Skocz do zawartości
IGNORED

"te dni"


fxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amidas

(Konto usunięte)

Przebilem sie przez caly watek czyt. wszystkie wpisy przeczytalem. I powiem tak. Takich bredni i za przeproszeniem pier...nia!!jakie wypisuje Stasiop nie jest w stanie zaden czlowiek znalezc gdziekolwiek indziej. W odniesieniu do ostatnich stwierdzen ze kosmos tez ma wplyw to posadzam kolege Stasiop o powazne zaburzenia psychiczne. Mozna sie ze mna nie zgadzac, ale kolega parantula pisze najrozsadniej w tym watku i jego wpisy popieram w calej rozciaglosci. Wszystkim polonistom, ortografom juz mowie ze pisalem na tablecie....szybko bez bawienia sie w "poprawnosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuratnie ten wplyw jest slyszalny ;)

 

No słyszałem....

 

Burze na słońcu, to jeszcze bym się zgodził. Ale te odległe galaktyki to sorry Stasiop.... Nie wiem czy ty poważnie czy podpuszczasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuratnie ten wplyw jest slyszalny ;)

 

 

Stasiop Ty zajmij się lepiej pomiarem akustyki swojego pomieszczenia. Tam masz ze +/- 15dB w paśmie słyszalnym. A tutaj opowiadasz o czymś czego usłyszeć się nie da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te odległe galaktyki to sorry Stasiop.... Nie wiem czy ty poważnie czy podpuszczasz.

Powaznie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-31719-0-11306300-1379852315_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebilem sie przez caly watek czyt. wszystkie wpisy przeczytalem. I powiem tak. Takich bredni i za przeproszeniem pier...nia!!jakie wypisuje Stasiop nie jest w stanie zaden czlowiek znalezc gdziekolwiek indziej. W odniesieniu do ostatnich stwierdzen ze kosmos tez ma wplyw to posadzam kolege Stasiop o powazne zaburzenia psychiczne.

Ja rozumiem ze to oczym pisze, moze wydawac sie teoria s/f ale prawda jest taka ze to Wy nie macie wiedzy na te tematy ktore ja probuje tutaj Wam przyblizyc ;) Dla mnie to wiedza oczywista a dla was opowiesci science fiction.

A to ze ktos probuje mnie obrazic posadzajac mnie o zabuzenia psychiczne jest malo mile.

 

A tak na marginesie ponoc 100% populacji ludzkiej ma zaburzenia psychiczne to wrecz rzecz jak najbardziej normalna u ludzi. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zaburzeń, to są takie dwa podejścia: jakościowe i ilościowe.... W społeczeństwie dominuje ilościowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że podłączasz radioteleskop do wzmacniacza audio...

Wystarczy rozbudowana siec energetyczna ktora opasa caly glob, to jest jedna wielka antena ktora zbiera ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podłączasz radioteleskop do swojego sprzętu? A wiesz, że np. radiator we wzmacniaczu, żarówka i szereg innych rzeczy też promieniują?

 

Czy to jest Twój sprzęt pomiarowy?

800px-Torun32m_winter.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A tak na marginesie ponoc 100% populacji ludzkiej ma zaburzenia psychiczne to wrecz rzecz jak najbardziej normalna u ludzi. :D

 

Ale jedynie mały procent z nich jest upierdliwy dla otoczenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo odpłynąłeś... albo po prostu jedziesz do końca. Albo masz niesamowity słuch, ale powinni Cię wtedy zatrudnić w Green Bank, w Wirginii Zachodniej gdzie pracowałbyś jako radioteleskop.

 

Jasne, możesz dalej bajerować innych. Ja się od czasu do czasu będę wtrącał, oczywiście odpowiadać nie musisz, bo i po co...

 

Absolutnie nie podważam twojego doświadczenia w audio, ale lepiej przy tym pozostać i skupić się na konkretnych ziemskich problemach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten jak się uparł na zakłócenia tak głuchy i ślepy na wszystko inne :D

 

Dzięki Stasio za ofertę pomiarów całodobowych, ale 'tych dni', gdy gra ponadprzeciętnie dobrze przypada maksymalnie 2-3 na miesiąc, czysto losowo, bez żadnych prawidłowości chronologicznych, a sprzęt gra codziennie po 8-16 godzin. Z żarówkami sprawdzałem - gdy gra to choć cały dom jest oświetlony, pracują energooszczędne, halogenki ledy z przetwornicami, pompy c.o., c.w.u., podłogówki w kotłowni, coś się pierze, lodówka pracuje, a kobieta suszy włosy - zero wpływu. Wyłączam to wszystko - zero wpływu, sprawdzałem. Inną sprawa jest to, że od tablicy mam do każdego gniazda audio oddzielny przewód, a całość wisi na fazie z garażu. Majstruję więc sobie coś w garażu i nie ma mnie w odsłuchowym albo nie ma mnie w garażu i jestem w odsłuchowym słuchając tego co sobie zmajstrowałem ;) Jednak jak już gra ponadprzeciętnie to gra i tyle, nie ma na to mocnych, zakłóceń. A w każdym razie ja jestem za słaby, żeby je czymś w domu wytworzyć.

 

Jak chyba każdy szukam nawet już nie tyle przyczyn co wzorców pozwalających zwiększyć częstotliwość występowania takich dni. Chciałoby się, żeby sprzęt zawsze pokazywał maksimum swoich możliwości. Fluktuacje ciepła, samozakłócający się sprzęt stereo - byłoby to wszystko powtarzalne, a właśnie szkopuł w tym, że nie ma absolutnie żadnej powtarzalności. Pytanie nie brzmi - dlaczego w danych godzinach czy dlaczego po jakimś czasie od włączenia sprzęt gra lepiej, bo to dobrze wiem, ale dlaczego tylko w 2-3 czysto losowych dniach miesiąca gra na max? Szczerze mówiąc wykluczywszy wszystkie opcje zewnętrzne, typu zakłócenia, na które tak się uparłeś, obecnie zadaję sobie pytanie: dlaczego w tych 2-3 dniach miesiąca JA słyszę muzykę lepiej.

 

 

 

ps . nieco analogicznie jest z seksem - dlaczego te 2-3 razy w miesiącu są lepsze od pozostałych kilkunastu, kilkudziesięciu? Też doszukujesz się tutaj przyczyn w aktywności gwiazd, wpływie wszechświata na planetę Ziemia, siatkach pól elektromagnetycznych? I znów analogicznie do audio możesz być w doskonałym nastroju, wszystkie warunku spełnione, a w seksie jest tylko dobrze zamiast ponadprzeciętnie. Powtórzę - jak się uparłeś na bajki o kosmicznych zakłóceniach tak uparcie próbując nimi wszystko tłumaczyć jesteś głuchy i ślepy na wszystko poza nimi, a zapewniam Ciebie, że poza nimi jest jeszcze prawdziwy KOSMOS.

 

I eksperci Macierewicza...

no właśnie.. o to mi chodzi.. choć u mnie analogii z seksem chyba nie ma :) .. ale jednak myślę że ciśnienie i wilgotność powietrza mają większy wpływ niż moja psychika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje opowiesci na temat zaklocen plynacych z kosmosu sa niczym w porownaniu z konstrukcja kondycjonera Reimyo - to jest dopiero konstrukcyjny kosmos ktorego przyznam nie rozumiem :D

 

Moze ktos wie o co tu chodzi? :D Ja wymieklem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-31719-0-89799600-1379876530_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-31719-0-89799600-1379876530_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co pisać o ch... wie jakim wpływie kosmosu, promieniowania itp, jak nie ze schematu, ale ze zdjęć środka nie można odczytać intencji "starszego konstruktora"????

Przecież, dla Ciebie to powinno być jak równanie z jedną niewiadomą dla "wyspecjalizowanego konstruktora"

I nie mam zamiaru prowokować, ani obrażać, tylko nie rozumiem, czemu Ty pytasz!!!

 

Zamiast pomierzyć i objaśnić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiop

 

Ty jeszcze wiele rzeczy nie rozumiesz ;).

Zrozumiesz jak zaczniesz słuchać urządzeń,które "recenzujesz" na podstawie obrazków z internetu :).

Może pożycz ten stabilizator (bo to nie jest kondycjoner) i po prostu go pomierz,wtedy nam opowiesz coś więcej na ten temat ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie nieśmiało myślę, że Stasiop to mądry człowiek, z dużą wiedzą, ale taki bardziej teoretyk....

Bo jakby więcej słuchał muzyki (nawet z tego J-Playa i plików) na różnych urządzeniach, byłby ostrożniejszy w swoich ocenach i mniej autorytatywny "wirtualnie"

Ale trzymam za niego kciuki!!!

P.S.

Nie powiem gdzie;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty trollujesz i jeszcze w odrynarnej agresywnej formie!

W ordynarnej agresywnej formie, to Ty tutaj uskuteczniasz wątpliwych lotów kryptoreklamę zadzierając wszędzie nosa

i roztaczając wokół siebie aurę Wielkiego Guru Hi-End, który dużo dziobem kłapie, tylko konkretów w tym zero.

Może na forumowych świeżakach robi to jeszcze jakieś wrażenie, ale u innych wzbudza jedynie uśmiech politowania,

bo takich cFanych mądrali już się tutaj trochę przewinęło, każdy miał swoje pięć minut i na tym zakończyli kariery,

a możesz wierzyć lub nie, ale w swoich twierdzeniach byli dużo bardziej przekonujący niż Ty ze swoimi bzdurami.

 

Moim zdaniem ban dla parantulli bo spokoju tu nie bedzie. A jego rozwazania a takie sa glowne na temat High-Endu korporacyjnego sa smieszne i pokazuja ze uzytkownik ten nie powinien pisac w tej zakladce. Moim zdaniem BAN!

Twoim zdaniem... A kto Ty jesteś, żeby innych po kątach rozstawiać i rozporządzać kto gdzie o czym może pisać?

A ta zakładka to co, Twoja prywatna jest czy może świętość jakaś, której nie mam prawa kalać głoszeniem herezji

dotyczących tego na przykład, że za zmiany w odbiorze dźwięku systemu odpowiadają banalnie oczywiste czynniki,

a nie żadne czary mary, o których tutaj bzdecisz w tonie eksperta i mało kto ma odwagę głośno zaprotestować,

bo większość woli siedzieć cicho i bezmyślnie przytakiwać, żeby przez przypadek nie wyjśc na wiejskiego głupka?

Czy może zabronisz mi pisać otwartym tekstem o tym, że 98% tzw. Hi-End z garażowym rodowodem, to jest ściema,

polegająca na pakowaniu korporacyjnego Hi-Fi w wymyślne pudełka i wycenianiu sobie pi razy drzwi do kwadratu

na zasadzie "a nuż się uda znaleźć jelenia, który tyle za to zapłaci i przez następny miesiąc możemy nic nie robić"?

Owszem, zostało jeszcze 2% urządzeń naprawdę wybitnych, które oferują klasę brzmienia i jakość wykonania

na znacznie wyższym poziomie niż jakiś tam Marantz, jednak tutejsi forumowicze znają je tylko z obrazków w sieci,

ewentualnie z przelotnych odsłuchów na jakiejś tam prezentacji, więc pojęcie o nich wszyscy mamy podobne,

dlatego nie widzę powodu, żeby tutaj się zajmować sprzętem kosztującym tyle, że może 2-3 osoby w kraju

byłoby stać na ich zakup i na pewno żadna z nich nie czyta tego forum, żeby ataku serca ze śmiechu nie dostać.

 

Mam wrażenie że z oczywistych względów Parantulla

nie mówił nam, iż tak na prawdę chodzi o to żeby na każdym

sprzedawanym sprzęcie przytulić kilka złociszy. Nie mam oczywiście

pewności ale tak myśle bo jeśli nie wiadomo o co chodzi to zawsze

chodzi o pieniądze. A pamiętam jak pisał, że kolumny wymienia nawet

kilka razy w ciągu roku. To nie jest normalne!! Można nie trafić raz, dwa, trzy

razy ale nie....dwadzieścia razy!!

Nawet skrajnie bezmyślny człowiek bez doświadczenia w końcu trafiłyby

na świetne kolumny, choćby losowo.

Nie można kolegi Parantulla posądzać aż o taką głupotę bo musiałby być

mega durniem a chyba aż tak źle z nim nie nie jest. A jeśli nie jest to musi chodzić o coś innego. A o co?

Jak nie wiesz o co, to może wystarczy zapytać, zamiast snuć pokraczne teorie na podstawie koślawych wyobrażeń.

Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć ile zarabiam na obrocie sprzętem, to poproś na przykład kolegę masza1968,

żeby Ci wyjawił sekret za ile ode mnie kupił kolumny, a później możesz poprosić kolegę Lutka, żeby Ci zdradził

za ile te same kolumny wcześniej mi sprzedał. Oblicz sobie różnicę i podaj do publicznej wiadomości ile zarobiłem.

Jeden i drugi kolega jest osiągalny na forum, więc wszystkiego możesz się dowiedzieć, jeśli aż tak to Cię męczy.

No chyba, że im nie ufasz, to jest jeszcze kolega Amnesboy, od którego kupiłem kolumny, które po miesiącu

z powrotem mu sprzedałem, na pewno nie będzie robił żadnych problemów, żeby zaspokoić Twoją ciekawość

ile na tym dilu zarobiłem, a jak będziesz dalej przynudzał, to mogę Ci tu zaraz całą listę moich kontrahentów wkleić,

żebyś sobie posprawdzał co od kogo za ile kupiłem i co komu za ile sprzedałem. Będziesz miał z tym trochę roboty,

ale kto wie, może tam znajdziesz na mnie jakiegoś haka, bo przecież to nie jest normalne, żeby w ciągu roku

zmienić osiem par kolumn i cztery wzmacniacze. Za to jak najbardziej jest normalne wypowiadanie się o sprzęcie,

którego nawet się nie dotykało i budowanie teorii wszechświata w oparciu o markę urządzeń lub ich ceny, no nie?

 

Coraz częściej odkrywam że na tym forum ukrywa się bardzo wiele osób które próbują z audio uczynić źródło dochodu. Wychodzi im to róźnice ale nadal próbują.

Znaczna cześć z nich stara się to ukrywać być może sądząc iź przez to będą bardziej wiarygodni lub opioniotwórczy.

Strasznie jesteś spostrzegawczy.

Od co najmniej trzech lat w kółko o tym tutaj trąbię, że znakomita większość wpisów na tym forum,

to są mniej lub bardziej zawoalowane próby sprzedania swoich usług lub niepotrzebnych już gratów.

Wystarczy odrobina pomyślunku, żeby skojarzyć pewne moim zdaniem oczywiste oczywistości.

Kogo najbardziej bulwersują moje wpisy w tym wątku i komu najbardziej zależy na tym, żeby mnie stąd wywalić?

Dla mnie to jest jasne od samego początku, ale jak widzę innych bardziej interesuje to, ile i na czym ja zarabiam.

Sly30 bez obrazy, ale weź Ty się czasem puknij w głowę. Myślisz, że by mi się chciało te graty wozić, nosić i pakować,

żeby na parze k**ewsko ciężkich kolumn sto złotych zarobić? Toż to nawet na fajki w tygodniu mi nie wystarczy :)

Tym bardziej, że ceny używek są mniej więcej stałe i zarobić cokolwiek na czymkolwiek graniczy dziś z cudem.

A że nie chcę na tym za dużo tracić? Oczywiście że nie chcę, a dlaczego miałbym chcieć? No zastanów się chwilę.

 

Jeszcze ktoś ma jakiś problem, a wstydzi się zapytać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli nie zarabiasz na tym a wymieniasz 8 par kolumn i 4 wzmacniacze w roku i ciągle jest źle to pozostaje tylko ta druga opcja.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ja kiedykolwiek pisałem, że ciągle jest źle? Nigdy w życiu nigdzie nic podobnego nie napisałem.

Sam to sobie wymyśliłeś i tak długo powtarzasz (nie pierwszy to wątek, gdzie się spotykamy) że w to uwierzyłeś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co pisać o ch... wie jakim wpływie kosmosu, promieniowania itp, jak nie ze schematu, ale ze zdjęć środka nie można odczytać intencji "starszego konstruktora"????

Przecież, dla Ciebie to powinno być jak równanie z jedną niewiadomą dla "wyspecjalizowanego konstruktora"

I nie mam zamiaru prowokować, ani obrażać, tylko nie rozumiem, czemu Ty pytasz!!!

Musialbys chyba znac sie troche na audio-elektronice aby zrozumiec moje pytanie, bo jesli go nie rozumiesz oznacza ze na niej sie nie znasz.

Konstrukcja tej calej elektroniki jest w 90% zagadkowa, ogladnalem tysiace zdjec urzadzen i przewaznie nie mam problemow z zalapaniem ogolnej koncepcji czy nawet szczegolowej (jesli sa rozdzielcze zdjecia) tutaj zdjecie jedno jest zbyt malo rozdzielcze aby cos z tego wywnioskowac a to drugie z tymi diodami LED w okregu to totalna abstrakcja, ciezko powiedziec wogole do czego to sluzy. Z pewnoscia ma to jakies dzialanie znajac firme Reimyo i jej doskonale brzmienia, ale o co w tym chodzi absolutnie nie mam pojecia.

Przydalyby sie bardziej rozdzielcze zdjecia byc moze wtedy mozna byloby cos z tego zrozumiec.

 

Moze ktorys z kolegow pomoze, bardzo bylbym wdzieczny a i watek bylby czyms wzbogacony, bo kto jak kto ale Reimyo moze wiele wiedziec o zakloceniach wlasnie a tym samym o ich wplywach na dzwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiop

 

A Ty znowu próbujesz być mądrzejszy niż producent i wiesz lepiej.

Oni mówią,że to stabilizator,a Ty dalej,że kondycjoner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)

Stasiop mnie nie denerwują i nie frustrują takie wpisy jak Twoje. Mówię o tych gdzie uważasz, iż na zakłócenia w systemie audio swój udział ma Kosmos, a Ty chcesz je wyleczyć sieciówką za bajońskie sumy to wybacz, patrze na to z politowaniem i uśmiechem.

Jeśli prawdą jest to co piszesz o koncercie itd. to tego Ci życzę jak najczęściej. Wtedy Twoje wpisy nie tylko będą poczytne ale i wartościowe, bo okupione konkretnymi argumentami.

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tych gdzie uważasz, iż na zakłócenia w systemie audio swój udział ma Kosmos, a Ty chcesz je wyleczyć sieciówką za bajońskie sumy to wybacz, patrze na to z politowaniem i uśmiechem.

No ale ze takie zaklocenia wystepuja w dziedzinie MHz i GHz wiadomo juz od okolo lat 70 to nie jest zadna nowosc, dodatkowo ze szumy te indukuja sie w antenach kablach i sa przepychane przez polprzewodniki rowniez wiadomo, jesli wystepuja i tam to i rowniez wystepuja w audio - to oczywiste jest poprostu. A czemu drogie sieciowki z super czystych materialow beda to likwidowac to juz moje know-how z ktorym nie mam ochoty sie tutaj dzielic.

 

Stasiop

 

A Ty znowu próbujesz być mądrzejszy niż producent i wiesz lepiej.

Oni mówią,że to stabilizator,a Ty dalej,że kondycjoner.

Lepiej zrob zdjecia i podeslij :)

Stabilizator ale czego? Przewaznie stabilizator to stabilizuje napiecie a ten takowego na 100% nie stabilizuje - tego akuratnie jestem pewny!

Moze stabilizowac zaklocenia a to juz jest kondycjoner wlasnie, przynajmniej tak sie to zawsze nazywalo i nazywa.

 

A to raczej nie jest bimbrownia ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć i opisów masz mnóstwo w internecie.

Nie wystarczają Ci?

To co z Ciebie za fachowiec :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.