Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  517 członków

Marantz Klub
IGNORED

KLUB MIŁOŚNIKÓW MARANTZA


Nikonman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie. Czy słyszeliście, że podobno tuningów sprzętu z inicjałami Ki (np: modeli Pearl i Pearl Lite) nie dokonuje Ken Ishiwata, tylko facet o nazwisku Ryuichi Sawada? Podobno to on realnie "grzebie" w sprzęcie a Ken tylko sygnuje to swoim nazwiskiem. Słyszeliście coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów marki Marantz. Czy posiadacie już odtwarzacz strumieniowy Marantz NA8005. Bardzo ciekawy sprzęcik, prawdopodobnie udał się ten klocek firmie Marantz. Proszę, podzielcie się opiniami na temat tego klocka. A może jest przereklamowany.....????? Pozdrawiam.

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczow MARANTZ

Od wczoraj jestem posiadaczem Marantz sr7007.CD 6005,Kolumny Klipsch RF82.Potrzebuje pomocy przy wyborze kabli glosnikowych.slucham kazdej muzyki.50% muza 50% kino.Jestem zdecydowany na bi-amping tylko nie wiem jakie kable dokupic.Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dzięki wiem o tym, że MM i MC. Wkładi MC Low output są bardziej wymagające niż MC High output, stąd moje pytanie. Jeszcze pytanko czy ktoś słuchał SA 11S3 I PM 11S3 z kolumnami Harbeth SHL5 PLUS? Czy raczej nie tędy droga i iść w stronę lampy?

Edytowane przez Tibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj czemu raczej nie wyjdzie?

 

Ludzie piszą na forach, że do Harbeth'a najlepsze są wzmacniacze lampowe. Oczywiście najważniejszy jest odsłuch, ale próbuję się jakoś odnaleźć w tym wszystkim. SHL5 mają zalecany wzmacniacz 25 W a więc coś dla wzmacniacza lampowego akurat Jadis I-35 ma 30 W. Myślałem o wzmacniaczu Jadis plus za źródło SA 11s3.

Edytowane przez Tibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do użytkowników CD Marantzów z możliwością odtwarzania plików AAC poprzez USB.

Nie wiem czemu, ale za nic odtwarzać mi takich plików nie chce (?).

Pojawia sie na ekranie nazwa utworu, ale po wciśnięciu play nie dzieje się nic. Miał ktoś podobną sytuację :-) ?

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie potrzebuje pomocy mianowicie posiadam SR7007 i dokupilem MM7025 jak to podlaczyc do SR7007? Kolumny posiadam Klipsch RF82II i sam amplituner wedlug mnie jest troche za slaby.Jaka jest mozliwosc podlaczenia ze MM7025 bedzie zasilal tylko fronty w stereo jak i w kinie a SR7007 centralny i surroundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.