Skocz do zawartości
IGNORED

Cocomo, panienki i rachunki na kilka tysięcy złotych


testosteron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i o tym właśnie mówię. Speluna jak speluna, pełno takich nie tylko w Krakowie.

Chodzi tylko o to, że powyższe opisy i kwoty mają się nijak do tego artykułu w gazecie

i rzekomych tysięcy wyciąganych od podstępnie uśpionych prochami ofiar przestępców.

 

A skąd wiesz? Testowałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kraje cywilizowane i są kraje dzikie.

Jedna z różnic między nimi to stopień zagrożenia różnymi niebezpieczeństwami. Dawno temu wyrwawszy się na Zachód wstąpiłem do jednego z lokali na St. Pauli. Miałem okazję wypić najdroższą colę w życiu, cenę pamiętam do dziś - 16 DM.

Nie spodziewałem się wtedy, że kiedyś będę mógł powiedzieć TYLKO 16 DM. "Tylko" w porównaniu do 80 zł za piwko i to - o ironio - w ojczyźnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No jak ma być praworządnie to pozamykać burdele kasyna i wszelkie szemrane interesy. Albo pozwolić policji bić bezkarnie pensjonariuszy tych przybytków co znowu podniesie lament o łamaniu praw obywatelskich.

 

a tak w ogóle napisałem swera zamiast sfera i nikt nie zwrócił uwagi więc generalnie temat jest o opowiadaniu pierdół.

 

w sumie to sa kluby dla zwierzat w ludzkiej skorze wiec w sumie co ich zalowac niech ich leja...

 

ale sa inne problemy

1. wykorzystywanie seksualne (typowy problem takich klubow)

2. organizacje przestępcze (glowni wlasciciele tych klobow)

a obydwa czynniki zagrazaja zwykłym ludziom i trzeba by było wlasnie z tych powodow cos zrobić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałem że jest to legalizowanie działalności kryminogennej. Nadal będzie ona kryminogenna nawet jeśli nie będzie podlegała ściganiu. Tylko ze mafiozo stanie się biznesmenem i ciężej będzie go ukarać za inne przestępstwa kryminalne zwiazane z charakterem prowadzonej działalności.

 

Ironią jest obecnie sposób liczenia PKB. Ponieważ w kilku krajach UE prostytucja jest działalnością gospodarczą i opodatkowaną wiec urzędnicy Eurostatu wpadli na pomysł żeby liczyć PKB do statystyki również działalności przestępczej w tych krajach w których jest ona nielegalna.

Sposób ten służy tak naprawdę temu żeby kraje takie jak Polska płaciły w niedalekiej przeszłości większe składki do kasy UE.

 

W ten sposób UE pośrednio nagina polskie prawo. Bo skoro liczymy już przychodu z przestępstw, to nie tylko z prostytucji ale na przykład kradzieży rowerów i samochodów, oszustw podatkowych i gospodarczych, kradzieży z włamaniem, napadów rozbójniczych itd.

 

Prowadząc do takiego absurdu że stający przed Sądem przestępca będzie mógł powiedzieć że przecież jego działalność przyczynia się do wzrostu PKB. Wiec nie jest żadnym przestępcą, tylko biznesmenem przyczyniającym się do wzrostu dobrobytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kubri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce prostytucja jest przestępstwem? Stręczycielstwo tak, ale prostytucja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to rachunki sięgają prawie miliona;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już z miesiąc temu pisałem to samo co jest w tym artykule.

Nakurwić się jak szpadel, przepuścić furę siana z firmowej karty i na koniec głupa kleić, że nic nie pamiętam.

Biedactwo. A niech ich tam rżną ile wlezie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka muzyka muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce prostytucja jest przestępstwem? Stręczycielstwo tak, ale prostytucja?

Dlatego właśnie alfonsi nie odpowiedzą za sutenerstwo bo są przecież biznesmenami przyczyniającymi się do wzrostu PKB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba siedzieć w domach i pilnować żony oraz dzieci a nie szlajać się po takich spelunach, nowoczesności się zachciało to za głupotę płacić durnie słono płacić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, nowoczesności się zachciało to za głupotę płacić durnie słono płacić

 

Eeee wiesz...ale to najstarszy zawod swiata.

Prostytucja byla od czasu gdy historia ludzi na kartkach jest spisywana wiec???

 

Problem w tym ze kiedys pod takim lokalem dostalo sie w morde i mialo skradziony portwel.

Teraz w pysk nie wylapiesz ale oskubią Cie inaczej....

 

A jak dla mnie to burdele powinny byc normalnie legalne, a prostytutki oplacac sobie ZUSy Krusy czy inne k**ewstwo.

Kupa kasy idzie bokiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba siedzieć w domach i pilnować żony oraz dzieci a nie szlajać się po takich spelunach, nowoczesności się zachciało to za głupotę płacić durnie słono płacić

 

A po co pilnować żony? Czyżby bogobojnym kobietom świętych mężów zdarzały sie skoki w bok? Przecież to wbrew przykazaniom!!!

 

Co ty ty przemek insynuujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

O wykładnię prawa w Polsce trzeba zasięgnąć opinii księdza rejonowego.

Ojca (dyrektora) ha ha ;)

 

A po co pilnować żony? Czyżby bogobojnym kobietom świętych mężów zdarzały sie skoki w bok?

Ja wychodzę z założenia-że to nie mydło i się nie wymydli. ;)-a jak do tego będzie jeszcze zadowolona-to po co Avanti kręcić.:)

Pan nasz powiedział(z bliznim trzeba się dzielić) ;)

 

trzeba siedzieć w domach i pilnować żony

W jakiej epoce ty się wychowałeś...:) jakie pilnowanie....he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka muzyka muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Chodzi tylko o to, że powyższe opisy i kwoty mają się nijak do tego artykułu w gazecie

i rzekomych tysięcy wyciąganych od podstępnie uśpionych prochami ofiar przestępców.

Po nagłośnionej sprawie i wywiadach-nadal tak sądzisz.

 

Cocomo to zwykły burdel, jak wiele innych.

Wynika -że to zajebista sieć,i zwykły kurwidołek do tej sieci ma się nijak. :)

I wynika z tego że pijąc szampańskie po 15 koła-60 butelek w 16 h przez 15 osób to żaden problem- (tylko szkoda że pije zwykłą wazelinę za 7 pln-a myśli że szampańskie za 15 koła, i na ch..ja mogą mu naskoczyć.-mowa o właścicielu.

Bo pić to trzeba umieć. ;)

Edytowane przez maniekn274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nagłośnionej sprawie i wywiadach-nadal tak sądzisz.

Oczywiście.

Nagłaśnianie sprawy przez media (które z nagłaśniania spraw żyją, dzisiaj ta, jutro inna)

czy wywiady z pseudo ofiarami niby przestępstw (na które nie ma ani jednego dowodu)

idiotyczne i pokrętne tłumaczenia "nie wiem, nie pamiętam" (no bo co mam teraz powiedzieć)

i mielenie w kółko przez zazdrośników (tak burdelową konkurencję jak i niedoszłych klientów których nie stać)

że Cocomo to banda oprychów szprycujących klientów ch*j wie czym, aby ich pozbawić oszczędności życia...

i tym podobne idiotyzmy raczej nie sprawią, żebym zmienił zdanie w sprawie, bo nie raz i nie dwa na własne oczy widziałem

podobne sytuacje, gdzie najpierw grupa "biznesmenów" przez całą noc się bawi i w ch*j kasy w lokalu zostawia,

a później wynajmują prywatnego detektywa, który ma im pomóc ten szmal w jakiś sposób odzyskać

zanim żona, ojciec, wspólnik, pracodawca, klient czy ktoś tam jeszcze inny się dowie, że tych pieniędzy nie ma.

Może nie były to jakieś miliony, ale powiedzmy że była to równowartość nowego średniej klasy samochodu

i wszystko przepuszczone w jedną noc, całkowicie legalnie, przy pełnej świadomości i współpracy "poszkodowanych".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych którzy zmuszeni są iść do burdelu podupcyć i za to słono płacić. Po drugie miejsca te praktycznie wyjęte są spod jurysdykcji, rządzą się własnymi prawami. Każdy idzie nam na własną odpowiedzialność. Dlatego kwestia skarg na policji, że kogoś obrobiono czy dano w ryj, są bardzo problematyczne, wiarygodność świadków praktycznie zerowa ( alkohol, proszki, dymki). Na tym swoją potęgę opierają właściciele tych przybytków. Koszą wielką kasę, siedzą głęboko w organizacji, mają swoich prawników, "świadków" i praktycznie jeśli nie zrobi się OS to każde zgłoszenie można sobie w dupę wsadzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych którzy zmuszeni są iść do burdelu podupcyć i za to słono płacić. Po drugie ...

Po trzecie jest takie stare indiańskie przysłowie - kto nie ma miedzi ten w domu siedzi.

Koniecznie musi wleźć do najdroższego lokalu w mieście, żeby wielkie panisko zgrywać,

a jak moneta się skończy, to jest lament i łzy, że go okradli biedaczka niewinnego,

bo on "nie wie" i "nie pamięta" ani tego po co tam polazł, ani tego że z nim było szesciu kumpli,

ani tego że balowali do południa następnego dnia i stawiali wszystkim dziwkom co tylko chciały ...

Bandyci! Złodzieje! Siłą mnie do lokalu wciągnęli i wszystko zabrali! Policja! Ratunku!

Aż tu się odnajduje nagranie z kamer monitoringu, gdzie czarno na białym wszystko widać

i nagle cisza jak makiem zasiał, nawet tym śmiesznym dziennikarzom raptem rura zmiękła,

a tacy byli dzielni i odważni jeszcze przed chwilą. Śmiech na sali i nie wiem o co w ogóle ta cała wielka afera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Chodzi tylko o to, że powyższe opisy i kwoty mają się nijak do tego artykułu w gazecie

i rzekomych tysięcy wyciąganych od podstępnie uśpionych prochami ofiar przestępców.

 

+

0

 

 

Bardziej mi o to chodziło-jak zadałem ci pytanie czy nadal tak sądzisz.

 

Oczywiście.

Bo ja mam inne zdanie-i sądzę że spokojnie mogli ich wyczyścić na taką kasę. ;)

Edytowane przez maniekn274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto facjata gościa który firmuje cały ten burdel.

Oczywiście to tylko słup ale dobrze widać, z jakich środowisk się wywodzi.

Prawdziwi mocodawcy i właściciele pozostają w cieniu. Mafia? WSI? Kręgi związane z PO?

Zapewne wszystko na raz...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Oto facjata gościa który firmuje cały ten burdel.

Oczywiście to tylko słup ale dobrze widać, z jakich środowisk się wywodzi.

Prawdziwi mocodawcy i właściciele pozostają w cieniu. Mafia? WSI? Kręgi związane z PO?

Zapewne wszystko na raz...

 

http://e1.pudelek.tv.sds.o2.pl/6739e26276ae03e6d93f6f0dcf6d3334b8668676

Każdemu takie życie imponuje-jachty,fury,walizy kasy przy baletach na Majorce itd.

Tylko nie każdy by się zdecydować na takie życie-nawet jak by miał szansę. ;)

To jest straszne ryzyko-ale ludzie wchodzą w to -i czasem żyją w luxusie. ;)-Pruszków na wolności-warto było.......... ;)-tyle lat to na szelkach można zawisać ;) średnia 4-9. ;) śmiech na sali (sądowej)-filmy typu(UKŁAD ZAMKNIĘTY)-dają do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla. Ale z okazji zjawiska Amber Gold potępiałeś państwo za dopuszczanie do takich praktyk...?

Amber co? Nie wiem, nie znam, nie orientuję się.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to nigdy się nie wypowiadałem na ten temat, ani tu na forum, ani nigdzie indziej.

Zwyczajnie mi to wisi. Po prostu :)

 

Bardziej mi o to chodziło-jak zadałem ci pytanie czy nadal tak sądzisz.

Że te miliony w sensie? Nie no teraz już tak nie sądzę.

Tylko że wtedy nie było mowy o całej grupie nawalonych wieprzy balujących przez całą noc i pół kolejnego dnia.

Teraz kiedy już wszystko wiadomo, to jest całkiem inna rozmowa.

A tak swoją drogą, jakbyście sami przehulali milion z firmowej karty, to nie próbowalibyście wszelkimi metodami

odzyskać chociaż części tej kasy i jakoś się wykręcić od tłumaczeń co tam przez tyle godzin robiliście?

Oczywiście, że każdy by próbował, problem w tym, że nie ma za bardzo jak, więc zostaje tylko granie głupa

 

- gdzie byłeś?

- nie pamiętam...

- co tam robiłeś?

- nie wiem...

- ile czasu tam byłeś?

- nie pamiętam...

- gdzie są pieniądze?

- nie wiem...

 

Rozmowa dokładnie identyczna jak z pięciolatkiem przyłapanym na podjadaniu czekolady przed obiadem

 

- dlaczego to zrobiłeś?

- nie wiem...

- ile razy ci mówiłem?

- nie pamiętam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

A tak swoją drogą, jakbyście sami przehulali milion z firmowej karty

Zle to formułujesz-nie sądzę żeby ktoś starał się w burdelu przewalić takie pieniądze-10 koła,20 koła 30 -ale nie MILION.!

Nawet ten bardzo nadziany-i bardzo pijany by się zastanowił-a jak jesteś odurzony czymś i z twojej karty korzysta już inna osoba-to inny temat.(takie czasy)

A nr PIN- daj spokój-na imprezie w ciągu 2 h dam ci czas i już lecę z twoją kartą do bankomatu bo gorzały brak-a czemu nie ty, ?--ba maja lalka cię zabawia. ;)

Edytowane przez maniekn274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś pełną wersję wywiadu dziennikarzy tefałenu z tym kolesiem co to niby właścicielem jest

jak im puścił nagranie z całego pobytu tego "odurzonego czymś" klienta od miliona?

I paru innych zresztą też, właśnie tych co to teraz nic nie pamiętają biedne żuczki?

A co do przepuszczenia MILIONA to przecież to nie był ani jego milion ani kumpli którzy z nim tam byli,

to myślisz że kogoś tam obchodziło ile z tej karty zeszło? Aby tylko się dobrze napruć i fajną dupę zerżnąć,

a że MILION poszedł się jebać, a to ch*j z nim, bo co to, moje pieniądze?

Dzięki moim nowym "kolegom" z którymi właśnie chleję "wygram" przetarg na którym i tak zarobię trzysta,

to jeden milion w lewo czy jeden milion w prawo... kto to tam będzie liczył...

 

No jednak ktoś policzył i stąd cała afera.

 

 

Zle to formułujesz-nie sądzę żeby ktoś starał się w burdelu przewalić takie pieniądze-10 koła,20 koła 30 -ale nie MILION.!

Licząc jednego szampana za 15 tysięcy na sześciu chłopa, to za 30 koła za długo byś się tam nie pobawił raczej :)

Przypominam, że panów było kilku, pań również było kilka i wszyscy razem dobrze się bawili przez kilkanaście godzin.

Nikt mu tej karty nie zabierał i nie wyglądał na "odurzonego czymś" kiedy z niej płacił za kolejne trunki.

Wszystko jest na filmie przecież.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto facjata gościa który firmuje cały ten burdel.

Oczywiście to tylko słup ale dobrze widać, z jakich środowisk się wywodzi.

Prawdziwi mocodawcy i właściciele pozostają w cieniu. Mafia? WSI? Kręgi związane z PO?

Zapewne wszystko na raz...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Oczywiście wszystko to wywnioskowałeś ze zdjęcia na pudelku... Faktycznie, imponująca przenikliwość analizy, imponująco wiarygodne źródło... Odkryłeś spisek polityczny - warto napisać do prezesa żeby komisję śledczą montował i Macierewicza szykował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.