Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilskie bezpieczniki


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam głównie przyjemności z elementami rzeczywistości. S25 na dłuższą mete słuchać się nie da. Za dużo tych wysokich (choć może dobre dla osób o przytępionym słuchu), dołu nie ma przez co wszelkie bębny i kotły nie mają masy a samo wybrzmienie...no wokal zostaje mocną stroną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S25 na dłuższą mete słuchać się nie da. Za dużo tych wysokich (choć może dobre dla osób o przytępionym słuchu), dołu nie ma przez co wszelkie bębny i kotły nie mają masy a samo wybrzmienie...no wokal zostaje mocną stroną..

Ha ha ha ... Ha ha ha ... Rafa pojechałeś już nawet poza bandą. W jakiej konfiguracji ty słuchałeś tych monitorów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego oczekujesz ,ze ktos Ci tu w tym pomoże? Skoro jestes taki dociekliwy,wyksztalcony itp itd to raczej my oczekiwalibysmy od kogos takiego odpowiedzi na postawione pytania,na wytlumaczenie zjawisk i procesow o ktorych mowa ale skoro ktos tak doswiadczony ja Ty nie jest wstanie tego zrobic to jak moze zrobic to przecietny Kowalski z tego forum?

 

No nieźle, najpierw wymaga się ode mnie podania wykształcenia, a potem zarzuca że z takim wykształceniem sam powinienem sobie odpowiedzieć na pytania :) Przecież nie jestem fizykiem, bardzo mnie ciekawi co się w takim wygrzewanym kablu dzieje, może masz chociaż jakąś propozycję na teorię? Bo przecież coś się tam musi w tym kabelku dziać, w końcu uszy Ciebie ani chochla nie oszukują :)

 

Jak fizyka nie daje rady, to może chociaż na gruncie marketingu? Mógłbyś wyjaśnić dlaczego producent kabli za kilkadziesiąt tysięcy złotych nie wygrzewa ich sam przed wystawieniem na sprzedaż? Dlaczego producent, który z pewnością wie o cudownych własnościach wygrzewania, sam tego nie robi i naraża się nieprzychylne recenzje? W końcu taki niewygrzany kabel jest katorgą dla uszu jak to napisał chochla. Kabelek kosztuje ok. 20 tyś, producent oszczędza na prądzie do wygrzania? A może te kabelki schodzą jak ciepłe bułeczki i nie ma czasu na wygrzewanie?

 

BTW bezpieczniki i kable zasilające też trzeba wygrzewać?

 

Ha ha ha ... Ha ha ha ... Rafa pojechałeś już nawet poza bandą. W jakiej konfiguracji ty słuchałeś tych monitorów ?

Rafa zrobił wywiad na moim profilu że słucham S25 i chciał tylko żeby mi się zrobiło przykro :) Nie doszukiwałbym się w jego interwencyjnej recenzji czegoś więcej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem żadnych wywiadów. Ktoś wspomniał przede mną to tylko dodałem moje doświadczenia.

A co, może muszę mieć takie samo zdanie o nich jak ich właściciel?

 

Ha ha ha ... Ha ha ha ... Rafa pojechałeś już nawet poza bandą. W jakiej konfiguracji ty słuchałeś tych monitorów ?

Accuphase E-450 + Accuphase DP-550 (wcześniej na jakimś CD Teac, nie pamiętam modelu)

 

Nowe Contour grają o wiele lepiej moim zdaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem żadnych wywiadów.

 

Rafa mógłbyś wyjaśnić dlaczego w wątku o bezpiecznikach i ich wygrzewaniu, nagle zapragnąłeś zrecenzować S25 ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ty w wątku o bezpiecznikach piszesz o DAC'ach?

 

Nie ja zacząłem o S25.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia wszystkim.

Zakładka Hi-End ma swoje prawa. Decyzją Administracji było i nadal jest aby w tematach na Hi-End mogły być poruszane różne kwestie, różne spostrzeżenia i nie spotykało się to z hejtem innych osób.

Kwestia podwazania czy ktoś słyszy wszelkiej maści podkładki, kable wygrzane lub zimne, bezpieczniki itd. do omówienia w istniejącym już temacie w zakładce Hi-Fi.

Hi-End ma pozostać poza takimi sporami. Komu nie odpowiada sposób postrzegania świata audio w Hi-End niech nie wchodzi na istniejące tu tematy lub zajmie się innym zagadnieniem swojego życia.

Na dziś za swoje wyczyny łamiące postanowienie Administracji lecą "nagrody" do najbardziej "aktywnych" w tym temacie osób.

Kolejnym krokiem będzie ban w zakładce Hi-End na poszczególne tematy dla takich "udzielających" się osób.

Mam nadzieje, ze dotrze to do pewnych osób i zaakceptują postanowienia Administracji co do zakładki Hi-End i omawianych tutaj zagadnień.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ty w wątku o bezpiecznikach piszesz o DAC'ach?

 

Nie ja zacząłem o S25.

 

No tak, przeoczyłem że ktoś wpomniał że słucham na S25 :) Ok, niech Ci będzie :) Odnosząc się do tego co napisałeś, Accu wg. mnie nie jest dobrym zestawieniem z Dyńkami (żadnymi) - popularność tego zestawienia wzięła się chyba z tego że to rozreklamował kiedyś jeden dystrybutor, posłuchaj z Pass lub TacT/Lyngdorf. Contoury (nawet najnowsze) to nie ta liga co S25, miałem okazję bezpośrednio porównywać cały wieczór S25 do podłogówek Contour na Pass, nawet większe skrzynki i port zestrojony na niższą częstotliwość nie dały wrażenia głębszego basu niż S25. Całą reszta to zupełna miazga na korzyść S25. Co prawda to nie były najnowsze Contury, te z Esotar2 prawdopodobnie są bliżej S25. Patrząc jednak na pomiary w sterophile jednak nadal widać że Contour20 to dalej nie ta liga co S25 - pod każdym względem - odpowiedzi imulsowej, wybrzmiewania, liniowości, są też dużo efektywniejsze. Oczywiście nie musi się podbać, ale mówienie że S25 ma za mało basu albo za dużo góry jest co najmniej dziwne :) S25 są bardzo wymagające od wzmacniacza, ale to wg. mnie absolutnie najlepsze co zrobiło Dynaudio i mogli śmiało wypozycjonować te monitory jako serię Evidence (zwłaszcza że to te same komponenty).

 

Kwestia podwazania czy ktoś słyszy wszelkiej maści podkładki, kable wygrzane lub zimne, bezpieczniki itd. do omówienia w istniejącym już temacie w zakładce Hi-Fi.

 

Rozumiem, jednak ja też jestem miłośnikiem high-endu, nie podważam tego czy ktoś słyszy czy nie, tylko zwróciłem uwagę na samo zjawisko autosugestii i adaptacji słuchu. Nie rozumiem dlaczego w high-end należy dyskredytować ślepe testy, w końcu zakładam że high-end to nie religia czy wiara i nam wszystkim zależy na znalezieniu tej "audio nirvany". Poza tym myślę że gdyby nie ścierające się opinie, to forum by zdechło z nudów - myślę że nikomu na tym nie zależy. Piszę o konkretnych aspektach odsłuchu, zadaję konkretne pytania, na które nie dostaję żadnych odpowiedzi. Chyba że to forum ma być przedłużeniem marketingowej mowy-trawy, tylko w wydaniu szeptanym, wtedy rozumiem taką postawę. Ja jednak jestem miłośnikiem dobrego brzmienia i byłoby mi miło gdyby moderacja uszanowała również mój punkt widzenia i słyszenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijesz do moderatora czy forum, a to forum to rozbijacie Wy, elektrycy co nie słuchają uszami tylko miernikami.

 

Przychodząc do wątku o bezpiecznikach, w dziale hi end szukałem wymiany doświadczeń jak dany bezpiecznik zmienił granie systemu.

Nic mnie nie obchodzą w tym aspekcie żadne pomiary, tylko i wyłącznie aspekt brzmieniowy.

 

Jak ktoś nie słyszy to nie wnosi do wątku kompletnie NIC! Przez co ma ponad 90 stron..i forma w jakiej wygląda powinien być przeniesiony do kosza.

Nie ma, niemal żadnego tematu na tym forum żeby nie było rozwalone przez "elektryków". Nie da sie normalnie porozmawiać żeby jakiś trol się nie pojawił po kilku postach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ... Ha ha ha ... Rafa pojechałeś już nawet poza bandą. W jakiej konfiguracji ty słuchałeś tych monitorów ?

Rzeczywiscie dobre :))

 

Nie robiłem żadnych wywiadów. Ktoś wspomniał przede mną to tylko dodałem moje doświadczenia.

A co, może muszę mieć takie samo zdanie o nich jak ich właściciel?

 

 

Accuphase E-450 + Accuphase DP-550 (wcześniej na jakimś CD Teac, nie pamiętam modelu)

 

Nowe Contour grają o wiele lepiej moim zdaniem.

No to rzeczywiście krew z uszu :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał przede mną to tylko dodałem moje doświadczenia.

Jam to był, ale szczerze powiedziawszy to zupełnie inaczej niż Ty odbieram te kolumny.....

No to rzeczywiście krew z uszu :)))

Tak.... Dynki z Accu - niesamowite;-)

Accu wg. mnie nie jest dobrym zestawieniem z Dyńkami

Święta prawda (poza najnowszymi Accu - ponoć lepsze, ale nie wiem ,nie słyszałem) to niestety wynikało z oferty dystrybutora, a nie sensowności takiego zestawienia - ze szkodą dla obu firm...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o krwi z uszu tylko że mnie takie brzmienie nie odpowiada.

 

Skończcie offtop bo śmietnik rośnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, niemal żadnego tematu na tym forum żeby nie było rozwalone przez "elektryków". Nie da sie normalnie porozmawiać żeby jakiś trol się nie pojawił po kilku postach.

 

Można też powiedzieć odwrotnie, že nie ma tematu gdzie nie wypowiadaliby się wierzacy w grajace kable, podstawki, platformy bezpieczniki etc. Nie da się racjonalnie porozmawiać o kolumnach, wzmacniaczach etc. żeby zaraz ktoś nie napisał, że z takim okablowaniem to nie ma prawa grać dobrze:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tanie kable - to co robisz w tej zakładce?

 

proste??? czy wciąż zbyt trudne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tanie kable - to co robisz w tej zakładce?

proste??? czy wciąż zbyt trudne?

 

Ja rozumiem. Pisałem na czym słucham, niestety u mnie transport z DACiem są spięte tak żałośnie tanim kablem RCA/SPDIF że teraz jest mi wstyd czytać tę zakładkę, a co dopiero pisać. Podobnie sprawa się ma z kablem zasilającym. Zapytam więc wprost - ile powinienem wydać na kabel SPDIF aby móc udzielać się w zakładce "high-end"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tanie kable - to co robisz w tej zakładce?

 

proste??? czy wciąż zbyt trudne?

 

Co to znaczy tanie? Gdzie jest granica tzn. podaj proszę ile złotych powinien kosztować np. kabel powiedzmy XLR żeby nie można go nazwać tanim, tylko konkretnie bez filozofowania.

 

 

 

Co to znaczy tanie? Gdzie jest granica tzn. podaj proszę ile złotych powinien kosztować np. kabel powiedzmy interkonekt XLR 1m żeby nie można go nazwać tanim, tylko konkretnie bez filozofowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pytasz o cenę - to znaczy że nie tego szukasz :)

a już na pewno - że się nie znasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pytasz o cenę - to znaczy że nie tego szukasz :)

a już na pewno - że się nie znasz...

 

Przecież to Ty zasugerowałeś że chodzi o cenę (jak masz tanie kable...), więc pytam, ile trzeba wydać na kabel aby spełnić warunek konieczny (choć zapewne niewystarczający) aby móc powiedzieć że się zna na high-endzie? Ja mam kabel SPDIF za 15 zł, a Ty za ile masz interkonekt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pytasz o cenę - to znaczy że nie tego szukasz :)

a już na pewno - że się nie znasz...

 

Założyłem się ze znajomym, że się wymigasz od prostej odpowiedzi i wygrałem dobre piwo. Tak to jest z "hajendowcami" którym się wydaje, że nimi sa, a jak przychodzi do "kawa na ławę" to będa pisać, że to nie kasę chodzi tylko o długoletnie doświadczenie i osłuchanie co przekłada się na "hajend" złożony z jakichś samopałów i lampowego wzmacniacza którego zakłócenia to kwintesencja super brzmienia. Tych prawdziwych hajendowców na forum mało, a już na pewno nie pouczaja nikogo z wyższościa bo nie musza leczyć żadnych kompleksów:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje dac sobie juz spokoj z przypychankami. O high endzie stanowi nie cena a jakosc brzmienia danego systemu czy urzadzenia. Wyrafinowany dzwiek ,muzyka odtwarzana w taki wlasnie sposob stanowi czy mamy do czynienia z highendem czy jednak nie. Cena o niczym nie swiadczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzman69 - highend to nie tylko piekny sprzet, pieknie wykonany i dobrze grajacy. To rowmiez cala masa przedmiotow ktore na dzwiek wplywu nie maja a jedynie wplywaja na portwele producentow, sprzedajacych i kupujacych (w rozny sposob).

 

Chodzi o to by oddzielic ziarna od plew.

 

Wygrzewanie lampowych wzmacniaczy rozumiem, wygrzanie kolum tez (producent moich zaleca to w instrukcji), wygrzewanie kabli to zabawa jest tego samego kalibru co okreslanie kierunkowisci.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorym kolegom wyraźnie brakuje dystansu :-)

Ale przynajmniej mają darmowe piwo.

 

W życiu zawsze jest coś za coś :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorym kolegom wyraźnie brakuje dystansu :-)

Ale przynajmniej mają darmowe piwo.

 

W życiu zawsze jest coś za coś :-)

 

Przypomnę, że to Ty wyjechałeś z "tanimi kablami", a słowo "tanie" to proste i jednoznaczne odniesienie do ceny wyrażonej w pieniadzach. Twoja wypowiedź nie była też żartobliwa więc i dystansu nie mogłeś oczekiwać.

 

Podaj więc cenę tego interkonekta xlr żeby sprawa była jasna bo nie wiem czy mogę pisać w tym hajendzie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzewanie lampowych wzmacniaczy rozumiem, wygrzanie kolum tez (producent moich zaleca to w instrukcji), wygrzewanie kabli to zabawa jest tego samego kalibru co okreslanie kierunkowisci.

 

Dobrze, że rozumiesz, ale ważniejsze, czy słyszysz efekt tych działań.

I skoro rozumiesz wygrzewanie jednego elementu, to dlaczego negujesz wygrzewanie innego (nawet znacznie mniej skomplikowanego)?

Była tu kwestia DAC-a - który to element uważam za bardzo istotny. Mój jak nie jest "wygrzany" gra ewidentnie gorzej, ale to skomplikowana konstrukcja, pomyślana, żeby być cały czas pod napięciem (brak włącznika) i sam producent napisał w instrukcji, że wymaga minimum czterodniowego utrzymania pod napięciem w celu ustabilizowania elementów i uzyskania optymalnego dźwięku....Nie polecał stosowania specjalistycznego okablowania i bezpieczników, a ich wpływ też jest słyszalny;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzewanie kabli jest niestety bez sensu bo tam nie ma się co wygrzewać :).

Co innego np głośniki w których mamy elementy "ruchome"....

Co do DACa to myślę że powinnien pograć z tydzień żeby wszystkie elementy się ułożyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia po raz ostatni:

Decyzją Administracji było i nadal pozostaje w mocy aby tematy w zakładce HIGH END były w szczególny sposób moderowane. Oznacza to całkowity brak pobłażania w przypadku wszystkich osób, którym przychodzi z łatwością wyśmiewanie, krytykowanie i negowanie zagadnień świata audio High End.

Komu nie odpowiada i nie zgadza się z teoriami dotyczącymi wygrzewania kabli, zmianą bezpieczników na audiofilskie, kolcy, mat antywibracyjnych itd. - niech sobie odpuści zakładkę High End i udziela się dowoli w zakładce Hi-Fi i istniejącym tam temacie obejmującym możliwość negowania w/w zagadnień.

Każdy "anty" może tam do bólu argumentować i negować np.: wygrzewanie kabli i złote bezpieczniki audio.

 

Jest to kolejne czyszczenie tematu i kolejne "nagrody" poszły dla osób, którym jak widzę nie po drodze z zaakceptowaniem decyzji Właściciela Forum AS.

Przypominam za spamowanie w zakładce High End będą nakładane Regulaminowe ostrzeżenia oraz nastąpi nałożenie ograniczenia (ban) w danym temacie.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bywało różnie, ale jeśli teraz moderacja będzie pilnować porządku i spokoju, najlepiej nie tylko w tej zakładce - to wszyscy na tym skorzystają!

 

Czy miał ktaś z kolegów doświadczenia z "more than the fuse" od Audio Horizons?

Bo u nas tego wypożyczyć się nie da, a cena "audiofilska"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pijesz do moderatora czy forum, a to forum to rozbijacie Wy, elektrycy co nie słuchają uszami tylko miernikami.

 

Skoro miernik nie słyszy różnicy, to różnicy nie ma. Gdyby zaś była, to zdania na temat bezpieczników nie byłyby podzielone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro miernik nie słyszy różnicy, to różnicy nie ma. Gdyby zaś była, to zdania na temat bezpieczników nie byłyby podzielone.

 

Rewolucyjne twierdzenia godne Nobla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.