Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie wpadnę na odsłuch ;)

Zapraszam :)

 

Jak Metronome to nie jadę! :)

Żartuję - oczywiście dam znać o terminie z wyprzedzeniem powiedzmy 2 tygodnie, żeby każdy chętny się zorganizował.

 

Mi pasuje nawet jutro i caly weekend ten i kazdy kolejny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co by Waszczyszyn powiedzial jak bym mu napisal ze jade testowac jego cdka z komputerem za 300 euro :)

 

Sam komputer to pryszcz. Może być i za 100€ z odzysku. Żeby jednak było sprawiedliwie, dołóż cenę zasilaczy, konwertera i przetwornika D/A. No i kabelki. W moim przypadku koszt pomijalny ale są ludzie co wierzą w drogie kable cyfrowe i stosują je.

Nikt nie powiedział, że PC-Audio to tania zabawa. :)

Na pewno jednak tańsza i skuteczniejsza, niż CD-Audio.

 

Kolega zobaczy jak przyjedzie nic nie powiem hi hi

 

Powiedz mi tylko czy masz upsampling czy nie masz, bo nie wiem który DAC zabrać.

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam komputer to pryszcz. Może być i za 100€ z odzysku. Żeby jednak było sprawiedliwie, dołóż cenę zasilaczy, konwertera i przetwornika D/A. No i kabelki. W moim przypadku koszt pomijalny ale są ludzie co wierzą w drogie kable cyfrowe i stosują je.

Nikt nie powiedział, że PC-Audio to tania zabawa. :)

Na pewno jednak tańsza i skuteczniejsza, niż CD-Audio.

 

 

 

Powiedz mi tylko czy masz upsampling czy nie masz, bo nie wiem który DAC zabrać.

Chyba nie? prawde mowiac nigdy z czegos tak dziwnego nie korzystalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie? prawde mowiac nigdy z czegos tak dziwnego nie korzystalem :)

 

Możesz korzystać i nie wiedzieć o tym... Inaczej zapytam: jakie kości przetworników siedzą w Twoim CD?

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz korzystać i nie wiedzieć o tym... Inaczej zapytam: jakie kości przetworników siedzą w Twoim CD?

Nie mam zielonego pojecia poniewaz Naprawde ale to naprawde nie interesuje mnie jak czy na jakiej podstawie jest cos zbudowane byle gralo tak jak chce tego Ja,nic poza tym - Powaznie...

Napewno Przetworniki 24Bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC lub media streamer i nie ma mocnych:)

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC niech bedzie.Sam posiadam specjalny tylko do Audio.

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze źródło(do kupienia za grosze czy centy)to zdrowa kumulacja w euro millions -i wtedy wszystko będzie grało jak należy.

potem CDP,

Vinyl(chwilowo brak ale kiedyś zamieni się miejscami z CD,

PC-by wygodnie w domu sprawdzić czy trafiłem(a potem wracam do tego co mam) :(

Edytowane przez BRZUCHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze źródło(do kupienia za grosze czy centy)to zdrowa kumulacja w euro millions -i wtedy wszystko będzie grało jak należy.

potem CDP,

Vinyl(chwilowo brak ale kiedyś zamieni się miejscami z CD,

PC-by wygodnie w domu sprawdzić czy trafiłem(a potem wracam do tego co mam) :(

za CD czy PC Mocium Panie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz ja to widze jak il Dottore podaje termin nie wspominajac o czyms konkretnym:)

 

Na pewno po Nowym Roku. Teraz jest w mojej branży gorący okres i absolutnie nie znajdę czasu.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć All,

czy można dopisać się listy uczestników?

Mogę przywieść parę DIY gratów. Zobaczymy jak wyjdzie bo właśnie finalizuję projekt P4100 i P7100, może Aleph 5, Pre Aleph L. Mam też kolumny do DUŻYCH pomieszczeń na SS Illuminator, Saas Excell, SS 26W/4867T00. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuje konstrukcja DIY P7100 wiec serdecznie zapraszam.

Jakis czas temu kolega Czarek wpadl z klonem P 7100 niestety nie byl on wpelni sprawny wiec ciezko bylo oceniac.

Miales okazje porownywac klon z orginalem ? Przeczytalem prawie caly watek o P 7100 i same ochy achy ale nie znalazlem opinii ja temat bezposredniego porownania.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surykatka

Dzieki za wspanialy wieczor w super towarzystwie.

Twoj Sprzet zagral Bosko.

Jednak moj pc z m1dac przegral bitwe z cd Surykatki.

 

A glosniki Diy kolegi z forum WOW, szacun za zrobienie czegos takiego.

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.