Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  114 członków

Akkus Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn Akkus


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W Audio Video wydanie sierpień-wrzesień (08-09/2015) był test kolumn Akkus Monolith F2. Kolumny te zdobyły wyróżnienie redakcji Audio Video.

 

Kolumn Akkus Monolith F1 będzie można posłuchać na tegorocznym Audio Show w hotelu Jan III Sobieski na pierwszym piętrzę w pokoju numer 125. Flagowy model naszych kolumn będzie można posłuchać na Stadionie Narodowym SkyBox 212. Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Na pewno zabierzemy również Monolith F2.

 

Zawsze istnieje możliwość wypożyczenia naszych kolumn i sprawdzenie ich u siebie w domu.

 

Na jakiej zasadzie można wypożyczyć kolumny do domu? Waham się między KEF LS50 a Monolith F1, Kef słyszałem w Częstochowie, Monolith F1 jeszcze nie bo wszedzie daleko, mieszkam w woj. łódzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc takie średnie granie

 

To kolega chyba ogłuchł od słuchania swoich kolumn Studio 16Hz. Te kolumny to dopiero tandeta. Miałem okazje słuchać i nigdy bym ich nie kupił. Na allegro po Audio Show 2015 pojawiło się od groma. Może kolega sobie dokupi jeszcze kilka modeli. jako klubowicz Studia 16Hz.

Po co uprawiać czarny pijar. No tak ale jak umiejętności nie wystarcza to trzeba nieuczciwie atakować.

Pozdrawiam całą załogę Akkusa -tak trzymać.

Edytowane przez hifi nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty opowiadasz ja mam audio academy, a ty taki przeciwny jesteś paczką studio 16 hertz?

 

Sorrki ale to nie gra. Ta szkoła dźwięku proponowana przez P. Grześka to nieporozumienie. I nie odsprzedasz ich na słuch.

 

Pozdrawiam

 

PS. Tak dla formalnośći nie mam kolumn Akkusa ani udziałów w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ale to nie gra. Ta szkoła dźwięku proponowana przez P. Grześka to nieporozumienie. I nie odsprzedasz ich na słuch.

 

Pozdrawiam

 

PS. Tak dla formalnośći nie mam kolumn Akkusa ani udziałów w firmie.

 

 

Jakoś dziwnym trafem wielu ludziom to brzmienie się podoba. A na allegro nie zauważyłem jakiegoś szczególnego ruchu. Widzę, że na tym forum coraz więcej hejterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

destination audio nie pamiętam jak grało więc nie będę się wypowiadał ale jeżeli chodzi o bas w red wine Akkusa to może na wystawie było go ciut mało ale ja słuchałem tych kolumn wcześniej i mogę zapewnić że nie mają one z tym zakresem żadnego problemu No i że są śliczne to masz rację

Edytowane przez surfbrother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnym trafem wielu ludziom to brzmienie się podoba. A na allegro nie zauważyłem jakiegoś szczególnego ruchu. Widzę, że na tym forum coraz więcej hejterów.

 

 

Życzę udanych odsłuchów :))) mnie to nie bierze. Trzeba się cieszyć z tego co się ma.

Edytowane przez hifi nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Chłopy, po ch..... te wszystkie wzajemne "uprzejmości". W mojej ocenie Akkusy z gramiakiem p. Sikory zagrały znakomicie. Nie znam Audio Academy, może też są wybitne. Jak chodzi o studio 16 Hertz to jest zupełnie inny pomysł na dźwięk. Konstrukcja na Scanspeakach, więc całkowicie przeciwstawny zespół cech brzmieniowych. Spora ilość osób poszukuje dźwięku ciepłego i miłego i dla nich kolumny Grzegorza będą dobrym wyborem. Pisałem w klubie Harpii, Polska to 40-milionowy kraj i każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne, żeby krajowy rynek się rozwijał. W tym celu należy opisywać różnice w brzmieniu i zachęcać do testów u siebie, co zresztą wszystkie wymienione marki zapewne umożliwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolega chyba ogłuchł od słuchania swoich kolumn Studio 16Hz. Te kolumny to dopiero tandeta. Miałem okazje słuchać i nigdy bym ich nie kupił. Na allegro po Audio Show 2015 pojawiło się od groma

Naprawdę wyważona opinia i taka kulturalna. Przez wpisy takich osób to forum staje sie "nieznośne" do czytania.

 

Wpis kolegi Tomklyego pokazuje jak pięknie się można różnić w swoich preferencjach dotyczacych sprzętu grajacego i nie obrażać innych.

Pozdrawiam Tomku miło było Cię poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 spokojnie by wystarczyły. Oczywiście zależy od tego jak głośno chce się słuchać muzyki. Monolith F1 mają niżej schodzący bas, za to Monolith F2 mają go relatywnie więcej. Taka zależność wynika z objętości obudowy. W F2 mamy dwa głośniki, ale nie mamy dwa razy większej objętości obudowy.

 

Istnieje możliwość wypożyczenia kolumn do domu, odsłuchu w swoim pomieszczeniu i na swoim systemie.

 

Pozdrawiam Karol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze stadion

 

Ale ładne to są przyznać trzeba

 

Jak dla mnie to rewelacyjny dżwięk Red Wine stanęły na wysokości zadania , no może lekka korekta w średnio-wysokich rejestrach i będzię ,miodzio . Bas świetnie kontrolowany , naturalny, bez naleciałości subwoofera ,tak trzymać , szczerze gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolith F1 są dla mnie wyjątkowe. Mają bardzo ładną barwę, wokal, bardzo dobrą stereofonię, grają równo, czysto.

Bas potrafi zejść głęboko, jest ładny, niski, jednocześnie nie narzuca sie.

Pewnie Cię to zadziwi, ale ja mam je obecnie w pokoju 46m ze skosami.

Jak na gabaryty oraz cenę grają zaskakująco dobrze.

Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.