Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje kogos z Dublina co by lopatologicznie wytlumaczyl jak ustawic ramie i skalibrowac wkladke do gramofonu Linn Axis.

 

Zadzwoń do Cloneya, powinni pomóc.

A przy okazji - był ktoś w filii Cloneya w Tower Records koło Grafton St.?

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich emigrantów z zielonej wyspy.Zakładam ten klub z prostego powodu wiem ,że w Irlandii poza prostymi chłopami mieszka też wielu miłośników dobrego grania i sprzętu audio.Wraz z kolegą F....regularnie robimy ustawki testujemy ,badamy od kabli po kolumny a im więcej ludzi w klubie tym więcej doświadczeń .Serdecznie zapraszam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Natrafilem na informacje w internecie ze jest Pan posiadaczem kolumn Dynoaudio 25 . Czy bylaby taka mozliwosc umowienia sie na spotkanie odsluchowe . Obecnie posiadam Quadro Wotany i bardzo ciekawy wzmacniacz hybrydowy z manufaktory Pana Eugeniusza Czyzewskiego. Mysle ze bylo by to ciekawe doswiadczenie dla Pana, wzmacniacz jest naprawde wyjatkowy. Mialem okazje posluchac 25 ale jestem ciekaw jak wypadna w konfrontacji w wotanami. Pozdrawiam i dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich Irlandczyków ;)

 

Sprzedaje trochę różnych gratów jak by ktoś był zainteresowany to mogę podjechać w Dublinie i niedalekich okolicach z, którymś klockiem albo wszystkimi na odsłuch.

 

Do sprzedania mam Eximusa DP-1 (mniej niż rok ma, pierwszy właściciel) DAC / PRE / HP amp - stan igła

 

Denonki D7100. Bardzo mało używane i od roku w pudełku (mają koło 2 lat, pierwszy właściciel) - stan igła

 

I na koniec cyfrówka Coax RCA Siltech G5 Classic HF10 - 1m - stop złota i srebra wtyki WBT. Nie jestem pierwszy właścicielem.

 

Jak by ktoś coś chciał sprawdzić u siebie w systemie to zapraszam na PW po numer telefonu :)

 

Wszystko w oryginalnych pudełkach i z wszystkim z czym zostało sprzedane.

 

Pozdrawiam,

seb

Edytowane przez sebna

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Natrafilem na informacje w internecie ze jest Pan posiadaczem kolumn Dynoaudio 25 . Czy bylaby taka mozliwosc umowienia sie na spotkanie odsluchowe . Obecnie posiadam Quadro Wotany i bardzo ciekawy wzmacniacz hybrydowy z manufaktory Pana Eugeniusza Czyzewskiego. Mysle ze bylo by to ciekawe doswiadczenie dla Pana, wzmacniacz jest naprawde wyjatkowy. Mialem okazje posluchac 25 ale jestem ciekaw jak wypadna w konfrontacji w wotanami. Pozdrawiam i dziekuje.

witam. To chyba do mnie ;)

Serdecznie zapraszam. Daj znac na PW kiedy Tobie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Potrzebuje pomocy padł mi DAC Beresford Bushmaster 7530DC.

Jest tu ktoś kto naprawia?. Lub może ktoś zna jakichś magików w irlandii którzy naprawiają paodobne żeczy??

Sprawa wygląda tak że on się włącza ale nie może znalezć zródla do którego podpięty jest kabel znaczy -toslink-coaxial-

kiedyś szukał po włączeniu i zatrzymywał się na właściwym a teraz zapalają się wszystkie diody i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie. Przepraszam ze z takim opóźnieniem ale to wytlumacze na zywo. Jesli Pańska propozycja jest nadal aktualna i jakby Pan to widział ? Ja mieszkam w Galway . Pozdrawiam i bardzo dziekuje za odpowiedz. Kamil

 

....a na czym Kamilek polega wyyyjatkowosc twojego wzmaka ??..pzdr Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Jacek. Jak mnie znalazles? Co tam u Ciebie, jak noga? Sezon juz praktycznie za Toba. Wspominalem kiedyś o ciekawych markach na które warto zwrócić uwage na wyspach. A co do wzmacniacza to naprawde wyjątkowa maszyna. Ale nie używa sie do tych rzeczy które widziałem u Ciebie, niedoscigniony dźwięk . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki, ale wróciłem ostatnio z Polski i mam troche fajek do sprzedania, polskie M..o lighty, jak coś to na pw proszę.

 

 

hahaha zaraz jebnę ze śmiechu :-)))

Musisz być strasznie zdesperowany ,że aż tu ogłaszasz sprzedaż papierosów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha zaraz jebnę ze śmiechu :-)))

Musisz być strasznie zdesperowany ,że aż tu ogłaszasz sprzedaż papierosów :-)

nie jestem zdesperowany, ale wszystkie ogłoszenia na polskich stronach w ie natychmiast blokują, a sami palacze narzekają, że nie mają gdzie kupowac, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.