Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilskie bezpieczniki


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "idący", jak to określasz, prąd do zasilacza jest właściwością materii która jest jego nośnikiem. Nadaje mu ona swoje unikatowe cechy. Tak przed trafo, jak i za trafem. Trafo nie jest żadnym sitkiem przywracającym ideał. Dlaczego elektrony napylonego palladu miałyby nie wprowadzić swoistego piętna ? Elektrony miedzi tak, a palladu nie ? Ostatnio robiłem próby z transformatorem separującym. Byłem zaskoczony jaką różnicę w dźwięku powodowała zmiana kabla zasilającego transformator. Powtarzam - transformator separujący !

Czyli zauważyłeś, że w kablach sygnałowych też jest prąd, czyli ładunek elektryczny, czyli właściwość materii. Ta materia też wpływa. Dlatego wpływ ma i materiał na zasileniu i w kablu sygnałowym.

Sam sobie słuchaj podłączając głośnik do elektrowni. Po co tak zaniżasz poziom dyskusji ? Nie potrafisz kulturalnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z głuchymi dyskutujecie?

 

Przecież "najmądrzejszych" nikt nie przekona że czarne jest czarne :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zauważyłeś, że w kablach sygnałowych też jest prąd, czyli ładunek elektryczny, czyli właściwość materii.

Jeszcze odkryje że kablem USB też płynie prąd a nie "zera" i "jedynki" i otwieram szampana :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odkryje że kablem USB też płynie prąd a nie "zera" i "jedynki" i otwieram szampana :)

 

Dlatego polecam wzmacniacz cyfrowy (klasa D), taki wzmacniacz jak sama nazwa wskazuje nie przejmuje się analogowymi aspektami źródeł zasilania i brudnym, pokrzywionym prądem - klasą węgla którym opalają w elektrowni, składem i czystością stopu użytego do produkcji przewodów, czy wreszcie użytym bezpiecznikiem i tym czy był wkręcany w lewo czy w prawo (odpowiednio do lewackich utworów propagujących postawę against against wynalezioną przez angielskich crustowców lub prawicowych - patriotycznych pieśni o żołnierzach wyklętych). Wzmacniacz klasy D ma te aspekty w Dupie (stąd klasa D) - sygnał jest kształtowany od nowa za pomocą okrąglutkich zer i zgrabnych jedynek - słuchając z takiego wzmacniacza mamy dodatkową satysfakcję że cały ten analogowy syf odbijamy z powrotem do sieci prądowej czym dodatkowo psujemy dźwięk sąsiadowi. Polecam serdecznie takie rozwiązanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odkryje że kablem USB też płynie prąd a nie "zera" i "jedynki" i otwieram szampana :)

Ależ oczywiście, że w kablu USB żadnego prądu nie ma. Tam zera pospołu z jedynkami karnie maszerują gęsiego. I żadna się nie potknie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam wzmacniacz cyfrowy (klasa D), taki wzmacniacz jak sama nazwa wskazuje nie przejmuje się analogowymi aspektami źródeł zasilania i brudnym, pokrzywionym prądem - klasą węgla którym opalają w elektrowni, składem i czystością stopu użytego do produkcji przewodów, czy wreszcie użytym bezpiecznikiem i tym czy był wkręcany w lewo czy w prawo (odpowiednio do lewackich utworów propagujących postawę against against wynalezioną przez angielskich crustowców lub prawicowych - patriotycznych pieśni o żołnierzach wyklętych). Wzmacniacz klasy D ma te aspekty w Dupie (stąd klasa D) - sygnał jest kształtowany od nowa za pomocą okrąglutkich zer i zgrabnych jedynek - słuchając z takiego wzmacniacza mamy dodatkową satysfakcję że cały ten analogowy syf odbijamy z powrotem do sieci prądowej czym dodatkowo psujemy dźwięk sąsiadowi. Polecam serdecznie takie rozwiązanie.

 

Bajki i bujdy na resorach.

Każdy wzmacniacz innej firmy i serii (model) w klasie D gra z innym charakterem, inaczej kształtuje dźwięk, inaczej buduje scenę, ma inną barwę i inaczej stawia akcent na wybrane aspekty dźwięku.

 

Wszystko w dźwięku zależy od budowy fizycznej = materiały i sposób wykonania, czyli ilość, grubość, ciężar, przekrój itd.

budowy elektrycznej = schematu i użytych elementów, ich rodzaju i wartości, jakości materiałowej i cech z tym związanych, a tu z powrotem wracamy do właściwości fizycznych, które bezpośrednio przekładają się na właściwości elektryczne.

 

Panowie bicie pianki z "audio filozofami" nie ma kompletnie żadnego sensu.

To tak jak rozmowa z prawiczkiem o płodzeniu dzieci, mając na koncie zrobiony cały tuzin.

Ślepych testów im się zachciewa , he he he .

Dobry zwyczaj żony nie pożyczaj :-).

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s. Kończę udział w tej bezsensownej "dyskusji" praktyków z "fahofcami" ( pisownia zamierzona :-) ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję sluchac wzmacniacz za naprawde ogromne pieniadze, ale zagladajac do srodka nie było tam specjalnie nic innego jak w kazdym innym i on sam, też nie robił na mnie wrażenia, mowie o brzmieniu.

 

A czego się kolega spodziewał w środku ? Zestawu płytek cyfrowych z ukladami scalonymi i setkami elementów biernych?Z przykrością muszę stwierdzić że kolega się myli w większości swoich wywodów. Po pierwsze wzmacniacz audiofilski powinien być jak najprostszy w swojej budowie gdyz każdy element elektroniczny wplywa na dźwięk i ich nadmiar sprawia że nawet najdroższy sprzęt gra kiepsko .Dlatego w środku "nic nie było". Druga sprawa to to że im bardziej zaawansowany brzmieniowo sprzęt tym bardziej jest wrażliwy na wszelkie zmiany osprzetu towarzyszącego jak kable itp oraz na wspólpracujące z nim komponenty (odtwarzacze, kolumny gramofony). Więc podłączenie audiofilskiego wzmacniacza do byle jakich kolumn (niedopasowanych brzmieniowo ) jest całkowicie pozbawione sensu. Prawdą jest więc że tylko w wysokiej klasy sprzęcie słychać większość subtelnych różnic jakie wprowadzają "różne rzeczy". Dlatego wielu miłośników muzyki uparcie twierdzi że to i to nie ma wplywu na brzmienie bo tak naprawdę nie słuchało dobrze zestawionego systemu wysokiej klasy. Chociaż np.kable głośnikowe zy cincz słychać nawet na gorszym sprzęcie. Więc najpierw proponuje posłuchać czegos naprawdę dobrego tydzień dwa a potem bronić zaciekle swoich argumentów które zapewne się zmienią po takim kilkutygodniowym odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im bardziej zaawansowany brzmieniowo sprzęt tym bardziej jest wrażliwy na wszelkie zmiany osprzetu towarzyszącego jak kable itp

 

Wielu tych co ma bardzo dobry sprzęt twierdzi dokładnie odwrotnie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się kolega spodziewał w środku ? Zestawu płytek cyfrowych z ukladami scalonymi i setkami elementów biernych?Z przykrością muszę stwierdzić że kolega się myli w większości swoich wywodów. Po pierwsze wzmacniacz audiofilski powinien być jak najprostszy w swojej budowie gdyz każdy element elektroniczny wplywa na dźwięk i ich nadmiar sprawia że nawet najdroższy sprzęt gra kiepsko .Dlatego w środku "nic nie było". Druga sprawa to to że im bardziej zaawansowany brzmieniowo sprzęt tym bardziej jest wrażliwy na wszelkie zmiany osprzetu towarzyszącego jak kable itp oraz na wspólpracujące z nim komponenty (odtwarzacze, kolumny gramofony). Więc podłączenie audiofilskiego wzmacniacza do byle jakich kolumn (niedopasowanych brzmieniowo ) jest całkowicie pozbawione sensu. Prawdą jest więc że tylko w wysokiej klasy sprzęcie słychać większość subtelnych różnic jakie wprowadzają "różne rzeczy". Dlatego wielu miłośników muzyki uparcie twierdzi że to i to nie ma wplywu na brzmienie bo tak naprawdę nie słuchało dobrze zestawionego systemu wysokiej klasy. Chociaż np.kable głośnikowe zy cincz słychać nawet na gorszym sprzęcie. Więc najpierw proponuje posłuchać czegos naprawdę dobrego tydzień dwa a potem bronić zaciekle swoich argumentów które zapewne się zmienią po takim kilkutygodniowym odsłuchu.

 

Może nie dokładnie się wyraziłem o co mi chodzi z tymi wzmacniaczami, ale pomińmy, bo ten wątek powinien być głównie o bezpiecznikach. Zatem, zmiany jak to mowicie są" niezaprzeczalne" po wymianie bezpiecznika. Zatem powiedzcie mi jaki parametr powinienem zmierzyć przykładajac aparature juz za modulem zasilania. Robie test z bezpiczenikiem za 70gr a pozniej zamiast niego srebrny przewod. Zmiany w brzmieniu ogromne, zatem co musze zmierzyć na wyjściu zasilacza ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dokładnie się wyraziłem o co mi chodzi z tymi wzmacniaczami, ale pomińmy, bo ten wątek powinien być głównie o bezpiecznikach. Zatem, zmiany jak to mowicie są" niezaprzeczalne" po wymianie bezpiecznika. Zatem powiedzcie mi jaki parametr powinienem zmierzyć przykładajac aparature juz za modulem zasilania. Robie test z bezpiczenikiem za 70gr a pozniej zamiast niego srebrny przewod. Zmiany w brzmieniu ogromne, zatem co musze zmierzyć na wyjściu zasilacza ?

Przelacz przyrzad zwany uchem w tryb sluchania, dokladnie w sweet spot miejsca odsluchowego.

 

Zastanawiam sie czy ty w ogole sluchasz muzyki, siedzac skupiony wylacznie sluchajac instrumentow i wokali, ich wybrzmien. Czy moze plumka ci gdzies tam z boku 'cos' a ty tylko mierzysz i mierzysz...i nic nie slyszysz.

 

Po co budowac sprzet audio kiedy sie nie slucha. Sprzet audio powstaje dla doznan muzycznych a nie dla osiagania wartosci na mierniku...kompletnie gubisz esencje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelacz przyrzad zwany uchem w tryb sluchania, dokladnie w sweet spot miejsca odsluchowego.

 

Zastanawiam sie czy ty w ogole sluchasz muzyki, siedzac skupiony wylacznie sluchajac instrumentow i wokali, ich wybrzmien. Czy moze plumka ci gdzies tam z boku 'cos' a ty tylko mierzysz i mierzysz...i nic nie slyszysz.

 

Po co budowac sprzet audio kiedy sie nie slucha. Sprzet audio powstaje dla doznan muzycznych a nie dla osiagania wartosci na mierniku...kompletnie gubisz esencje...

 

Słucham oczywiście ale staram sie nie ulegac złudzeniom. Nasz słuch jest bardzo podatny na sugestie dlatego też często nas oszukuję. To jest akurat fajne, niech oszukuje, na tym polega cała zabawa. Ale skoro ja moge sprawdzić kiedy mnie oszukuje a kiedy nie to czemu nie. Zatem, co za parametr na wyjsciu zasilacza zmierzyć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie zadajesz.

 

Oczy sa tym parametrem - uszy nie maja znaczenia bo oszukuja - oczy sie licza. Jak widac drogiego wezona podpietego (im grubszy tym lepiej, wrzuconego w waz ogrodowy) i do tego bezpiecznik z zeszlifowana nazwa producenta ale za to z czarna naklejka to pieknie wtedy gra.

 

Czyli najtansza kamerka powinna lapac roznice o ile pomieszczenie jest oswietlone.

 

Dlatego taka panika jest jak sie o ABX prosi.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najtansza kamerka powinna lapac roznice o ile pomieszczenie jest oswietlone.

To żeś teraz odkrył nowy, miarodajny mechanizm oceny zmian dźwięku w systemach audio - gratulacje!

wezona

i nowy element systemu audio - idziesz szeroko;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham oczywiście ale staram sie nie ulegac złudzeniom. Nasz słuch jest bardzo podatny na sugestie dlatego też często nas oszukuję. To jest akurat fajne, niech oszukuje, na tym polega cała zabawa. Ale skoro ja moge sprawdzić kiedy mnie oszukuje a kiedy nie to czemu nie.

Oszukuje cie caly czas bo sluchasz muzyki zapisanej, przetworzonej i odtwarzanej na jakims sprzecie a nie prawdziwych instrumentow czy artystow.

Na tym polega zabawa by ulec wrazeniu prawdziwosci zjawiska ktore slyszysz. Zabijasz to co w tym najpiekniejsze.

 

Mierz sobie co chcesz, wszystko mi jedno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukuje cie caly czas bo sluchasz muzyki zapisanej, przetworzonej i odtwarzanej na jakims sprzecie a nie prawdziwych instrumentow czy artystow.

Na tym polega zabawa by ulec wrazeniu prawdziwosci zjawiska ktore slyszysz. Zabijasz to co w tym najpiekniejsze.

 

Mierz sobie co chcesz, wszystko mi jedno.

 

Mi też nie przeszkadza, że ktoś sobie modyfikuję sprzęt wg uznania, jak to mówią "kto bogatemu zabroni". Nie uważam tez, abym cokolwiek zabijał faktem, że mam inne podejście. Mam mozliwości i wiedzę to sprawdzam i weryfikuję.

Jeżeli zamontuje częsc do auta, ktora wg producenta podnosi moc o 15 KM, a ja po montazu tej czesci mam dokladnie taka samą ilosc koni co przed montazem, zmierzone na hamowni w serwisie, to jej po prostu nie kupie. Będzie też inny klient, ktory kupi, zamontuje i bedzie przekonany ze ma wiecej koni i bedzie nawet czuł, że auto szybciej jedzie.. To samo tyczy się każdej innej branży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie pomierzyc. Nie mam nic przeciwko. Sam uzywam miernika ;) Ale i tak na koniec najwazniejszy jest odsluch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie pomierzyc. Nie mam nic przeciwko. Sam uzywam miernika ;) Ale i tak na koniec najwazniejszy jest odsluch.

 

Pełna zgoda odsłuch najwazniejszy, w końcu po to się w to bawimy. Jednak ja staram się byc racjonalnie do tego nastawiony. Nie ma też nic złego aby podejść do tego tematu nieracjonalnie, kazdy zrobi jak uważa.

W wielu kwiestiach tu poruszonych mamy inne zdanie i trudno, tak juz jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda odsłuch najwazniejszy, w końcu po to się w to bawimy. Jednak ja staram się byc racjonalnie do tego nastawiony. Nie ma też nic złego aby podejść do tego tematu nieracjonalnie, kazdy zrobi jak uważa.

W wielu kwiestiach tu poruszonych mamy inne zdanie i trudno, tak juz jest.

 

''Bóg jest wyrafinowany, ale nie jest perfidny.''

 

Albert Einstein

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu kwiestiach tu poruszonych mamy inne zdanie i trudno, tak juz jest.

To dobra konkluzja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem prawie cały wątek by się czegoś dowiedzieć o audiofilskich bezpiecznikach. he

 

Ale czy Eistein był audiofilem? Nie?! Tak?!

Ale znał się na Bogu?! Tylko na jakim, którym, czyim?

Ale konkluzja!?

Się dowiedziałem.

 

Ale bełkot. \

 

ps. do Diogenes`a - wielki szacun za bystrość umysłu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur gościu ! To nie pierwszy i nie ostatni wątek który wyczerpuje temat na pierwszych stronach. Jeśli czegoś chcesz się dowiedzieć odź do tamtych wpisów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie napisze tak, jesli "slyszysz":

- kierunkowosc kabli

- kable zasilajace

- podstawki pod kable

- naklejki poprawiajace dzwiek

- podkladki pod sprzet audio

- i inne hiendowe "wynalazki"

 

... to bezpieczniki sa dla ciebie.

 

Jesli zas nie slyszysz, to poczytaj kwieciste opisy "slyszacych" i posmiej sie z nami.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur gościu ! To nie pierwszy i nie ostatni wątek który wyczerpuje temat na pierwszych stronach. Jeśli czegoś chcesz się dowiedzieć odź do tamtych wpisów .

 

Tak, Tylko na pierwszych stronach można się "czegoś" dowiedzieć, czyli kto jak "słyszy" bezpieczniki. Czyli z własnego doświadczenia, ten rozjaśnia, ten przyciemnia a ten tnie górę i dół.

I tylko tyle!!! A stron a obecną chwilę już jest 92!

Reszta to dopisywanie teorii do tego, o czym nie ma się zielonego pojęcia.

Ludzie, którzy faktycznie mają podstawy naukowe w dziedzinie elektroniki/elektrotechniki są banowani~! A przez kogo? Już wiecie.

 

To nie jest nawet śmieszne!

No ale cóż, można mieć pretensji do garbatego, że ma garba.

 

Jesli zas nie slyszysz, to poczytaj kwieciste opisy "slyszacych" i posmiej sie z nami.

 

 

czytałem już dawno artykuł znanego pana na P. - jak to z kolegą testowali długości kabli zasilających. Szczerze polecam.Do tej pory jestem pod wrażeniem :-)

 

ps. podziwiam też przekucie 4 ścian. Też jestem pod wrażeniem, serio. Jak coś robić to robić porządnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy faktycznie mają podstawy naukowe w dziedzinie elektroniki/elektrotechniki są banowani~! A przez kogo? Już wiecie.

 

Ów Pan traktuje to forum jak swój prywatny folwark, wszyscy którzy mają jakąś konkretną wiedzę która nie pasuje do jego wizji dostają bana, przez co to forum staje się śmietnikiem, próżno tu szukać jakiś racjonalnych informacji o audio, im większy "high end" tym gorzej. Dodałem do wątku o audio PC wyjaśnienie dlaczego PC jako transport nie wpływa na jakość dźwięku, wraz z uprzejmą propozycję aby w kontrolowanych warunkach porównać ich super PC z moim laptopem + przetwornikiem za 200 zł, za co dostałem bana. Oni chcą żyć w złudzeniu że "coś słyszą", to jest taka religia którą uprawiają także ci od bezpieczników, kabli zasilających, listew i podobnych bredni. Tutaj można się tylko pośmiać z tego, niestety sporo ludzi pada ofiarą tego szeptanego marketingu. Tego rodzaju marketing jest karany prawnie, piszę to żeby ci co to uprawiają jednak o tym wiedzieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.