Skocz do zawartości
IGNORED

Katastrofa Tu 154M, teorie spiskowe...


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Wyraźnie brakuje odpowiednich nowych patriotycznych instrukcji dla lotnictwa wojskowego. Np.: "Wpływ odpowiedniego doboru modlitwy na bezpieczeństwo lotu",

Na pokładzie Tupolewa były osoby odpowiedzialne za współpracę/kontakt z siłami wyższymi. Niestety okazuje się, że nawet taki układ nie zastąpi wyobraźni i odpowiedzialności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

po 33 minutce. wystarczy kilka minut... brak analiz, ukrywanie dokumentów, fałszowanie informacji.. pięknie.

 

współpracę/kontakt z siłami wyższymi.

dobrze że nie z nadprzyrodzonymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem hetero, nie patrzę facetom głęboko w oczy.

 

To co zrobił poprzedni rząd jest tragiczne a Ty się przejmujesz że jak patrzysz w lustro to widzisz swoją potylicę ?

 

Może jest chory, może nie, nie jestem lekarzem. Wiem że nie rozmontował wojska, nie rozmontował systemów radiolokacyjnych, nie jest autorem dyrektyw zakazujących namierzania obiektów powyżej 3 tyś metrów (ciekawe czemu to miało służyć). Nie zezwolił na pełna inwigilację naszej armii przez służby rosyjskie i wiele wiele innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katastrofy w Smoleńsku bezpośrednio doprowadziły osoby znajdujące się na pokładzie Tupolewa a nie "poprzedni rząd".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katastrofy w Smoleńsku bezpośrednio doprowadziły osoby znajdujące się na pokładzie Tupolewa a nie "poprzedni rząd".

nie mamy żadnych podstaw by wysuwać takie stwierdzenia, jeśli był to zamach lub zły / zły stan techniczny / złe przygotowanie (np lotniska) to winny (pośrednio) jest jak najbardziej "poprzedni rząd"

 

Ja czekam na publikacje materiałów które zostały utajnione i ukryte za poprzedniego rządu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy żadnych podstaw by wysuwać takie stwierdzenia

E tam podstaw... Nie pasuje wam to po prostu!

 

Ja czekam na publikacje materiałów które zostały utajnione i ukryte za poprzedniego rządu.

Jak sądzisz, ile jeszcze poczekasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />To co zrobił poprzedni rząd jest tragiczne a Ty się przejmujesz że jak patrzysz w lustro to widzisz swoją potylicę ?<br /> <br /> <br />

 

Gdybym słuchał A. M. po raz pierwszy ,i nie miał żadnych doświadczeń związanych z wypowiedziami, oświadczeniami, kategorycznymi stwierdzeniami i szokującymi ujawnieniami faktów podawanych przez tego pana - byłbym prawdopodobnie wstrząśnięty jego wystąpieniem z trybuny sejmowej, do którego linka podałeś.

Ale nie słucham go po raz pierwszy i mam doświadczenie j.w. , chociażby z kilkukrotnych jego oświadczeń dotyczących zamachu? zbrodni? katastrofy ? w Smoleńsku które nic nie znaczyły a były równie szokujące . Wiem i ja, i inni że jest niezły w dobitnym rzucaniu kalumnii których potem nie sposób udowodnić . Podobnie jak tysiące Polaków mam o tym panu zdanie wyrobione od lat , jeszcze w czasach rządu Olszewskiego wielu jego dawnych kolegów odsunęło się i robiło kółka na czole , zresztą nawet sam Prezes napisał o nim kiedyś w podobnym tonie. PiS trochę bezczelnie wysuwa go do przodu licząc że dorosło nowe pokolenie które się taką narracją zafascynuje.

A Ty kolego Fetek słuchasz tego z otwartymi ustami . Wyluzuj, to tylko polityka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy żadnych podstaw by wysuwać takie stwierdzenia

TAWS: "Terrain ahead, pull up,............." a samolot cały czas obniżał lot. Kto mógł za to odpowiadać ? Oczywiście poza dowódcą załogi, który zignorował to ostrzeżenie. Ktoś jeszcze pośrednio przyczynił się do śmierci wszystkich osób na pokładzie. Kto to mógł być ? Jakieś pomysły ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty kolego Fetek słuchasz tego z otwartymi ustami . Wyluzuj, to tylko polityka.

To już nie jest polityka tylko ordynarna chamska propaganda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił poprzedni rząd jest tragiczne a Ty się przejmujesz że jak patrzysz w lustro to widzisz swoją potylicę ?

to, co robi teraźniejszy zakrawa na tandetną farsę

jedni drugich warci, a bardzo mało osób to dostrzega :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kaczyński wydał 10k na obiad, ktoś tam 18 zł na wino a ziobro zniszczył lapka to żeście biegali po ścianach. Teraz gry przez 8 lat realnie osłabiano kraj, wyprowadzano miliardy złotych wy robicie z tego farse.. Gdy PO coś powiedziało to robiliście z tego prawdę przenajświętszą, gdy powie coś PiS to zawsze jest to kłamstwo i obłuda. Zastanawiam się czy to wy wszystkich macie za skończonych idiotów, czy może sami nimi jesteście ?

 

Czego by Macierewicz (i inni) nie gadali, na wszystko są kwity, PO nawet nie niszczyło dokumentów. Ale i na to TVN znajdzie jakieś antidotum a wy to znowu łykniecie. Nie rozczarowaliście mnie, wiedziałem że tak będzie, filmu też nikt nie obejrzał ale każdy ma coś do powiedzenia.

 

Wyluzuj, to tylko polityka.

ja się spinać nie muszę, nie reaguje nawet na "newsy", mam tylko nadzieje że to początek, dojdzie do aresztowań i konfiskat majątków, jeśli to będę bardzo rozczarowany. Jedyne co mnie drażni to pożyteczni idioci..... ale na to też przyjdzie czas. Sami się zamkniecie.

 

Cóż nie będę ciągnął ofa, nie jest to odpowiedni temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, czemu, fetek?

Każdy temacik jest dobry, by się obśmiać z bystrości i inteligencji pisiackich wyrobników.

Prawda, fetek?

 

Dzwoń do Ziobry - da ci fuchę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Ziobry - da ci fuchę.

po wygranych wyborach nie chcą płacić.. gdzie tu logika :P?

 

Eeee, czemu, fetek?

bo mnie nie śmieszą kradzieże, oszustwa, niewypełnianie obowiązków a zwłaszcza niszczenie historii (archiwa). Jeśli dla was jest to śmieszne... to cóż małpy są mądrzejsze bo dbają o siebie wzajemnie więc może co niektórzy powinni się z nimi miejscami zamienić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />bo mnie nie śmieszą kradzieże, oszustwa, niewypełnianie obowiązków a zwłaszcza niszczenie historii (archiwa). Jeśli dla was jest to śmieszne... to cóż małpy są mądrzejsze bo dbają o siebie wzajemnie więc może co niektórzy powinni się z nimi miejscami zamienić ?<br /> <br /> <br />

Myślę, że nikogo nie śmieszą np. kradzieże. Tyle że ty bierzesz za fakty coś , co prawdopodobnie jest wyssane z palca, lub niedopowiedziane, lub bardziej skomplikowane niż wygląda - czyli wierzysz propagandzie i manipulacjom. Myślę że to niezdrowe , popadasz niepotrzebnie w depresję. Zacznij się przejmować jak ktoś coś komu udowodni , i to bez cienia wątpliwości. Do tego czasu - to tylko propaganda . Zgadzam się z Lechem, że chamska i zaniżająca poziom, ale cóż, taką aktualnie mamy władzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymy małpamy...

Bodaj Julian Tuwim (tak znienawidzony przez prawdziwych polaków*), rzekł kiedyś:

"Zoo - miejsce, gdzie zwierzęta przyglądają się ludziom".

 

Kiedyś w Ogrodzie Zoologicznym widziałem scenkę:

Dziecko machało bananem w kierunku starego samca orangutana, który akurat był zajęty "dumnym obnoszeniem włochatej klaty" i doglądaniem swej damy z nowonarodzonym dzieciątkiem.

Dziecko krzyczy - Monsieur, monsieur!!!

 

Wszyscy się chichrali, Stary Orang - też.

 

A plastikowe beki - służyły mu tylko do zabawy.

Tak, że, fetuś - porównanie mocno chybione.

 

*mikre literki - zamierzone, fetek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na publikacje materiałów które zostały utajnione i ukryte za poprzedniego rządu.

 

Ja też. Wręcz doczekać się nie mogę. Czekam już pół roku i na razie nic. Zero, null, cisza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikogo nie śmieszą np. kradzieże. Tyle że ty bierzesz za fakty coś , co prawdopodobnie jest wyssane z palca, lub niedopowiedziane, lub bardziej skomplikowane niż wygląda - czyli wierzysz propagandzie i manipulacjom. Myślę że to niezdrowe , popadasz niepotrzebnie w depresję. Zacznij się przejmować jak ktoś coś komu udowodni , i to bez cienia wątpliwości. Do tego czasu - to tylko propaganda

ok,ma to sens, trzyma się kupy. Idąc Twoim tokiem rozumowania należy za propagandę uznać większość informacji i wniosków (oficjalnych) na temat smoleńska, Tego już niestety nikt z was nie robi bo twierdzi że przestawiona przez Rosjan teza jest słuszna. Nikt z was nie chce wyjaśnienia niejawności czy zbadania tematu przez polską stronę.

 

Dlatego jak pisałem, mam nadzieje że to dopiero początek, teraz liczę na prokuraturę i wyroki. Dlaczego myślisz że stracili tyle czasu na powymyślanie takich kretyńskich raportów ? platformie jakąś do śmiechu nie jest...

 

Zgadzam się z Lechem, że chamska i zaniżająca poziom, ale cóż, taką aktualnie mamy władzę.

obecna władza jest chamska bo nie inwigiluje i nie pałuje np KOD'istów ? czy może dlatego że nie zwyzywa opozycji ? Zaniża poziom bo się prezydent umie pisać i nie rozmawia o bigosie z prezydentem USA ? Zaniża poziom bo w końcu ktoś robi to co mówi ? czy może dlatego że nie niszczy podpisów ? nie wszczyna burd ? pewno nie.. to napisz mi dlaczego tak twierdzisz, konkretnie.

 

cóż o Lechu mogę powiedzieć.. dał 10 zł, zarobił 50 zł czyli ma 60 i uważa że to jest nierentowny biznes... a zaraz będzie walił głupa że nie wie o co chodzi.

 

 

Wszyscy się chichrali, Stary Orang - też.

no widzisz jak dobrze wytrasowany, wie kiedy ma naśladować innych, pewno w cyrku robił.

 

Ja też. Wręcz doczekać się nie mogę. Czekam już pół roku i na razie nic. Zero, null, cisza.

może się boją :P ostatni prokurator który zwrócił się do USA o zdjęcia tak potężnie naraził się władzy że objęta go programem ochrony przyrodzenia zwany potocznie inwigilacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się boją :P ostatni prokurator który zwrócił się do USA o zdjęcia tak potężnie naraził się władzy że objęta go programem ochrony przyrodzenia zwany potocznie inwigilacja.

 

Sami siebie się boją??? Przecież ten cały Pasikonik zastał zastępcą Pana Zbyszka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />obecna władza jest chamska bo nie inwigiluje i nie pałuje np KOD'istów ? czy może dlatego że nie zwyzywa opozycji ? Zaniża poziom bo się prezydent umie pisać i nie rozmawia o bigosie z prezydentem USA ? Zaniża poziom bo w końcu ktoś robi to co mówi ? czy może dlatego że nie niszczy podpisów ? nie wszczyna burd ? pewno nie.. to napisz mi dlaczego tak twierdzisz, konkretnie.<br />

 

Jak dla mnie to jest chamska przede wszystkim dlatego, że bezczelnie zamienia to , co dawniej ( i teraz, jeżeli chodzi o byłe rządy PO) sami nagłaśniali jako afery, nadużycia, partyjniactwo i kumoterstwo - w obowiązujące prawo. Na przykład : konkursy na kandydatów do służby publicznej były ustawiane! afera!! Co robimy ? Likwidujemy konkursy i mianujemy kogo chcemy, teraz już legalnie i zgodnie z prawem, a więc bez afery. Ot, metoda żywcem z PRL. Przykłady można mnożyć.

Jest taka stara, bazująca na psychologii metoda , stosowana zresztą często przez komuchów : chcesz przeciwnikowi dopiec do żywego, a przy okazji oczyścić siebie , oskarżaj go głośno o to co sam masz na sumieniu . Absolutna większość zarzutów do PO z tzw. audytu to rzeczy, które PiS robi "do kwadratu" w porównaniu z poprzednikami. A już szczytem było jak Piotrowicz oskarżał PO o "dyspozycyjność" sądów . A za chwilę wejdzie w życie ustawa, zgodnie z którą sądy w praktyce będą musiały - zgodnie z prawem - słuchać Ziobry.

Dla mnie to bezczelność i chamstwo.

A w temacie wątku, bezczelnością i chamstwem jest powoływanie państwowej komisji do zbadania najważniejszej katastrofy lotniczej w dziejach Polski, w której nie zasiada żaden ekspert z doświadczeniem w badaniu katastrof lotniczych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutna większość zarzutów do PO z tzw. audytu to rzeczy, które PiS robi "do kwadratu" w porównaniu z poprzednikami.

jako fan PO doskonale wiesz że nowy (stary) rząd po objęciu władzy robił wszystko by zdyskredytować głównie PIS, co znalazł ? kolacje i laptopa a to wystarczyło do wygenerowania długotrwałego szumu.

Po za tym jak już mowa o audytach, gdybyś zapoznał się chociaż z jednym to byś doskonale wiedział że tego nie da się ot tak w kilka tygodni sfabrykować. Dużo rzeczy jest starych i powiązanych z firmami zewnętrznymi głównie zagranicznymi, jest bardzo dużo kontraktów niezrealizowanych ale zapłaconych, są zlecenia produkcyjne bez gwarancji, serwisu czy nawet specyfikacji, pewne elementy fizycznie / technicznie nie są do zrealizowania... a i w prasie swego czasu o tym było.

 

A już szczytem było jak Piotrowicz oskarżał PO o "dyspozycyjność" sądów . A za chwilę wejdzie w życie ustawa, zgodnie z którą sądy w praktyce będą musiały - zgodnie z prawem - słuchać Ziobry.

zbytnio spłaszczasz ale zostając już na tej płaszczyźnie, to jak wyobrażasz sobie "wyczyszczanie" sądów ?

 

A w temacie wątku, bezczelnością i chamstwem jest powoływanie państwowej komisji do zbadania najważniejszej katastrofy lotniczej w dziejach Polski, w której nie zasiada żaden ekspert z doświadczeniem w badaniu katastrof lotniczych.

w poprzednich też nie zasiadał, po za tym nie znam składu nowej komisji i nie jestem zorientowany w temacie więc trudno mi się ustosunkować. Pamiętam tylko że akredytacje dostanie każdy zgłoszony (również przez PO) spełniający wymogi ustawy.

 

Przykłady można mnożyć.

poproszę.

 

konkursy na kandydatów do służby publicznej były ustawiane! afera!! Co robimy ? Likwidujemy konkursy i mianujemy kogo chcemy, teraz już legalnie i zgodnie z prawem, a więc bez afery. Ot, metoda żywcem z PRL

nie znam za bardzo tematu więc znowu trudno mi się wypowiedzieć, ale na szybko patrząc na zmiany w ustawie nie wiedzę tutaj nic strasznego.

 

Pamiętaj że podjęli się naprawy chorego i skorumpowanego państwa, wiele rzeczy muszą sobie podporządkować bo nie będą w stanie zrealizować swojego celu. Na dzień dzisiejszy jest bardzo ok, pytanie co będzie za parę lat, każdy nawet najlepszy rząd musi mieć mocną opozycje by go krytykowała i kontrolowała. Opozycji niestety brak i nie zapowiada się by jakakolwiek powstała.

 

a to, co robi obecny zakrawa na kpinę

z tym się nie zgodzę, czy kpiną nie jest zamawianie ekskluzywnych pudełek na buty czy horoskopów dla psów za środki unijne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym się nie zgodzę, czy kpiną nie jest zamawianie ekskluzywnych pudełek na buty czy horoskopów dla psów za środki unijne ?

 

INFO: Państwowe Gospodarstwo Wodne "Wody Polskie" tworzone przez rząd PiS za miliardy złotych przyniesie ludziom związanym z partią rządzącą ok. 3 tys. nowych etatów - podaje "Superstacja".

 

Nowy instytut zajmie się problemem gospodarki wodnej i przede wszystkim ściąganiem pieniędzy za zużytą wodę, a nawet deszczówkę i topniejący śnieg. Do obsadzenia będzie 3 tys. stanowisk. Na same pensje dla pracowników pójdzie prawie 130 mln zł rocznie! Średnia pensja ma wynosić ok. 2,5 tys. zł na rękę. Zaś utrzymanie molocha przez rok będzie kosztowało 3 mld zł! - podaje "Superstacja". Na wszystko złożą się podatnicy. Dodatkowo prawo wodne autorstwa PiS wprowadzi wyższe opłaty za wodę dla przedsiębiorców i rolników. A ci z kolei z pewnością przerzucą te koszty na swoich klientów, co bezwstydnie przyznaje nawet resort środowiska. Wg wstępnych szacunków, nasze rachunki za wodę mogą wzrosnąć o blisko 30 zł rocznie. Rząd chce pozyskać w ten sposób ok. 4 mld zł.

Sytuację skomentował prof. Robert Gwiazdowski, ceniony ekonomista z Centrum im. Adama Smitha.

- Ale tak to jest, że kiedy państwo „daje" komuś 500 zł, to od kogoś innego musi zabrać - komentuje p. Gwiazdowski projekt ustawy.

Dodaje, że kiedy państwo się za coś zabiera, to zazwyczaj robi to drogo.

Rozbudowujący się w naszym państwie socjal może przerażać. Oznacza on bowiem dużo więcej takich pomysłów jak "Wody Polskie".

 

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek, nie mam aż tyle czasu żeby wyczerpująco Ci odpowiadać , ale:

- Jak większość krytyków PiS-u nie jestem fanem PO , choć uważam że Polska i Polacy mieliby się lepiej gdyby teraz to PO było u władzy zamiast PiS.

Ale to raczej na zasadzie - bardzo złe jest gorsze od wadliwego.

Nie rozumiem co Twoja odpowiedź ma do mojej tezy, że PiS robi do kwadratu to co złego robili poprzednicy ( tak a pro po - w ciągu pół roku , a drudzy w ciągu 8 lat )

 

- a konieczne jest jakieś "wyczyszczanie" sądów ? Może tak po prostu twierdzi PiS a ty im ufasz i wierzysz . A nawet jeżeli, to historia uczy, że każda rewolucja jest gorsza od ewolucji , i to dotyczy całej tej dyskusji. W rewolucjach giną ludzie, wolność, demokracja, prawo.

 

- Maciej Lasek brał udział w badaniu ok 120 incydentów i wypadków lotniczych , ma za sobą liczne szkolenia w tym zakresie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .Tu masz cały skład komisji, jak chcesz to wygogluj sobie innych członków, ja nie mam czasu :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- Przykłady można mnożyć - chociażby sprawa mediów publicznych, które były "służalcze" wobec PO i ponoć nierówno dzieliły miedzy opcje partyjne czas antenowy. Afera. Więc teraz masz zgodnie z prawem telewizję po prostu rządową.

 

- Podjęli się naprawy chorego i skorumpowanego Państwa ? Polska nie jest nawet w połowie tak chora i skorumpowana jak sądzisz, zwłaszcza w porównaniu do innych krajów , mamy za to bardzo agresywną retorykę - dawniej opozycyjną a teraz rządową - w tym zakresie.

Choroba to jest teraz. Polega na tym, że tacy jak Ty bez zastrzeżeń zgadzają się na oddanie rządzącym pełni władzy i akceptacji braku jakiejkolwiek kontroli i ograniczeń. To cholernie niebezpieczne . W państwie prawa nikt, również rządzący , nie stoją ponad nim .

Aż tak ufasz Kaczyńskiemu, Ziobrze, Maciarewiczowi, Kamińskiemu i reszcie ? Naprawdę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba to jest teraz. Polega na tym, że tacy jak Ty bez zastrzeżeń zgadzają się na oddanie rządzącym pełni władzy i akceptacji braku jakiejkolwiek kontroli i ograniczeń. To cholernie niebezpieczne. W państwie prawa nikt, również rządzący , nie stoją ponad nim .

Aż tak ufasz Kaczyńskiemu, Ziobrze, Maciarewiczowi, Kamińskiemu i reszcie ? Naprawdę?

 

mądrego to i miło poczytać

 

w imię wolności pozwolimy sobie odebrać jej resztki - brawo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gry przez 8 lat realnie osłabiano kraj, wyprowadzano miliardy złotych wy robicie z tego farse.

Piszesz o kasie wyprowadzonej ze SKOK-ów ?

Farsa to wszystko to co Antoni i jego "eksperci" wyprawiają wokół katastrofy smoleńskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich też nie zasiadał, po za tym nie znam składu nowej komisji i nie jestem zorientowany w temacie więc trudno mi się ustosunkować. Pamiętam tylko że akredytacje dostanie każdy zgłoszony (również przez PO) spełniający wymogi ustawy.

 

Kłamiesz tak bezczelnie, że to aż niewiarygodne!!!

 

W komisji Millera nie było fachowców od wypadków???

 

W nowej komisji nie ma fachowców od wypadków i właśnie dlatego formalnie jest to jedynie podkomisja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.