Skocz do zawartości
IGNORED

Katastrofa Tu 154M, teorie spiskowe...


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

podaje "Superstacja"

to chyba nie wymaga komentarza.

 

Jak większość krytyków PiS-u nie jestem fanem PO , choć uważam że Polska i Polacy mieliby się lepiej gdyby teraz to PO było u władzy zamiast PiS.

Ale to raczej na zasadzie - bardzo złe jest gorsze od wadliwego.

ok sory za zbyt wczesne wnioski. Z tym się znowu nie zgodzę, jest znacznie spokojniej, ludzie zaczęli wydawać pieniądze bo się nie bali co będzie jutro jak przez ostanie miesiące. Rynek się trochę ruszył.. w sumie nie znam osoby która by teraz narzekała.. chociażby dla zasady, nawet wyznawcy PO siedzą cicho jak mysz pod miotła.. rządzi ich główny wróg, znienawidzony człowiek a podstaw do marudzenia brak. No a teraz dojdzie jeszcze 500+.. eh u nas rekord 5.500 Ostatnio się śmiano że na spotkanie z platformą nikt nie przeszedł bo wszyscy poszli po 500+.

 

Nie rozumiem co Twoja odpowiedź ma do mojej tezy, że PiS robi do kwadratu to co złego robili poprzednicy

kości mi mówią że bladego pojęcia nie masz o działaniach PO-PSL, ale skąd byś o tym miał wiedzieć skoro nikt o tym nie mówił ? nawet prawicowe media nie miały dostępu do takich informacji. Pierwszym przeciekiem są "raporty", które i tak nie dają pełnego obrazu. Idąc dalej nie wiemy też za wiele o działaniach obecnego rządu bo nie ma opozycji która by wyciągała brudy i go kontrolowała..

 

PO-PSL rozdało większość kraju, siła rzeczy PiS nie będzie w stanie rozdać nawet połowy tego co platforma.

 

- a konieczne jest jakieś "wyczyszczanie" sądów ? Może tak po prostu twierdzi PiS a ty im ufasz i wierzysz . A nawet jeżeli, to historia uczy, że każda rewolucja jest gorsza od ewolucji , i to dotyczy całej tej dyskusji. W rewolucjach giną ludzie, wolność, demokracja, prawo.

tak wymaga, demokracja była skrajnie zagrożona, prawo nie było przestrzegane a jego modyfikacje miały służyć konkretnym osobom lub grupom biznesu. Historia nie uczy bo ciągle popełniamy te same błędy, zgadzam się że rewolucje nie są niczym dobrym, zwłaszcza że biznes potrzebuje spokoju.

 

- Maciej Lasek brał udział w badaniu ok 120 incydentów i wypadków lotniczych , ma za sobą liczne szkolenia w tym zakresie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

gdzie znalazłeś tą informację ? przejrzałem kilka portali i nigdzie nic nie ma. Koleś umie latać szybowcem i zrobił kurs RZEKOMO w USA i Singapurze, na terenie polski wchodził w skład tylko jednej komisji więc badał tylko 1 fligra. Pomijam już fakt że w przypadku smoleńska facet się grubo pomylił, przyznał się przed kamerami.

 

- Przykłady można mnożyć - chociażby sprawa mediów publicznych, które były "służalcze" wobec PO i ponoć nierówno dzieliły miedzy opcje partyjne czas antenowy. Afera. Więc teraz masz zgodnie z prawem telewizję po prostu rządową.

telewizja publiczna zawsze będzie "służbowa".

 

- Podjęli się naprawy chorego i skorumpowanego Państwa ? Polska nie jest nawet w połowie tak chora i skorumpowana jak sądzisz, zwłaszcza w porównaniu do innych krajów , mamy za to bardzo agresywną retorykę - dawniej opozycyjną a teraz rządową - w tym zakresie.

Problem polega na tym ze Ty krytykując obecny rząd nie umiałeś go skwitować, nie wiesz co się działo i nie wiesz co się dzieje. Gdybyś posiadał konkretną wiedzę na ten temat nie podawałbyś nędznych przekładów jak TVP. Nawet zwolennicy PiS'u (w tym ja) bez problemu znajdą Ci poważniejsze przekłady gry politycznej, nieudolności czy hipokryzji.

 

Choroba to jest teraz. Polega na tym, że tacy jak Ty bez zastrzeżeń zgadzają się na oddanie rządzącym pełni władzy i akceptacji braku jakiejkolwiek kontroli i ograniczeń. To cholernie niebezpieczne . W państwie prawa nikt, również rządzący , nie stoją ponad nim .

Czemu mnie obwiniasz za nieudolność opozycji ?

 

Aż tak ufasz Kaczyńskiemu, Ziobrze, Maciarewiczowi, Kamińskiemu i reszcie ? Naprawdę?

nie ufam, dla mnie są "mniejszym złem" i niczym innym, target był jeden odsunąć PO. Jedynym wyborem z którego generalnie jestem zadowolony to prezydent.

 

Kłamiesz tak bezczelnie, że to aż niewiarygodne!!!

do znudzenia... UDOWODNIJ.

 

BTW: horoskop się sprawdził ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do znudzenia... UDOWODNIJ.

 

Nawet poszkodowany na umyśle wyznawca religii smoleńskiej może sobie sprawdzić skład Komisji Millera i poszczególnych podkomisji.

W związku z tym twierdzenie, że nie było tam specjalistów od wypadków lotniczych jest ordynarnym kłamstwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest znacznie spokojniej, ludzie zaczęli wydawać pieniądze bo się nie bali co będzie jutro jak przez ostanie miesiące. Rynek się trochę ruszył.. w sumie nie znam osoby która by teraz narzekała.. chociażby dla zasady, nawet wyznawcy PO siedzą cicho jak mysz pod miotła.. rządzi ich główny wróg, znienawidzony człowiek a podstaw do marudzenia brak. No a teraz dojdzie jeszcze 500+.. eh u nas rekord 5.500 Ostatnio się śmiano że na spotkanie z platformą nikt nie przeszedł bo wszyscy poszli po 500+.

Sny opowiadasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet poszkodowany na umyśle wyznawca religii smoleńskiej może sobie sprawdzić skład Komisji Millera i poszczególnych podkomisji.

W związku z tym twierdzenie, że nie było tam specjalistów od wypadków lotniczych jest ordynarnym kłamstwem.

tak samo jak każdy poszkodowany na umyśle wie że komisje miały sprawę jak najszybciej zamknąć i wyciszyć, nie wyjaśnić. Sam ten fakt ją w 100% dyskwalifikuje.

 

Sny opowiadasz?

racja, złodzieje i pewne "elity" mają trochę gorzej. Już sie dało odczuć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />kości mi mówią że bladego pojęcia nie masz o działaniach PO-PSL, ale skąd byś o tym miał wiedzieć skoro nikt o tym nie mówił ? nawet prawicowe media nie miały dostępu do takich informacji. Pierwszym przeciekiem są "raporty", które i tak nie dają pełnego obrazu. Idąc dalej nie wiemy też za wiele o działaniach obecnego rządu bo nie ma opozycji która by wyciągała brudy i go kontrolowała..<br /><br />PO-PSL rozdało większość kraju, siła rzeczy PiS nie będzie w stanie rozdać nawet połowy tego co platforma.<br />

 

Podaj proszę Twoje źródło informacji o działaniach PO-PSL . Mam nadzieję, że nie będą to raporty i audio-audyt PiS. Ulegasz propagandzie.

 

<br />tak wymaga, demokracja była skrajnie zagrożona, prawo nie było przestrzegane a jego modyfikacje miały służyć konkretnym osobom lub grupom biznesu.<br />

 

Opisałeś dokładnie to co dzieje się teraz. Może zamiast "grupom biznesu" wpisałbym "układom". Bo PiS to układ.

 

<br />gdzie znalazłeś tą informację ? przejrzałem kilka portali i nigdzie nic nie ma. Koleś umie latać szybowcem i zrobił kurs RZEKOMO w USA i Singapurze, na terenie polski wchodził w skład tylko jednej komisji więc badał tylko 1 fligra. Pomijam już fakt że w przypadku smoleńska facet się grubo pomylił, przyznał się przed kamerami.<br />

 

Gdzie znalazłem informacje na temat Laska ? Przecież żeby uniknąć takich pytań podałem Ci linka do Wikipedii . Jeżeli uważasz że tam są łgarstwa - zgłoś to i zyskaj prawo do edycji wpisu. Linka do pozostałych członków komisji też Ci podałem.

Nie kojarzę, o jakiej pomyłce Laska mówisz .

A co do "RZEKOMO" to Binienda RZEKOMO badał katastrofę promu Columbia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak na dłoni taktykę PiSSmanów którzy notorycznie i bezczelnie kłamią licząc na to, że ludzie zmęczeni walką z ich goebbelsowską propagandą dadzą sobie spokój ze sprostowaniami. Niedoczekanie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza że biznes potrzebuje spokoju.

Takiego jak w Janowie ?

PO-PSL rozdało większość kraju, siła rzeczy PiS nie będzie w stanie rozdać nawet połowy tego co platforma.

Myślisz że wzrost deficytu to efekt braku rozdawnictwa PiS ? A w następnych latach będzie prawdopodobnie jeszcze gorzej.

tak wymaga, demokracja była skrajnie zagrożona, prawo nie było przestrzegane a jego modyfikacje miały służyć konkretnym osobom lub grupom biznesu

Teraz będzie służyć jednej osobie. Prezesowi.

nie ufam, dla mnie są "mniejszym złem" i niczym innym, target był jeden odsunąć PO

Teraz jest przed społeczeństwem drugi target. Usunąć "dobrą zmianę" bo ta zmiana wykończy Polskę.

Jedynym wyborem z którego generalnie jestem zadowolony to prezydent.

To nie jest Prezydent, to podwładny Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę Twoje źródło informacji o działaniach PO-PSL . Mam nadzieję, że nie będą to raporty i audio-audyt PiS. Ulegasz propagandzie.

radio, gazeta, internet, TV, znajomi, sprawa sądowe (tu nacisk na przepisy) czy też interesy.. głównie ojca.

 

Opisałeś dokładnie to co dzieje się teraz. Może zamiast "grupom biznesu" wpisałbym "układom". Bo PiS to układ.

Po pierwsze jeśli uważasz że jakiekolwiek media są niezależne, że jakikolwiek rząd, polityk, burmistrz, prezes czy ktokolwiek inny nie będzie potocznie mówić "robić pod siebie" to jesteś niepoprawnym idealistą. Wymagasz materiałów na poparcie to ja również poproszę, tylko potwierdzonych, bez spekulacji.

 

Ciebie i wielu innych najbardziej boli fakt że PiS się nie bawi, pisałeś że jest chamski i przyrównałeś go do PRL'u bo zamiast łatać twór stwarzający pozory demokracji i konkurencyjności po prostu go zlikwidował. Gdyby tego nie zrobił i tak samo jak PO za pomocą tych samych narzędzi obsadzał swoich ludzi problemu by nie było.. już nie byłby porównany do PRL'u.. tylko byłoby jak w PRL'u.

 

Jakby tego było mało znowu masz zgryz logiczny, BBC (biznes club center) nigdy nie popierał PiS'u i nigdy za ich rządu nie rozdawano ziemi, nie rujnowano i nie sprzedawano przedsiębiorstw czy nawet kurortów takich jak Ciechocinek. Nawet nierentowny LOT zarabiał niezłą kasę, dziwnym zbiegiem okoliczności po przejęciu władzy przez PO wszystko poszło z dymem. Ok ok.. jest nowe.. i co myślisz że ot tak nagle wszyscy się przerzucili z PO na PiS ? ciekawe punkt widzenia.. może poczekaj z takimi komentarzami aż wytłuką jednych biznesmenów by ich miejsce mogli zająć inni ?

 

Czemu za pisu nikt nie mówił ile kosztują dane zmiany w prawie ? zapewne lepiej kradną..

 

Gdzie znalazłem informacje na temat Laska ? Przecież żeby uniknąć takich pytań podałem Ci linka do Wikipedii . Jeżeli uważasz że tam są łgarstwa - zgłoś to i zyskaj prawo do edycji wpisu. Linka do pozostałych członków komisji też Ci podałem.

Nie kojarzę, o jakiej pomyłce Laska mówisz .

A co do "RZEKOMO" to Binienda RZEKOMO badał katastrofę promu Columbia

sorki, faktycznie była tam taka wzmianka. Próbowałem zweryfikować te dane i nie doszukałem się ani tylu katastrof ani tylu incydentów, fakt o wypadku szybowca pewno nikt nie pisze.. Cóż 120 wypadków lotniczych to bardzo dużo, strach wsiadać do samolotu.

 

Ja do Wikipedii akurat mam zaufanie ale w wątku o KOD'zie pewna miła młoda dama i anty rządowi członkowie forum wytknęli mi że to tylko strona którą każdy może edytować i informacje na niej zawarte nie mogą być podstawą do czegokolwiek.

 

Ale ok, rozpędziłem się, teoretycznie M. Lasek posiada odpowiednie uprawnienia. Nie zmienia to jednak faktu że nikt z komisji nie został przesłuchany za to z opozycji przetrzepali każdego. Przyczynę zapewne znasz.

 

Takiego jak w Janowie ?

a co wolisz by przestał istnieć ? PO zniszczyła nawet stadniny rozsprzedając materiał genetyczny. Za kilka lat o tej dziurze nikt nie będzie pamiętał bo "Polskie Araby" kupi od araba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że wzrost deficytu to efekt braku rozdawnictwa PiS ? A w następnych latach będzie prawdopodobnie jeszcze gorzej.

właśnie pokazałeś ile wiesz w temacie.. co ma deficyt np do sprzedaży PKP Energa ?

 

Fajnie się czyta to wykręcanie sie.

dziękuje za uznanie, uczyłem się od mistrza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu za pisu nikt nie mówił ile kosztują dane zmiany w prawie ? zapewne lepiej kradną..

To może być prawda w końcu mieli 8 lat na doskonalenie technik rozkradania majątku narodowego. TKM.

 

właśnie pokazałeś ile wiesz w temacie.. co ma deficyt np do sprzedaży PKP Energa ?

Deficyt po "dobrej zmianie" rośnie, a miał spadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze o kuniach z Janowa.

 

Nawet nie czytałem, szkoda sobie głowę zaśmiecać tym propagandowym szitem.

Skupiłem sie na ewolucji wpisów na temat wiedzy i uprawnień członków Komisji Millera.

Przezabawna wolta wymuszona faktami. Ale dobre i to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, bo i tak nie ma o czym.

Najlepsze o Janowie, co ostatniom wyczytał, było to, że ućknął policmajstrom obwieś w kajdankach.

 

Nawet na miesiąc za Dobrej Zmiany - nie chciał iść wypocząć. Za fetka podatki!

Taki, qva - niewdzięczny...

 

A podobno Policyja teraz - the best i wogule!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek, coś jest z Tobą nie tak, to co piszesz kupy się nie trzyma, masz kłopoty z logiką

Najpierw piszesz :

 

<br />kości mi mówią że bladego pojęcia nie masz o działaniach PO-PSL, ale skąd byś o tym miał wiedzieć skoro nikt o tym nie mówił ? nawet prawicowe media nie miały dostępu do takich informacji. Pierwszym przeciekiem są "raporty", które i tak nie dają pełnego obrazu. Idąc dalej nie wiemy też za wiele o działaniach obecnego rządu bo nie ma opozycji która by wyciągała brudy i go kontrolowała..<br />

 

Na co ja grzecznie poprosiłem:

<br />Podaj proszę Twoje źródło informacji o działaniach PO-PSL <br />

 

A Ty mi na to:

 

<br />radio, gazeta, internet, TV, znajomi, sprawa sądowe (tu nacisk na przepisy) czy też interesy.. głównie ojca.<br />

 

No to w końcu te Twoja żródła informacji o "złodziejskich" działaniach PO-PSL były szeroko dostępne, czy nie ?

 

Tak ogólnie . to czasem warto zrobić krok wstecz i spojrzeć na rzecz z jakiejś perspektywy. Pewnie młodym człowiekiem jesteś. Trudno Ci zapewne uwierzyć w to, że w Polsce nigdy nie było lepiej niż za czasów PO-PSL . To strasznie niepopularne tak mówić, ale było by niezmiernie trudno znaleźć na świecie kraj który się szybciej rozwijał , cokolwiek by za wskaźnik tegoż rozwoju nie przyjąć. To był rząd który popełnił wiele błędów, zaniechań i zapewne wiele afer , ale mimo to przez ich 8 lat Polska stała się innym krajem, czego ty tego po prostu prawdopodobnie nie pamiętasz. Trzeba krytykować to co złe, ale Twoja krytyka jest po prostu niewiarygodna jeżeli nie dostrzegasz jak wielkim sukcesem jest obecna Polska w porównaniu z tą sprzed 10 lat. Zapewne naczytałeś się pierdół w internecie o rozkradzionym polskim przemyśle i obcym kapitale który eksploatuje Polaków , ale wierz mi - gdyby Cię cofnąć w lata 90` zmieniłbyś szybciutko poglądy.

Sorry za off , to zdaje się nie ten wątek.

A zamachu i tak nie było :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kości mi mówią

 

odkopałeś sobie kogoś?

 

Z tym się znowu nie zgodzę, jest znacznie spokojniej, ludzie zaczęli wydawać pieniądze bo się nie bali co będzie jutro jak przez ostanie miesiące. Rynek się trochę ruszył.. w sumie nie znam osoby która by teraz narzekała.. chociażby dla zasady, nawet wyznawcy PO siedzą cicho jak mysz pod miotła.. rządzi ich główny wróg, znienawidzony człowiek a podstaw do marudzenia brak. No a teraz dojdzie jeszcze 500+.. eh u nas rekord 5.500 Ostatnio się śmiano że na spotkanie z platformą nikt nie przeszedł bo wszyscy poszli po 500+.

 

 

taa

ciekawe, bardzo ciekawe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek, coś jest z Tobą nie tak, to co piszesz kupy się nie trzyma, masz kłopoty z logiką

Najpierw piszesz :

no to jak już się powołujesz na logikę to powiedź mi, czy przed szczątkowym ujawnieniem raportów wiedziałeś o tym całym bajzlu ? pozwolę sobie odpowiedzieć, nie. Tym bardziej nie wiesz co wyrabia obecny rząd a mimo wszystko piszesz że jest do kwadratu gorszy.

 

Kto tu ma problemy z logiką ?

 

No to w końcu te Twoja żródła informacji o "złodziejskich" działaniach PO-PSL były szeroko dostępne, czy nie ?

Przecież wiele elementów takich jak afery, taśmy, sprzedaże spółek państwowych czy sprzedaż gruntów jest znana a częściowe informacje są ciągle dostępne. Treści jest dostatecznie dużo by wyciągnąć odpowiednie winsoki, zapewne o tym wszystkim jeszcze nie raz usłyszmy bo żadna tzw afera nie została wyjaśniona.

 

Tak ogólnie . to czasem warto zrobić krok wstecz i spojrzeć na rzecz z jakiejś perspektywy. Pewnie młodym człowiekiem jesteś. Trudno Ci zapewne uwierzyć w to, że w Polsce nigdy nie było lepiej niż za czasów PO-PSL .

pierwsza część wypowiedzi zaprzecza drugiej, gdybyś spojrzał z dystansu to byś zobaczył że jest źle a Ty widzisz tylko chwilowy pic, gadżety. Znajdź sobie ripy taśm i posłuchaj.. tam też o tym mówią,

 

Proste porównanie z 2005-2007:

 

PiS zlikwidował:

  • 40 proc. stawkę PIT
  • 10 proc. akcyzy na kosmetyki
  • podatek od alimentów na dzieci
  • podatek od pożyczek w rodzinie
  • podatek od spadku i darowizn

PiS obniżył:

  • deficyt budżetowy z 28,36 mld PLN do 15,95 mld PLN
  • deficyt finansów publicznych z 4 proc. do 1,9 proc.
  • składkę rentową z 13 proc. do 6 proc.
  • składkę wypadkową
  • stawkę VAT na usługi pracochłonne z 22 proc. do 7 proc.
  • stawkę VAT w budownictwie z 22 proc. do 7 proc.
  • podstawową stawkę PIT z 19 proc. do 18 proc.
  • akcyzę na używane samochody
  • akcyzę na biopaliwa
  • opłaty notarialne
  • liczbę urzędników o pół tysiąca

PiS podniósł:

  • kwotę wolną od podatku z 2789,89 do 3091 PLN
  • płacę minimalną z 849 do 1126 PLN

Efekty

  • wzrost PKB w maju 2007 o 7,4 proc. - rocznie 6,5 proc.
  • spadek bezrobocia z 18,5 proc. do 8,2 proc.
  • 1,3 mln nowych miejsc pracy
  • według rankingu Federacji Europejskich Pracodawców 2007: "Polska najatrakcyjniejszym krajem do inwestowania w Europie"
  • Rekordowy napływ środków od zagranicznych inwestorów 2006 rok - 15,7 mld EUR, 2007 rok - 17,2 mld EUR

 

 

 

Za PO podatki wzrosły (niektórzy twierdzą że o ponad 100%), zniesiono ulgi, ograniczono swobody obywatelskie, zadłużono kraj na ponad 4 bliony zł !, Zmarnowano największą szansę w ostanich latach (euro), dostaliśmy największy zastrzyk gotówki, gdzie ona jest ? gdzie są drogi ? gdzie jest infrastruktura ? Sprzedano bardzo ważne spółki państwowe dzięki czemu osiągnięta zysk jak z 20 lat.. gdzie są te pieniądze ? no i podstawowe pytanie.. co będzie jutro ? i Ty uważasz że za PO było lepiej ? jasne jest lepiej bo każdy burak ma zagraniczny hipermarket pod nosem.

 

Przetłumaczę to byś zrozumiał, masz firmę która zarabia 10 tyś miesięcznie, sprzedasz ją za 120 tyś zł czyli za roczny zysk. Na rok masz spokój, jest lepiej i co dalej ? co za rok.. dwa.. pięć ? zdaje się masz jeszcze jakiś kredyt do spełniania...

 

Pochwal się co takiego fajnego i dobrego zrobiła platforma przez 8 lat.

 

sory dalej mi się nie chce... może gdybyś był chory albo niepełnosprawny przejrzałbyś na oczy i zobaczył że zabrano Tobie praktycznie wszystko a leczyć musisz się sam za swoje pieniądze których nie masz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost PKB w maju 2007 o 7,4 proc. - rocznie 6,5 proc.

spadek bezrobocia z 18,5 proc. do 8,2 proc.

według rankingu Federacji Europejskich Pracodawców 2007: "Polska najatrakcyjniejszym krajem do inwestowania w Europie"

Rekordowy napływ środków od zagranicznych inwestorów 2006 rok - 15,7 mld EUR, 2007 rok - 17,2 mld EUR

1,3 mln nowych miejsc pracy

To w warunkach końcówki największego bumu gospodarczego w historii Europy i świata.

Za PO podatki wzrosły (niektórzy twierdzą że o ponad 100%), zniesiono ulgi, ograniczono swobody obywatelskie, zadłużono kraj na ponad 4 bliony zł !, Zmarnowano największą szansę w ostanich latach (euro), dostaliśmy największy zastrzyk gotówki, gdzie ona jest ? gdzie są drogi ?

Czas Kolego już wyjść z ukrycia w "piwnicy" i rozejrzeć się dookoła. Tylko otwórz oczy to może coś do Ciebie dotrze z obrazów zmieniającej się, przez ostatnie 8 lat na lepsze, Polski. I to w warunkach najcięższego i najdłuższego kryzysu w Europie. Tylko osoba zabetonowana pisowską propagandą tego nie dostrzega.

zapewne o tym wszystkim jeszcze nie raz usłyszmy bo żadna tzw afera nie została wyjaśniona.

Mnie interesuje ta ze Skokami. Kiedy będą chociaż jakieś wyjaśnienia ?

 

A wracając do tematu, są wreszcie jakieś koncepcje kto kazał pilotom ignorować ostrzeżenie systemu TAWS nad Smoleńskiem ? Chociaż jakieś hipotezy, ale osadzone w rzeczywistości a nie takie jak z komisji Antoniego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek, ten PiS to jakiś cudotwórca, wszystkie daniny obniżył, a deficyt spadł. I to wszystko w ciągu 2 lat, w międzyczasie jeszcze walcząc z układem, korupcją i nieuczciwymi lekarzami. I to pomimo że Rysio Czarnecki był wtedy w Samoobronie a nie w PiS :-) (no ale zawsze koalicjant )

Przestępczość tak spadła, że policja z nudów dowoziła ministrom hamburgery do pociągów.Afer nie było wcale. Wszystko było uczciwe i proste. My tutaj, oni tam gdzie kiedyś ZOMO.To jest dopiero pic.

Ale przyznać trzeba, że choć dwa lata rządu PiS było frustrujące i nieestetyczne ( Ziobro z telefonem komórkowym w dłoni pozostanie chyba na zawsze symbolem tego okresu ) , to gospodarczo było OK , trafili na super koniunkturę w której wszystko samo żarło. Mój kredyt we frankach na przykład taniał każdego miesiąca , aż z radości kupiłem sobie nowy wzmacniacz. A za PO musiałem go sprzedać :-)

 

Przez 8 lat Polska mimo gigantycznego kryzysu zmieniła się bardzo - począwszy od infrastruktury, poprzez poziom życia ludzi, zwłaszcza tych którzy próbowali czegoś więcej niż narzekań. Tylko że jak zwykle, łatwiej wpaść we frustrację bo sąsiad ma lepiej, niż w euforię bo ja mam 2x lepiej niż 10 lat temu

 

<br />Pięknie ładnie. Tylko co ostatnia wymiana zdań ma do spiskowej teorii katastrofy?<br /> <br /> <br />

 

Nic . No może trochę . Ale generalnie masz rację, ja już pasuję. Pull up..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Fetek, ten PiS to jakiś cudotwórca, wszystkie daniny obniżył, a deficyt spadł. I to wszystko w ciągu 2 lat, w międzyczasie jeszcze walcząc z układem, korupcją i nieuczciwymi lekarzami. I to pomimo że Rysio Czarnecki był wtedy w Samoobronie a nie w PiS :-) (no ale zawsze koalicjant )

Przestępczość tak spadła, że policja z nudów dowoziła ministrom hamburgery do pociągów.Afer nie było wcale. Wszystko było uczciwe i proste. My tutaj, oni tam gdzie kiedyś ZOMO.To jest dopiero pic.

Ale przyznać trzeba, że choć dwa lata rządu PiS było frustrujące i nieestetyczne ( Ziobro z telefonem komórkowym w dłoni pozostanie chyba na zawsze symbolem tego okresu ) , to gospodarczo było OK , trafili na super koniunkturę w której wszystko samo żarło. Mój kredyt we frankach na przykład taniał każdego miesiąca , aż z radości kupiłem sobie nowy wzmacniacz. A za PO musiałem go sprzedać :-)

 

Przez 8 lat Polska mimo gigantycznego kryzysu zmieniła się bardzo - począwszy od infrastruktury, poprzez poziom życia ludzi, zwłaszcza tych którzy próbowali czegoś więcej niż narzekań. Tylko że jak zwykle, łatwiej wpaść we frustrację bo sąsiad ma lepiej, niż w euforię bo ja mam 2x lepiej niż 10 lat temu

 

 

 

Nic . No może trochę . Ale generalnie masz rację, ja już pasuję. Pull up..

 

Teeeżż masz rację. Tu idziesz w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś nofości katastrofalne som czy nie ma?

W dalszym ciągu za publiczne pieniądze zespół Antoniego bada teorie zamachu. Kaska leci i na pewno nie ulegnie katastrofie. Może jakaś ankieta, jak długo "eksperci" Antoniego będą doić to państwo snując kolejne paranoiczne hipotezy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu za publiczne pieniądze zespół Antoniego bada teorie zamachu. Kaska leci i na pewno nie ulegnie katastrofie. Może jakaś ankieta, jak długo "eksperci" Antoniego będą doić to państwo snując kolejne paranoiczne hipotezy ?

Lechu ile tam do końca szopki zwanej kadencją sejmu tego rozdania ?

to tyle mniej więcej trwać to będzie ,minus ze dwa miechy

bo trza będzie napisać i przeczytać coś pod nazwą "Wynik Dochodzenia Zamachu na Prezydenta "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu ile tam do końca szopki zwanej kadencją sejmu tego rozdania ?

Obyś miał rację, że to tylko do końca tej kadencji. Prezes cały czas knuje jak nie dać się oderwać od koryta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację, że to tylko do końca tej kadencji. Prezes cały czas knuje jak nie dać się oderwać od koryta.

A to już panie Lechu następny temat ( bardzo ciekawy) bo przeca prez wadzy nie odda samowolnie

nie na darmo z Orbanem spotkanka w" zielonej owieczce "organizował

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

I nie dostarczy. To pewne, pisałem o tym już wiele razy.

 

Każdy wie, że piszesz. Ciągle to podkreślasz.

 

W zasadzie jest coś nowego. W jednych mediach mówili, że Miller Band był dziesięciokrotnie tańszy od Macierewicz band. Ten drugi w dodatku jeszcze nic z siebie nie wydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.