Skocz do zawartości
IGNORED

Akcesoria Bazodruta


Slawomir2007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

....jakiś czas temu podstawiłem Franc Audio pod cd...efekt był bardzo duży-pisałem już o tym....ale zabawa dopiero się zaczęła)))) .....wczoraj kolejne dałem między standy Stand Art 8 a Dynaudio S25 i dziś ostatni komplet poszedł pod wzmacniacz)))).....z tych francowych choler jestem cholernie zadowolony...)))) PODZIĘKOWANIA dla Pana Jacka z hi-fi TY i Ja, że mnie do tego namówił!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Akcesoria Franc mają dla mnie jedna wadę - są wielkie. Nie postawię ich pod niczym mniejszym niż standardowa szerokość. Tutaj Soundcare rządzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kilka dni temu pod akcesoriami Bazodruta zamieniłem oryginalne kulki Bazodruta na te:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

AISI 316 G 100 12 mm

Powiem tak: znakomite...

W porównaniu do oryginałów:

- dźwięk płynniutki, bardzo bliski gramofonowemu, nasycony i bez jakichkoliwiek naleciałości "cyfrowych", z kapitalną przestrzenią i nasyconą barwą instrumentów.

Więc chchyba jednak Symposium wie, co robi, oferując w swym najwyższym modelu (ROLLERBLOCK® SERIES 2), stalowe kulki.

A przecież w tym właśnie modelu, to zaledwie Grade 10...

A co dopiero w upgradzie tej wersji (z dodatkiem "+"), gdzie w standardzie jest dokładość G3, a nie G10...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda...

Zobaczcie link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stalowe kulki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Beginning September 15, 2002, all Series 2 Rollerblock systems were supplied with Tungsten Carbide balls, which were previously available as an option"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Podkładki Bazodruta, mają zdecydowanie pozytywny wpływ na sprzęt. Zmiany są zawsze korzystne i z każdym sprzętem podobne, a więc przewidywalne. Po licznych testach, dwa komplety już zostają ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładki Bazodruta, mają zdecydowanie pozytywny wpływ na sprzęt. Zmiany są zawsze korzystne i z każdym sprzętem podobne, a więc przewidywalne. Po licznych testach, dwa komplety już zostają ...

 

Ja mam 3 komplety podkładek bazodruta i nie zamierzam się ich pozbywać, wpływają bardzo pozytywnie na dźwięk, mam też jeden komplet symposium rollerblock 2+, które deklasują w/w podstawki pod każdym względem (rozdzielczość, scena).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

niektore kapele daja juz za darmo swoje plyty w ramach promocji samej kapeli, zeby zarabiac na graniu koncertow ,BO PLYTY SIE JUZ NIE SPRZEDAJA ,polecam kapele

 

do wyboru rowniez hi-res

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego sami na siebie kręcą bata bo na koncerty też chodzi coraz mniej ludzi.Mają to w D...

Wolą internet i mp3 za darmo z sieci a kasę lepiej wydać na wakacje, wyjście z laseczką, trochę lansu.

Czas gdy były sprzedawane płyty to był ostatni dobry czas dla muzyków.

Dziś muzyka jest za darmo nie ma więc wartości, a jeśli nie ma wartości to większość obywateli nie jest

nią zainteresowana. A to znów powoduje że nikt już nie chce inwestować w muzykę ani w nic z nią związanego.

Te dziesiątki jak nie setki studiów nagrań w Polsce w ciągu kilku lat padną jak muchy podobnie jak większość muzyków,

którzy z tego fachu już nie wyżyją.Będą musieli szukać innej zarobkowej roboty a muzykować to sobie będą mogli dla

przyjemności.

Jeszcze niedawno muzyk to był ktoś, znany muzyk to była gwiazda.A dziś jest nikim. Wszyscy mają go w D...

Taki ćwierć inteligent biegający po boisku za piłką może być mega gwiazdą i zarabiać kupę kasy a muzyk to...zero.

Internet i pliki to śmierć dla muzyków tylko nie wszyscy z nich zdają sobie z tego sprawę!

Smutne to ale taki mamy świat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze sly, moim zdaniem coraz bardziej popularne sa koncerty i jest ich coraz wiecej no i przyjezdzaja do nas gwiazdy takiego formatu ze 5 ,10 lat temu to moglismy tylko pomarzyc o tym zeby zobaczyc ich na zywca ,jak myslisz koncerty sa organizowane dlatego ze coraz mniej ludzi na nie chodzi ? wiesz jakie to sa koszta nikt by nie ryzykowal

 

muzykom bedzie sie powodzic coraz lepiej bo na swojej tworczej drodze wyeliminuja potwory typu wytwornie ktore pochlaniaja 70% ich zyskow, nierzadko wymuszajac na artystach zrzekniecie sie praw autorskich na rzecz wydawcy,a dostepnosc muzy w internecie to pamietaj najlepsza promocja ,gdyby nie net nigdy nie uslyszalbym o badbadnotgood a tak jestem juz fanem , napewno zaplace za bilet i wybiore sie na koncert

 

moim zdaniem nie masz racji ,ale oczywiscie swoje zdanie masz i okej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gwiazdy pierwszoligowe przyciągały tłumy. Na koncerty wielkich gwiazd przychodziło po 100 tys ludzi. A teraz?

Bryan Adams w Poznaniu....7000 osób!!? To śmiech na sali. Mike&Mechanics czy Faithless w Berlinie po 1000-2000 osób?!!

To jest żenada. Ale nie ma się co dziwić. Lubię Bryana Adamsa, kiedyś chciałem być na jego koncercie a teraz gdy grał 10km ode mnie

to nawet nie chciało mi się sprawdzić gdzie można kupić bilety.

Wśród moich znajomych kiedyś wielu kupowało muzykę i czasem chodzili na koncerty.

Dziś nikt z nich nie kupuje żadnej muzyki i prawie w ogóle nie chodzą na koncerty.

Mają mp3 z internetu i olewają muzykę.Nie kupują też dobrego sprzętu.Nie to już dla nich żadnej wartości.

 

A koncerty w Polsce i pewnie nie tylko w Polsce to forma spędzania czasu.Są oczywiście wyjątki kochające muzykę na żywo,

ale większość na te różne Openery i inne wydarzenia muzyczne jeździ na zasadzie spędzenia czasu, pikniku, i jest im obojętne kto

tam gra, równie dobrze mogą być kabarety i pantomima.Ważne by gdzieś wyjść z dziewczyną lub kumplami, napić się piwa i pośmiać się.

Wartości muzyczne nie mają tu żadnego znaczenia ani żadnej materialnej wartości.

 

A akurat to że muzycy teraz mogą się uwolnić z chorych układów z wytwórniami to jest dobrze, ale dla tych dobrych kapel bo słabe znikną z rynku.

Kiedyś wytwórnie lansowały też gorsze kapele za kasę z zysków z tych lepszych.Trochę taki socjalizm.Nie było to zdrowe choć jednak pewne plusy miało.

Szczególnie dla tych słabszych, mniej medialnych muzyków.

Teraz to się skończyło i słabi znikną z rynku.Taka naturalna kolej rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie teraz są gwiazdy? Madonna? Koncert w W-wie na Narodowym był ponoć tak nędzny że znajomi którzy byli wyleczyli się z koncertów na długo.

Lady GAGA? A kto to jest?

Czas pokaże jak będzie.Moim zdaniem dziś już nie wydaje się kasy na muzykę i w miarę lat to się jeszcze nasili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

W lipcu 2007, na koncercie George Michaela było ponad 40 000 luda... Rok temu na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w Gdańsku kilkanaście tysięcy, a przecież to nie popowe gwiazdki brały udział w koncercie.

 

Co do podkładek bazy, to najbardziej podoab mi się to, że zawsze wpływ jest pozytywny. Kable potrafią nie wsztrzelić się w system, a podkładki zawsze pomagają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jakby pod Madonnę podstawić franc audio to myślę że koncert byłby o wiele lepszy...

 

Zapewne tak!...hehehe...stałaby wyżej więc byłoby ją widać a i głos rozchodziłby się lepiej.Poza tym jednak...nie wpadałaby w wibracje...tzn w pląsy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić z sly30, przypomina mi to trochę sytuację z kablówką. 1000 kanałów, a z tego 95% się utrzymuje ze względu na różnego rodzaju pakiety z dostawcą. Kanada teraz przepuszcza ustawę, gdzie będzie możliwe zamawiać sobie kanały ala carte blanche, czyli zamawiasz sobie, które chcesz kanały. W sumie mnie to cieszy, bo w telewizji 95% to szambo leci, ale u nas to pewnie nie doczekamy się czegoś takiego, bo mafia :).

 

A w muzyce to fajnie by było, gdyby muzycy wystawiali swoje produkty na stronie i płacilibyśmy bezpośrednio dla nich, ale wtedy słabszym zostałoby promowanie się na youtube :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w muzyce to fajnie by było, gdyby muzycy wystawiali swoje produkty na stronie i płacilibyśmy bezpośrednio dla nich, ale wtedy słabszym zostałoby promowanie się na youtube :).

Plan taki miał twórca megaupload jednak mafia go zgarnęła przed stworzeniem MEGABOXa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There is no dark side in the moon, really. As a matter of fact it's all dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano prawda, zapomniałem o tej sprawie.

 

Ostatnio czytałem, że amerykański komik Louis CK zaczął właśnie sprzedawać swoje standupy przez Internet za 5 dolców. Założył aukcję na eBay i sprzedawał godzinny materiał, a na dole aukcji był dopisek, aby ludzie nie piracili. W 10 dni zarobił bańkę :). Przedtem jak sprzedawał przez pośredników to ledwo co dostawał. Zarobił tyle kasy, że teraz kręci wszystko sam za swoje fundusze i sprzedaje bezpośrednio.

 

Wpadł teraz na pomysł, żeby zrobić to samo z biletami na show, facet wynajmuje halę gdzieś i sprzedaje sam bilety ludziom przez Internet przez co sporo oszczędzają :).

 

Jest to pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Wpadł teraz na pomysł, żeby zrobić to samo z biletami na show, facet wynajmuje halę gdzieś i sprzedaje sam bilety ludziom przez Internet przez co sporo oszczędzają :).

 

Jest to pomysł.

No ba, szkoda że Pink Floyd na to nie wpadł, już widzę jak chłopaki ładują 70 ton sprzętu na tira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie teraz są gwiazdy? Madonna? Koncert w W-wie na Narodowym był ponoć tak nędzny że znajomi którzy byli wyleczyli się z koncertów na długo.

Lady GAGA? A kto to jest?

Czas pokaże jak będzie.Moim zdaniem dziś już nie wydaje się kasy na muzykę i w miarę lat to się jeszcze nasili.

 

Myślę , że przyczyna tkwi również w tym iż nie ma dzisiaj wybitnych gwiazd na miarę Presleya czy Pink Floyd-ów lub Anny German czy Violetty Villas , ile razy można chodzić na koncerty Piaska czy Rodowicz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy można chodzić na koncerty Piaska czy Rodowicz ?

 

brrrrr......

pół razy :) to za dużo

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

W temacie podkładek BAZODRUTA : używam ich do całego sprzętu od dłuższego czasu i nie żałuję , coś troszkę magicznego z tym dźwiękiem się przy ich użyciu dzieje, testowałem je u producenta w warunkach "laboratoryjnych", t.j. porządnie wygluszone pomieszczenie i wysokiej jakości sprzęt- nawet dla laika, jakim jeszcze jestem ( tylko kilka lat highendu) uzyskany efekt wart jest moim zdaniem swojej ceny. Z tego, co mi wiadomo Bazodrut udostępnia je do testów- dla niedowiarków moim zdaniem idealna sytuacja- sprawdź i dopiero wtedy decyduj, czy krytykować, czy nie.

Pozdrowienia dla W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.