Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz zintegrowany 30-35 tys.zł


ostrowek63

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem rzuciłem się na głęboką wodę i opcje są dwie albo nauczę się pływać albo się utopie co nie znaczy że chce utonąć.Dzięki wszystkim za te koła ratunkowe.

Do Warszawy ma sto kilometrów do Łodzi pięćdziesiąt.Wybierałem się na Audio Show już dwa razy ale nie było z kim i jakoś tak wyszło teraz żałuje.

Pokój jest użytkowy kanapa,ława,dwie witrynki na podłodze dywan na ścianach jakieś obrazki i kwiatki.Sprzęty mogę ustawiać dowolnie.

Poszukiwania zacząłem od marek to fakt ale tylko dlatego że o nich czytałem o nich się dużo pisze i po prostu są znane a czy by się spodobały tego nie wiem trzeba by posłuchać.

Radzicie zacząć od kolumn i dużo dużo słuchać różnych sprzętów będę miał to na uwadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tego McIntosha. Porównywałem w sobotę nową końcówkę McIntosha z Passem X250. Ten Pass dosłownie zmiótł tego McIntosha.

 

Co do 804D, to słuchałem 804S i miały kiepski bas, taki mało dokładny. Z McIntoshem to będzie już tragedia.

 

Jesteś tego pewien?

Lepiej poczytaj więcej i posłuchaj jeszcze więcej i jeszcze sie zastanow nad swoim wpisem.

Aby dyskusja byla uczciwa i na pewnym poziomie to prosze napisz z czym ten mcintosh grał...że była tragedia.

Jesli ktoś mcintosha zestawi nieumiejetnie tzn. z byle czym to wtedy na pewno będzie nie tylko tragedia,ale dramat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

OK. Zmiótł - nie zmiótł. Wiele zależy od tego - co z czym gra... Sądzę, że nie ma co straszyć naprzód...

 

 

Bo właściciel tego passa x250 jest dozorcą i jego sprzęt wsio zmiata.......przecież to takie banalnie proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już przesłuchasz Krella,Gryphona,Accuphase czy Mcintosha i będzie coś nie teges....to proponuję

1) Jadis i35 +kolumny Sonus Faber lub Harbeth m30.1.....

2) Leben cs660p+ H..m30.1

do tego dobre CD i odpowiednie kable i masz sprawę załatwioną na cacy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już przesłuchasz Krella,Gryphona,Accuphase czy Mcintosha i będzie coś nie teges....to proponuję

1) Jadis i35 +kolumny Sonus Faber lub Harbeth m30.1.....

2) Leben cs660p+ H..m30.1

do tego dobre CD i odpowiednie kable i masz sprawę załatwioną na cacy

 

Bardzo słuszna uwaga,tylko,ze wiekszość by chciala mieć hajenda za 20000 pln maximum....i tu mamy dużego problema!

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trio ma tubowy tylko midbas. Do kompletu muszą być aktywne subwoofery i firma daje kilka opcji.

Fakt. Ale nadal nie zmienia to faktu ze wystarczy wzmacniacz niewielkiej mocy.

Mysle, ze gdyby mocne drogie piece graly tak jak drogie slabe to nikt nie kupowalby tych slabych bo niby po co?

A tak to jest klasa A, lampa SE i takie tam "slabizny" wlasnie do efektywnych glosnikow aktywnych czy tez pasywnych.

 

Warto skupic sie na markach bardzo znanych i szaowanych w naszym kraju jak pas, mac, accu czy krell, w razie nieudaego polaczenia latwo mozna bedzie sprzedac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sam Anantgarde uważa, że do ich, bardzo skutecznych kolumn powinien być wpięty mocny wzmacniacz a nie słabowity, gdyź ten słaby nie będzie miał nad nimi kontroli. Teź tego kiedyś nie wiedziałem i teź żyłem w błogiej, naiwnej nieświadomości wierząc, że kolumny wysokoskuteczne rozwiązują problem słabych wzmacniaczy!

Ale pewnego razu...za górami...za lasami...pewien fachowiec w tym temacie wylał mi na głowę kubeł zimnej wody i wytłumaczył jak jest na prawdę. Póżniej potwierdził to inny konstruktor sprzętów i jeszcze jeden konstruktor kolumn i zrozumiałem jak to jest.

 

Kolumny wysokoskuteczne tym bardziej potrzebują mocnego wzmacniacza, gdyź mają mocniejszy jakby swój charakter czy teź rodzaj własnego "pędu"... takiego jak w fizyce. I żeby dobrze je kontrolować i zmusić do pracy tak jak życzy sobie tego wzmacniacz to musi to być mocny piec który chwyci te rozbrykane "kobyłki" za mordę i zmusi do posłuszeństwa! Słaby nie jest tego w stanie zrobić i nie chodzi o to czy lampa czy tran tylko chodzi o moc i wydajność prądową. Przecież są też mocne lampy.

 

Ze słabym wzmacniaczem jakoś to zagra i nawet głośność może być ok ale z resztą aspektów brzmienia bywa różnie, najcześciej kiepsko. Przypuszczam jednak, że dysponując odpowiednią wiedzą w zakresie tych słabszych wzmacniaczy można dobrać rozsądne zestawienie gdzie ten brak kontroli nie bedzie słysząlny ani rażący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale avantgarde produkuje i sprzedaje ten wzmacniacz to co maja niby pisac, Jak sluchalem avy z tym piecykiem, nie szalu nie ma, zreszta on nawet nie jest mocny, Sluchalem tez z Accu w klasie A i rowniez gralo to ciut za chudo jak na moj gust, cary monosami ladnie to zagralo.

 

To jest moja opinia po wielokrotnych odsluchach tych kolumn. One maja super dynamike, ale fakt, ze np z integra cary na 300b bas byl kiepski, ale nie o takie wzmaki mi chodzi a porzadne lampy z porzadnym basem. Te kolumny sa ponadto bardzo chude w brzmieniu i z wiekszosci tradycyjnych tranow ab to zyletki w uszach, z Twoimi Burkami czy np z passem ktorego mialem nie dalo by sie tych kolumn wogole sluchac,

Nie na darmo wiekszosc ludzi laczy wszelkiego rodzaju tuby z lampami,

 

Najlepiej samem posluchac a nie opierac sie na opiniach superexpertow, zwlaszcza tych od sprzedazy;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Mirkowi że jego....Cary na 300B to nie najwyższych lotów wzmacniacz ze słabym basem....hehe... :-)

 

W pełni zgodzę się z tobą, że Burmester czy inny szybki tranzystor to z Avantgardami krew z uszu, ale powiedzmy sobie teź jasno, że to nie jest wina ani cecha charakterystyczna Burmestera tylko kolumn tubowych ogólnie. One z natury są jazgotliwe i chcąc je wykorzystać w systemie trzeba je łagodzić a nawet wręcz przymulić odpowiednim wzmacniaczem i misiowarymi kablami. I wtedy można uzyskać zadowalające efekty końcowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale avantgarde produkuje i sprzedaje ten wzmacniacz to co maja niby pisac, Jak sluchalem avy z tym piecykiem, nie szalu nie ma, zreszta on nawet nie jest mocny, Sluchalem tez z Accu w klasie A i rowniez gralo to ciut za chudo jak na moj gust, cary monosami ladnie to zagralo.

 

To jest moja opinia po wielokrotnych odsluchach tych kolumn. One maja super dynamike, ale fakt, ze np z integra cary na 300b bas byl kiepski, ale nie o takie wzmaki mi chodzi a porzadne lampy z porzadnym basem. Te kolumny sa ponadto bardzo chude w brzmieniu i z wiekszosci tradycyjnych tranow ab to zyletki w uszach, z Twoimi Burkami czy np z passem ktorego mialem nie dalo by sie tych kolumn wogole sluchac,

Nie na darmo wiekszosc ludzi laczy wszelkiego rodzaju tuby z lampami,

 

Najlepiej samem posluchac a nie opierac sie na opiniach superexpertow, zwlaszcza tych od sprzedazy;)

widze ze znasz moj wzm integre CAD 300-SEI(300B),jak tak to moze znasz jakies kolumny ktore by najlepiej zagraly z tym wzmacniaczem?pokoj do 18m/2,slucham wokalu,bas nie musi byc w tym przypadku spektakularny.

 

Powiedz to Mirkowi że jego....Cary na 300B to nie najwyższych lotów wzmacniacz ze słabym basem....hehe... :-)

 

W pełni zgodzę się z tobą, że Burmester czy inny szybki tranzystor to z Avantgardami krew z uszu, ale powiedzmy sobie teź jasno, że to nie jest wina ani cecha charakterystyczna Burmestera tylko kolumn tubowych ogólnie. One z natury są jazgotliwe i chcąc je wykorzystać w systemie trzeba je łagodzić a nawet wręcz przymulić odpowiednim wzmacniaczem i misiowarymi kablami. I wtedy można uzyskać zadowalające efekty końcowe.

akurat CAD 300-SEI(300B)jest najwyzszych lotow wzmacniaczem, jezeli mowimy o wzm SET z lampom 300B i ma tyle basu ile potrzeba,musimy zawsze rozpatrywac wzm w swoich kategoriach"wagowych",nie mozemy wagi ciezkiej porownywac do piorkowej,w tym przypadku stosujemy calkiem inne kolumny ktore powinne grac przepieknie srednica, bardzo cieplo i namacalnie,wrecz kojaco i nikt tu nie szuka bombardowania basem,ma on byc, ale tylko w tle jako dodatek,tak ze pisz pochopnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego pieca ale wiem, że należy go rozpatrywać w określonej kategorii.

Natomiast wiem od osób które gustują w takich wzmacniaczach, że ten Cary jest co najwyżej średni. Są inne na 300B znacznie lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego pieca ale wiem, że należy go rozpatrywać w określonej kategorii.

Natomiast wiem od osób które gustują w takich wzmacniaczach, że ten Cary jest co najwyżej średni. Są inne na 300B znacznie lepsze.

Tak i wielokrotnie drozsze!!!to wtedy jaki sens je kupowac lampowce,kupujesz wzm trazystorowy swietny i nie musisz juz szukac wyszukanych kolumn,caly pic polega na tym ,ze jak juz kupowac wzm lampowy na lampe 300B to w miare cenowo-jakosciowo dobry i odpowiednio cenowo tez dobrac do niego kolumny,wtedy caly tor nie jest za drogi a pieknie grajacy,wiadomo ze tor taki jest zbudowany pod indywidualne preferencje i potrzeby audiofila np. pod wokalize a nie pod inne gatunki muzyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesteś tego pewien?

Lepiej poczytaj więcej i posłuchaj jeszcze więcej i jeszcze sie zastanow nad swoim wpisem.

Aby dyskusja byla uczciwa i na pewnym poziomie to prosze napisz z czym ten mcintosh grał...że była tragedia.

Jesli ktoś mcintosha zestawi nieumiejetnie tzn. z byle czym to wtedy na pewno będzie nie tylko tragedia,ale dramat.

 

To był zestaw mcintosha cd + pre + końcówka tranzystorowa, nie patrzyłem jakie konkretnie modele. Było to podpiete do Dali Epicon 6.

 

Nie twierdzę, że mcintosh grał źle, ale gdy końcówka została zastąpiona przez Passa X250, to bardzo poprawiła się kontrola, dynamika i szczegółowość przekazu. Różnica była ewidentna od pierwszysch taktów i powiedziałbym ogromna. Nie zauważyłem też jakichś ujemnych stron tego Passa. Być może to nie mcintosh jest słaby, ale Pass wybitny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i wielokrotnie drozsze!!!to wtedy jaki sens je kupowac lampowce,kupujesz wzm trazystorowy swietny i nie musisz juz szukac wyszukanych kolumn,caly pic polega na tym ,ze jak juz kupowac wzm lampowy na lampe 300B to w miare cenowo-jakosciowo dobry i odpowiednio cenowo tez dobrac do niego kolumny,wtedy caly tor nie jest za drogi a pieknie grajacy,wiadomo ze tor taki jest zbudowany pod indywidualne preferencje i potrzeby audiofila np. pod wokalize a nie pod inne gatunki muzyczne.

 

Jeśli tak to OK.Miałem wrażenie, że kochasz tego Cary i lampy ale skoro twierdzisz, że mając więcej kasy wolałbyś dobry tranzystor i normalne kolumny a zabawa w lampę i tuby to tylko ze względu na niższe koszty to zmienia postać rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze znasz moj wzm integre CAD 300-SEI(300B),jak tak to moze znasz jakies kolumny ktore by najlepiej zagraly z tym wzmacniaczem?pokoj do 18m/2,slucham wokalu,bas nie musi byc w tym przypadku spektakularny.

Jak wiesz Mirek z wczesniejszych moich wpisow w innych watkach, bardzo chcialbym posluchac Twojego wzmaka na 300B, bo z tymi lampami nie mialem do czynienia, zwlaszcza w swietle tego co pisze sly30 i Wojtek76. Ich opinie co do jakosci napedzenia skutecznych kolumn przez slabe mocowo wzmaki troche sie rozbiegaja, wiec chcialbym osobiscie to zweryfikowac, jak bedzie w przypadku moich kolumn. Mysle, ze i Ty rowniez, gdyz od razu u mnie porownalibysmy 300B z moim Cayinem A88T w PP na lampach 6550 EH i posluchalibysmy, czy na ucho bylyby na tyle istotne roznice, ze nalezaloby juz sobie to brac do serca, bo np. ogolna przyjemnosc ze sluchania na ktoryms z tych wzmakow bylaby wyraznie wieksza ? No i rowniez podjechalibysmy do Azusa, dla ciekawosci z oboma wzmakami, wiec bylyby juz trzy do porownan z jego kolumnami.

Czy Ty Mirku - jak obiecales wczesniej - na pewno wpadniesz na te odsluchy, bo jak do tej pory zauwazylem, duzo i od dawna piszesz o roznych kolumnach ale jeszcze nie slyszalem zadnej Twojej relacji z odsluchow i porownan jakis kolumn z twoim wzmakiem ?

 

No, ale to watek zawierajacy rady dla "ostrowek63"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli tak to OK.Miałem wrażenie, że kochasz tego Cary i lampy ale skoro twierdzisz, że mając więcej kasy wolałbyś dobry tranzystor i normalne kolumny a zabawa w lampę i tuby to tylko ze względu na niższe koszty to zmienia postać rzeczy.

przekreciles co napisalem,wlasnie lampa 300B to milosc i Cary 300B to ideal, bo to integra wspaniala do kolumn i sluchawek, to byl przemyslany zakup, wielokrotne przeplacanie za inne wzm

na lampe 300B nie ma sensu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekreciles co napisalem,wlasnie lampa 300B to milosc i Cary 300B to ideal, bo to integra wspaniala do kolumn i sluchawek, to byl przemyslany zakup, wielokrotne przeplacanie za inne wzm

na lampe 300B nie ma sensu!

 

a jakich innych poza Cary na 300b słuchałeś? i jak na jakich kolumnach to porównywałeś ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I'm not going to be so charitable as RH. Given the fact that Stereophile would not recommend at all a loudspeaker that showed as unflat a response as the Cary when driving our standard simulated load, I don't regard this amplifier as a hi-fi product at all. It is actually a tone control, and an unpredictable one at that.—John Atkinson"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a jakich innych poza Cary na 300b słuchałeś? i jak na jakich kolumnach to porównywałeś ??

szkoda wymiemniac wszystkich jakich odsluchiwalem przez 35lat w warunkach domowych u znajomych,slepowych studio i na wszystkich wystawach swiata jak w Monachium(7-lat tam pracowalem),Dubaju,Tokio i teraz w Londynie pierwszy lepsze miejsce gdzie odsluchuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) graly swietnie wzm lampowe, byly bardzo tez drogie, ale lepszej integry ktora mogla grac lepiej ze sluchawkami jak moj Cary to nie bylo!

 

"I'm not going to be so charitable as RH. Given the fact that Stereophile would not recommend at all a loudspeaker that showed as unflat a response as the Cary when driving our standard simulated load, I don't regard this amplifier as a hi-fi product at all. It is actually a tone control, and an unpredictable one at that.—John Atkinson"

mam wiele recenzji bardzo dobrych o Carym 300B,wypowiedz prosze podac calosciowa tego pana,to przeczytamy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda wymiemniac wszystkich jakich odsluchiwalem przez 35lat w warunkach domowych u znajomych,slepowych studio i na wszystkich wystawach swiata jak w Monachium(7-lat tam pracowalem),Dubaju,Tokio i teraz w Londynie pierwszy lepsze miejsce gdzie odsluchuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) graly swietnie wzm lampowe, byly bardzo tez drogie, ale lepszej integry ktora mogla grac lepiej ze sluchawkami jak moj Cary to nie bylo!

 

Bez urazy.

Ale w świetle dwóch ostatnich postów (oraz faktu, że szukasz i szukasz chyba dość długo i nie możesz znaleźć) , można wysnuć wniosek, że masz super wzmacniacz... słuchawkowy:)

Pewno istnieją kolumny, które zagrają "jakoś" z Twoim wzmacniaczem. Lecz, że będą choćby się zbliżać do poziomu słuchawek (zakładam, że masz "the best of the world") - na to bym nie liczył...

A mówili żeby zacząć od "wielkich" słuchawek:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez urazy.

Ale w świetle dwóch ostatnich postów (oraz faktu, że szukasz i szukasz chyba dość długo i nie możesz znaleźć) , można wysnuć wniosek, że masz super wzmacniacz... słuchawkowy:)

Pewno istnieją kolumny, które zagrają "jakoś" z Twoim wzmacniaczem. Lecz, że będą choćby się zbliżać do poziomu słuchawek (zakładam, że masz "the best of the world") - na to bym nie liczył...

A mówili żeby zacząć od "wielkich" słuchawek:)

uwazam ze moj tor sluchawkowynczyli Cary 300B+K-1000 to najlepszy tor jaki sluchalem w swoim zyciu!a przesluchalem wszystko z elektrostatami najlepszymi wlacznie,oczywiscie Orfeusz to jedyny na swiecie najlepszy zestaw sluchawkowy, ale juz nie produkowany!cena tez z kosmosu.Kolumny do mojego Carego 300B sie tez znajda oczywisci,e ale bez odsluchow nie ma mowy,musze sprawdzic, w ciemno nie mozna kupowac.

 

"I'm not going to be so charitable as RH. Given the fact that Stereophile would not recommend at all a loudspeaker that showed as unflat a response as the Cary when driving our standard simulated load, I don't regard this amplifier as a hi-fi product at all. It is actually a tone control, and an unpredictable one at that.—John Atkinson"

teraz poczytaj recenzje o Carym 300B

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze moj tor sluchawkowynczyli Cary 300B+K-1000 to najlepszy tor jaki sluchalem w swoim zyciu!a przesluchalem wszystko z elektrostatami najlepszymi wlacznie,oczywiscie Orfeusz to jedyny na swiecie najlepszy zestaw sluchawkowy, ale juz nie produkowany!cena tez z kosmosu.Kolumny do mojego Carego 300B sie tez znajda oczywisci,e ale bez odsluchow nie ma mowy,musze sprawdzic, w ciemno nie mozna kupowac.

 

 

teraz poczytaj recenzje o Carym 300B

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mniemam, że ludziska na świecie grają najmniej kilkoma takimi modelami kolumn. Nie wierzę, że jak dotąd nie wypróbowałeś, któregoś że sprawdzonych typów. I co?

 

Przytoczona wypowiedź Atkinsona jest zaczerpnięta właśnie z recenzji Stereophila!

Może coś nie tak zrozumiałem/przetłumaczyłem? Z anglika kiepściutko jest. W szkole uczyli ruska, jak wiesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym, co napisał Atkinson, masz mirek10 być może pięknie grający "instrument", ale nie wzmacniacz hi-fi, nie mówiąc już o high-end. To jest Twój wybór, wszyscy go szanujemy.

 

Trzeba być tylko ostrożnym polecając komuś coś takiego i to wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O znów widzę Cary 300B i temat głośników do niego. Ile to już lat trwa? ;) To już chyba pół europy szuka i radzi :)

Pozdrawiam i powodzenia,

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym, co napisał Atkinson, masz mirek10 być może pięknie grający "instrument", ale nie wzmacniacz hi-fi, nie mówiąc już o high-end. To jest Twój wybór, wszyscy go szanujemy.

 

 

Trzeba być tylko ostrożnym polecając komuś coś takiego i to wszystko.

Oczywiscie masz racje w 100%,powinien byc tylko brany pod uwage dla audiofila t

ak samo czesto sluchajacego sluchawek i kolumn w swoim domu,do samych kolumn jest wiele dobrych wzm 300B godnych polecenia!

Dobrze zauwazono ze to pieknie graj

acy instrument,bo jest inny od wszystkich wzm na lampe 300B ,ma tyle zalet i wad ze przyda sie tylko wlasnie dla audiofila zakochanego w wokalu i sluchajacego wybranego gatunku muzyki.Takie tez sa kolumny ktore potrafia grac jak insrumenty muzyczne ,ktore oddychaja obudowa np Audio Note, sklejka powoduje drgania podobnie jak w instrumentach muzycznych i takich wysokoskutecznych kolumn do Carego trzeba szukac.Stwierdzenie autora wypowiedzi z

e nie wie co to jest za wzm,jest tylko tylko zaleta, bo duzo jest zwyklych lampowych wzm podobnie grajacych.Zastanawiajace jest tylko ze w przyszlym roku mija 20-lecie produkcji tego modelu CAD 300-SEI w niezmiennej formie,budowy i obudowy,cos niesamowitego jak na taki "instrument muzyczny" ktorego autor nie mogl zaliczyc do hi-fi i tez hi-endu ,to tylko zaleta nietuzinkowosci!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagra - nie zagra... Uważam, że, dużo ważniejsze dla wartości systemu (w pensach i nie tylko) jest, żeby dobrze odwzorował to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.