Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  114 członków

Akkus Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn Akkus


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słuchałem f1 na Usher'ach i dla mnie grało to świetnie w tej cenie. Po nazwie sądząc F1s nie będzie nową konstrukcją tylko modyfikacją F1 a cena względem starego modelu poszła o 1000 w górę. Dla mnie to dużo, wolałbym (mówię w swoim imieniu) kupić coś z wyżej wymienionych kolumn lub poszukać w używanych.

Podkreślam jeszcze raz F1 na usherach to naprawdę był dobry produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kizol666

(Konto usunięte)

A słyszałeś te nowe Monolith z końcówką s?

Ja słyszałem to bardzo dobre kolumny. Grają kulturalniej od f1 bez s czuć tam hiendem :) Jeżeli chodzi o studio 16Hz to słuchałem MINAS ANOR IIIs 2,5R wypadają słabo w stosunku do usher v-602 tym bardziej do monolith f1 a o monolith f1s już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Jeżeli chodzi o studio 16Hz to słuchałem MINAS ANOR IIIs 2,5R wypadają słabo w stosunku do usher v-602 tym bardziej do monolith f1 a o monolith f1s już nie wspomnę.

 

Z jakim wzmacniaczem grały kolumny, S16Hz są stworzone pod lampę, Ushery V-602 potrzebują mocnego pieca

Na Scan Speak'ach. Usher się pogniewał,że Akkusy na jego głośnikach grają lepiej niż jego własne wyroby i pewnie będzie wycofywał się z dystrybucji komponentów.

 

Usher podobno zamyka biznes, pewnie dlatego Akkus będzie teraz na SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kizol666

(Konto usunięte)

Z jakim wzmacniaczem grały kolumny, S16Hz są stworzone pod lampę, Ushery V-602 potrzebują mocnego pieca

 

Usher podobno zamyka biznes, pewnie dlatego Akkus będzie teraz na SS

Niestety nie miałem wtedy wzmacniacza lampowego słuchaliśmy na klonie accuphase e-450 i na sansui au-919 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Widzę że dobrze trafiłem.

Panowie stoję przed wyborem kolumn.

Zamówiłem Akkus V 2. Posluchalem .

Spodobało się bardzo.

Teraz pytanie lepiej V 2 ( podoba mi się konstrukcja obudowy)

Czy iść w F 1 (teraz S)?

 

Gra to pod lampą 40W.pokój 4x6 m.

 

Potwierdzam wiadomość o zmianie głośników na Scan Speak ze względu na brak Usher-ów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKKUS MONOLITH, to dobrze już znane kolumny, które zostały docenione zarówno przez klientów jak i w testach.

W nowych wersjach kolumn MONOLITH S zastosowaliśmy głośniki jednego z najbardziej cenionych producentów na świecie, firmy Scan Speak.

 

Zmianę planowaliśmy już od pewnego czasu, choć miała pierwotnie dotyczyć tylko powstania specjalnych wersji kolumn MONOLITH. Przykre doświadczenie przekreślające dotychczasową wieloletnią współpracę z Usher Audio, zmusiło nas do całkowitego zakończenia dotychczasowej linii kolumn MONOLITH i zastąpienia jej nowymi odpowiednikami oznaczonych literą S.

 

W pierwotnej serii poprzeczka była ustawiona wysoko. Zmiana głośników wcale nie dawała gwarancji lepszego brzmienia i zadanie nie było łatwe. Po ponad dwóch miesiącach prac nad nowymi kolumnami możemy z pełną świadomością ogłosić, że zmiana udała się. Nowe wersje kolumn MONOLITH S zachowały swoje najważniejsze cechy, czyli znakomite stereo, spójność barw, itd., a ponadto zyskały dodatkowe walory podnosząc jakość na jeszcze wyższy poziom.

 

Zastosowanie droższych głośników, wymusiło nieuchronny wzrost cen zestawów głośnikowych. Naszym zdaniem różnica w jakości brzmienia jest na tyle istotna, że rekompensuje większy wydatek. Aktualne ceny kolumn MONOLITH S nadal przedstawiają znakomitą relację jakości brzmienia do ceny.

 

Chcielibyśmy już teraz gorąco podziękować klientom, którzy nam zaufali i już złożyli lub zamierzają w najbliższym czasie złożyć zamówienia na odświeżone kolumny serii MONOLITH S.

Wierzymy, że nowe kolumny zostaną równie dobrze przyjęte jak ich pierwowzory.

 

Z pozdrowieniami,

AKKUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Dziękuje za wyjaśnienie.

Model F1S zdrożał o 400zł model F2S zdrożał o 1700zł dlaczego jest taka różnica, czym to jest spowodowane, ceny ze strony Akkus

jakie konkretnie przetworniki Scan Speak zostały zastosowane

kiedy będzie odświeżona strona Akkus

czy planuje Pan szerszą dystrybucję swoich kolumn

czy można wypożyczyć kolumny za kaucją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model F1s w stosunku do F1 zdrożał o 899 PLN. Oczywiście, tak jak w przypadku poprzedniej serii, tak i teraz istnieje możliwość wypożyczenia kolumn za kaucją. Zapraszamy też do Wejherowa na odsłuchy i dobrą kawę :)

 

W pierwszej kolejności realizujemy złożone już zamówienia przez klientów na nową serię kolumn Monolith. W niedługim czasie kolumny powinny się pojawić w sklepach z którymi współpracujemy, ich lista dostępna jest na naszej stronie internetowej.

 

Postaramy się też zamieścić na stronie zdjęcia oraz parametry kolumn.

 

Pozdrawiamy

Akkus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałem f1 na Usher'ach i dla mnie grało to świetnie w tej cenie. Po nazwie sądząc F1s nie będzie nową konstrukcją tylko modyfikacją F1 a cena względem starego modelu poszła o 1000 w górę. Dla mnie to dużo, wolałbym (mówię w swoim imieniu) kupić coś z wyżej wymienionych kolumn lub poszukać w używanych.

Podkreślam jeszcze raz F1 na usherach to naprawdę był dobry produkt.

boło minęło ale trzeba przyznać że Scan to nie Usher ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o studio 16Hz to słuchałem MINAS ANOR IIIs 2,5R wypadają słabo w stosunku do usher v-602

 

Z kolei ja nie tylko słuchałem ale też byłem w posiadaniu i to Usher V-604.... sprzedałem gdy usłyszałem jak pięknie zagrały Minas Anor IIIr :P

Oczywiście w następstwie nabyłem Minas Anor było to granie bez porównanie dla mnie lepsze w stosunku do V-604. Ale dla każdego coś miłego.

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

 

Niedługo będę mógł jeszcze raz przetestować Minasy tym razem z lamką ale raczej nie spodziewam się żeby zagrały lepiej od F1 Akkusa. Pozdrawiam

 

Pytanie co oznacza lepiej?

Od pewnego poziomu kolumny graja po prostu inaczej. Jest inna prezentacja utworow. I tu kazdy wybiera wedlug wlasnego gustu. Ilu producentow, tyle pomyslow na dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kizol666

(Konto usunięte)

Pytanie co oznacza lepiej?

Od pewnego poziomu kolumny graja po prostu inaczej. Jest inna prezentacja utworow. I tu kazdy wybiera wedlug wlasnego gustu. Ilu producentow, tyle pomyslow na dźwięk.

Oczywiście, przepraszam zapomniałem dodać że lepiej dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model F1s w stosunku do F1 zdrożał o 899 PLN. Oczywiście, tak jak w przypadku poprzedniej serii, tak i teraz istnieje możliwość wypożyczenia kolumn za kaucją. Zapraszamy też do Wejherowa na odsłuchy i dobrą kawę :)

 

W pierwszej kolejności realizujemy złożone już zamówienia przez klientów na nową serię kolumn Monolith. W niedługim czasie kolumny powinny się pojawić w sklepach z którymi współpracujemy, ich lista dostępna jest na naszej stronie internetowej.

 

Postaramy się też zamieścić na stronie zdjęcia oraz parametry kolumn.

 

Pozdrawiamy

Akkus

 

Dzien dobry,

ja również sluchałem wersji na Usherach (F1) i muszę przyznać, że scena stereo mnie mega-pozytywnie zaskoczyła. Podobnie jak różnicowanie z zależności od formatu/jakości źródła (CD, streaming) - wybitne.

Czy jest jakaś szansa, w najbliższym czasie, na te zdjęcia i bardziej szczegółowy opis użytych przetworników (ScanSpeak ma kilka serii :)). Wiadomo, że po pierwszych recenzjach wszystko i tak będzie jasne...

 

Pozdrawiam,

Petit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

ja również sluchałem wersji na Usherach (F1) i muszę przyznać, że scena stereo mnie mega-pozytywnie zaskoczyła. Podobnie jak różnicowanie z zależności od formatu/jakości źródła (CD, streaming) - wybitne.

Czy jest jakaś szansa, w najbliższym czasie, na te zdjęcia i bardziej szczegółowy opis użytych przetworników (ScanSpeak ma kilka serii :)). Wiadomo, że po pierwszych recenzjach wszystko i tak będzie jasne...

 

Pozdrawiam,

Petit

 

Dzień dobry,

Przepraszam że dopiero teraz odpisuje, nie zaglądam tu zbyt często :)

Nie sprzedajemy głośników w obudowie - sprzedajemy kolumny, na które składa się nie tylko głośnik i obudowa, ale też zwrotnica i wieloletnie doświadczenie oraz wiele czasochłonnej pracy poświęconej na jej dopracowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.