Skocz do zawartości
IGNORED

Monitor Audio Silver RX + jaki SUBWOOFER


Mr.Z

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze koledzy tutaj nie pisza z pozycji wyzszej w stosunku do Ciebie

 

Nie dotyczy to tylko mojej osoby. A mnie ta sytuacja po prostu śmieszy. Mam swoje zdanie i je wyrażam. Dyskusja nie polega na wzajemnym sobie potakiwaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek strasznie się już pogubił, nie wiem czy dla autora będzie to jakaś pomoc.

 

równie dobrze można było pozlewac z Rela ale gdzie tam , taki fortepianowy , ładny amerykancki szkoda by było lub z Earthquake-a

Adek REL nie jest amerykański :) Po drugie akurat wiele amerykańskich produktów jest brzydkich i źle wykonanych np. samochody.

 

Pytam, bez podtekstów i złośliwości żeby nie było, co się stało, że zmieniłeś tak diametralnie zdanie o subie DT.

Pamiętam Twoje opisy, i że na początku byłeś rozczarowany tym subem, potem umiarkowanie zadowolony, a teraz tak bardzo go chwalisz. Co wpłynęło na taką zmianę Twojego zdania ?

 

Twoje pierwsze opisy tego suba są przeciwieństwem obecnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ównie dobrze można było pozlewac z Rela ale gdzie tam , taki fortepianowy , ładny amerykancki szkoda by było lub z Earthquake-a

 

Popatrz i dalej lecisz z tym koksem! W takim razie weź odłącz tą swoją plastikową żabkę, która pokonał w pewnym sensie sub Creativa bo tak wyczytałem w twoim temacie, wypożycz do domu Rela i porównaj jak gra ten fortepianowy nierzęzący nieskaczący amerykancki sub. Sory ale człowiek chce normalnie a ty lecisz po bandzie nonstop

 

Czy założyciel tematu kupił już coś dla siebie?Może jakieś "sprawozdanie"? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to , źe napisałem amerykancki nie znaczy , że myślałem , że jest amerykański , ludzie , nie łapiecie , szkoda czasu , nikomu nie zazdroszcze bo to ktoś pewnie chciał a jeden "powiedział" i wiem ile dojście do pewnych rzeczy kosztuje wysiłku , ile lat poświęcenia ,

nie łapiecie dalej w jaki sposób pojechaliscie po DT , po mnie dlatego tak zareagowałem a nikt nikomu nie kazał odpisywac na moje "krowy" i byłoby po ptakach i można by było dalej ciągnąć temat ,

jeden chwali się , że posłuchał w życiu kilka czy kilkanaście subów z przedziału 5-9 tys to fajnie , ok , więc co Ty możesz powiedziec o subach w granicach 2-2,5 tys, już to pytanie zadawałem wcześniej , no co , zakodowane masz w głowie taką jakośc dźwięku i nic poniżej Ci nie spasuje , zresztą , po co się zniżac do plebsu jak to mnie określiliście , nie próbujcie się teraz z tego wycofywać , bo kto chodzi kupowac do marketu , napewno nie ten co go stac na suba za kilka tysi , ja , bo mnie nie stac , śmiechu warta ta wasza dedukcja ,

 

Sory ale człowiek chce normalnie a ty lecisz po bandzie nonstop

 

nie lecicie tu normalnie , normalnie to wy wyśmiewacie ludzi dalej tego nie potraficie zauważyć

 

Twoje pierwsze opisy tego suba są przeciwieństwem obecnych.

 

czy Ty gdy kupiłeś suba postawiłeś go w jednym miejscu i stoi w nim do tej pory , czy muszę dalej tłumaczyc ,

 

kolego lolek126 a ze zrozumieniem to Ty masz chyba problem ale samego siebie , poczytaj Ty i inni swoje wpisy a później moje , czy ja w podobny sposób napisąłem do Was o Was , obraziłem kogoś pisząc , że mam w dupie lakier Rela , a popatrzcie się jak Wy zareagowaliście , no poczytajcie sobie , cytuję niektóre :

"fajnie , że się z nim utożsamiasz" , plastikowe coś tam nie pamiętam jak ktoś nazwał DT z marketu czy jakoś tak , "Rel nie jest dla Ciebie" , "nie stać Cię" , i kilka innych poniżających , czy ja pisałem coś podobnego , w podobnym sensie , człowieku jeden z drugim nie wiesz na co mnie stac a błaźnisz się a to , że napisałem , że wystarczy mi ten DT , wystarczy powtarzam a nie nie stac mnie to Wy tak napisaliście nie znaczy , że nie stać mnie nawet na Velodyna DD ale co ja tu zabieram miejsce i marnuję swój czas na bzdety , ręce opadają .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla kolegi i mysle ze w koncu od nowa zacznie sie watek...

 

Od tego sie zaczelo Kolego Adek

 

Dlaczego brawa dla kolegi , bo napisał , że proponuje Rela , ja wcześniej proponowałem DT i jakoś nikt czegoś podobnego nie napisał a ja uważam , że w niczym nie ustepuje Relowi .

 

a jest o ok tysiąc tańszy

 

 

Kolego Adek to nie moja wina i innych, ze prostego zdania nie byles w stanie zrozumiec.... Bo ja nie neguje Twojego wyboru suba dla mnie mozesz miec i za 200 zl sub i miec zdanie ze inne za np 4 tys sa gorsze , tylko po pierwsze trzeba ich odsluchac, po drugie zgodnie ze swoim sumieniem napisac, a nie z innych pododow... i w sposob cywilizowany. I kazdy tutaj ma swoje priorytety zyciowe, ale uzmyslow sobie ze normalni myslacy ludzie na poziomie, ktorzy maja tutaj lepszy sprzet ( i mowie ogolnie o uzytkownikach tego forum )to nie oznacza ze ich jedynym celem zyciowym i wszystkie pieniadze wkladaja wlasnie w KD, bo to jedna wielka bzdura. A Ty jako jeden z niewielu ma priorytety typu rodzina, dzieci i masz suba za powiedzmy x, a mogbys miec za cene powiedzmy Y . Kolego tez moglbym kupic velodyna DD 12 czy 15 tylko wlasnie dlatego ze mam inne priorytety i inne hobby to mam to co mam. Ale jeslibym mial kasy znacznie wiecej to kupilbym wlasnie Velodyna DD ale jest jak jest, ma sie to co sie ma, tylko nie wstydze sie tutaj napisac ze na nowego DD 15 nie stac mnie bo tak jak napisalem ze normalny czlowiek nie wsadza wszystkich pieniedzy w cos takiego jak KD , bo to jest tylko KD ....A sa i inne rzeczy, sprawy z ktorych ktos nie moze zrezygnowac jak rowniez ma sie odpowiedzialnosc w stosunku do rodziny (i zabezpieczyc ja w godne zycie) niz miec super hiper suba.. czy KD. Czyli jakbys nie zrozumial to wniosek jest z tego taki, ze jesli ktos tutaj ma takie, a nie inne KD to jest jego stac w 100% znaczenia tego slowa, a przy tym zapewnia rodzinie komfort zycia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie zaczęło się od tego co podałeś a wcześniej gdy padła propozycja DT a Wy zaczęliście z niego zlewac , normalni , kulturalni ludzie ceniący czyjś wybór i zdanie tak nie robią a te brawa dla kolegi tylko dolały oliwy do ognia ,

 

nie chodzę do pierwszej klasy , żeby nie zrozumiec tego zdania ale "stań z boku" i poczytaj sobie gdzieś od str 5 kiedy to podałem propozycję DT , łoooołłłł , w końcu padła propozycja , będzie dalej kontynuowany temat , nie było takiego czegoś i już nie ważne jaka propozycja , nie było tego , tylko co , wyśmiewanie się , człowieku piszę któryś raz z rzędu , że to Ty nie potrafisz zrozumiec tego co napisałeś i w którym momencie i to s wumie wcale nie chodzi o tego DT ale samą waszą reakcję a później co , "dobry partner do tańczenia" czy tak postępują kulturalni ludzie , myślę , że nie , ( a propos widziałem wcześniej ten filmik ) i co z tego ,

nie przypominam sobie , żebym napisał , że negujesz mój wybór , sprawa rozchodzi się o całkiem co innego i widzisz kto tu czego nie rozumie ,

 

wiec ja powiem tylko tyle , ze mi i mysle kilku innym osobom nie chodzi o to ze koledze Adkowi lepiej podoba sie ten czy inny sub- rozumiesz?... chodzi o fakt jak to napisal,

 

widzisz, a mi nie o to chodzi , ze czepiacie się o tego DT i o to że moim zdaniem jest jak to określił :

 

walącego piorunami pogromce wszystkiego w koło

 

tylko o samą reakcję na podanie jego jako propozycji i późniejsze Wasze zachowanie , "chodzi" , Rel też a co to ma za znaczenie , to nie Wy będziecie go kupowac a kupujący zweryfikuje to podczas ewentualnego odsłuchu i problem z głowy , prosta sprawa , tak ciężko zrozumiec , widac , że nie , z góry zakładacie pewne rzeczy , błąd ,

poza tym ja nie napisałem niczego takiego , a już napewno , że jest lepszy tyle tylko , że mu w niczym nie ustępuje i , że Rel ma podobne brzmienie do DT a nie odwrotnie

 

może te cztery kg ( a nie jak pisałem gdzieś tam wyżej 3 kg ) różnicy robi swoje , może dlatego , że od spodu masz głośnik a nie membranę bierną , która u mnie jest osadzona na bardzo sztywnym resorze nie wiem jak u Ciebie , nie wiem , nie mam zielonego pojęcia . Może jest w jakimś stopniu niedopracowany ale sam dźwięk mi odpowiada , jak na tą cenę jest zaskakująco bardzo dobry wręcz świetny a to chyba wystarczy .

 

ale czy pisałem , że jest lepszy od innego

 

Przytoczyliście kilka moich opisów z tego tematu o wrażeniach z odsłuchu DT wyrwanych z kontekstu a gdyby któryś z Was zadał sobie choc odrobinę trudu i poczytał całośc to by doczytał chociażby to

 

Napisano 27.04.2013 - 09:47

Witam , nie dawno wymieniłem amplituner z Technicsa SA-AX530 na Yamahę RX-V773 , zestaw zaczął grac inaczej , bardziej dynamiczniej,szybciej a i sam sub daje lepiej, z jeszcze większą dynamiką i wykopem ,moje Tagi 606-tki pokazały małe pazurki choc nie przy dużych poziomach głośności (tak przy -8 dB bo przy potencjometrze 0.00 dB z odległości nie ale z bliska słychac szczyt możliwości i nie dźwiek tylko charczenie a jest jeszcze na skali 16-ście na plusie) natomiast sub "rozwinął skrzydełka" , jest jeszcze szybszy,bardziej dynamiczniejszy ,pokrętło głośności mam w sumie w dalszym ciągu przestawiam z 11.00 na 9-10.00 i na odwrót, jeszcze nie podkręciłem powyżej 12.00 , w sumie po co skoro głośnośc daje amplitunerem , odcięcie w ampli na suba nastawiłem z pocz. na 40Hz ale zmieniłem na 60 Hz żeby pokryło trochę kolmny bo Tagi mają dośc mało basu ale to wszystko zależy w sumie od rodzaju muzyki i jakiej częstotliwości jest tam bas , teraz w większym stopniu czuc drżenia kanapy i teraz dodatkowo podłogi i muszę przyznac niezłe doznania choc wciąż brak mi fali uderzeniowej powietrza .

 

I dodam jeszcze raz bas z Definitive Technology ProSub 1000 jest niesłychanie szybki, potężny , potrafi z niespotykaną siła i szybkościa przywalic i z taką samą szybkością wygasnąc jesli tak trzeba , punktualny , bez zamuleń ja bym go porównał przy słuchaniu muzy do takiego basu z bardzo dobrych mocnych dużych kolumn .

 

Napisano 11.09.2013 - 08:00

Dlatego pisałem , że nie jest wolniejszy , rock , metal , jest ok spokojnie nadąża , no właśnie wskazane rozciągnięcie a wcześniej zapewne z racji tego , że bierna była nisko nad podłogą szybko wygasał a teraz jakby dłużej wybrzmiewał , nie no jest fajnie , jest moc i kopyto więc spoko, ostatnio gdy zapodałem Star Trek W ciemnośc jest scenka gdzie faciu wysadza w powietrze bibliotekę ( chwile po rozpoczęciu filmu) jest tam takie dupnięcie , że córa aż podskoczyła na łóżku (spała) a ja nie wiedziałem , że tak walnie

 

omen pytał dlaczego tak diametralnie zmieniłem zdanie , po części odpowiedziałem pytaniem czy gdy kupił suba postawił go w jednym miejscu to do tej pory na nim stoi a teraz dodam jeszcze to co u góry , jeśli ktoś chce to przeczyta , ale to są oczywiście moje odczucia i nikomu ich nie narzucam ,

 

 

 

miłego dnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek45 posłuchaj sam siebie

 

"Nie , nie zaczęło się od tego co podałeś a wcześniej gdy padła propozycja DT a Wy zaczęliście z niego zlewac , normalni , kulturalni ludzie ceniący czyjś wybór i zdanie tak nie robią a te brawa dla kolegi tylko dolały oliwy do ognia" ,

 

a następnie dosłownie kilka linijek poniżej piszesz

 

"widzisz, a mi nie o to chodzi , ze czepiacie się o tego DT i o to że moim zdaniem jest jak to określił"

 

Dochodzę powoli do wniosku.że Twoje wpisy są wyrachowaną prowokacją i wyobrażam sobie że siedzisz przed kompem i masz niezły ubaw po każdym wpisie bo jeśli jest inaczej to wybacz ale ja nie jestem w stanie tego ogarnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik TRIBUL dnia 20.11.2013 - 15:22 napisał

walącego piorunami pogromce wszystkiego w koło

 

tylko o samą reakcję na podanie jego jako propozycji i późniejsze Wasze zachowanie , "chodzi" , Rel też a co to ma za znaczenie , to nie Wy będziecie go kupowac a kupujący zweryfikuje to podczas ewentualnego odsłuchu i problem z głowy , prosta sprawa , tak ciężko zrozumiec , widac , że nie , z góry zakładacie pewne rzeczy , błąd ,

poza tym ja nie napisałem niczego takiego , a już napewno , że jest lepszy tyle tylko , że mu w niczym nie ustępuje i , że Rel ma podobne brzmienie do DT a nie odwrotnie

 

I znów odpowiem ci tym co napisałeś stronę wcześniej, wpierw prowokujesz a potem wylewasz jakieś babskie żale

 

 

Przeczytaj to niestety będzie nieładnie bo zaczyna mnie to wkurzac : mam w dupie lakier fortepianowy Rela , chcesz zobaczyc :)

pewnie gdyby zdarł ten lakier to "buda" razem z głośnikiem i wzmakiem ważyła by pewnie z 10 kg

 

to Rel raczej ma podobne brzmienie do mojego DT mimo takiego jego wykonania a wspomniany Rel nie gra o ten tysiąc zł lepiej od DT PS1000 , chyba , że jest to cena tego lakieru fortepianowego .

Dla mnie sub ma grac a nie musi wcale pięknie wygladac , nie mam zamiaru nikomu niczym się chwalic a już na pewno jaki to on ładny fortepianowy .

 

Hmm ciekawa filozofia, powiedz mi, dlaczego to Rel ma podobne brzmienie do Definitive a nie Definitive do Rela? :) Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

 

Ja ci mogę odpowiedzeć w ten sam sposób : gdyby wykręcić z obudowy Definitiviti głośnik i wzmacniacz to ważyły by pewnie o kilogram mniej niż z obudową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie , nie zaczęło się od tego co podałeś a wcześniej gdy padła propozycja DT a Wy zaczęliście z niego zlewac , normalni , kulturalni ludzie ceniący czyjś wybór i zdanie tak nie robią a te brawa dla kolegi tylko dolały oliwy do ognia" ,

 

a następnie dosłownie kilka linijek poniżej piszesz

 

"widzisz, a mi nie o to chodzi , ze czepiacie się o tego DT i o to że moim zdaniem jest jak to określił"

 

znowu z kontekstu wyrwane a Ty czytałeś dalej

 

tylko o samą reakcję na podanie jego jako propozycji i późniejsze Wasze zachowanie , "chodzi" , Rel też a co to ma za znaczenie

 

i tam chodził wyższy model Rela

 

czytaj człowieku całość a nie urywki normalnie szok , widzice tylko to co chcecie widziec ,

 

Hmm ciekawa filozofia, powiedz mi, dlaczego to Rel ma podobne brzmienie do Definitive a nie Definitive do Rela? :) Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

 

a dlaczego nie , dlaczego wszystko musi byc przyrównywane do Rela , nie rozumie , przecież temten u kolegi też "chodził" to jaki to autorytet , taki sam jak DT i nie wiem czy wiesz ale to , że tak napisałem tyczy się suba kolegi mundi21 T7 myśle , że tego nie trzeba tłumaczyc choc już nie wiadomo ,

 

Chodziło mi wyłącznie o to, że razi mnie maniera zgodnie z którą kpiny i epitety zastępują argumenty a także próbuje się dyskutować z pozycji wyższości i braku szacunku dla drugiej strony.

 

wiem , wiem , On nie ma u was autorytetu dopiero gdy zostanie ministrem

 

mi już naprawdę ręce opadają

 

starczy tego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Rela 528SE i jestem zadowolony :) nawet wiedzac to, ze za ta kase moglbym miec SVS PB13-Ulra, albo dwa BK Monolith Plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak w profilu. Obecnie posiadam Paradigm DSP-3100 i Velodyne SPL-1200R.

 

Paradigm pójdzie na sprzedaż, zostanie Velodyne. W kinie jest przyzwoicie, generalnie żadnego suba, którego miałem okazję u siebie posłuchać tj: Rel R-328, Monitor Audio GSW-12, Paradigm DSP-3100 i Velodyne SPL-1200R nie udało mi się w satysfakcjonujący sposób zestroić w stereo. Być może jest to wina pomieszczenia.

Velodyne ma z nich wszystkich największą moc, gra tak na 65%. Teraz wiem, że przy odsłuchu dwóch pierwszych subów popełniłem błąd, mianowicie słuchałem bez korekcji procesora. Przy obecnych subach wykonałem autokalibrację, okazało się, że procesor mocno podciągnął w obu przypadkach wyższy bas. Wcześniej czułem, że coś brakuje i miałem rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci rozumiem o korekcję i autokalibrację z amplitunera/procesora? Jeśli chodzi o Velodyne SPL-1200R to powinieneś go porównać z Rel R-528 bądź 528SE, to taki bardziej odpowiednik rozmiarowo cenowy. Ciekawe jak by wypadło takie porównanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci rozumiem o korekcję i autokalibrację z amplitunera/procesora? Jeśli chodzi o Velodyne SPL-1200R to powinieneś go porównać z Rel R-528 bądź 528SE, to taki bardziej odpowiednik rozmiarowo cenowy. Ciekawe jak by wypadło takie porównanie.

Ja robilem takie porownanie , nawet dwukrotnie , mi bardziej spodobal sie velodyne spl 1200 ultra, ale mysle ze to tez kwestia gustu i to czego sie oczekuje od suba..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie robiłeś pod kątem muzyki czy filmów? Czytałem ostatnio jak gość wymieniał jednego Rela T2 na dwie sztuki Velodyne SPL -800. Oczywiście żadne to porównanie bo ten model Velodyna jest 3 razy droższy i tam były dwie sztuki, ale gość pisał że w Relu bas dłużej wybrzmiewał, w Velodyne krótszy i twardszy co mnie zaskoczyło szczerze powiedziawszy.

 

U mnie Velodyne by się nie sprawdził z racji tego, że mam osobno stereo i kino, amplituner służy mi tylko do napędzania centralki, tyłów no i suba podczas filmu. Przody napędza wzmacniacz stereo no i suba także podczas słuchania muzyki, a Rel ma osobne podłączenia do stereo i do kina, Velodyne niestety nie, tak że odpadł w przedbiegach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci rozumiem o korekcję i autokalibrację z amplitunera/procesora?

Tak, zrobiłem autokalibrację z procesora, okazało się, że dosyć mocno skorygował suba, zarówno w przypadku Paradigma jak i Velodyna, dało to pozytywny efekt.

Wcześniej czułem niedosyt wyższego basu, po autokalibracji obejrzałem ustawienia korektora i ten bas właśnie został wzmocniony, także miałem dobre przeczucia.

Robiłem kalibrację z Velodyna, potem resetowałem i z procesora Emotivy i tak kilka razy na przemian. Mam wrażenie, że Emotiva lepiej koryguje suba, a w każdym razie mi się bardziej podoba.

Może to też wynika z faktu, że Velodyne według opisu ma 6-cio punktowy korektor, a Emotiva 11.

 

Jeśli chodzi o Velodyne SPL-1200R to powinieneś go porównać z Rel R-528 bądź 528SE, to taki bardziej odpowiednik rozmiarowo cenowy. Ciekawe jak by wypadło takie porównanie.

Masz rację, jednak akurat taką własnie miałem możliwość.

 

Kiedyś jeszcze chciałbym mieć możliwość posłuchania Paradigm Sub 15.

 

Rel ma osobne podłączenia do stereo i do kina, Velodyne niestety nie, tak że odpadł w przedbiegach.

To jest świetna sprawa, potwierdzam. Ja u siebie do kina zawsze daje suba głośniej, a jak leci jakaś muzyka 5.1 ściszam.

Nie wiem jak innym udaje się na jednych ustawieniach oglądać filmy i wspomagać stereo. Ja w filmie lubię konkretne efekty, lubię czuć dźwięk, natomiast w muzyce tylko delikatne wspomaganie. Może mam spaczony gust.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Odpowiedz troche po czasie, no ale nie wybralem jeszcze. :] Nie mialem czasu i mozliwosci do tej pory aby to zrobic. Aktualnie szukam miejsca gdzie moglbym sprawdzic w dzialaniu moją czesc zestawu (yamaha i monitor Audio) + rxw-12 / Rel - T5,T7 / VELODYNE EQ-MAX 12.

 

Gdy uda mi sie znalexc miejsce/sca gdzie moge to zrobic to napisze co i jak.

 

Pozdrawiam i dzieki za propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz troche po czasie, no ale nie wybralem jeszcze. :] Nie mialem czasu i mozliwosci do tej pory aby to zrobic. Aktualnie szukam miejsca gdzie moglbym sprawdzic w dzialaniu moją czesc zestawu (yamaha i monitor Audio) + rxw-12 / Rel - T5,T7 / VELODYNE EQ-MAX 12.

 

Gdy uda mi sie znalexc miejsce/sca gdzie moge to zrobic to napisze co i jak.

 

Pozdrawiam i dzieki za propozycje.

A w jakim miescie urzedujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.