Skocz do zawartości
IGNORED

Wojciech Cejrowski - Dziennik pokładowy.


Gość partick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie ona wystąpiła do Kościoła o unieważnienie. W tym przypadku i zawsze o rozwodzie/unieważnieniu pisała abo udzielała wywiadu z klasą , bez szczegółów , wnikania, pomówień, etc. Ona tylko stwierdziła fakt którego inicjatorem był opóźniony 10 lat w reakcjach Cejrowski.

 

O jakie unieważnienie, nie ma takiego terminu....jest to stwierdzenie nieważności małżeństwa.

W tym wypadku być może, bo tego tak naprawdę ta pani nie podała, z powodu niezachowania kanonicznej formy zawarcia małżeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cejrowski nie musiał wcześniej o tym wiedzieć....gdy się dowiedział o to wystąpił...mogło tak być?

Wielu by z tej możliwości skorzystało. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)
(...)

Cejrowski nie musiał wcześniej o tym wiedzieć....gdy się dowiedział o to wystąpił...mogło tak być?

Wielu by z tej możliwości skorzystało. ;)

 

Pewnie, że nie musiał. Wystarczy, że miał dojście do biskupa. Sam znam taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w sumie napisać , że bywało gorzej. Co tam taki gówniarz hipokryta co sobie załatwił unieważnienie małżenstwa i gębę Jezusem wyciera jak prezydentem był bandzior nożownik, którego bała się cała wieś, a własnego dziecka sie wyparł, też z MatkoBosko w klapie. Z Jezusem przy stole zdrajca biesiadował, spójrzmy na to filozoficznie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w sumie napisać , że bywało gorzej. Co tam taki gówniarz hipokryta co sobie załatwił unieważnienie małżenstwa i gębę Jezusem wyciera jak prezydentem był bandzior nożownik, którego bała się cała wieś, a własnego dziecka sie wyparł, też z MatkoBosko w klapie. Z Jezusem przy stole zdrajca biesiadował, spójrzmy na to filozoficznie....

 

Piszesz o Janukowyczu jak rozumiem.

Ale on chyba się Bogiem i Kościołem nie zasłaniał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Janukowyczu jak rozumiem.

Jak zwykle masz kłopoty ze zrozumieniem faktów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
Gość partick

(Konto usunięte)

Cadam, milo mi znowu zobaczyc swoj stary temat :)

 

Zapewne jest to konsekwencja odgornego otwarcia tematow zamknietych - no ale pokazuje to jednak jednoznacznie, ze tematy tworzymy MY :)

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moderują - łune!:) a - Cejrowski "ostatni raz" był w kościele li tylko z okazji swego ślubu . No, może był później - jako turysta. Dno katolskiego zakłamania . Lub szczyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cejrowski. Jest bardzo dobrym reporterem. Lubię jego programy. Ze swoich grzechów zda relację gdy przyjdzie na to pora. Nie my go będziemy sądzić, lecz ten który jest. Zapewwniam że zrobi to lepiej niż my.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek to już będzie za późno. A ile umysłów w międzyczasie zdoła zatruć ksenofobią i katoprawackim jadem - to już będzie szkoda nieodwracalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Cejrowski. Jest bardzo dobrym reporterem. Lubię jego programy. Ze swoich grzechów zda relację gdy przyjdzie na to pora. Nie my go będziemy sądzić, lecz ten który jest. Zapewwniam że zrobi to lepiej niż my.

Szkoda tylko, że sam Cejrowski wyznaje inną ideologię.

Jak widać na filmiku bardzo łatwo mu przychodzi ocenianie i krytykowanie nawet Franciszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokracja Panie, demokracja :)

 

A ile umysłów w międzyczasie zdoła zatruć ksenofobią i katoprawackim jadem

no to daj przykład tego jadu, tylko nie jakis zwrot wyjęty z kontekstu...jak ty to z uwielbieniem potrafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że sam Cejrowski wyznaje inną ideologię.

Jak widać na filmiku bardzo łatwo mu przychodzi ocenianie i krytykowanie nawet Franciszka.

 

I do tego opacznie (niezgodnie z Duchem Ewangelii ) " rozumie " naukę wypływającą z obmycia nóg apostołom przez Jezusa , co potwierdził swoim nierozumieniem postawy papieża Franciszka , myjącego stopy muzułmance ........................

 

"

A ile umysłów w międzyczasie zdoła zatruć ksenofobią i katoprawackim jadem - to już będzie szkoda nieodwracalna.

 

 

Że posłużę się Twoimi słowami (vide supra ) , które są pochodną niezrozumienia przez Cejrowskiego , czym jest obmycie przez Jezusa nóg apostołom , w tym również Jego zdrajcy Judasza - serdeczności Argus , Piotrek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrusiu on nie udaje że wszystko wie, takiego nie udaje, mówi wyraźnie że tego nie rozumie....ty nieraz pisałeś że coś wiesz lub rozumiesz a wychodziło inaczej. :)

Komentujesz zawsze wpisy oderwanym od kontekstu przykładem? ;)

 

argus dnia 14.06.2014 - 12:44 napisał

'A ile umysłów w międzyczasie zdoła zatruć ksenofobią i katoprawackim jadem..."

 

no to daj przykład tego jadu, tylko nie jakis zwrot wyjęty z kontekstu...jak ty to z uwielbieniem potrafisz.

 

Pewnie szuka a kto szuka ten "znajdzie". ;)

Co się stanie jak założę że skoro stwierdzono że jest "katoprawactwo" to istnieje jakieś lewactwo?

Czym truje i jak skutecznie lewactwo....każdy "katoprawak" wie, nie trzeba przypominać! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju , jak słusznie zauważyłeś , Cejrowski otwarcie mówi , że nie rozumie papieża Franciszka , co jednak nie przeszkadza mu w arbitralnym tonie krytykować Głowę Kościoła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie w tym wywiadzie widzisz arbitralny ton, a krytyka dotyczyła w zasadzie butów, więc mnie nie rozśmieszaj. :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie w tym wywiadzie widzisz arbitralny ton, a krytyka dotyczyła w zasadzie butów, więc mnie nie rozśmieszaj. :)))

 

Maju przesłuchaj jeszcze raz wywiadu pana Kraśko z Cejrowskim , a zwłaszcza od 4 minuty , gdzie jest mowa o myciu stóp .......................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ma ten fragment udowodnić w Twoim mniemaniu?

Arbitralny ton?

Może krytyka była za ostra?

 

Nic podobnego! Nie ocenia bezpodstawnie i uzasadnia swoje racje, ciągle powtarzając że po owocach poznamy czy ten papież zadowoli jego oczekiwania. Każdy ma inne i ma prawo do oceny, ty nazwałeś to krytyką trochę na wyrost.

 

Ja również z pewnych względów Benedykta bardziej ceniłem, co nie znaczy że w jakiś "niedozwolony sposób" krytykuję obecnego papieża. ;)

 

Ps. Od kiedy to bronisz "Głowy Kościoła" w osobie tego papieża....nieraz ci się coś myli, ale aż tak?!? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego! Nie ocenia bezpodstawnie i uzasadnia swoje racje, ciągle powtarzając że po owocach poznamy czy ten papież zadowoli jego oczekiwania. Każdy ma inne i ma prawo do oceny, ty nazwałeś to krytyką trochę na wyrost.

 

I tego się trzymajmy ! (kursywa )

 

Ps. Od kiedy to bronisz "Głowy Kościoła" w osobie tego papieża....nieraz ci się coś myli, ale aż tak?!? :)))

 

Maju nie w sposób jest postawić znak równości między Franciszkiem , a Aleksandrem VI , czy teraz mnie zrozumiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o porównywanie zresztą sam Cejrowski w wywiadzie o tych papieżach krytycznie mówił. ;)

Co by nie mówić to że bierzesz w obronę papieża to coś nowego, zwłaszcza że opinia (wstępna) o nim Cejrowskiego nie jest aż tak niesprawiedliwa by Twoją reakcję usprawiedliwiać.

To piszę oczywiście w kontekście Twojego "umiłowania" Kk. :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
  • 3 lata później...

Właśnie znalazłem taką opowieść o tym jaki numer zrobił komuś pan Cejrowski (jeżeli to prawda oczywiście)

''

Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę.
W sklepie CCC znalazłem, solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w lustrze i czułem dobrze. Jeszcze je solidnie zaimpregnowałem, żeby nie przepuszczały wody i się nie niszczyły.

Dzisiaj poszedłem w swoich nowych butach na uniwersytet. Czułem się dzięki nim bardziej pewny siebie, jak siedziałem na korytarzu to nogi wyciągałem daleko, żeby ludzie lepiej widzieli jakie mam eleganckie buty.
Po zajęciach czekam na przystanku na Krakowskim Przedmieściu na autobus a tu z kawiarni wychodzi znany podróżnik katolicki Wojciech
Cejrowski.
Elegancko ubrany a nie w jakąś tam koszulę hawajską, z egzotycznych motywów to miał tylko w ręce taki kubeczek na yerba mate.
Popatrzył się na mnie, na moje buty i podchodzi i zagaduje, czy te buty to są te z CCC za 139,00zł.
Ja mu zadowolony mówię, że tak panie Wojtku, te same dokładnie, i że miło, że pan zauważył.
Cejrowski na to powiedział tylko
– Śmieć

Mi szczęka opadła i nie wiem o co chodzi. Cejrowski pyta, którego wyrazu nie rozumiem „śmieć” czy „śmieć”. No to ja mówię, że obydwa rozumiem tylko nie wiem dlaczego tak mówi. Cejrowski mówi, że dlatego, że tylko śmieć może nosić takie ch***we, biedackie buty. Że on do dzikich krajów jeździł i tam ONZ i Czerwony Krzyż takie buty przysyłał dla biednych ludzi za darmo i nawet oni nie chcieli w nich chodzić tylko wyrzucali. I że nawet było specjalne posiedzenie komisji UNICEF, że nie wolno głodnym dzieciom takich gównianych butów dawać, więc tam przestali wysyłać tylko do sklepów do Polski.
Ludzie na przystanku śmiechają pod nosami i się patrzą na moje buty, ja już gula w gardle i staram się jakoś jeden za drugim schować ale to nic nie daje. Ale jednak pomyślałem, że nie dam sobą pomiatać nawet znanemu człowiekowi i krzyczę na Wojciecha, że on sam przecież boso przez świat chodzi więc nie ma prawa się do moich butów przypie***lać.

Cejrowski w śmiech i mówi, że boso to on chodzi w eleganckich krajach zagranicznych a nie w Polsce gdzie co 5 metrów można w psie gówno wejść albo jakąś strzykawkę z HIV, i że po Polsce to on chodzi w porządnych butach i pokazuje mi swoje buty z jakimiś frendzlami, paskami, dolce&gabana i że nawet taki guzik mają, że jak go lawina przysypie w tych butach to on ten guzik naciska i go wtedy można znaleźć pod śniegiem.

Ja nie daję za wygraną i krzyczę, że przecież on jest człowiekiem wierzącym gorliwie i że Pan Jezus chodził boso albo w jakichś rozpadających się sandałach więc dlaczego on mnie obraża. Cejrowski na to, że z tymi sandałami Jezusa to lewacka propaganda II Soboru Watykańskiego i Jezus obuwie dobierał bardzo starannie, i jakby teraz zszedł na ziemię znowu i mnie w takich butach zobaczył to by mi w mordę przypi***olił.

Ja cały czerwony, nie wiem co powiedzieć, ludzie ryczą ze śmiechu a Wojtek Cejrowski mówi, żebym się zachował jak biały człowiek honoru i te buty zdejmował i wypie***lił. No to ściągam te buty, cały już zaryczany bo tak mi było ich szkoda i odkładam do kosza na śmieci na przystanku delikatnie, bo je chciałem wyjąć jak Cejrowski pójdzie.

Stoję na śniegu w samych skarpetkach, nogi aż pieką od zimna, autobus powoli nadjeżdża, chciałem szybko buty złapać i wskoczyć do środka ale jak się rzuciłem do śmietnika to Wojciech mi zagrodził drogę i powiedział, żebym miał trochę godności. Wsiadłem bosy do autobusu, przejechałem jeden przystanek, wysiadłem i biegiem lecę z powrotem buty zabrać. Grzebię w śmietniku, wszystko wyrzucam z niego ale butów nie ma. Pytam ludzi co stali na przystanku, czy butów ktoś ze śmietnika nie zabrał a oni mówią, że tak, że znany podróżnik Wojciech Cejrowski tutaj był i wziął buty i powiedział, że jedzie na ryzykowną wyprawę do Nepalu i w sam raz będzie miał buty eleganckie i niezawodne.
A ja będę całą zimę zapi***alał w starych adidasach.''

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.