Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  144 członków

PMC Klub Kolumn
IGNORED

Klub miłośników kolumn PMC


Gość Wireless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Kabelki zostaja zgraly sie wyśmienicie i jescze ta cena więc jestem mega happy

Po zapodaniu kabelkow jest ciepłej, średnica troszkę sie schowała tego chciałem,szerszą scena kolumny grają bardziej detalicznie a zarazem bardziej miękko, dla mnie wszystko to jest na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

Zapisuje sie do klubu ze swoimi PMC twenty 21, jak narazie graja bardzo precyzynie troche inny bass niz w ATC, jest go ciut mniej. Zakupilem nowki za 999 £ wiec sadze ze rewelacyjna cena.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, mozna powiedziec ze to bylo szczescie. Zakupilem ex demo black diamond, ale po 2 dniach okazalo sie ze sprzedali je, a ja juz za nie zaplacilem wiec mily pan zadzwonil i powiedzial mi, ze sprzeda mi nowe za 999 bo to byla wina ich. Wiec mam noweczki w bardzo dobrej cenie :)

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graja z M1dac i Roksan Kandy 2.

 

Troche brakuje mi basiku, atc 11 mialy go w sam raz. Zobaczymy jak sie wygrzeja kolumny, jak nic nie pomorze to bede polowal na 22.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak tez brakuje w 22 bassu?

 

ma rela 328 sub ale jakos nie moge sie przekonac do 2.1 :(

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez sie nabiegalem i nie moglem znalezc dobrego miejsca do Stereo, wiec go dalem na srodek, w kinie bajka sciany przesuwa jak dobrze walnie :) A w stereo jakos dalej slysze ten sub i nie znika mi on :(

 

A wyglada to tak.

post-23552-0-30367400-1391366244_thumb.jpg

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam Lavardina is reference i gra to slabo z pmc 21, moj roksan jest ciut gorszy od tego lavardina. A roznica w cenie wiadomo jaka:)

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

A graliscie moze na PMC z Accuphase? Jeden rusek w necie (pewnie wiecie o kim mowie) gra na monosach Cary 500 z PMC i jest super, ale ja juz nie chce rozmnazac klockow poza koncowke, a czuje ze PMC mogloby byc fajne..

I teraz druga sprawa -sluchal ktos tych jubileuszowych, na glosnikach Dynaudio?

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam Lavardina is reference i gra to slabo z pmc 21, moj roksan jest ciut gorszy od tego lavardina. A roznica w cenie wiadomo jaka:)

 

Widzę duże zmiany... GRATULACJE!!! :)

Wpadłbyś w weekend z tymi PMC i Lavardinem.

Chętnie bym porównał.

Ja będę miał V-Linka 192, już pojutrze ma dotrzeć, także może być interesująco. :)

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, oddalem tego lavardina to nie gralo nic a nic,jak by kosztowal 800 euro to bym sie gruboooo zastanawial czy go kupic, a co dopiero 3k,poprostu jaja. Zakupilem naim xs , bajka w polaczeniu z pmc, to gra muzyke .

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, oddalem tego lavardina to nie gralo nic a nic,jak by kosztowal 800 euro to bym sie gruboooo zastanawial czy go kupic, a co dopiero 3k,poprostu jaja. Zakupilem naim xs , bajka w polaczeniu z pmc, to gra muzyke .

 

Lavardin sam w sobie jest fenomenalnym wzmacniaczem ale w połączeniu z nowymi PMC nie miał prawa Ci zagrać - za suchy, za mało ciała w takiej kombinacji.

Naima oczywiście również jestem ciekaw - także propozycja aktualna! :)

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie calkowicie, nie pasowal do pmc. Naim xs w polaczeniu z pmc daje precyzyjny dzwiek z kapitalna dynamika i analogowa srednica, bajka jak dla mnie.

Jak najbardziej wpadne do ciebie, co myslisz o 28 luty?

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki pasuje:)

 

To jeszcze w tygodniu poprzedzającym wybrany weekend zadzwonię, by się dowiedzieć jaki dzień: sobota czy niedziela bardziej Ci będzie odpowiadać.

Krzyśka powiadom... :)

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ciszę się cały czas dźwiękiem moich PMC GB1i. Napędzam je Sugdenem A21a i wiem, że tego wzmacniacza nie oddam nawet w dobre ręce. Będzie ze mną do dni swoich końca, bo to wspaniałe urządzenie i za te pieniądze to się nie da...ale...chciałbym kupić coś co pozwoli mi wydobyć więcej "dynamitu" i "poweru" z PMC w tych momentach kiedy mam ochotę posłuchać czegoś mocniejszego, choć to niezbyt często się dzieje. Niestety fundusze to proza życia, dlatego może ktoś z doświadczonych i obsłuchanych może podać mi kilka propozycji z rynku wtórnego tak w przedziale 2-3 tys.?...O ile to możliwe aby w takich finansach kupić coś godnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo - zostawić A21 a zamiast GB1 podpiąć OB1. Wywali szyby w oknach - sprawdzone! :)

 

Od dłuższego czasu są na allegro FB1 (dwie oferty). Zastanawiałem się trochę, choć nie są to FB1i, tylko FB1 i FB1+ (cokolwiek to znaczy...no tam wysokotonówki są inne. Lepsze czy gorsze to nie wiem). Tylko sam nie wiem czy takie posunięcie byłoby sensowne. Czy zmiana byłaby na tyle znaczna aby mieć satysfakcję. Choć wiem, że FB mają 90db, a nie 87, co pewnie na dynamikę też by się przełożyło (chyba że się mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się - FB1 to bardzo dobry pomysł.

I zbierać na OB1... ;)

 

Na pewno nie warto pozbywać się A21 BO TO NIE ZE WZMACNIACZEM MASZ PROBLEM.

 

A miałeś okazję porównywać GB1 do FB1? No i czy słyszałeś jakiekolwiek serie GB, FB, DB bez literki "i", czyli z innym, podobno "ostrzejszym" wysokotonowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś okazję porównywać GB1 do FB1? No i czy słyszałeś jakiekolwiek serie GB, FB, DB bez literki "i", czyli z innym, podobno "ostrzejszym" wysokotonowym.

 

Tak - znam DB1+, znajdziesz mój opis tych kolum(ienek) na forum. I sam posiadam TB1+ więc z tym wysokotonowcem jestem dobrze zaznajomiony.

Powiem tak: to przyzwoita kopułka średniej klasy, brak jej precyzji i nośności diamentowego głośnika z Nautilusów (który również znam dość dobrze) ale w codziennym użytkowaniu jest absolutnie bezproblemowa. Wysokie nie narzucają się, nie dominują, nie kłują (i to jest dla mnie najważniejsze), Są dość dyskretne. Mi to bardzo odpowiada. Ale - są i słychać je kiedy trzeba.

GB1 do FB1 nie porównywałem ale jeśli różnica jest taka jak pomiędzy DB1 a TB1 to... znajdziesz się w innym świecie jeśli chodzi o bas i dynamikę.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.