Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  398 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Spytam jak laik. E-560 w klasie A (używany) za mniej niż E-360 (używany) to dobra oferta kupna ? Dużo mniej ....

Wiem że takie porównanie trochę bez sensu,ale spytam-który lepszy.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spytam jak laik. E-560 w klasie A (używany) za mniej niż E-360 (używany) to dobra oferta kupna ? Dużo mniej ....

Wiem że takie porównanie trochę bez sensu,ale spytam-który lepszy.

Pozdrawiam

Za ile możesz go kupić ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę go odsłuchać na miejscu,tylko jak mu coś wyjdzie póżniej....po np. godzinie odsłuchu mogę tego nie poznać.Też tak się zastanawiam czy wszystko z nim jest ok.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

560 zagra całkowicie inaczej niż 360

A-klasowe integry Accu to inny dźwięk niż te AB, zwłaszcza jeśli w porównaniu uwzględniamy 360/460

 

W tym przypadku bezdyskusyjnie wolałbym budować system wokół 560, chociaż to też zależy do jakich kolumn i akustyki!

Jak będą przebasowione czy miękko grające kolumny to 560 się raczej nie sprawdzi.

 

No i cena 8000 zł śmierdzi na kilometr, chyba, że sprzedający liczy w dolarach lub za jeden kanał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko odbiór osobisty ale na 90% wałek. W Holandii widziałem E560 powyżej 3.5 tys euro.

 

To ten?

https://link.marktplaats.nl/m1329756895

1000000000% wałek, nawet nie pisz do gościa bo to oszust. Wiem bo co jakiś czas robi podobne wałki, ostatnio E600 za 3 czy 4 tyś i jakis nowy ML też w śmiesznej cenie...ogłoszenia zawsze wystawiane z 'zadupia' kraju typu jakaś wioska w Limburgu, Zeelandii itp.

Kolejne oszust-konto to ten: https://link.marktplaats.nl/m1325798574

Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się umówić, gość wyśle Cie w szczere pole do byle kogo albo dostaniesz na miejscu kuksańca i obrobią Cię z kasy.

Poważnie, nie napalaj się bo za tą kwotę ten wzmiacniacz sprzedałby się już 100x razy, szczególnie przy niemieckiej granicy. Facet to oszust albo żartowniś.

 

Masz, to samo konto, też wystawione z 'Zadupia Wielkiego':

 

ObQ8OKu.png

Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek na 100%

 

A z ciekawości poszukałem tego zdjęcia w googlach, oczywiście jest ściągnięte z innej aukcji/innego miejsca w sieci i podstawione.

Być może stąd:

 

https://www.ebay.de/p/Accuphase-E-560-Verst%C3%A4rker/178424873?iid=292516291493

 

w powyższej aukcji są obydwa takie same zdjęcia

Edytowane przez konradwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha,teraz już wszyscy mają link i będą pisać do gościa bo cena atrakcyjna

 

Dokładnie,też mi to śmierdziało.Ja do gościa nie mam daleko,ale tracić czasu to, mi się nie chce.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema totalna

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek- a może tak merytorycznie ,czy tylko tak żeby komuś dowalić...lepiej się poczułeś ?

 

Jak nie masz nic sensownego do dodania,to po co piszesz .Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem Accu w dobrej cenie, ale te w "dobrej" cenie to sa tylko z dopiskiem "klon" więc niestety oryginału w dobrej cenie się nie kupi zwłaszcza, że jest to firma jak McIntosh, rzadko wyspeujaca na rynku wtórnym i jak ktoś czeka i szuka to jak pojawi się sztuka to się kupuje, a nie wybrzydza.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem Accu w dobrej cenie, ale te w "dobrej" cenie to sa tylko z dopiskiem "klon" więc niestety oryginału w dobrej cenie się nie kupi zwłaszcza, że jest to firma jak McIntosh, rzadko wyspeujaca na rynku wtórnym i jak ktoś czeka i szuka to jak pojawi się sztuka to się kupuje, a nie wybrzydza.

 

Kupi się oryginał w dobrej cenie. Tylko nie należy się oszukiwać, że ta dobra cena to 5, 6 czy 8 tyś PLN. Chcesz mieć w miarę nowe Accu z drugiej ręki to musisz wyłożyć 12 - 20 tyś PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja się nie trafia trzeba polować - bardzo rzadko trafi się Accu na sprzedaż z drugiej ręki, a co dopiero w dobrej cenie.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.