Skocz do zawartości
IGNORED

Aurender W20


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też jest na tym sam DAC-u,a było ich kilka.

 

Twoje porównania nie miały większego sensu, gdyż były to porównania z wieloma zmiennymi - jedną zmienną było źródło danych (CD vs HDD), a drugą interface (USB vs SPDIF).

 

Tylko porównania z jedną zmienną maja jakikolwiek sens. Inaczej nie wiesz co z czego wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że posłuchać mojej płytki się nie odważysz?

 

Lepiej przyślij jak masz odwagę,kolumny które podobno robiłeś i są lepsze niż monitory Bravo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odważna i kategoryczna teza.

 

To nie 'teza', tylko wynik porównań. Opisałem je m.in. na forum CA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje porównania nie miały większego sensu, gdyż były to porównania z wieloma zmiennymi - jedną zmienną było źródło danych (CD vs HDD), a drugą interface (USB vs SPDIF).

 

Tylko porównania z jedną zmienną maja jakikolwiek sens. Inaczej nie wiesz co z czego wynika.

O mamy eksperta od analizy funkcjonalnej!

 

Lepiej przyślij jak masz odwagę,kolumny które podobno robiłeś i są lepsze niż monitory Bravo.

Ja nie potrzebuje takich porównań. Ty natomiast boisz się, że Twój świat mógłby legnąć w gruzach ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej poszukujący audiofile, którzy liczą że odnajdą tego magicznego Graala w postaci komputera. Cała nadzieja w Staszku, może przygotuje nam taki komputer, że będziemy mogli posprzedawać swoje ARC czy Reimyo:-)

 

 

Już kiedyś wspomniałem - będąc u jednego z najpoważniejszych dealerów audio w US: Audio Consultans - zapytałem o pc audio i wysoką jakość odtwarzania - odpowiedzieli mi, że mają dużo zamówień, składają takie systemy i jakość jest rewelacyjna, ale... system musi być złożony z głową, podparty bogatą inżynieryjno-audiofilską wiedzą, złożony z najwyższej jakości komponentów... i jest nie tani. Odpowiedziano mi również, że przy montażu takiego systemu jest wiele niespodzianek i składając go we własnym zakresie, trzeba naprawdę bardzo uważać. Po prostu trzeba się na tym znać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem identyczne porownania z najlepszymi transportami vs. komputer , Linn i Aurender i to co napisales powyzej to totalna bzdura.

W odsluchach bralo udzial kilka osob i WSZYSTKIE stwierdzily dokladnie odwrotnie niz ty twierdzisz.

 

Czy wykorzystywaliście Berkeley Alpha USB czy coś innego ? Bo jak coś innego, to nie bardzo widzę jakąkolwiek logikę w twoim stwierdzeniu ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuje takich porównań. Ty natomiast boisz się, że Twój świat mógłby legnąć w gruzach ;-)

 

Oczywiście,że nie potrzebujesz :).

Cała Twoja twórczość na tym forum,to bajkopisarstwo i zwykła zazdrość.

 

Natomiast nie boję się porównania Twoich kolumn z moimi monitorami,więc jeśli masz jaja to podeślij je do odsłuchów.

Pewnie kilku userów z tego forum chętnie posłucha co zaproponowałeś :)

 

 

W temacie wątku masz coś do napisania,czy tak jak z Aurenderem jest tak,jak z innymi urządzeniami,typu Devialet,Reimyo,Magico,itd,

że widziałeś je tylko na zdjęciu w necie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefek,

Nie chodzi mi o porównywanie kolumn. Ja tego nie potrzebuję. Mogę Ci poświęcić co najwyżej 15 minut czasu, bo tyle zajmuje przygotowanie płytki testowej. Ale widzę, że się boisz, więc nic z tego.

Wiesz, jak się komuś zarzuca brak odwagi, to samemu powinno się umieć pokazać, że się ją ma.

Ty tego, jak widać nie potrafisz. Potrafisz natomiast bez żadnego zażenowania bluzgać na kogoś tylko dlatego, że ośmielił się skrytykować Twoją świętość, czyli trójcę reimyo/bravo/harmonix vel comak.

I tak to się właśnie sprawy mają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba zaspany dziś jesteś :-)....jest tego multum. Strony amerykańskie, niemieckie, francuskie. Są to strony nie tyle wytwórni co sklepów z plikami...

Sądziłem że skoro używasz plików to wiesz gdzie można je kupić...

ECM?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na HDTracks wiele plików to picowane przeróbki na różnych programach komputerowych.

Dlaczego nie oferują tego prawni właściciele? To przecież oni pierwsi powinni oferować swoje pliki Studio Master!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Jak już to combak natomiast Ty cieszysz się takim zaufaniem,że ja za nic nie uwierzę,że ta płyta nie jest zmanipulowana i nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien.

 

 

 

Na HDTracks wiele plików to picowane przeróbki na różnych programach komputerowych.

Dlaczego nie oferują tego prawni właściciele? To przecież oni pierwsi powinni oferować swoje pliki Studio Master!

 

Może mają taki model dystrybucji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to combak natomiast Ty cieszysz się takim zaufaniem,że ja za nic nie uwierzę,że ta płyta nie jest zmanipulowana i nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien.

 

Płyta nie jest zmanipulowana,tylko bum twierdził od miesięcy wszem i wobec,że nikt nie jest w stanie rozpoznać,jakości poszczególnych utwórów,

co okazało się zwykłym kłamstwem,bo chłopaki z KAiMU,i to nie jeden zrobili to bez problemu :)

 

bez żadnego zażenowania bluzgać na kogoś tylko dlatego, że ośmielił się skrytykować Twoją świętość

 

Bez żadnego zażenowania będę piętnował Twoje kłamstwa.

Mogłeś wiele razy udowodnić,że się mylę.

 

Wracając do Aurendera,przynajmniej w tym wątku,miałeś z nim do czynienia poza internetem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

Płyta nie jest zmanipulowana,tylko bum twierdził od miesięcy wszem i wobec,że nikt nie jest w stanie rozpoznać,jakości poszczególnych utwórów,

co okazało się zwykłym kłamstwem,bo chłopaki z KAiMU,i to nie jeden zrobili to bez problemu :)

 

 

 

Bez żadnego zażenowania będę piętnował Twoje kłamstwa.

Mogłeś wiele razy udowodnić,że się mylę.

 

 

 

Wracając do Aurendera,przynajmniej w tym wątku,miałeś z nim do czynienia poza internetem?

 

Czyli buja jak zwykle:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli buja jak zwykle:))

 

Dokładnie.

Trzeba by koledze znaleźć jakieś forum o bajkach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINN jako źródło w wersji albo saute albo z dołączonym przetwornikiem Brystona. Dalej był BAT VK-51 SE oraz na zmianę ML432 oraz stare monobloki Spectrala (dużo lepsze niż ML). Kolumny Revel Ultima Salon 2, wybitne.

Trochę dziwne było łączenie źródła za 20-25 tysięcy zł z przetwornikiem za 10 tys. zł. Z wcześniejszych wpisów, rozumiem, że porównywałeś to do CD-ka Luxmana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefek:

Tyle, że chłopaki z KAIMu nie mieli mojej płyty. O czym oczywiście "przypadkiem" zapomniałeś.

Tak jak już wcześniej napisałem, na forum możesz sobie napisać wszystko. Nikt tego nie sprawdzi, a ja nie mam zamiaru ulegać presji jakiegoś niedouczonego pseudoeksperta, który zmienia sprzęt jak rękawiczki, nie wiedząc czego chce, a klasyki zaczął słuchać trzy miesiące temu.

Tchórzysz przed kawałkiem zwykłego plastiku. Skoro "chłopaki z KAIMu" nie mieli żadnego problemu z podobnym testem (bo nie moim) to czemu nie chcesz sprawdzić swoich umiejętności? Odpowiedź jest prosta i nie trzeba jej tu przytaczać

Cieszę się, że nie miałem okazji poznać Cię osobiście, bo przynajmniej mogę sobie oszczędzić rozczarowania.

Z mojej strony uważam rozmowę za zakończoną.

 

A co do forum z bajkami i to bardzo zabawnymi, to już je znalazłem - jest tu zwłaszcza w tej zakładce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Stefek:

Tyle, że chłopaki z KAIMu nie mieli mojej płyty. O czym oczywiście "przypadkiem" zapomniałeś.

Tak jak już wcześniej napisałem, na forum możesz sobie napisać wszystko. Nikt tego nie sprawdzi, a ja nie mam zamiaru ulegać presji jakiegoś niedouczonego pseudoeksperta, który zmienia sprzęt jak rękawiczki, nie wiedząc czego chce, a klasyki zaczął słuchać trzy miesiące temu.

Tchórzysz przed kawałkiem zwykłego plastiku. Skoro "chłopaki z KAIMu" nie mieli żadnego problemu z podobnym testem (bo nie moim) to czemu nie chcesz sprawdzić swoich umiejętności? Odpowiedź jest prosta i nie trzeba jej tu przytaczać

Cieszę się, że nie miałem okazji poznać Cię osobiście, bo przynajmniej mogę sobie oszczędzić rozczarowania.

Z mojej strony uważam rozmowę za zakończoną.

 

A co do forum z bajkami i to bardzo zabawnymi, to już je znalazłem - jest tu zwłaszcza w tej zakładce.

 

Chłopie poziom i styl Twoich "argumentów" jasno określa Twój wiek na jakieś naście lat, zajmij się lepiej Play Sation i odczep się w końcu od tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HDTracks wiele plików to picowane przeróbki na różnych programach komputerowych.

Dlaczego nie oferują tego prawni właściciele? To przecież oni pierwsi powinni oferować swoje pliki Studio Master

Nie, to glownie mastery z tasm matek. A Ty sly30 nie wymyslaj. Poczytaj okladki uwaznie, tam zazwyczaj podaja te informacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie poziom i styl Twoich "argumentów" jasno określa Twój wiek na jakieś naście lat

 

Niestety lat ma więcej ;)

Ale zazdrość i sposób realizowania się na forum audio,tych lat mu odejmuje :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie poziom i styl Twoich "argumentów" jasno określa Twój wiek na jakieś naście lat, zajmij się lepiej Play Sation i odczep się w końcu od tego miejsca.

Tak? To ciekawe ile ty masz lat, bo do tego, by zrozumieć co piszę jeszcze nie dorosłeś :-)

Poza tym nikt nie każe ci czytać tego co piszę, masz przycisk ignoruj - użyj go i będziesz miał spokój :-)

Ale widac nie możesz tego zrobić, ciekawe z jakiego powodu :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego wpisu wynika ,ze nie wazne jest co do Twojego dac-a podlaczymy bo i tak zawsze zagra tak samo tzn. najlepiej?

Nie nie zgra tak samo, roznice beda, ale nie beda duze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

Tak? To ciekawe ile ty masz lat, bo do tego, by zrozumieć co piszę jeszcze nie dorosłeś :-)

Poza tym nikt nie każe ci czytać tego co piszę, masz przycisk ignoruj - użyj go i będziesz miał spokój :-)

Ale widac nie możesz tego zrobić, ciekawe z jakiego powodu :-)

 

Sądząc po Twoich kocopałach więcej, ale fakt jednego nie pojmuję ni uja,co Ty tu robisz?co Cię napędza?po co marnujesz tu swój niewątpliwy talent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomkly bez urazy ale Ty ciągle mylisz transport z DAC. Transport sam nie gra. Potrzebny mu DAC. Żeby sprzedać swoje ARC musiałbyś mieć ten cudowny komputer jako źródło i DAC, który dorówna w brzmieniu ARC. Znasz taki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

A co ty tu robisz? Bzdurzysz? ;-) Tak jak inni?

 

Nic nie kumasz co? To jest miejsce,które łączy miłośników dobrego brzmienia i dobrego sprzętu,ludzi słyszących,którzy chcą się wymieniać doświadczeniami,Ty po pierwsze ich nie masz,po drugie nie lubisz tych,którzy tu piszą. Po cu tu przyłazisz?lubisz się pałować,czy szukasz innych form upokarzania własnej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

A co ty tu robisz? Bzdurzysz? ;-) Tak jak inni?

 

Uparty jestes . Moze to nawet cos wiecej ?

Juz kiedys pisalem Tobie i Twojemu koledze ( ten od nowego , lepszego forum ) zeby zrobic prosty eksperyment z kablami z przypadkowymi osobami i nagrac to na kamerze a nastepnie wkleic tutaj na forum jako dowod na potwierdzenie Twoich tez.

Mozecie to zrobic np. na najblizszym AS.

Prosty pomysl a rozwiazuje wiele. Nieprawdaz ?

Jest tylko jeden podstawowy problem. Na tym filmiku pokazemy swoje twarze i przedstawimy sie grzecznie who i who .

Jezeli jestes pewien swoich teorii nie powinno stac nic na przeszkodzie aby zabawic sie na koszt innych i obnazyc ich glupote w slyszeniu kabli.

Po takim eksperymencie (wynik w Twoim mniemaniu jest z gory przesadzony ) cale to infantylne. forumowe towarzystwo wzajemnej adoracji zapadnie sie zapewne pod ziemie ze wstydu.

Taka propozycja nie znalazla jednak poparcia i zaden z Twoich kolegow ani Ty sam nie mieliscie na to ochoty.

Ja to rozumiem .

Kazdy realizuje sie w zyciu na swoj sposob, niektorym pozostaje niestety tylko swiat wirtualny.

Wspolczuje szczerze.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wezme udział w takim eksperymencie, ale niestety nie mam czasu i nie wiem kiedy ta sytuacja się zmieni. Są tu osoby znające przyczynę takiego stanu rzeczy, nie mam zamiaru wyjaśniać tego publicznie. Faktem jest, że w mojej obecności "granie" kabli nie funkcjonuje. Dlaczego się tak dzieje - nie wiem ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Trochę dziwne było łączenie źródła za 20-25 tysięcy zł z przetwornikiem za 10 tys. zł. Z wcześniejszych wpisów, rozumiem, że porównywałeś to do CD-ka Luxmana?

 

Luxman stoi tam od dłuższego czasu. Jest używany do różnych porównań. Fantastyczne CD za rozsądne pieniądze, przy czym wolę jego dźwięk jak gra przez bufor lampowy (tam są dwie opcje). Jak chodzi o porównania do często gra tam na przemian albo Luxman albo właśnie różne rzeczy Linna. Przy czym Ty piszesz o Majiku za około 20 tys. zł, natomiast te referencyjne odsłuchy były przeprowadzane na Klimaksie. Zresztą w każdej chwili można je powtórzyć, bo z tego co mi się wydaje, oba Linny dalej są na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wezme udział w takim eksperymencie, ale niestety nie mam czasu i nie wiem kiedy ta sytuacja się zmieni. Są tu osoby znające przyczynę takiego stanu rzeczy, nie mam zamiaru wyjaśniać tego publicznie. Faktem jest, że w mojej obecności "granie" kabli nie funkcjonuje. Dlaczego się tak dzieje - nie wiem ;-)))

 

Nie masz czasu?....bo jesteś zajęty pisaniem na forum.... :-)

 

 

 

Luxman stoi tam od dłuższego czasu. Jest używany do różnych porównań. Fantastyczne CD za rozsądne pieniądze, przy czym wolę jego dźwięk jak gra przez bufor lampowy (tam są dwie opcje). Jak chodzi o porównania do często gra tam na przemian albo Luxman albo właśnie różne rzeczy Linna. Przy czym Ty piszesz o Majiku za około 20 tys. zł, natomiast te referencyjne odsłuchy były przeprowadzane na Klimaksie. Zresztą w każdej chwili można je powtórzyć, bo z tego co mi się wydaje, oba Linny dalej są na miejscu.

 

Klimaxa nie można puścić przez zew.DAC. Nie ma wyjść cyfrowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.