Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  398 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy jest sens brania e207 po recapie na nichicon muse i ft cap? Główne kondensatory zostały też wymienione

 

Edit: te nichicony są tam oryginalnie?

Jest oryginalnie kilka nichicon muse na pokładzie, gorzej z tymi glownymi...

 

Accuphase stosuje tez kondensatory Marcoona ktorych nie da sie zastapic niczym bez uszczerbku na dzwieku, to ta e-207 z allegro z pudłem? bo cena wyjsciowa była cos ok 4500 i cały czas stoi, dzwiekowo to sa bardzo dobre wzmacniacze, e-206, e-207, e-303x, e-305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sa wstawione Nippony / Nichicony to jak chcesz mozesz zaryzykowac, te firmy robiły customy dla Accuphase
Ja bym nie ryzykowal.Szansa wtopy duza.A potem kto to kupi?

 

Olreslenie oszałamiający wykonawca mowi samo za siebie.Scam.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam dawno mnie nie było na forum :) wpisuję się do klubu z Accuphase E-302 gra u mnie z Usher BE-718DMD, niech ktoś mi napisze jakim sposobem zmierzyć dokładnie te główne kondy w zasilaniu, czy jest ktoś tu z okolic Bielska-B, Krakowa posiadający klasyczne Accuphase z tamtych lat? Proszę również o opinie osób posiadających Accuphase E-305 z czym u was gra itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisze do klubu jako były użytkownik Accuphase 303x

Co prawda było to jakieś 10 lat temu, ale wspominam go jako naprawdę świetny wzmak a w cenie za która go kupiłem ( coś ok 2000 pln) to już ciężko o coś lepszego

Sprzęt z dusza

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisze do klubu jako były użytkownik Accuphase 303x

Co prawda było to jakieś 10 lat temu, ale wspominam go jako naprawdę świetny wzmak a w cenie za która go kupiłem ( coś ok 2000 pln) to już ciężko o coś lepszego

Sprzęt z dusza

 

To musiała być mega okazja za 2tyś obecnie trudno kupić E-206 ceny powariowały, a te wzmacniacze z lat 80 wymagają gruntownego przeglądu i często wymiany zużytych elementów na nieoryginalne. Ja osobiście będę się już przymierzał do kupna czegoś nowszego z tej firmy, budżet ok 10tyś będzie ciężko, ale póki co nie mogę sobie pozwolić na nowe Accuphase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem

Ceny vintagowych sprzętów strasznie poszły w górę . I niestety handlarze wykorzystują ta tendencje bez skrupułów

A wiadomo ze zakup wiekowego sprzętu zawsze niesie za sobą spore ryzyko

Dźwiękowo jednak nie odczułem jakiejś kolosalnej różnicy między 303x a 350, choć nie porównywałem bezpośrednio

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiała być mega okazja za 2tyś obecnie trudno kupić E-206 ceny powariowały, a te wzmacniacze z lat 80 wymagają gruntownego przeglądu i często wymiany zużytych elementów na nieoryginalne. Ja osobiście będę się już przymierzał do kupna czegoś nowszego z tej firmy, budżet ok 10tyś będzie ciężko, ale póki co nie mogę sobie pozwolić na nowe Accuphase.

Przeglądu owszem, wymiany elementow nie, jeśli kupisz egzemplarz w stanie bdb ktory nie był grzebany przez kogos kto na jednym stole mial tego accuphase i telewizory to zapewniam ze nic nie bedzie trzeba w nim wymieniac, mialem na serwisie juz kilkadziesiat urzadzen Accu i w kazdym kondensatory byly w stanie idealnym.

 

Za 10tys z Accuphase natomiast wybor masz tylko jeden, integra E-405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesadzam z tą wymianą w końcu Accuphase stawia trwałość swoich urządzeń na pierwszym miejscu, do tego ta firma oferuje recap zużytych elementów nawet w najstarszych modelach tych z lat 70! nawet nie chcę wiedzieć ile takie coś kosztuje u nich :) Ten E-405 jest piękny właśnie o takie coś mi chodzi aż trudno uwierzyć, że produkcja 1989-93r wygląda jak współczesny wzmacniacz najwyższej klasy, kosztował 8000DM jaka była wtedy średnia pensja w Polsce ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.