Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładanie modułów to nie taka głupia sprawa. Chcesz tuner od creeka kupujesz, chcesz inny nie ma problemu - bierzesz oddzielne urządzenie. Wielu użytkowników Hegla nie jest zadowolonych z dac-ów zintegrowanych i wybiera zewnętrzne urządzenia. Ważne by mieć wybór. A nabijanie kasy, cóż takie czasy

Edytowane przez hudykot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pre powinno byc standardem, kazdego wzmacniacza i basta. Wlasciwie to chodzi glownie o aktywne pre. Kiedys byly w budrzetowkach, teraz to zadkosc.

Moze niebawem dojdziemy do paradoksow montowania samemu dodatkowych gniazd rca w opcji za kilka stow za sztuke, bo ktos slucha tylko strumieniowca to reszta wejsc mu niepotrzebna.

Tuner czy dac to inna para kaloszy ale "pre ma byc standardem ;)"

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pre powinno byc standardem, kazdego wzmacniacza i basta. Wlasciwie to chodzi glownie o aktywne pre. Kiedys byly w budrzetowkach, teraz to zadkosc.

Moze niebawem dojdziemy do paradoksow montowania samemu dodatkowych gniazd rca w opcji za kilka stow za sztuke, bo ktos slucha tylko strumieniowca to reszta wejsc mu niepotrzebna.

Tuner czy dac to inna para kaloszy ale "pre ma byc st

andardem ;)"

 

Trochę bez sensu. Kupujesz tańszy wzmacniacz bez pre i masz wybór podstawowe prę creeka lub jakiś droższy zewnętrzny przedwzmacniacz. Polityka logiczna jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu. Kupujesz tańszy wzmacniacz bez pre i masz wybór podstawowe prę creeka lub jakiś droższy zewnętrzny przedwzmacniacz. Polityka logiczna jak dla mnie.

Po co komu tanszy wzmacniacz bez pre, jak moze byc z podstawowym pre w tej samej cenie. O to tutaj chodzi przez caly czas wywodow! Jesli sie odseparowuje plytke i robi z niej ceche opcjonalna to nie znaczy ze wzmacniacz jest tanszy a oznacza, ze firma sprzedaje wzmacniacz wg tej samej ceny + extra za plytke wg zasad marketingu jej sprzyjajacych. Tobie sie wydaje wowczas ze w podstawowej wersji masz tansza opcje bo nie jestes fanem Vinyli.

To podstawowe pre creeka imho nie jest zle i spokojnie sobie radzi.

Ale to generalnie nie jest juz istotne i tak kupilem ta plytke i wydalem na nia pieniadze-gdyby bylo to stndardem widzialbym w tym sens zarowno jak Ty w tym, ze jej tam nie ma..

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pre w creeku 5350se Sonus Oliva na lampach 12 au7

Różnica w graniu bardzo bardzo na plus.znikneło rozjaśnienie i nerwowość na górze.

Poprawiła się muzykalność przestrzeń i separacja. Namacalność brył instrumentów i wokalu. To jest zupełnie inne granie . inny poziom.

Aż się boje pomyśleć co się stanie jak wkońcu zmienie lampy na leprze. A nie wspomne o kondensatorach. Polecam takie rozwiązanie bo koszt w porównaniu do poprawy śmieszny.

Pozdrawiam creekowców i Najleprzego w sylwestrową noc

post-17799-0-79080300-1483166513_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nawrocie vinyli firmy zareagowały, nawet mnie to nie dziwi. A że kolega chick nie doczytał co oznacza wejście fono w gołym Creeku, cóż doradź mu co ma dokupić.

Kolega chick wyczytał z tyłu obudowy słowo phono input. Potem zrobił sobie 10 razy lepsze phono własnoręcznie dużo taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pre w creeku 5350se Sonus Oliva na lampach 12 au7

Różnica w graniu bardzo bardzo na plus.znikneło rozjaśnienie i nerwowość na górze.

Poprawiła się muzykalność przestrzeń i separacja. Namacalność brył instrumentów i wokalu. To jest zupełnie inne granie . inny poziom.

Aż się boje pomyśleć co się stanie jak wkońcu zmienie lampy na leprze. A nie wspomne o kondensatorach. Polecam takie rozwiązanie bo koszt w porównaniu do poprawy śmieszny.

Pozdrawiam creekowców i Najleprzego w sylwestrową noc

w Sonus Ci to modyfikowali czy sam na podstawie ich przedwzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podłodze nordost super gold przecięty wzdłużnie na pół. Do zasilania wysokotonowego.tak qed ruby. Jeszcze bo za chwilke druty jentzen audio

 

Ja od 3 lat używam: Jantzen Audio solid core ofc 17 + 20 AWG

 

solid%20core1720.JPG

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetzena użyje do okablowania odgrody na sonido. 1mm na. Sonido175 swr i beyme 118n. A 0.5mm na góre do seasa. I Oczywiście jentzen jako kable głośnikowe.

A propo creeka. Kiedyś myślałem że połączenie z eposem to synergia, ale dopiero sonido i pre lampowe pokazały jak może grać muzyka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciut za mało mocy dla Dynaudio jednak. Poza tym czasowo likwiduję zestaw sypialniany, więc szkoda, aby taki zacny piec się marnował. W każdym razie to rewelacyjny piecyk. Zapraszam na ewentualny osłuch, Creek jest jeszcze nawet niewygrzany, no i defacto nówka sztuka, pełen komplet. Więcej info na PW. Dla forumowicza zrobimy lepszą cenę ;).

Edytowane przez SVART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.