Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To musisz mieć dwie łódki, i to nie "łódki bols", chociaż, czemu nie...

A co na to sąsiedzi;-)

Mieszkam na poddaszu a pod nami dwa mieszkania puste.Malo tego vis-a- vis studenci ( he,he).W domu uzywam te mala glowe (15 W w klasie A).Daje rade z dobrymi glosnikami (Celestion G12H-30 z 1973r !).ahoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam mam PROBLEM!

 

końcówka AW60 + pre 4.5

 

słyszę delikatne "trzeszczenie" w głośnikach. Przy zmianie wzmacniacza na inny jest wszystko OK

sprzęt ma około 18 lat ale był rzadko używany!

co się mogło stać?

z mojej strony rozebrałem go i wyczyściłem z kurzu- nie pomogło

 

Proszę o pomoc oraz ew. info

o serwis ECI w woj. Śląskim- kogo możecie polecić

 

Czekam na info........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trzeszczy końcówka czasami na niektórych utworach. Wina na pewno końcówki bo po zmianie na drugą stronę jest to samo w drugi głośniku. Sprzęt był już na serwis ale oczywiście powiedzieli że wszystko jest w porządku po 5 tyg trzymania u siebie, więc wysyłam niedługo do Krakowa bo tam kiedyś za pośrednictwem HiFi Club robiona była już jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trzeszczy końcówka czasami na niektórych utworach. Wina na pewno końcówki bo po zmianie na drugą stronę jest to samo w drugi głośniku. Sprzęt był już na serwis ale oczywiście powiedzieli że wszystko jest w porządku po 5 tyg trzymania u siebie, więc wysyłam niedługo do Krakowa bo tam kiedyś za pośrednictwem HiFi Club robiona była już jedna.

 

dokładnie mam to samo. Na początku myślałem że to wina płyty ale jednak przy zmianie wzmaka na inny jest OK. We wtorek zaworze do AudioAzyl. Oczywiście już na początku mi zaznaczył gościu że przy tak wiekowym sprzęcie (18 lat) wymiana elektrolitów obowiązkowa/.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.