Skocz do zawartości
IGNORED

Audioquest SKY


Mart2M

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie róznicę w prążkacha na kablach AQ RCA z linku

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i na zdjęciu mojego AQ XLR - są zupełnie w drugą stronę!

 

Na tej aukcji jest podróbka - kolor zbyt intensywny, i te koszulki założone na końcówki - na pewno nie są oryginalne (pewnie chińczyk założył aby mu się końcówki nie obijały w transporcie).

 

Druga rzecz że nie ma pudełka i woreczka - takiego jak na zdjęciu które wkleił kolega.

 

Tu zdjęcia moich oryginalnych AQ RCA - jak widać mają zupełnie inny odcień:

 

sky1o.jpg

 

Natomiast oplotu bym się nie czepiał, bo było kilka wersji - poniżej zdjęcie moich SKY (XLR) kupionych w pewnym odstępie czasu:

 

dlr62.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zdjecie 'firmowe' tylko wlasne, tutaj intensywnosc kolorow latwo uzyskac poprzez ustawienia aparatu, widac sprzedajacy uznal, ze tak bedzie ladniej wygladalo/prezentowalo sie dla sprzedajacych,w rzeczywistosci, kabel moze byc bardziej wyblakly, tak jak na zdjeciu oficjalnym z katalogu.

 

Inna sprawa to wspomniane pudelko i woreczek, jesli to sa jakies partie wyniesione 'tylnimi' drzwiami z fabryki to moze nie byc wszystkich gadzetow. Spotkalem sie kiedys ze sprzedawca klockow Roksana, zapewne pracownikiem tejze firmy, ktory sprzedawal ichnie wzmaki prywatnym kanalem. To chyba nie taka rzadkosc w sumie, ze pracownicy chca sobie dorobic na lewo ;'))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na pewno sprzedawał te wzmacniacze za 1/10 ceny ...

 

To nie jest zdjecie 'firmowe' tylko wlasne, tutaj intensywnosc kolorow latwo uzyskac poprzez ustawienia aparatu,

 

Masz rację co do zasady, tyle że w tym przypadku intensywność koloru na wtykach w obu zdjęciach jest podobna, a gdyby zwiększyć nasycenie polorów dla całego zdjęcia, to i wtyki musiały by mieć bardziej intensywny kolor.

 

Z podróbami jest jeszcze jeden kłopot - kiedyś miałem w ręku podrobionego SKY, który był na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia od oryginału i różnił się jedynie ... giętkością. Gdybyś nie wiedział jak 'leży w ręku' oryginalny przewód, to nigdy byś się nie zorientował.

 

Oczywiście kabel nie miał pudełka - ja dla mnie jest to ciągle wskazówka #1 że przewód nie jest oryginalny (co jak już wspominałem jest aż dziwne - biorąc pod uwagę jak prosto jest pudełko podrobić; niemniej jednak jak widać producenci podróbek nie chcą zaprzątać sobie tym głowy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pieknie to nie bylo. 40% ceny oficjalnej. Anglicy sie cenia.

 

W to jestem w stanie uwierzyć. Ostatecznie nawet pracownicy BMW mają możliwość kupna samochodu z astronomicznym (jak na branżę samochodową) rabatem w wysokości 40%, więc zapewne pracownicy firm hifi także mają taki przywilej. Inna sprawa że w takim przypadku przywilej ten był widocznie nadużyty.

 

W dalszym ciągu był to jednak wzmacniacz OD PRACOWNIKA, z kartonem, instrukcją itd, no i przede wszystkim za 40%, a nie za 10% ceny.

 

'Łowcy okazji' na których kręci się ten cały biznes podróbek, nie chcą/nie potrafią zobaczyć granicy pomiędzy kupnem od pracownika, a kupnem od chińczyka na ebay, i pomiędzy 40% ceny a 10% ceny. Ale jak to mówią - naiwnych nie brakuje - czego najlepszym dowodem jest sprawa Amber Gold.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kabel nie miał pudełka - ja dla mnie jest to ciągle wskazówka #1 że przewód nie jest oryginalny (co jak już wspominałem jest aż dziwne - biorąc pod uwagę jak prosto jest pudełko podrobić; niemniej jednak jak widać producenci podróbek nie chcą zaprzątać sobie tym głowy).

 

zaprzątaliby - gdyby wzmocnienie wiarygodności autentyczności opakowaniem - nie utrudniało szans na realizacje przemytu

 

brak opakowania pozwala na zmniejszenie gabarytów przedmiotu/kabla, łatwość ukrycia wśród innych rzeczy

głównie idzie to przecież przemytem - często pewnie nawet walizkowym

 

a poza tym - przestrzeń "lewego" transportera jest zwykle mała, a zatem - cenna.

więcej sztuk zmieści się bez pudełek :)

więcej sztuk = potencjalnie większy zarobek

 

potencjalny kupiec - kupując 'dziwnie" tanio - raczej ma świadomość, że nie jest to towar ze sklepu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

W to jestem w stanie uwierzyć. Ostatecznie nawet pracownicy BMW mają możliwość kupna samochodu z astronomicznym (jak na branżę samochodową) rabatem w wysokości 40%, więc zapewne pracownicy firm hifi także mają taki przywilej. Inna sprawa że w takim przypadku przywilej ten był widocznie nadużyty.

 

W dalszym ciągu był to jednak wzmacniacz OD PRACOWNIKA, z kartonem, instrukcją itd, no i przede wszystkim za 40%, a nie za 10% ceny.

 

'Łowcy okazji' na których kręci się ten cały biznes podróbek, nie chcą/nie potrafią zobaczyć granicy pomiędzy kupnem od pracownika, a kupnem od chińczyka na ebay, i pomiędzy 40% ceny a 10% ceny. Ale jak to mówią - naiwnych nie brakuje - czego najlepszym dowodem jest sprawa Amber Gold.

 

Kolega ma całkowitą rację. Można kupić z pewnego żródła markowy kabel (nowy) za 40-60% ceny katalogowej.

Tak jest w przypadku większości producentów. Namacalnie doświadczyłem tego z TaraLabs i obecnie z MIT-em.

Natomiast członkowie " Amber Gold members club" kupują zapewne za 10 % ceny i potem chwalą się przed sąsiadami jacy to oni cwani byli .

 

A tak na marginesie w normalnym kraju Mr.Plichta był by nazwany pospolitym złodziejem i oszustem u nas za to ma status "zaradnego biznesmena , który dopuścił się tzw. nieprawidłowości..." :)

Ma chłopak zadatki na nowego premiera zaradnego rządu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia Amber Gold, to historia klientów, którzy z cwaniaków stali się jeleniami ;)

 

Jest takie stare przysłowie - chytry traci dwa razy.

 

Tu zdjęcia opakowania oryginalnego AQ Sky może się komuś przyda.

 

Front pudełka:

sky1v.jpg

 

W prawym dolnym rogu powinna się znajdować przeźroczysta naklejka z długością kabla:

sky2z.jpg

 

W środku powinien być woreczek z czarnego aksamitu:

sky3x.jpg

 

Woreczek ma charakterystyczne przeszycie w kształcie litery Y na brzegu:

sky7x.jpg

 

Pudełko wnętrze:

sky4j.jpg

 

Na brzegu jest napis Made in China - jak widać robili tam już kable przynajmniej w 2005 roku:

sky5y.jpg

 

Tył:

sky6.jpg

 

W komplecie są zawsze także te małe, plastikowe woreczki z gumkami, które mają chronić końcówki kabla - widać je na zdjęciu które zamieścił kolega w tym poście:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zwróćcie uwagę że te woreczki nie są 'przelotowe' jak w podróbce z ebay, tylko mają zgrzany jeden koniec (jak typowy woreczek).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze aby nie było wątpliwości w sprawie woreczków na końcówki:

 

Oryginalne (zamknięte na 1 końcu i z gumeczką):

sky8.jpg

 

 

Podrobione (przelotowe)

skyfake1s.jpg

 

zyzio - z natury rzeczy nie odpowiadam na twoje posty, bo zwyczajnie szkoda na to czasu. Tym razem jednak twój post ma formę insynuacji, dlatego zrobię od tej zasady wyjątek.

 

Tak aktualnie mam jednego Sky do sprzedania. Jest to kabel który kiedyś kupiłem, jakieś 3 lata temu sprzedałem go znajomemu, a teraz on poprosił mnie o pomoc w jego dalszej sprzedaży. Inaczej nie miałbym jak zrobić zdjęć.

 

Jest jednak kilka małych ale:

 

1) nie ja założyłem ten watek

2) dzieliłem się w nim swoją wiedzą na długo zanim dałem ogłoszenie o sprzedaży (jakieś dwa lata wcześniej ... taki szczegół)

3) nie ja podbiłem ten wątek

 

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie (poza tradycyjnymi złośliwościami pod moim adresem) to nie trolluj.

 

A i jeszcze jedno - od pewnego czasu pudełka AQ mają we wnętrzu plastikową wkładkę, trzymająca kabel.

 

Nie mam pod ręką wkładki ze Sky, aby ją wam pokazać, ale wygląda podobnie do tej:

 

aqvodka.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś to ty monobloków Twonka (jedna z pierwszych wersji) na przejściówkach XLR>RCA słuchasz? To magii nie będzie. Światowych liderów na GM-kach już miałem w domciu i to dopiero jest granie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś to ty monobloków Twonka (jedna z pierwszych wersji) na przejściówkach XLR>RCA słuchasz? To magii nie będzie. Światowych liderów na GM-kach już miałem w domciu i to dopiero jest granie...

 

Te na zdjęciu to nie moje, tylko któreś późniejsze. Moje nie mają znaczka z przodu, za to mają toroidalne trafa zasilające i pierścienie z brązu zasłaniające podstawki lamp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ze sprzedaza nordostow to nie ma najmniejszych problemow. Modele z aktualnej oferty nigdy nie schodzily ponizej 50% nowki.

Wiem, bo troche tych nordostow kupilem i sprzedalem. Gorzej z innymi markami jak audioquest, tara czy wiele innych. Akurat nordost i transparent trzymaja cene.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Nordost trzyma cenę ale Tara Labs też trzyma cenę.

Audioquest bardzo spada z ceny i nie zgodzę się co do Transparenta bo

też ma duże spadki cen i zarówno na naszej HiFi Giełdzie jak i na Audio Markt

jest ich sporo.

W sumie mnie to zastanawia dlaczego tak jest że z jednej strony ludzie są zadowoleni

z Transparentów a z drugiej jest ich tak dużo na sprzedaż na wtórnym rynku.

Może przesiadają się na wyższe modele?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo bo marka jest popularna. Te nowe tary moze faktycznie trzymaja, ale air 1 czy 2 to za smieszne pieniadze do wyrwania, nie wspominajac o delikatnosci tego kabla. Tych najwyzszych nie sluchalem a podobno bardzo dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Nordost trzyma cenę ale Tara Labs też trzyma cenę.

Audioquest bardzo spada z ceny i nie zgodzę się co do Transparenta bo

też ma duże spadki cen i zarówno na naszej HiFi Giełdzie jak i na Audio Markt

jest ich sporo.

W sumie mnie to zastanawia dlaczego tak jest że z jednej strony ludzie są zadowoleni

z Transparentów a z drugiej jest ich tak dużo na sprzedaż na wtórnym rynku.

Może przesiadają się na wyższe modele?

Sly, Transparent mocno wkroczył na rynki Audio juz na początku lub w połowie lat 90.

Transparent głosnikowy jest lepszy od IC o jakieś 20- 30% w tym samym modelu i jest wyjątkowo trudny do przebicia przez

inne firmy.Cieszę się że wreszcie przekonałeś się do Transparenta.Starsze modele z prostokątną puszką grają ciekawiej od MM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem starych Transparentów ale z tego co wiem od innych użytkowników to MM2 są znacznie lepsze niż MM o starych

modelach nie wspominając.

Sam głośnikowy wyśmienity ale podobnie gra 3.5x tańsza najnowsza Shunyata Anaconda Z-Tron Speaker.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly, Transparent mocno wkroczył na rynki Audio juz na początku lub w połowie lat 90.

Transparent głosnikowy jest lepszy od IC o jakieś 20- 30% w tym samym modelu i jest wyjątkowo trudny do przebicia przez

inne firmy.Cieszę się że wreszcie przekonałeś się do Transparenta.Starsze modele z prostokątną puszką grają ciekawiej od MM

A co masz taki na sprzedaż :)

 

Jasne jest, że najnowsza seria MM2 gra najlepiej. Kabelki z prostokątnymi puszkami są znacznie tańsze bo ich brzmienie to 2 klasy w dół.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd tylko podeślij zdjęcie swojego systemu. Chyba się nie wstydzisz?

 

Miałeś mnie pozytywnie zaskoczyć a na razie tylko piszesz te swoje zakręcone mądrości. Czekam na zdjęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly - pisząc o spadkach cen transparenta masz na myśli najnowsze modele (MM2) ? Pytam, bo często ludzie mówią 'Transparent Reference' nie zważając, że pod tą nazwą mogę się kryć kable roczne i 20-letnie. Jak z Golfem - był Golf, potem Golf II, III itd. Teraz masz Golfa VII.

 

W transparencie najpierw była seria pierwsza, potem seria z dopiskiem XL (Super serii XL, Reference serii XL, Reference XL serii XL - wiem, taka tautologia), następnie MM, a ostatnio MM2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
Gość brodacz

(Konto usunięte)

Witajcie.

Wczoraj mialem okazje porównac swoj oryginalny SKY z podróbą ktora kolega nabyl kilka dni temu.

Sprzedajacy oczywiscie zapewnial,że sprzedaje oryginalny (1700 zł.).Po wzieciu podróby do rak odrazu bez najmniejszych watpliwosci stwierdzilismy ze to nie oryginal.Różnice sa bardzo duże (przynajmniej w podróbie która dostal mój kolega).

Dwie najwieksze róznice to:

Podróba jest zedydowanie mniej sztywna.

Druga różnica o ktorej nikt do tej pory chyba nie pisal to w oryginalnym kablu jak sie go potrzasnie lub stuknie w niego palcem slychac charakterystyczne grzechotanie jak by srebrna żyła obijala sie o dialektyk (chyba teflonowe rurki).

Dotego podróba ma w naszym przypadku czarne wnetrze we wtyku a oryginał biale.Oraz wtyk w podróbie bardziej sie swieci (jak psu j....:) ).

Podróba jest ciensza o ok 1,5 mm (sam kabel nie wtyki).

 

Jesli chodzi o brzmienie obu kabli to roznice sa wychwytywalne bez wiekszego wysilku.

Graja zupelnie inaczej.Podróba idzie troche w strone rozjasnienia przekazu akcentujac troche wyższa średnice i niższa góre.

Oryginal zas gra zdecydowanie szerzej i głebiej dociaża bardziej dół pasma.Nie sprawia,że bas staje sie dużo wiekszy czy mosniejszy lecz powoduje fajne wypelnienie dołu i dolnej średnicy co wydaje mi sie wpływa na głebie przekazu.

SKY w naszym porownaniu dał sie poznac jako kabel raczej plastyczny z szeroka i gleboka scena niz szczególowy i jasny jak to sie przypisuje srebrnym drutom.

 

W tescie bral udzial tez srebrny Audio Note (nie pamietam dokladnie modelu,juz nie produkowany chyba).

Podróba SKY byla porównywalna z tym kablem jakoscia brzmienia i sposobem prezentacji a do oryginalnego SKY bylo jej naprawde daleko i bez trudo i wszyscy zgodnie to ocenilismy.

 

Sprzet towarzyszacy:

Ancient Audio Lektor AIR

Accuphase A30

Dynaudio Special 25

 

I jeszcze fotki:

 

 

 

post-21373-0-94892800-1353611870_thumb.jpg

 

post-21373-0-12377800-1353612154_thumb.jpgpost-21373-0-78118900-1353612245_thumb.jpgpost-21373-0-65394100-1353612298_thumb.jpg

 

Chce jeszcze dodać,że obydwa kable miały identyczne pudełka oraz bardzo podobne woreczki.Jedyna różnica jaka dostrzegliśmy było brak nalepki z długościa kabla na opakowaniu podróby(ale to tylko nalepka nie druk).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W tescie bral udzial tez srebrny Audio Note (nie pamietam dokladnie modelu,juz nie produkowany chyba). Podróba SKY byla porównywalna z tym kablem jakoscia brzmienia i sposobem prezentacji a do oryginalnego SKY bylo jej naprawde daleko i bez trudo i wszyscy zgodnie to ocenilismy."

 

...to chyba ten AN też musiał być podróbką :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodacz - dzięki za bardzo cenne uwagi !

 

Do tej pory na to nie zwróciłem uwagi (a używam tych kabli z przerwami od 6 lat - ot spostrzegawczość), ale faktycznie - jak mocno potrząśniesz, to oryginał grzechocze. Właśnie zrobiłem test na swoim. Może nie tak bardzo jak kable zasilające Shunyaty, ale wyraźnie słychać jak rurki pobrzękują w izolacji (w SKY rurka z teflonu jest ok 3x większa niż średnica srebrnego drutu). Myślę że od tej pory test na grzechotanie powinien stać się standardową (i bardzo prostą) procedurą na odróżnienie podróby od oryginału.

 

Wtyki w oryginale są tak jak piszesz - w środku białe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że od tej pory test na grzechotanie powinien stać się standardową (i bardzo prostą) procedurą na odróżnienie podróby od oryginału.

Definitywnie

 

Audio Note to AN-P Pure 20-Strand Reference Silver Litz . Moim zdaniem SKY podróba spisał sie lepiej niż AN ,ale do orginału mu daleko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość brodacz

(Konto usunięte)

Własnie do teakiego wniosku doszliśmy testując kable,że to grzechotanie jest najprostrza i najpewniejszą metoda.

Może dlatego podróba jest cieńsza gdyż nie posiada tej przerwy miedzy teflonem a srebrnym drutem o ktorej pisze Elb.

Doszlismy też do wniosku,że przykladowy kupujacy SKY (jesli chce kupic oryginał bo sa też tacy co poluja na podróbe :) ) może bardzo łatwo go odróżnic na odleglosc łaczac sie z przykladowym sprzedajacym na Skype i proszac o "test grzechocenia".

Przy nastepnej okazji naszego spotkania zmierze obydwa kable sówmiarka i podam dokladna średnice obu kabli to też powinno znacznie ułatwic rozpoznanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym chyba troszkę lepiej widać różnice w grubości kabli. Kolejną różnicą jest rodzaj pina we wtyku , na orginale jest bardziej matowy ( przypomina stebro z koloru) , na podróbce jest jakiś świecący i ciemniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23664-0-54971700-1353619406_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie

 

Audio Note to AN-P Pure 20-Strand Reference Silver Litz . Moim zdaniem SKY podróba spisał sie lepiej niż AN ,ale do orginału mu daleko.

AN-P to rodzaj wtyczek.

 

Pure 20-Strand Reference Silver Litz - > to sugeruje ze była to stara japońska wersja Audio Note AN-Vx, albo podróba angielskiego AN-Vx który w orginale ma 27 żył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko porównywać srebrne AN i Audioquesty - to są dwa rózne światy i doświadczenia.

Dla mnie AN-VX i Kondo-LP to są najlepsze kable jakie kiedykolwiek zrobiono. (warunek - muszą być nie naruszone, nie poprzekręcane, a to niestety kupując z drugiej ręki w 90% występuje... konieczne jest przeterminowanie takiego kabla u specjalisty znającego temat!!!, najlepiej na silver bullety i póżniej ostrożne przełączanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.