Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak 100% pewności nie ma nigdy... jeśli nie ma opakowania + dowodu zakupu hehe. Ten akurat dorwałem na małym ebaju w dobrej/normalnej cenie, koleś twierdzi, że zakupiony legalnie.

 

Powoli nabieram chęci na porównanie Hybrida ze wspomnianymi wcześniej i chyba w tej kolejności... First Ultimate MKII, Orchid, The Name , Second.

 

Na wszystko przyjdzie czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chętnie zakupie sieciówkę vdh the mainsstream .Info poproszę na pw

marantz 8003 sacd ,calyx 24/192 dac+calyx power supply [wersja signature by GFmod], burson audio Ha-160[full GFmod], harmonix hs-101 GP ic,audiolot alf-2200 ,furutech 3ts762 35[g] i 25[g]x2 ,furutech 3ts20 35[g] i 25[g] x2 ,furutech fx alpha Ag coaxial ,grado rs2i ,sennheiser hd600,akg k701,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chętnie zakupie sieciówkę vdh the mainsstream .Info poproszę na pw

 

Znajomy ma do sprzedania wersję 1m, albo ciut dłuższa. jakby co to dam namiary.

 

Powoli nabieram chęci na porównanie Hybrida ze wspomnianymi wcześniej i chyba w tej kolejności... First Ultimate MKII, Orchid, The Name , Second.

Mimo, że mają cechy wspólne to jednak są to dość różne interkonekty. Ograniczył bym się na Twoim miejscu do Orchida i Firsta Ultimate MKll - tylko MK2 Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma do sprzedania wersję 1m, albo ciut dłuższa. jakby co to dam namiary.

 

Mimo, że mają cechy wspólne to jednak są to dość różne interkonekty. Ograniczył bym się na Twoim miejscu do Orchida i Firsta Ultimate MKll - tylko MK2

 

Dzięki za wskazówkę ;) Gorzej tylko z dorwaniem tych kabelków. Najlepiej z opcją wypożyczenia na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Napis na kablu leci MKll zazwyczaj już przytarty trochę, bo oryginalne kable są kiepsko wykonane. Często wyglądają po paru latach i po kilku użytkownikach jak szmatławce albo podróby ;)

First MK2 600-700zł, Orchid 700-800- czasem więcej jak z opakowaniem

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

jakie kabelki głośnikowe VdH, warte są uwagi. Na pewno nie chciałbym wydać na nie więcej niż na rca. Może cs 122 hibryd?

Tani kabel do raczej tańszych systemów z łagodną górą

 

 

Wyżej wymieniony kabelek lata świetlne temu ( w zielonej otulinie) używałem do systemu opartego na Technicsie w moim przypadku ocieplił, delikatnie dodał środka

 

wspominam

go pozytywnie

Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnum dopala bas ( do systemów z ich brakiem )

Cs 122 zabiera bas ( do systemów z ich nadmiarem )

To tak w skrócie .

 

Czyli teoretycznie, żaden z nich. Po zmianie z Integration Hybrid na The Firts Ultimate MK2 na podstawę basową narzekać na pewno nie mogę. Nie mówiąc o reszcie pasma. I góra mniej ostra, zwłaszcza przy większych poziomach głośności. Jak nie kupisz/pożyczysz, to się nie przekonasz :)

 

Wyjdzie, że zostanę przy solidnym miedzianym drucie DLS SC z samochodowego CA.

 

Jak coś pomiędzy, to może D-352 Hybrid...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.