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam !

Już kiedyś zadawałem to pytanie do osób, które kiedyś były w posiadaniu wzmacniacza Creek Destiny. W jakim trybie dzisiaj słuchacie swoich wzmacniaczy pasywnym czy aktywnym. Na którym trybie waszym zdaniem lepiej się słucha muzyki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli aktywny to +9, ale ja nie kozystam z trybu aktywnego i preferuje pasywke ze wzgledu na przestrzen.

Generalnie tak mi zostalo po Desiny 1, a w Desiny 2 dzwiek jest bardziej dociazony i nie mam potrzeby uzywania tego trybu aktywnego.

Pre creeka w desiny jest bardzo fajne, jesli ktos posiada aktywne phono rzecz jasna.

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli aktywny to +9, ale ja nie kozystam z trybu aktywnego i preferuje pasywke ze wzgledu na przestrzen.

Generalnie tak mi zostalo po Desiny 1, a w Desiny 2 dzwiek jest bardziej dociazony i nie mam potrzeby uzywania tego trybu aktywnego.

Pre creeka w desiny jest bardzo fajne, jesli ktos posiada aktywne phono rzecz jasna.

 

Dobrze, że są te tryby.

Kilka lat słuchałem na aktywnym +9 od paru dni słucham na pasywnym, no i kurczę mam wrażenie jakbym miał nowy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już tu chyba kiedyś, że na jednych z moich kolumn przy +9 słabo słychać różnicę. Na drugich natomiast bas robi się bardziej w punkt i wyostrza górę. Zaczyna grać małą V-ką. Dobrze się słuchało w ten sposób ostrzejszych gatunków. Jednak wolę mimo wszystko bez dopalania i już nie pamiętam kiedy ostatnio przełączałem na tryb aktywny.

Tyczy się to Destiny 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

A jednak zdrada ������

 

Nie nie nie.. hudy, system glowny Mf bedzie teraz gral jako docelowy i tyle. Dystiny 2 zostaje-chocby na pamiatke, wroce do niego za jakis czas hmm za 10 lat chocby������ ! Mf jest srebrny, mam jeszcze cd evo1 srebrne w rezerwie(kupione do poprzedniego pieca desiny 1). Poprostu evo2 jest czarne i nieuzywane. Niebawem ma dojechac jeszcze stary arcam fmj23 i zrobi sie ciasno.

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwieniam takie osoby ktore najpierw rozdmuchują ze sprzedaja sprzet a potem sie wycofuja.

Slabo sie robi.

Byl na aukcji i dobrze o tym wiesz-uprzedzalem ze wystawiam go tylko raz ;) (mowa o piecu destiny2)

 

Aha bede sprzedawal tuner creek evo czarny.

Udalo mi sie kupic srebrny destiny 2-szukalem go blisko 2 lata..

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O piecu ? Ja mowie o integrze CD2 którą chciałeś niby sprzedać lecz zapewne nikt takiej kwoty nie wywalił jaką sobie życzyłes. Życzę udanej sprzedaży pozostałych klocków ������

 

Za 500 zl szukaj z powodzeniem :)

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co ta sprzeczka? Każdy sprzedaje za ile chce.

sivy33 chcial ode mnie kupic piec destiny 2 za 4200 a moja cena oficjalna i znana kazdemu byla 4500zl-jak opisywalem wczesniej cena ta nie podlegala negocjacji rowniez ze wzgledu na to, ze ma zamontowany dedykowany pre gramofonowe.

Widocznie ktos sie przeliczyl i okazuje niezadowolenie bo sprzet zostaje u mnie, a okazja do kupna byla :)

 

O piecu ? Ja mowie o integrze CD2

zagadka

 

Życzę udanej sprzedaży pozostałych klocków

Dziekuje, juz sa chetni :P

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Mcemsi udalo Ci sie juz osobiscie porownac obie integry

 

Niestety nie , nadal jednak drążę temat. U mnie w okolicy okazji do posłuchania za dużo nie ma. Cały czas czekam na opinię rzeczowo porównującą obydwa modele .

 

Słuchałem 50A i 100A z Dynaudio X38 i X18. Według mnie warto zastanowić się nad setką , ale trzeba samemu posłuchać.

 

A na czym polega to zastanowienie ? W czym setka ZDECYDOWANIE góruje na 50-tką ?

Edytowane przez mcemsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie , nadal jednak drążę temat. U mnie w okolicy okazji do posłuchania za dużo nie ma. Cały czas czekam na opinię rzeczowo porównującą obydwa modele .

 

 

 

A na czym polega to zastanowienie ? W czym setka ZDECYDOWANIE góruje na 50-tką ?

 

Czuć że 100A ma więcej prądu , Dynaudio grały po prostu lepiej. Trudno mi opisywać muzykę słowami.

Musisz znaleść sposób na ich osobisty odsłuch.Od roku szukałem wzmacniacza i gdybym miał brać Creeka to brałbym setke , ale kupiłem okazyjnie półroczny obecny wmacniacz i Creeka już nie kupię. Dynaudio raczej też nie bo do tej lampy raczej są za wymagające. Osobiście granie Creeka bardzo mi się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.