Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Fakt. Napięcie i podenerwowanie tam dzisiaj takie, jakby co najmniej Rydzyk został ojcem...

Zwróć uwagę, ze to jest tam. A tam jest bagno od dawna, zero moderacji, durne wklejki, coraz większe oszolomostwo, zero moderacji. Ale żeby tutaj z taka pierdoła lecieć. No sorry, jak dajemy sobie do pieca, to nie kablujemy.

Jak jestem chamski to nie lecę ze skarga, ze ktoś był chamski. Albo czekam, ze ktoś wyjdzie, to zaraz go podpierdole. To jest klasyczne k**estwo.

I jeszcze do tego pisze, ze jemu wolno, bo on jest solidarny z kolega,  i ich chamstwo jest prawda, a twoje nieprawda.

No ludzie, co to jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co łazisz dookoła świata?

Jacchusi to powiedz - tam, w temacie.

Masz bliżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie łażę. Jak coś mam do kogoś to jadę w temacie. Tutaj nic nie zgłaszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ci mówię - gadaj do Jacchusi.

Przecież to on tu przyleciał z płaczem i zasmarkany po pas, że "naszych biją".

 

Nie rób z ludzi idiotów, Bupek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Toż ci mówię - gadaj do Jacchusi.

Przecież to on tu przyleciał z płaczem i zasmarkany po pas, że "naszych biją".

 

Nie rób z ludzi idiotów, Bupek.

BN, widzę, ze nic nie zrozumiałeś, patrz wpis arturpa. Z jego powodu tu jestem, to on na mnie próbował kablować. Przeczytaj dokładniej, bo o czymś innym piszemy.

14045, dla ułatwienia, wcześniej mnie tu nie było, a ty widzę dałeś mu lajka za kablowanie, byle solidarnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chodziło o argusa, już mi się pierdziela te ich niki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bubusia napisał:

BN, widzę, ze nic nie zrozumiałeś, patrz wpis arturpa. Z jego powodu tu jestem, to on na mnie próbował kablować. Przeczytaj dokładniej, bo o czymś innym piszemy.

14045, dla ułatwienia, wcześniej mnie tu nie było, a ty widzę dałeś mu lajka za kablowanie, byle solidarnie.

Jakiego arturpa, skoro go tu nie było???!!!

 

 

Wszystko ci się popieprzyło po tym ostatnim kazaniu Jędraszewskiego.

Ochłonij! Otrząśnij się, ludziu!

? 

 

Ps - nie tylko nicki ci się mylą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej, chodziło o argusa. Spór był z arturpem.

A argus przyleciał ze skarga.

Podobne niki.

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jakiego arturpa, skoro go tu nie było???!!!

 

 

Wszystko ci się popieprzyło po tym ostatnim kazaniu Jędraszewskiego.

Ochłonij! Otrząśnij się, ludziu!

?

 

Ps - nie tylko nicki ci się mylą...

Meritum sprawy mi się nie myli. Jedraszewski nigdy mnie nie podniecał.

Krótko mówiąc, strasznych i wrednych kabli masz tam w tej antykatolickiej ekipie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bubusia napisał:

[...] Spór był z arturpem.

[...]

 

Akurat Artur nie miał tu nic do rzeczy.

Chodziło o pokazanie jach....owi, żeby nie był taką chlipiącą sierotą, co to się skarży na czyjeś chamstwo, i popatrzył, jak to pięknie po chamsku piszą jego ideowe przydupasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, argus napisał:

 

Akurat Artur nie miał tu nic do rzeczy.

Chodziło o pokazanie jach....owi, żeby nie był taką chlipiącą sierotą, co to się skarży na czyjeś chamstwo, i popatrzył, jak to pięknie po chamsku piszą jego ideowe przydupasy.

To co nie kablowali na mnie tutaj?

Nie skarżyłaś się na moje chamstwo?

I tego już się wyprzesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bubusia napisał:

To co nie kablowali na mnie tutaj?

Nie skarżyłaś się na moje chamstwo?

I tego już się wyprzesz?

 

To tylko twoja chora wyobraźnia.

Na panel moderatorski zgłaszane nie było. Za wysokie progi do zgłaszania takiej małej gnidy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

MOEDERACJO  SZANOWNA [ i WIELKA - wg. usera Fashi ]  Mam pytanie

Czy użytkownik [ zgłoszony ] ma możliwość uzyskania informacji , kto go zgłosił ? 

Jeśli tak , to proszę o opis procedury , jak taką informację uzyskać ? 

                                                                                            Z wyrazami najwyższego szacunku .. Wasz , zawsze oddany - Mysza13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, slawek.xm napisał:

doszukujesz sie chamstwa tam gdzie go nie ma

Waszym zdaniem nie ma, gdy uważacie to jedynie za "mówienie prawdy". A że uważacie się za tych lepszych więc sądzicie że wam więcej wolno.

58 minut temu, slawek.xm napisał:

drwina sarkazm lub pospolita ironia

Czyli jedne z przejawów chamstwa. W rozmowie (zwłaszcza publicznej) nie ma znaczenia co autor myśli o swoim wpisie. Ważne natomiast jak jest odbierany.

59 minut temu, slawek.xm napisał:

chamstwa uzywasz sam i to najpodlejszego gatunku

Ty i twoja kamaryla również. Przede wszystkim. Ja się tylko próbuję do tego dostosować.

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

co do twoich interpretacji to nikt nie ma wpływu na to co sie rodzi w twojej głowie na widok wpisu kolegow o odmiennych poglądach

A co się rodzi w głowie np. @Maju? Przecież to on już dawno, dawno temu zaczął wspominać o "postępującej chorobie" (w domyśle wiadomo jakiej) u swoich adwersarzy o odmiennych poglądach. Więc zacząłem mu odpowiadać w tym samym stylu. Wam się ciągle wydaje że możecie więcej.

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

ale jesli dopominasz sie sprawiedliwości to uwazaj bo ją otrzymasz i chyba wtedy bedziesz miał prawdziwy problem

Ty również.

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

czujesz sie bezkarny

Nie czuję się. Dostaję punkty, czasem również bany. Jeśli ktoś jest bezkarny to z pewnością nie ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bobcat napisał:

Przecież to on już dawno, dawno temu zaczął wspominać o "postępującej chorobie"

nikt nie ma pretensji ,ze nie dorosłes do zrozumienia o czym pisze Maju pod warunkiem ,ze zapytasz ?

Maju pisząc o postępującej chorobie zawsze mysli o nienawiści do Kosciola Katolickiego i tłumaczyl to wielokrotnie

poszukaj sobie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Ktoś już był na grzybach?

 

za Julinkiem na skraju lasu zebrałem z żoną ok 80 prawdziwków w godzinkę , ale 30 % było z robaczkami

sporo jest też maślaków i podgrzybków znajoma w trójkę 5 10l wiaderek uzbierała

moja żona postanowiła "podhodować" maślaki na naszej posesji , chodzi co rano i szuka i ... podlewa ?  ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grzegorz7 napisał:

W Zachodniopomorskim niby sucho ale na targu widziałem ładne grzybki.

nie ma to jak spacer po lesie i radocha zbierania samemu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

U mnie nic. Zero.

W sobotę byłem na rekonesansie i - kicha. Zbyt sucho.

Ja w sobotę byłem tylko po piwo.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, slawek.xm napisał:

doszukujesz sie chamstwa tam gdzie go nie ma , jest za to drwina sarkazm lub pospolita ironia

A co ma napisać? |W ogóle idiotyczny pomysł, że cokolwiek pisze zamiast zrobić strusia.

6 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Przecież to on tu przyleciał z płaczem i zasmarkany po pas, że "naszych biją".

Mój drogi, Bobcat miał zwracaną uwagę 1000razy, bez żadnego efektu. Uszczypliwości, wredne komentarze proszę bardzo, to forum z dorosłymi ludźmi. Bobcat kilka razy dziennie na Maju wylewa wiadro pomyj. Takie teksty jak on to nachlane menele na melinie rzucają. Nie potrafi mu sie odgryźć w cywilizowany sposób, wyobraźni brakuje? To niech z nim nie dyskutuje.

6 godzin temu, argus napisał:

Chodziło o pokazanie jach....owi, żeby nie był taką chlipiącą sierotą, co to się skarży na czyjeś chamstwo, i popatrzył, jak to pięknie po chamsku piszą jego ideowe przydupasy.

Nie będę ci po raz kolejny tłumaczył, że to niby chamstwo, o którym piszesz to wasza subiektywna ocena,. Jeśli ktoś do kogoś pisze "zawszona hieno" "gównojadzie"  ( a zaznaczam, że to tylko świeże popisy kolegi, mam tego znacznie wiecej) to jakby nie ma w ogóle o czym rozmawiać. Napier...sie z kogoś przyjemne pewnie nie jest, ale to nie rzucanie inwektywami i przekleństwami ( ja zostałem obdarowany kur...ami i prostytutkami) w twarz. Nie widzisz różnicy twój problem, ja na chamstwo w czystej postaci przyzwolenia nie daje. Nie podobają ci się moje wpisy? Masz przycisk "zgłoś"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slawek.xm napisał:

za Julinkiem na skraju lasu zebrałem z żoną ok 80 prawdziwków w godzinkę , ale 30 % było z robaczkami

sporo jest też maślaków i podgrzybków znajoma w trójkę 5 10l wiaderek uzbierała

moja żona postanowiła "podhodować" maślaki na naszej posesji , chodzi co rano i szuka i ... podlewa ?  ? ?

Moja zona również masę grzybów już zaprawiła, zamroziła i ususzyła. Czasem razem z nią zajrzę do lasu, ale grzyby się chowają przede mną. Bardziej to rekreacja niż grzybobranie, a największą radochę ma psinka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na tych grzybach.....wprawdzie na "zawszoną hienę"  tam nie traficie, na jakiegoś Rysia też nie, bo amerykański .....ale już na jakiegoś "gównojada" trafić możecie.  ?

Było ironicznie (piszę z pełną  świadomością, że dla niektórych to co napisałem nie jest dowcipne, a wręcz chamskie) to teraz poważniej o faktach.

Zarzuca mi się tu że stosuję chamski język nazywając coś "postępującą chorobą", proszę więc o radę.
Jak mam odnosić się do nienawistnych wpisów w których insynuuje mi się od lat niestworzone rzeczy. Wczoraj na przykład, że zaniżam dane w sytuacji gdy cytuję te dane bezpośrednio z raportu lub podaję linki do tegoż??
Przypomnę, że w odpowiedzi dostałem takie teksty które zacytował @Jacchusia, który miał prawo tak zareagować na tak niewyobrażalne matactwo, butę i chamstwo!!


I słowo o sytuacji która zaistniała tu później.
Donosi się tu na osobę która w wiadomym temacie dzielnie (w pojedynkę, byłem milczącym obserwatorem) stawiała opór 3-4 napastliwym podobnie ordynarnym oponentom......wstyd i żenada!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
7 godzin temu, Maju napisał:

Donosi się tu na osobę która w wiadomym temacie dzielnie (w pojedynkę, byłem milczącym obserwatorem) stawiała opór 3-4 napastliwym podobnie ordynarnym oponentom......wstyd i żenada!!!

I tych 3-4 napastliwych , ordynarnych oponentów Moderacja powinna wywalić na zbity pysk .

Licealista z niebieskimi włosami zmasakrował 12-tu Rycerzy Chrystusa .. 

Nie pozwólmy , aby takie bestialstwo rozpanoszyło się na AS !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest rzecz w obsłudze, która mnie mocno wkurza, albo próbowaniu poprawiania literówek wchodzi w tryb insertu i kasuje to jest dalej napisane. Nie mogę nic wstawić, bo jak tylko kursorem próbuję się ustawić w poprawiane miejsce, to od razu robi się gruba, niebieska linia na dwa pola i każda wstawka kasuje następne pole. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mysza 13 napisał:

Licealista z niebieskimi włosami zmasakrował 12-tu Rycerzy Chrystusa .. 

nie wątpię ,że marzysz czy tez śnisz o takich sytuacjach ale niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 16:46, slawek.xm napisał:

Maju pisząc o postępującej chorobie zawsze mysli o nienawiści do Kosciola Katolickiego i tłumaczyl to wielokrotnie

Proszę o wskazanie jaki akt normatywny i w którym artykule nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Proszę o wskazanie jaki akt normatywny i w którym artykule nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

a jaki akt prawny zabrania nazywania nienawiści do KK chorobą? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.