Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-endowe nowości


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzisz, ja jak chorągiewka zdania nie zmieniam. I żadnej branży ani mediom do doopy wchodzić nie muszę. Taką mam fantazję.

 

To były kiedys fajne końcówki:

 

musical_fidelity_ma50x-1.jpg

 

Te też:

 

image-586B_52082303.jpg

 

 

A teraz się robi hajend ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze na dodatek rzucasz oskarżeniami bez pokrycia ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat proste - Twoją wypowiedź można zinterpretować tak, że osoby, które bronią koncepcji poziomych piór wchodzą dystrybutorom i mediom w d, jak piszesz. Stawiasz sprawę jak świętą wojnę, niepotrzebnie antagonizując. Ot co.

Pzdr

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo naciągana interpretacja.

Doprecyzuję w takim razie: jeśli ktoś już komuś do czegoś włazić musi to tak jak wszędzie na świecie producenci i dystrybutorzy włażą mediom, tym pisanym i tym internetowym oraz innym testerom i recenzentom. Włażą po to, żeby o ich najlepszych na świecie produktach pisano i żeby się lepiej sprzedawały. To się nazywa marketing i PR. Tego stwierdzenia chyba nikt nie zakwestionuje. W dobie internetu mamy jeszcze inne techniki i możliwości, co widać także i tu.

A ja jako użytkownik mam ten komfort, ze włazić nie muszę. I piszę to na co mam ochotę i jasno wyrażam swoje zdanie. Co się tejże branży i dystrybucji nie zawsze albo nawet często po prostu podoba. Tutaj też. A także mediom. Bo "psuję im" interes.

I dodam, że nie wszyscy na tym forum maja taki komfort jak ja. O czym wiadomo o dawna. Niech każdy uderzy się w pierś i rzuci kamieniem.

 

I poziome radiatory w tym MF akurat do tego nic nie mają. Poziome radiatory we wzmacniaczach mi sie osobiście nie podobają. Takie było moje zdanie i się nie zmieniło. I w przypadku Wile i jak widzę w tym przypadku to stwierdzenie "jest podgrzewane". To sie nazywa ciągnąc zdechłego śledzia. Gdyby Eberoth, a wcześniej twórca wątku o Wile tego śledzia nie pociągnęli to moje zdanie o poziomym radiatorze juz dawno by "umarło". A kto chce wyciagnie z niego wnioski bez tworzenia niepotrzebnych afer czy nawet krucjaty. Bo ja osobiście nie mam nic do Wile czy MF. Po prostu stwierdzam, że nie powinno ustawiać piór radiatora poziomo. Tak mnie nauczono na studiach i takie mam własne doświadczenia. I każdy może mieć inne zdanie od mojego. Włącznie z producentem. Ocenę producentowi wydadzą klienci, którzy to urządzenie kupią lub nie. I to będzie albo największa nagroda albo kara.

 

A mój wpis tyczył się zdania Eberotha o gdybaniu.

CZY TERAZ MAMY JASNOŚĆ?

 

Jeśli kogoś tymi uraziłem to przepraszam. Nie miałem takich intencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak tylko zobaczyłem foto nowego MF to wiedziałem, ze będzie temat piór:D

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióra Musisz Chłopie Oczywiście Montować Pionowo.

 

 

Podoba się. Dzięki.

Cieszę się, że Was ... ucieszyłem. Bez tego i bez muzyki życie jest mniej kolorowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wpid-14835584198095.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

010817-Lexicon%20SL1-600.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nazywanie głośników grafenowymi jest głównie zabiegiem marketingowym .

Moźe być tak, że nawet minimalna ilość tego materiału w kompozycie karbonowym wpływa na jego charakterystykę ...ale niekoniecznie na dźwięk ..choć może jest inaczej , aż taki " mondry" nie jestem .

 

To wygląda na marketingową ściemę, na rynku grafen (uzyskiwany najbardziej wydajną metodą epitaksji - w Polsce znany jest z tego ITME - można nawet u nich kupić) to koszt około 500$ za 1cm^2. Kopułki magico są wykonane ze zwykłych włókien węglowych - istnieje co prawda technologia pokrywania włókien warstwą grafenu, ale po pierwsze jest bardzo droga a po drugie mechanicznie nic taka warstwa nie daje - pojedyncza warstwa grafenu jest bardzo elastyczna i delikatna, a chyba nie o to chodzi w konstruowaniu kopułek. Grafen jest znacznie sztywniejszy od klasycznych karbonowych kompozytów ale w postaci kompozytu - to co pokazuje Magico wygląda jednak na klasyczne włókna węglowe - obecnie tanie jak barszcz. Także myślę że masz rację - to wygląda na kolejną marketingową ściemę którą bardzo łatwo się wciska audiofilom. Tak jak napisałeś z tym napylaniem diamentów na kopułkę - to też marketingowy chwyt, ostatecznie tylko szkodzi samej kopułce (zwiększa jej masę bez zwiększania sztywności).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez nirvana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accuphase dp-430 już jest ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ktoś napisze, że na 'marketingową ściemę' wygląda mu diamentowy tweeter w B&W i berylowy Focal (bo przecież nie może zweryfikować i kto go przekona, że jest inaczej, no kto ?). Ten pierwszy to w istocie chińska porcelana, a ten drugi to zwykłe aluminium z szarą anodą ...

 

Ach, jak ja lubię te teorie spiskowe :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Zaraz ktoś napisze, że na 'marketingową ściemę' wygląda mu diamentowy tweeter w B&W i berylowy Focal (bo przecież nie może zweryfikować i kto go przekona, że jest inaczej, no kto ?). Ten pierwszy to w istocie chińska porcelana, a ten drugi to zwykłe aluminium z szarą anodą ...

 

Ach, jak ja lubię te teorie spiskowe :)

Sam to napisałeś ...;)

Szacun .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ktoś napisze, że na 'marketingową ściemę' wygląda mu diamentowy tweeter w B&W i berylowy Focal (bo przecież nie może zweryfikować i kto go przekona, że jest inaczej, no kto ?). Ten pierwszy to w istocie chińska porcelana, a ten drugi to zwykłe aluminium z szarą anodą ...

 

Ach, jak ja lubię te teorie spiskowe :)

 

 

W takim układzie wszystko ok.

Już myślałem, że przepłaciłeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś z tym napylaniem diamentów na kopułkę - to też marketingowy chwyt, ostatecznie tylko szkodzi samej kopułce (zwiększa jej masę bez zwiększania sztywności).

 

Co za bzdury.

 

Warstwa diamentu jest tak cienka, że nie jestem pewien czy można nawet zmierzyć zmianę masy takiej kopułki (i stanowi pewnie 0,0000001 % masy całego układu drgającego).

 

Mimo że jest cienka, zauważalnie wpływa na zwiększenie sztywności oraz szybkości rozchodzenia się dźwięku w materiale - co jest bardzo pożądane w konstrukcji każdego głośnika.

 

Praktyczny efekt jest taki, że rezonans głośnika (i tak ulokowany bardzo daleko za pasmem akustycznym w przypadku berylu) przesuwany jest jeszcze wyżej.

 

Do tego niezwykle wysoka przewodność cieplna poprawia chłodzenie, co prowadzi do spadku kompresji termicznej w głośniku i powstających w ten sposób zniekształceń.

 

Proponuję najpierw się trochę dokształcić (materiałów w necie jest sporo), a potem wygłaszać swoje 'teorie' na forach.

 

To wygląda na marketingową ściemę, na rynku grafen (uzyskiwany najbardziej wydajną metodą epitaksji - w Polsce znany jest z tego ITME - można nawet u nich kupić) to koszt około 500$ za 1cm^2. Kopułki magico są wykonane ze zwykłych włókien węglowych - istnieje co prawda technologia pokrywania włókien warstwą grafenu, ale po pierwsze jest bardzo droga a po drugie mechanicznie nic taka warstwa nie daje - pojedyncza warstwa grafenu jest bardzo elastyczna i delikatna, a chyba nie o to chodzi w konstruowaniu kopułek. Grafen jest znacznie sztywniejszy od klasycznych karbonowych kompozytów ale w postaci kompozytu - to co pokazuje Magico wygląda jednak na klasyczne włókna węglowe - obecnie tanie jak barszcz. Także myślę że masz rację - to wygląda na kolejną marketingową ściemę którą bardzo łatwo się wciska audiofilom.

 

Grafen jest dodawany w postaci nanocząsteczek do żywicy, która spaja włókno węglowe. Uprzednio Magico stosowało do tego celu nanorurki. Oba procesy (wzmacnianie CF przy pomocy nanorurek i grafenu) są szeroko opisane w Internecie. Wystarczy poszukać i ... się dokształcić.

 

Polecam magazyn Carbon (Volume 50, Issue 15) a w nim artykuł Size and synergy effects of nanofiller hybrids including graphene nanoplatelets and carbon nanotubes in mechanical properties of epoxy composites

 

Ps. w firmie Thomas Swan można swobodnie kupić proszek grafenowy (Elicarb® Premium Grade Graphene Powder) do żywic kompozytowych:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Obecnie coraz więcej firm high tech stosuje włókno węglowe wzmacniane grafenem. Na rynku kolumn pionierem jest Magico, ale materiał ten jest już stosowany w Formule 1 (nowy bolid McLarena na sezon 2017), zegarkach (Richard Mille RM 50-03 za jedyny 1 milion USD) czy kołach rowerowych (Vittoria Quarano).

 

Na stronie McLarena jest fajny opis tej technologii:

 

Can you simply explain nanoplatelet reinforcement?

 

“Yes, graphene is infused or mixed into resin systems, and those resin systems, for the application of creating carbon-fibre composites, are then combined and cured with layers of carbon-fibre. A graphene nanoplatelet is a small flat shape – very small, microscopically small, in fact. When you put those platelets into a resin system and mix it with your normal carbon-fibre layers, you greatly increase the inter-laminar bond strength, amongst other mechanical properties. Previously, when you relied on regular resins to hold the carbon-fibre layers together, there’s the possibility that those plies could shear apart – a common and well-known Achilles’ heel of composites. By introducing other structures within the resin, you can increase the shear toughness.”

 

How much of a step forward is graphene technology?

 

“We think the properties of graphene are pretty mind-blowing. Some of the mechanical properties of graphene-enhanced composites can be improved by double-digit percentages compared to regular carbon-fibre composites. In engineering, we often talk about improvements in terms of fractions of a per cent; to suddenly introduce improvements of this order is incredible, but it gives you a very clear perspective on just how much we’re discovering about the properties of graphene, and just how much it’s re-defining our existing understanding of materials science."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Elberoth

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Na stronie McLarena jest fajny opis tej technologii:

Słaba rekomendacja ..oglądałeś ostatni wyścig F1 w Melbourne.

Żałość ...

Ja dziękuję za taką rekomendację .

Nie znam się na piłce , ale to 5-6 liga ...

Bruce McLaren w grobie się przewraca i płacze ...

Tyle znaczy marketingowa technologia .

 

stanowi pewnie 0,0000001 % masy całego układu drgającego

Czyli ?

 

Do tego niezwykle wysoka przewodność cieplna poprawia chłodzeni

Elb ...karbon ..plisss nie brnij dalej ...

 

kołach rowerowych (Vittoria Quarano).

No toś dowalił ...jeżdzisz na kartonowych kołach w rowerze bom ja tak ...

1000 gram waży komplet i co do tego ma grafen ...ale pitolisz

 

Ale głośniki masz piękne .

Naprawdę .

post-59766-0-48383500-1491476003_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba rekomendacja ..oglądałeś ostatni wyścig F1 w Melbourne.

Żałość ...

 

Ach, ta nieodparta chęć 'zabłyśnięcia' ... nie idź tą drogą. Naprawdę.

 

Gdybyś uważniej śledził to co się dzieje w F1, to nie umknęła by ci wypowiedź szefa Red Bulla, który stwierdził, że gdyby McLaren miał lepszy silnik, to by był najszybszym autem. Co oczywiście ma się nijak do tego, czy stosują karbon wzmocniony grafenem czy nie. Podejrzewam zresztą, że wszystkie zespoły w F1 go stosują, bo ten biznes jest bardzo konkurencyjny i wszyscy patrzą wszystkim na ręce, a sama F1 jest najbardziej zaawansowanym technologicznie sportem na świecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej podobała wypowiedź Helmuta, który podziękował Ronowi za upór w monopolizacji silników Hondy :)

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb ...karbon ..plisss nie brnij dalej ...

 

Nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego co napisałem. A napisałem:

 

(...) niezwykle wysoka przewodność cieplna poprawia chłodzenie, co prowadzi do spadku kompresji termicznej w głośniku i powstających w ten sposób zniekształceń.(...)

 

To wszystko o kopułce berylowej pokrytej warstwą diamentu. Skąd wziąłeś tam karbon ... to wiesz chyba tylko ty.

 

No toś dowalił ...jeżdzisz na kartonowych kołach w rowerze bom ja tak ...

1000 gram waży komplet i co do tego ma grafen ...ale pitolisz

 

No fajnie, że się pochwaliłeś, a teraz napisz co to co napisałeś ma do mojej wypowiedzi:

 

Obecnie coraz więcej firm high tech stosuje włókno węglowe wzmacniane grafenem.

 

Rozumiem że próbujesz coś napisać, ale rób to przynajmniej z sensem. Inaczej wychodzi jak z Sabą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego co napisałem. A napisałem:

 

(...) niezwykle wysoka przewodność cieplna poprawia chłodzenie, co prowadzi do spadku kompresji termicznej w głośniku i powstających w ten sposób zniekształceń.(...)

 

To wszystko o kopułce berylowej pokrytej warstwą diamentu. Skąd wziąłeś tam karbon ... to wiesz chyba tylko ty.

 

 

 

No fajnie, że się pochwaliłeś, a teraz napisz co to co napisałeś ma do mojej wypowiedzi:

 

Obecnie coraz więcej firm high tech stosuje włókno węglowe wzmacniane grafenem.

 

Rozumiem że próbujesz coś napisać, ale rób to przynajmniej z sensem. Inaczej wychodzi jak z Sabą.

Zostaję Sabą ;)

Pozdrowinka ;)

 

To wszystko o kopułce berylowej pokrytej warstwą diamentu. Skąd wziąłeś tam karbon ... to wiesz chyba tylko ty.

Tak faktycznie diament ma przetworniku w ilości którą podałeś odprowadza ciepło z karkasu ..i cewki ..

Elb , plis ...

Tylny spojler w samochodzie z karbonu odprowadza ciepło z chłodnicy oleju w silniku ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia kopułki jest jedną z powierzchni którą odprowadzane jest ciepło. Naturalnie nie jedyną.

 

Proponuję poczytać, dlaczego jednym z zastosowań powłoki diamentowej jest ... pokrywanie nią aluminiowych radiatorów.

 

Polecam ci lekturę Applications of Diamond Films and Related Materials

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Rozumiem że próbujesz coś napisać,

Nie próbuję ... jak piszesz coś to,weź pod uwagę , że czytają to inteligentni ludzie , którzy coś o tym wiedzą i to nie o mnie chodzi .

Pogadaj z Akustykiem , Misiomorem , Twonkiem i nie pisz bajek w ulotek marketingowych .

Koła w rowerze mają tyle wspólnego z głośnikami ...co Szymek z kulturą ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie brnij już dalej ... własnie dlatego że czytają to inteligentni ludzie którzy wiedzą jak korzystać z googla, znają języki, i w razie potrzeby mogą sięgnąć po pozycje, które wymieniłem.

 

Koła rowerowe mają to wspólnego z membranami głośników Magico, że ... także wykorzystują CF wzmocniony grafenem. I podobnie jak Magico, również firma Vittoria pisze o polepszeniu właściwości karbonu:

 

The company explains that adding graphene to their carbon-fiber matrix built wheel rim improved the material properties by 10-30%. The graphene reduces temperature build-up, it increases spoke-hole strength and improves the lateral stiffness. Vittoria tells us that even though the Qurano wheels outperform their previous carbon-fiber wheels.

 

Dobra, koniec lekcji na dziś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Proszę, nie brnij już dalej ... własnie dlatego że czytają to inteligentni ludzie którzy wiedzą jak korzystać z googla, znają języki, i w razie potrzeby mogą sięgnąć po pozycje, które wymieniłem.

 

Koła rowerowe mają to wspólnego z membranami głośników Magico, że ... także wykorzystują CF wzmocniony grafenem. I podobnie jak Magico, również firma Vittoria pisze o polepszeniu właściwości karbonu:

 

The company explains that adding graphene to their carbon-fiber matrix built wheel rim improved the material properties by 10-30%. The graphene reduces temperature build-up, it increases spoke-hole strength and improves the lateral stiffness. Vittoria tells us that even though the Qurano wheels outperform their previous carbon-fiber wheels.

Dobra wracam do starszaków ;)))

Dobra, koniec lekcji na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkodzi

 

Nie wiesz o czym piszesz Kolego.

Wykonaj doświadczenie, usuń tą warstwę napylonego diamentu i porównaj, a się przekonasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także wykorzystują CF

Ja lubię CF4, Również CF6 , żle najbardziej CFX-a

nowego oczywiście,co bynie robić większego off-topa, niż powyżej;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho...mocny zawodnik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie proszę zdjęcia, nie same linki.

 

Weiss DAC502:

 

image_zpsyjvsdoj1.jpeg

 

Weiss DAC501:

 

Weiss-DAC501-642x336_1024x1024.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.