Skocz do zawartości
IGNORED

Upgrade YAQIN MC-100B


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymienic kable podłączone do traf , sciagnalem puszki i nie bardzo wiem jak sie dostac do ich polaczen... ma ktos moze zdjecia z tego procesu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęc nie mam .

Musisz przecinać i ściągać po warstwie izolacji aż dojdziesz do połączeń kabli z drutami traf .

Od strony gniazd jest łatwo ale te co idą od PCB trzeba uważać żeby nie przeciąć żadnego drucika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przecinać i ściągać po warstwie izolacji aż dojdziesz do połączeń kabli z drutami traf

To znaczy masz na mysli przecinac te czarna tasme i dobierac sie coraz glebiej?

trafa_zps5u9ixpeb.jpg

 

znalazlem jakieszdjecie golego trafa nie od tego wzmaka ale mam sie spodziewac takiego widoku? bo wyglada to dosc ...przerazajaco:)

transformator_bild4_zpsm9nir07p.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ?

 

Sygerujesz ,ze nie warto? Zamowilem ,4 audyn true cooper i 2 ClarityCap ESA 630 ,przy okazji chcialem wymienic te nadpalone kable i poprawic co moge w wlasnym zakresie,z wymiana czesci 1:1 powinienem sobie poradzic a za wiecej sie nie biore ,bo po prostu sie nie znam. Szkoda ze fotki z tego tematu juz zniknely

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mikolaj Zmyslony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierać pół trafa żeby bawić się z nadtopioną izolacją? Zaizoluj przewód w tym miejscu i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra system i trzeba go umiejętnie złożyć . Tylko tyle i aż tyle .

 

Tylko zastanawiam się, że będąc zwiedzającym na Audio Show 2013/2014 wchodząc do pokoju odsłuchowego zawsze bezbłędnie potrafiłem rozpoznać brzmienie lampy.

Ani w jednym przypadku nie było sytuacji, w której lampa brzmiałaby jak tranzystor i odwrotnie. Może słyszę więcej (w tej kategorii) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak brzmi lampa skoro samą modyfikacją można zmieniać brzmienie?

Stereotyp brzmienia lampowego to barwne i ciepłe brzmienie ale to mit i powielany stereotyp. Wystarczy w tym wzmacniaczu dać sterujące metal base i będzie żyleta podczas gdy na czarnych Ken Radach ciepło i barwnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak brzmi lampa skoro samą modyfikacją można zmieniać brzmienie?

Stereotyp brzmienia lampowego to barwne i ciepłe brzmienie ale to mit i powielany stereotyp. Wystarczy w tym wzmacniaczu dać sterujące metal base i będzie żyleta podczas gdy na czarnych Ken Radach ciepło i barwnie.

 

Inaczej wybrzmiewa bas, jest bardziej "rozpływający się w pomieszczeniu", wokale są bardzo przyjemne, miękkie, namacalnie obecne, całość jest nienachalna, bardzo przyjemna wręcz czarująca. I nie jest to zmiana subtelna tylko bardzo znacząca dla mnie (bardziej znacząca od końca systemu - kolumn). Oczywiście to moje odczucia i absolutnie nie jestem do nich przywiązany, jestem otwarty na poznawanie i postrzeganie. Dzięki za sugestię lamp, które postaram się przetestować i poszukać odpowiedzi na pytanie, czy z brzmienia lampowego mogę doprowadzić do brzmienia tranzystora i czy jakikolwiek tranzystor w podobnym budżecie potrafi zastąpić lampę (byłoby to bardziej praktyczne zestawienie, choć ciągle mam w głowie Audio Show, w którym w zestawach High End, różnica powinna się była zatrzeć).

 

sterujące metal base i będzie żyleta podczas gdy na czarnych Ken Radach ciepło i barwnie

 

Czy te sterujące lampy 6SN7/6N8P muszą być dobrane w pary lub kwadry?

Pytam ponieważ jeśli tak, trzeba będzie polować...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44, z czystej ciekawosci spytam, w momencie kiedy rozstawales sie z jankiem 100b (rozumiem ze on byl maksymalnie zmodyfikowany wiec mozna zalozyc ze wyciagniety do granic mozliwosci) , z jakimi kolumnami gral i ostatecznie ,i na jakich lampach? ,tak sie zastanawiam ,ze moze po prostu Twoj progres w kolumnach i ich polaczenie z nowym sprzetem powoduje wrazenie ze janek gral slabiej... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze moze po prostu Twoj progres w kolumnach i ich polaczenie z nowym sprzetem powoduje wrazenie ze janek gral slabiej... :)

 

Ja z kolei pokusiłbym się o hipotezę, że muda jest bardziej fanem rozdzielczości i szybkości niż barwy i to determinuje jego "słuch" i poszukiwania (tylko na podstawie czytanych opinii, postów itp.).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej wybrzmiewa bas, jest bardziej "rozpływający się w pomieszczeniu", wokale są bardzo przyjemne, miękkie, namacalnie obecne, całość jest nienachalna, bardzo przyjemna wręcz czarująca. I nie jest to zmiana subtelna tylko bardzo znacząca dla mnie (bardziej znacząca od końca systemu - kolumn). Oczywiście to moje odczucia i absolutnie nie jestem do nich przywiązany, jestem otwarty na poznawanie i postrzeganie.

Napisze tak .

Są wzmacniacze lampowe grające jak tranzystor i tranzystorowe grające jak lampa . Inaczej gra np 300B SET , inaczej EL84 , 34 . KT88 itd więc nie ma co tak podchodzić do tematu .

Czy te sterujące lampy 6SN7/6N8P muszą być dobrane w pary lub kwadry?

Tu masz małą kopalnię wiedzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I kilka moich opinii .

Wystarczą dobrane pary . I tak np wsadzając 2 pary Ken Radów uzyskasz mega ciepło , dociążenie " czarne tło ".

Wsadzając 2 pary Metal Base - żyleta . GE GTB to znowu dynamika a szaraki mnóstwo niuansów w średnicy . Żonglując takimi lampami i mieszając pary uzyskuje się różne brzmienia i to jest właśnie OGROMNY atut tego wzmacniacza .

 

Muda44, z czystej ciekawosci spytam, w momencie kiedy rozstawales sie z jankiem 100b (rozumiem ze on byl maksymalnie zmodyfikowany wiec mozna zalozyc ze wyciagniety do granic mozliwosci) , z jakimi kolumnami gral i ostatecznie ,i na jakich lampach? ,tak sie zastanawiam ,ze moze po prostu Twoj progres w kolumnach i ich polaczenie z nowym sprzetem powoduje wrazenie ze janek gral slabiej... :)

Jak dobrze pamiętam to Zaph ZRT i wiele wariacji ProAc 2,5 ale co jeszcze to bym musiał poszukać .

Ale po nim było jeszcze 35 w różnym stopniu zrobionych i na kolejnych różnych kolumnach słuchanych . Było kilka wersji Harpii Amstaff w tym moja bezkompromisowa , Vienna Beethoven i różne Kefy z serii R .

Lamp miałem wiele i wśród tych z naj półki . W wątku o 6SN7 podałem chyba większość jakie miałem .

 

Ja z kolei pokusiłbym się o hipotezę, że muda jest bardziej fanem rozdzielczości i szybkości niż barwy i to determinuje jego "słuch" i poszukiwania

Pierwsze na co patrzę to faktycznie rozdzielczość i czy sprzęt nie gubi rozdzielczości . Po to dokładam kolejne tysiące żeby słyszeć więcej ;)

Ale w parze musi i też być barwa , naturalność itd .

Sprzęty typowo mulące omijam szerokim łukiem . Wiem ze ciężko mieć i rozdzielczość i barwę ale da się ;)

 

O!

Znalazłem kilka fotek lamp jakie między innymi miałem ( były pary , kwadry i wiele więcej innych ) .

Parę Ken Radów miałem NOS w oryginalnych pudełkach z pieczątką US Army Navy .

Kawał historii :)

post-13108-0-50313800-1443797224_thumb.jpg

post-13108-0-50642200-1443797230_thumb.jpg

post-13108-0-71737300-1443797236_thumb.jpg

post-13108-0-10595600-1443797241_thumb.jpg

post-13108-0-64266100-1443797245_thumb.jpg

post-13108-0-70385900-1443797253_thumb.jpg

post-13108-0-28668600-1443797258_thumb.jpg

post-13108-0-56512700-1443797263_thumb.jpg

post-13108-0-09644500-1443797270_thumb.jpg

post-13108-0-94813400-1443797275_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x0.22uf Audyn True copper i 2x0.22uf ClarityCap ESA 630v wstawione.

 

Pewnie za wczesnie na ogolne opinie, powiem tak, jakiejs wielkiej rewolucji nie ma ,natomiast wszelkie nagrania malo skladowe ,badz akustyczne maja lepszy wydzwiek, zdecydowanie bardziej naturalne brzmia blachy, jakby wiecej powietrza wokol instrumentow, brzmienie jest bardziej jakby spojne i pelniejsze ,mam wrazenie ze jest wiecej dolnego basu ale moze to za sprawa powrotu do oryginalnych wartosci bo te ktore wywalilem mialy 0.15uf. Bias podkrecilem na 0.85 i jest zdecydowanie krotszy i bardziej punktowy. Ustalo kompletnie brumienie z glosnikow.

 

lampy na jakich gram to : tungsol kt120 ,2x 6F8G ken red, 2x 6F8G Raytheon, 12ax7 Mullard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x0.22uf Audyn True copper i 2x0.22uf ClarityCap ESA 630v wstawione.

Wyżej miałeś podane sprawdzone rozwiązania ;)

 

lampy na jakich gram to : tungsol kt120 ,2x 6F8G ken red, 2x 6F8G Raytheon

Czy wzmacniacz został przystosowany do takich lamp ?

 

Chce wymienic kable podłączone do traf , sciagnalem puszki i nie bardzo wiem jak sie dostac do ich polaczen... ma ktos moze zdjecia z tego procesu?

Znalazłem jedynie takie coś ale powinno wystarczyć .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale czy najsłabszym ogniwem chińskich wzmacniaczy nie są przypadkiem trafa głośnikowe? Czy nie warto zainwestować 1-2k?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej miałeś podane sprawdzone rozwiązania ;)

zastanawialem sie nad superior ale czytajac opinie ludzi na diyaudio ponoc byly bardziej nerwowe a truecopper mialy zas ten wszechobecny lad:) ,dam im sie wygrac zanim zle slowo rzekne:)

 

Czy wzmacniacz został przystosowany do takich lamp ?

Rozumiem ,ze masz na mysli Kt120 bo 6F8G to identyczny specyfikacyjnie odpowiednik 6sn7 wiec do nich tylko adapter byl potrzebny. A jesli chodzi o KT120 , nic mi o tym nie wiadomo , czytalem wiele na diyaudio jakoby nie bylo z nimi problemu , o dziwo trafa nie grzeja sie wcale mocniej, moze odrobine wzgledem wiekszego ciepla od samych lamp - mowa o puszkach z nimi sasiadujacymi. A poza tym nie slucham jakos specjalnie duzo , jakies 6h tygodniowo ,nie wiecej jak 2h jednorazowo

 

 

Znalazłem jedynie takie coś ale powinno wystarczyć

Super ,dzieki teraz bede wiedzial czego sie spodziewac, poki co zaizilowalem ten przypal, poki co niech gra jak jest ,moze w przyszlosci wymienie te kable

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mikolaj Zmyslony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale czy najsłabszym ogniwem chińskich wzmacniaczy nie są przypadkiem trafa głośnikowe? Czy nie warto zainwestować 1-2k?

Nie żebym wspomniał o tym kilka postów temu. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym wspomniał o tym kilka postów temu. ;)

 

Decydując się na zakup tego konkretnego wzmacniacza kierowałem się również opinią forumowiczów, że ma on bardzo dobre transformatory wyjściowe. Koledzy opierali swoje opinie na osobiście przeprowadzonych badaniach. Polecam najstarszy wątek dotyczący tego wzmacniacza na forum Lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad superior ale czytajac opinie ludzi na diyaudio ponoc byly bardziej nerwowe a truecopper mialy zas ten wszechobecny lad:) ,dam im sie wygrac zanim zle slowo rzekne:)

Superiory potrzebują bardzo dużo czasu na wygrzanie.

Rozumiem ,ze masz na mysli Kt120

Mocniejsze lampy więc jak ma być więcej mocy musi być " mocniejsze " zasilanie . Moc nie bierze się z powietrza ;)

6F8G

Nie znam tych lamp ale w przypadku jednych i drugich a przed ich wsadzeniem trzeba by było dokładnie przyjrzeć się czym się różnią .

Super ,dzieki teraz bede wiedzial czego sie spodziewac, poki co zaizilowalem ten przypal, poki co niech gra jak jest ,moze w przyszlosci wymienie te kable

Z drugiej strony jest gorzej ale masz już jakiś pogląd o co chodzi . Kable wymień , nie jest to majątek . Wymień też te co idą od przełącznika do potka i od niego do PCB .

Sonus Oliva ma fajne druty srebrne i nadają się w to miejsce .

 

Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale czy najsłabszym ogniwem chińskich wzmacniaczy nie są przypadkiem trafa głośnikowe? Czy nie warto zainwestować 1-2k?

Pytanie co to jest słabe trafo ? Idąc tym tropem wyjdzie że w każdym wzmacniaczu wszytko jest słabe ;)

To bdb wzmacniacz . Fakt że na 36 sztuk jakie miałem każdy był nieco inaczej zbudowany i warto coś w nim pogrzebać żeby go ulepszyć ale mamy fajną , bardzo mocną lampę w której brzmienie w dużej skali można ustawiać samymi lampami bez zmiany wzmaka .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na zakup tego konkretnego wzmacniacza kierowałem się również opinią forumowiczów, że ma on bardzo dobre transformatory wyjściowe. Koledzy opierali swoje opinie na osobiście przeprowadzonych badaniach. Polecam najstarszy wątek dotyczący tego wzmacniacza na forum Lampy.

Jasne, ale przy tego typu wzmacniaczach szybko dochodzi się do tzw. ściany. Zmiana kondów na MKP, może lepsze elektrolity, rezystory… do tego dochodzi ta żonglerka lampami i wciąż pozostaje pewny niedosyt. Nie można wiec przyjmować jako pewnik, że transformatory, na oko podobne do tych w modelu 10L są dobre i na tym koniec. Na pewno nie są złe jak za tą cenę. Sądzę, że lepsze od straszącego ceną Ogonowskiego, ale… to nie zwalnia nas od poszukiwania ideału. Trafo jest jednak najważniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dociekań w temacie gorszych lub lepszych transformatorów głośnikowych warto by określić na czym ta "lepszość" i "gorszość" polega, bo to w 100 procentach jeszcze nikomu się chyba nie udało.

 

Na pewno pasmo przenoszenia, liniowość charakterystyki oraz przekrój rdzenia i grubość jego blach, ale z tego wynikają powyższe parametry.

Co jeszcze? Ilość sekcji? A może zakodowane w naszej podświadomości pochodzenie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez chudar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wiesz chodzi o brzmienie. Zakładasz trafo i stwierdzasz, że dużo lepiej... wtedy na parametry już nie patrzysz.

Ale tutaj największe różnice są chyba w trafach przystosowanych do pracy w układach SE, a tutaj jest PP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wiesz chodzi o brzmienie. Zakładasz trafo i stwierdzasz, że dużo lepiej... wtedy na parametry już nie patrzysz.

Ale tutaj największe różnice są chyba w trafach przystosowanych do pracy w układach SE, a tutaj jest PP.

 

tak tylko ,,duzo lepiej,, czasami kazdy inaczej interpretuje..ja lubie analogowe brzmienie,nie suche,cieple..drugi lubi ostro z wychudzonym dzwiekiem z wywalona gora i wlasnie pojecie duzo lepiej jednemu podejdzie drugiemu bedzie cos przeszkadzac...Audio to skomplikowana droga do doskonalosci.Obecnie w moim zestawieniu nic a nic mi nie brakuje kompletnie ,a myslicie ze nie korci mnie ,zeby cos w tym janku wymienic..chodzby te kondy ..taka nasza natura ludzka i ciekawosc i tak mozna bez konca.Niektorzy ludzie kupia klocek i sluchaja muzyki latami nawet na tych gorszych zestawach i odnosze wrazenie ze oni wiecej maja radosci niz my ktorzy ciagle cos usprawniamy..i ja jestem rowniez w tej grupie ktorzy ciagle cos kombinuja...zamiast sluchac :)

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i ja jestem rowniez w tej grupie ktorzy ciagle cos kombinuja...zamiast sluchac :)

Nie Ty jeden . Przez ostatnie kilka lat non stop coś zmieniam w AUDIO . Bywały tygodnie że miałem po 3 nowe klocki i tak się przyzwyczaiłem że ciężko z tego się wyrwać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Zmieniłem głośniki na inne.. Które grają bardzo precyzyjnie i rozdzielczo.. Wszystko super ale jest jedno ale chciałbym ocieplic trochę brzmienie.. Kondensatory wrzuciłem jakiś czas temu Super z-cap i one grają naturalnym dźwiękiem ale czy sa jakieś inne które bardziej ociepla przekaz i lekko przytna górę?? Wolałbym najpierw kondy.. Niż lampy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Note copper foil mylar in oil.

Dzięki.

Jeśli masz jakieś sprawdzone źródło sprzedaży.. To poproszę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.