Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wejście line 5 może być opcjonalnie wykorzystane do montażu modułów DACa lub tunera fm. Być może w związku z tym zastosowano tam trochę inne rozwiązania techniczne niż w pozostałych wejściach i stąd inny odgłos (lub jego brak) przy przełączaniu. To tylko moja teoria, ale wydaje mi się, że nie ma powodu do niepokoju. Ja mam 50a i kliknięcie między L4 i L5 też brzmi inaczej niż przy innych wejściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zrobiłem tak że pod Line 3 (av direct) mam podpiętego bluray a pod Line 4 mam przypisane/ podłączony Amplituner.

 

Czy tak jest dobrze? Czy jest jeszcze bardzie optymalne rozwiązanie ?

Wybaczcie te pytanie ale to mój pierwszy wzmacniacz i jeszcze nigdy nie podłączałem tego

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie.

Jestem po pierwszej nocy testowej. Grałem aż do 2 w nocy (dzięki za wyrozumiałą żonę) ... i powiem tyle jest moc, jest scena jest super. Bałem się, że moje mentory zabiją mnie w moim pokoju ale creek ładnie wszystko trzyma w ryzach. Powaliły mnie nowe szczegóły jakie teraz usłyszałem. Bawiąc się płytami testowymi - pomimo, że wiele utworów nie jest z mojej bajki to słysząc te instrumenty - każdy z osobna ...słysząc i czując ..można się po prostu rozpłynąć.......super.

 

Jedyną taką małą tyci tyci skazę jaką znalazłem to nie do końca perfekcyjnie spasowana górna obudowa wzmaka a mianowicie - z tyłu w okolicy środkowej śrubki mocującej górną obudowę - jest jakby trochę krzywo przykręcona co spowodowało małe wybrzuszenie....ale aby z tego powodu psuć sobie nastrój ;)

Aha zmieniłem Podpięcia CD I AMP Jak radziliście. Dzięki

 

fotka poniżej.

https://s10.postimg.org/dpav9d9y1/DSC_0439.jpg

 

https://s17.postimg.org/86ikrdiov/DSC_0424.jpg

 

https://s9.postimg.org/m5rwpvlpr/DSC_0423.jpg

 

i na deser: Całość podczas nocnej sesji ;)

 

https://s11.postimg.org/acliimsab/DSC_0411.jpg

 

==============================================

 

 

PS:

Powiedzcie mi proszę. Słyszeliście czy Creek planuje wprowadzenie na rynek CD-ka, który czytałby pliki hi-res?????

Edytowane przez sihborx

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz, a wkurza zamiast cieszyć :)

Ne mam instrukcji po polsku, a dotyczy CD EVO2 fajnie, fajnie zrobili w tym wspaniałym odtwarzaczu, że jest opcja z pilota regulowania 3 poziomów jasności wyświetlacza. ALE ALE zawsze po włączeniu ustawia się najmocniejsze podświetlenie.

Czy u Was też tak jest, czy może da się jakąś opcją tajemną ;) ustawić, zapamiętać, aby po włączeniu zasilania ustawiało się pośrednie albo najciemniejsze podświetlenie wyświetlacza ?

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz, a wkurza zamiast cieszyć :)

Ne mam instrukcji po polsku, a dotyczy CD EVO2 fajnie, fajnie zrobili w tym wspaniałym odtwarzaczu, że jest opcja z pilota regulowania 3 poziomów jasności wyświetlacza. ALE ALE zawsze po włączeniu ustawia się najmocniejsze podświetlenie.

Czy u Was też tak jest, czy może da się jakąś opcją tajemną ;) ustawić, zapamiętać, aby po włączeniu zasilania ustawiało się pośrednie albo najciemniejsze podświetlenie wyświetlacza ?

 

Witam. W moim CD jest tak samo, czyli po włączeniu CD - wyświetlacz ustawia się na najmocniejsze podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie z tym robin102 pogodzic. To irytujace, wiem ale mozna przywyknac. W C/A M6 mam tak samo.

 

Co wazne to fakt, ze zwracasz na to uwage i wygaszasz, wyswietlacz bedzie przez to mial duzo dluzsza zywotnosc i jakosc podswietlania.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dystrybutora Creeka - Audio System masz zakładkę Recenzje i tam znajdziesz daty czasopism, w których były publikowane recenzje creeków. Z nich samych wynika, że 2-ka weszła najpoźniej w 2010 r., a evo 100a najpóźniej na poczatku 2015 r. Czyli destyny 1-ka to co najmniej 6 lat minęło, chociaż teraz na hi-fi była (bo nie wiem czy jeszcze aktualna) oferta na 1-kę jeszcze na gwarancji, kupiony w lutym 2015 r. w Polsce, za cenę 3.000 zł. Gdyby nie preferencje do jaśniejszego brzmienia w moim systemie i że to model srebrny, to sam bym go zakupił. Pozdrawiam.

marcin

Edytowane przez marcel76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.