Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, hi_aro napisał:

Dla mnie są pewne rzeczy znamienne. @McGyver-owi nic nigdy się nie podoba. Był @palton, było żle

Kłamiesz człowieku. Palton został moderatorem gdy ja w ogóle nie pisywałem na Audiostereo. Nie pisywałem przez kilka lat, zatem nie miałem okazji by ścierać się z Paltonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych godzinach nowego silnika było widoczne kto i za co ukarał. Poznałem tą misterną tajemnicę, jakoś nie poczułem się gorzej, mniej-więcej zgadzało się to z moimi podejrzeniami.  Tak więc wiem, kto ostani mi przyłożył i ten kto najwięcej... 

Teraz już to nie działa..  

4 minuty temu, McGyver napisał:

Kłamiesz człowieku.

To ty kłamiesz, powróciłeś po tym jak celowe zniknołeś, w końcówce działania @polton-a...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, HQ150 napisał:

Przypomnę taką sytuację.

....................................

Więc widzisz, że takie przypadki były. Możesz mój przykład przedyskutować z administracją jak nie wierzysz

Tyle ze to o czym piszesz pamietam i pamietam ze pisałem Tobie prawde ze dopoki mod nie przyzna sie sam to inny moderatorzy nie beda wiedzieli kto to zrobił

mechanizm jakiego uzył nie zostawił sladów widocznych przez innych moderatorów, co innego admin i tak Tobie pisałem abys pisał do admina

nam przyznał sie po kilku miesiącach przy okazji innych nieporozumień 

Mielismy jedynie nadzieje ze sam sprawe załatwi , ja nie mam uprawnien aby dyskutowac z userami na forum o innym moderatorze - tak jest od czasów jozwy 

ciekaw jestem czy w koncu wiesz który mod to przeniósł .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie było tak jak piszesz.

Moderator Palton się sam nie przyznał a okazało się  że moderator Vlado doskonale wiedział, że on to zrobił i napisał o tym na forum.

Nie masz więc racji. Jeden z moderatorów wiedział o moderacji drugiego a mimo to nie przeszkadzało mu to kłamać na forum, że nie wie. Oczywiście wiem tylko o nich dwóch bo sami o tym po roku napisali, czy jednak nie wiedzieli inni to już się nie dowiem.

Mogę się tylko domyślać, że skoro Vlado wiedział to niby czemu inni by wiedzieć nie mieli?

Admin poinformowany o sprawie nic w tej sprawie nie zrobił. Z jego strony też była kompletna cisza na moje zapytania.

 

Miejmy nadzieję że ten okres mamy już za sobą, bo naprawdę nie było względem nas forumowiczów w porządku to, że nie wiemy kto ukrył nasz temat, nie mamy pojęcia dlaczego a cała moderacja odpowiada, ze nie ma pojęcia kto to zrobił i nie wie dlaczego, ale nikt z nich przez rok czasu nie zrobił, żeby to naprawić czy wyjaśnić. Skoro  ,,tajemniczy ktoś'' to zrobił, to widocznie tak ma być:-)

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, McGyver napisał:

Byłeś też przy tym jak Vlado samodzielnie wbrew regulaminowi mnie zbanował. I nagle wtedy zniknąłeś z dyskusji, żeby nie musieć reagować. Ja to nazywam milczącym poparciem. 

sprawa wtedy poszła do admina wiec jak uwazasz co niby mam robić na forum ?

kopac ryc słac PW i knuc ? 

za stary jestem na taka gównażerie 

a w kwestii banów na forum nie sledze nie czytam nie pilnuje innych moderatorów  , jak pisałem były wytypowowane osoby przez admina do weryfikacji ale nie podjeły tematu 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Włodek opieprzył, to przynajmniej wiedziałem za co.

Zresztą - już pisząc, wiedziałem, że mnie opitoli!:-)

Ale, faktem jest: opiedrolennje powinno być podpisane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, HQ150 napisał:

Nie było tak jak piszesz.

Moderator Palton się sam nie przyznał a okazało się  że moderator Vlado doskonale wiedział, że on to zrobił i napisał o tym na forum.

Nie masz więc racji. Jeden z moderatorów wiedział o moderacji drugiego a mimo to nie przeszkadzało mu to kłamać na forum, że nie wie. Oczywiście wiem tylko o nich dwóch bo sami o tym po roku napisali, czy jednak nie wiedzieli inni to już się nie dowiem.

ale jest dokładnie jak piszesz tyle ze brak pewnych szczegołów 

jest watek nawet załozony przez moderatora cir - o tym kto przeniósł ten temat ???? i dlaczego ???

trwało rok bo droga eliminacji kolejny moderatorzy wpisywali abym wreszcie się odczepił ze tego nie zrobili - tyle to trwało uwierz /komedia/ 

w koncu autor przeniesienia sam wpisał tyle ze akurat wtedy o ile pamietam w Twoim imieniu niegocjował jakies sprawy z adminem a Ty pisałes skargi na Vlado ze to on zrobił 

załatwienie tego zostawiłem im , ja nie mam uprawnien do kwestionowania decyzji innego moda

juz pisałem to trwa od czasu jozwy , po jozwie nikt nie przejal jego niepisanej funkcji zmian decyzji innych moderatorów

pamietam jak jozwa zmieniał decyzje np w sprawie starego audiofila więc to było 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No to teraz wreszcie powiedzcie jasno i wyraźnie, czy obecnie moderatorzy będą mieli obowiązek ( i odwagę) podpisać się pod swoimi decyzjami?

Czy w dalszym ciągu to o czym piszemy jest tutaj dozwolone i znowu może się powtórzyć?

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia zażalenia na decyzję moderatora? Pytam, bo w obecnym Regulaminie nie ma o tym ani słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, cir napisał:

trwało rok bo droga eliminacji kolejny moderatorzy wpisywali abym wreszcie się odczepił ze tego nie zrobili - tyle to trwało uwierz /komedia/ 

Pewnie że komedia. Spowodowana tym że administracja olała sprawę, oraz pełną anonimowością poczynań moderatorów. Gdyby moderacja była jawna, to przynajmniej byłoby wiadomo z kim wyjaśniać sprawę, a tak, to wszyscy nabrali wody w usta, i trwało rok. Żenada po prostu. Nie ma innego rozwiązania, moderacja musi być całkowicie JAWNA, w przeciwnym wypadku takie historie się powtórzą.

2 minuty temu, Zyzol napisał:

A jak wygląda kwestia zażalenia na decyzję moderatora? Pytam, bo w obecnym Regulaminie nie ma o tym ani słowa.

Nie wiadomo. Wiadomo jedynie że możesz pisać zażalenia, ale nie ma gwarancji że nie piszesz na Berdyczów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komuś naprawdę dolegają stare bóle... ucha, by nie napisać inaczej!

Paltona nie ma już tyle czasu jako moderatora, że wchodzenie na tego typu sprawy jest wręcz dziecinadą.

Sprawa Vlado była też skwitowana przez Administrację wyraźnie - "temat zamknięty".

Prawda jest taka, że niektórych boli wszystko na Forum, co nie dzieje się tak, jakby sami tego chcieli.

Jak już nie potrafią inaczej i nie są wyrzucani - to sami ostentacyjnie wychodzą, opuszczają Forum AS i pod publiczkę likwidują konta. Wszystko przy głośnym udowadnianiu jakie to zło wszędzie na Forum się dzieje, jaki to Administrator jest zły, Właściciel też, a moderacja to już w ogóle. Przy krzyku i awanturach - publiczne zrywanie wszelkich kontaktów z Forum, ostentacyjne "bye forever".

Za kilka miesięcy ponowne "a moge wrócić" do Admina by po kilku tygodniach zaczynać znów tą samą spiewkę i krzyki o tym, że Forum upada a winne za to jest wszystko dookoła.

Dziś przeczytałem, że gdyby nie powrót niektórych osób Forum AS upadłoby. Komuś naprawdę od nadmiaru spiskowych teorii głowa paruje i wypisuje totalne bzdur. Niektórzy z Was wieszczyli to 2 lata temu krzycząc, jak Forum AS zostanie "zjedzone" przez konkurencję.

 

Napiszmy to wprost - o każdej naszej decyzji jest poinformowany Właściciel i żadne z nas nie musi wstydzić się przed lustrem za swoje zachowanie.

Wszystkie ostrzezenia nakładane na Forum w obecnej formie i składzie moderacji mają uzasadnienie Regulaminowe i. co ważne - WYNIKAJĄ ONE Z WASZYCH WZAJEMNYCH PYSKÓWEK I PRZEPYCHANEK.

Moja propozycja - chcecie mniej udziału moderacji w życiu Forum? Jesteśmy ZA! Tylko każdemu proponuję, by wcześniej wyuczył się na pamięć jakże znamiennego tekstu - MODERACJA DZIAŁA WTEDY, GDY SAMI RAPORTUJECIE NA SIEBIE WZAJEMNIE ZŁAMANIE REGULAMINU.

To jest istotą sprawy - nie zachowujcie się wobec siebie w taki sposób, nie będziecie raportować swoich wzajemnych postów. Nie będzie reakcji moderacji. Kilka stron wczesniej były zastrzeżenia, że w ogóle nie reagujemy "na czas".

 

A reszta podejmowanych kwestii typu "bo Palton", bo "Vlado". Paltona nie ma jako moderatora juz tyle, że przypominanie jak było kiedyś trąci niepoważnym traktowaniem tematu "moderacja". A temat "Vlado" został już dawno za nami decyzją Administracji.

 

A moderacja NIE BĘDZIE tłumaczyła się przed nikim poza Administracją za swoje działania, nie mamy ku temu powodów i nie działamy w żaden sposób, by mieć sobie coś do zarzucenia. A przypominanie, że kiedyś ktoś czegoś nie zrobił - kwestie te były wyjaśniane z Adminami, moderacją i wałkowaliśmy to wiele godzin. 

Każdy wskazał swoje żale, Admini wykazali kierunek zmian, moderacja ma wytyczne co do dalszego działania.

Teraz okazuje się, że nadal jest "źle" bo moderatorzy nie chodza na pasku interesów pewnych osób? Nie chodzili i chodzić nie bedą, a tłumaczenia moderacji będą zawsze szły w stronę Administracji, nie będzie tak jak sobie to wyobraża parę osób, że moderator będzie na dzień dobry przepraszał, że ośmielił się w ogóle odwiedzic profil jakiegoś user'a.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, McGyver napisał:

Pewnie że komedia. Spowodowana tym że administracja olała sprawę, oraz pełną anonimowością poczynań moderatorów. Gdyby moderacja była jawna, to przynajmniej byłoby wiadomo z kim wyjaśniać sprawę, a tak, to wszyscy nabrali wody w usta, i trwało rok. Żenada po prostu. Nie ma innego rozwiązania, moderacja musi być całkowicie JAWNA, w przeciwnym wypadku takie historie się powtórzą.

mylisz się 

wystarczy ze nie ma moderatorów którzy nie podpisują tego co robią tak aby nawet  inny mod nie widział 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nowym silniku macie możliwość 100% śledzenie zmian w bazie, czy nie? Znaczy kto i co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cir napisał:

wystarczy ze nie ma moderatorów którzy nie podpisują tego co robią tak aby nawet  inny mod nie widział 

Nie wierzę w to. Historia za dużo razy się powtarzała. Zaufanie zaufaniem, ale kontrola musi być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No to Panowie krótko proszę.

Czy w dalszym ciągu będzie tutaj praktykowana anonimowa moderacja?

Dlaczego pierw pisano mi, że nic nie będzie zmieniane na starym silniku a teraz na nowym nikt nie chce udzielić jasnej odpowiedzi?

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, McGyver napisał:

Pewnie że komedia. Spowodowana tym że administracja olała sprawę, oraz pełną anonimowością poczynań moderatorów. Gdyby moderacja była jawna, to przynajmniej byłoby wiadomo z kim wyjaśniać sprawę, a tak, to wszyscy nabrali wody w usta, i trwało rok. Żenada po prostu. Nie ma innego rozwiązania, moderacja musi być całkowicie JAWNA, w przeciwnym wypadku takie historie się powtórzą.

Nie wiadomo. Wiadomo jedynie że możesz pisać zażalenia, ale nie ma gwarancji że nie piszesz na Berdyczów. 

Co rozumiesz poprzez słowo "jawna"? Nie była jawna i nie będzie, bez względu na Twoje oczekiwania. To nie Twoja moderacja, nie Twoje osobiste poletko. I to nie jest uwaga ad personam, ale w życiu nie spotkałem się z sytuacją by moderatorzy na forum komercyjnym, do tego wybierani przez właściciela byli kontrolowani przez forumowiczów.

Skąd takie pomysły, że nagle na Forum AS ktokolwiek wyrazi zgodę, by moderacja podlegała kontroli forumowiczów?

Bo zarzut, że Administracja nie ma nadzoru nad działaniami moderacji jest chybione, a w obecnym kształcie Forum - bardzo chybione.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, arkadowski napisał:

Wszystkie ostrzezenia nakładane na Forum w obecnej formie i składzie moderacji mają uzasadnienie Regulaminowe i. co ważne - WYNIKAJĄ ONE Z WASZYCH WZAJEMNYCH PYSKÓWEK I PRZEPYCHANEK.

Nieprawda. W temacie "Kubica F1" nie brałem udziału w żadnej pyskówce czy przepychance. Otrzymałem ban na temat. Próba wyjaśnienia zakończyła się dwukrotnym nałożeniem punktów karnych za atak na Moderację, a wpisy rzekomo będące tym atakiem zostały usunięte z niniejszego tematu. Tematu, który jest miejscem do dyskusji o moderacji - tak obwieścił niedawno Admin. Każdy, kto zdążył przeczytać usunięte wpisy widział, że nie były one atakiem na Moderację. Nie były bowiem pisane językiem  wskazującym na ostry i nagły przejaw emocji. Uważam, że to określenie jest nadużywane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cir napisał:

mylisz się 

wystarczy ze nie ma moderatorów którzy nie podpisują tego co robią tak aby nawet  inny mod nie widział 

 

Dokładnie. Żaden obecny moderator nie działa z ukrycia, nie ma sytuacji w której nie wiemy o swoich działaniach.

Ale to @cir nie chodzi o to, że moderacja podlega Administracji, tylko by moderatorzy byli pod batem niektórych forumowiczów, którzy chca mieć w ręce usłużnych, a pod ręką niepokornych i odpowiednie narzędzia na wpływanie na nich.

Czy się komuś podoba czy nie, obecna moderacja jest tak dobrana, że cięzko nazwac ją jednostronną czy zabetonowaną i skierowaną przeciwko komukolwiek czy przeciwko jakiejś grupie.

Nie czuję się w obowiązku meldowac się czy tłumaczyć ze swojego działania komukolwiek poza Adminowi i nie czuje potrzeby konsultacji z kimkolwiek swoich działań poza osobami ze składu moderacji.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, arkadowski napisał:

Żaden obecny moderator nie działa z ukrycia, nie ma sytuacji w której nie wiemy o swoich działaniach.

Mi to wystarcza, jako jedyna forma kontroli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zyzol napisał:

Nieprawda. W temacie "Kubica F1" nie brałem udziału w żadnej pyskówce czy przepychance. Otrzymałem ban na temat. Próba wyjaśnienia zakończyła się dwukrotnym nałożeniem punktów karnych za atak na Moderację, a wpisy rzekomo będące tym atakiem zostały usunięte z niniejszego tematu. Tematu, który jest miejscem do dyskusji o moderacji - tak obwieścił niedawno Admin. Każdy, kto zdążył przeczytać usunięte wpisy widział, że nie były one atakiem na Moderację. Nie były bowiem pisane językiem  wskazującym na ostry i nagły przejaw emocji. Uważam, że to określenie jest nadużywane.

Wyjasniłem Ci - odwołaj się do Administracji. Nie znam przypadku w którym nie mamy pytań o zasadność nałożenia ostrzeżeń jesli wpływa zażalenie do Admina. Nie neguję, że czujesz się pokrzywdzony i widzisz tą sprawę inaczej. Ale ten temat obejmuje prace moderacji, nie poszczególne sytuacje i domaganie się o ujawnienie konkretnego moderatora, który stoi za danym ostrzeżeniem.

I jeszcze jedna rzecz - może czasem zamiast ciągnąć sztuczny problem - odpuścić sobie i przeczekacz te kilka dni.

Panowie te punkty to nie ujmowanie komuś godzin czy minut z życia! To nie konkurs na najmądrzejszego czy najpiękniejszego na Forum AS. Forum to miejsce spotkań i dyskusji, nie walka na smierć i życie pomiędzy uczxestnikami dyskusji.

Może odrobinę refleksji i odrobinę dystansu do tego wszystkiego?! Jakieś animozje od lat przypominane, żale od lat wysuwane i ciągle to samo...

Może kiedyś trzeba dać na luz? Tak się lepiej żyje i swobodniej oddycha! Obrażanie się na wszystkich i na wszystko, jakieś bzdury od lat powtarzane i przywoływanie osób nie będących od lat nie będących na Forum AS lub pełniących jakieś tutaj funkcje.

 

Pora skończyć ten cyrk wiecznych animozji. I czy komuś to pasi czy pójdzie na skargę do p. Basi - moderacja będzie pod kontrolą ADMINISTRACJI, nie jawnie tłumaczyć się ze swoich zadań komukolwiek z forumowiczów.

Kto ma ochotę wejść do składu moderacji by poczuć tą "pełnię władzy" - proszę składać swoje kandydatury do Administracji. Może wtedy będzie lepiej?

Jak pisał @cir - jak były propozycje "kto do moderacji" chętni krytykujący unikali swoich zgłoszeń. Jak wybrane zostały osoby, które zdaniem Admina sprawdzą się i można im zaufać - znów krytyka.

Krytyka dla samej krytyki? 

koniec tematu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, arkadowski napisał:

To nie Twoja moderacja, nie Twoje osobiste poletko. I to nie jest uwaga ad personam, ale w życiu nie spotkałem się z sytuacją by moderatorzy na forum komercyjnym, do tego wybierani przez właściciela byli kontrolowani przez forumowiczów.

Skąd takie pomysły, że nagle na Forum AS ktokolwiek wyrazi zgodę, by moderacja podlegała kontroli forumowiczów?

Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem zamiast imputować mi niestworzone rzeczy. 

 

37 minut temu, arkadowski napisał:

Bo zarzut, że Administracja nie ma nadzoru nad działaniami moderacji jest chybione, a w obecnym kształcie Forum - bardzo chybione.

To się dopiero okaże. Dotąd administracja miała nadzór nad moderacją tylko teoretycznie, a de facto moderacja robiła co chciała i jak chciała nie patrząc na regulamin. Nie wystarczy by administracja miała możliwość nadzoru. Ważne by ten nadzór faktycznie sprawowała. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, arkadowski napisał:

wejść do składu moderacji by poczuć tą "pełnię władzy"

Jeżeli uważasz że moderatorem się jest po to, by czuć "władzę", to... ręce opadają i nie mam więcej pytań. 

Moderacja jest od sprzątania na forum. Po to ma narzędzia których inni forumowicze nie mają. Zawsze tak uważałem i nie zamierzam zmienić zdania. 

Moderacja powinna działać na zasadzie zaufania ze strony forumowiczów. Tu na forum moderacja latami pracowała na to, by zaufanie forumowiczów stracić. Odbudowanie zaufania to nie jest kwestia pstryknięcia palcami. Trzeba dużo czasu by na zaufanie zapracować. Aroganckie zachowania moderatorów nie budują zaufania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają obecnie prace serwisowe. Mogą wystąpić znaczne ograniczenia w prędkości pracy całego Forum.

Za utrudnienia w imieniu Administracji przepraszamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Nieprawda. W temacie "Kubica F1" nie brałem udziału w żadnej pyskówce czy przepychance. Otrzymałem ban na temat. Próba wyjaśnienia zakończyła się dwukrotnym nałożeniem punktów karnych za atak na Moderację, a wpisy rzekomo będące tym atakiem zostały usunięte z niniejszego tematu. Tematu, który jest miejscem do dyskusji o moderacji - tak obwieścił niedawno Admin. Każdy, kto zdążył przeczytać usunięte wpisy widział, że nie były one atakiem na Moderację. Nie były bowiem pisane językiem  wskazującym na ostry i nagły przejaw emocji. Uważam, że to określenie jest nadużywane.

w temacie o Kubicy raczyłeś obdarowac osoby piszące i  cieszące sie z powrotu Kubicy do F1 swoja osobistą refleksja o wizji Kubicy jezdzącego bez rak i kierującego nogami bo tylko tym sie to skończy .

Nie bede tolerował jako moderator tego rodzaju "super zartów " to zwykły trolling 

dostales info o usunieciu wpisu , brak punktów karnych i ban na watek bo nic do niego nie wnosisz a to co wnosisz nie wymaga komentarza 

EOT.Dalsze wpisu w tym samym temacie w watku funkcjonalnym beda skutkowały punktami 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

Jeżeli uważasz że moderatorem się jest po to, by czuć "władzę", to... ręce opadają i nie mam więcej pytań. 

Jak zawsze czytasz to, co chcesz czytać, słyszysz to, co chcesz usłyszeć, a wiesz tyle ile chcesz wiedzieć.

Poza tym nie odróżniasz słów uzytych jako przenośni wprost ujętych w cudzysłowie?

Na koniec i tak wszystko odwracasz kota ogonem i twierdzisz, że to atak na Ciebie.

Wiesz jest takie mądre powiedzenie: jeśli jeden jest wg. Ciebie "zły" to może coś jest na rzeczy, jeśli dwóch jest wg. Ciebie "złych" to być może masz rację, jeśli jednak trzech uważasz za "złych" to może nie te osoby mają problem, tylko Ty sam?

Palton był zły, Vlado był zły, Cir jest zły, ja jestem zły... ile można to niby budowac ta zaufanie?!

Każda decyzja wg. Ciebie podjęta przez moderację jest zła bo chyba na przeszkodzie stoi brak konsultacji z Twoją osobą.

Poważnie, każdy moderator jest zły i każdy skład nie ma u Ciebie zauafania... jak zaczniemy konsultować z Tobą każde czynności - zaufanie przybędzie? 

Zapomniałem zapytać, czy już kupiłeś Forum czy dopiero masz zamiar, a obecnie tylko przymierzasz się do roli właściciela?

Nie, nie jesteśmy tutaj od sprzątania Waszych wzajemnych animozji przy okazji pytając, czy możemy posprzątac po Was ten bajzel.

Jesteśmy po to, by w imieniu Właściciela wykonywać odpowiednie czynności mające na celu poprawne funkcjonowanie Forum. 

Nigdy Właściciel Forum AudioStereo nie wspominał, bym konsultował cokolwiek z Toba lub pytał sie Ciebie o to, czy mogę coś zrobić na Forum w Jego imieniu - bo może mi nie ufasz.

McGyver pokręciło Ci się kompletnie, wróciłeś na Forum za zgodą Właściciela - nie bo Ty tak komuś kazałeś.

Wróciłeś i po kilku tygodniach stawiasz jakieś warunki, oczekiwania, określasz zakres naszej pracy i to jak powinniśmy pracować.

Informuję Cię, że osobiście mam dosyć Twoich zagrywek. Wróciłeś w pełnej krasie do swojego jątrzenia, skłócania i rządzenia się jak własną piaskownicą.

Jak wykupisz Forum AS daj znać - pierwszy zrezygnuję z moderacji, bo praca dla kogoś o Twoim usposobieniu byłaby dla mnie nie do przyjęcia. A skoro jeszcze nie jesteś właścicielem - wybacz, jesteś jednym z prawie 70 tyś forumowiczów i traktowany będziesz TAK SAMO jak każdy inny. Nic mniej, nic więcej.

Nie podoba Ci się, że modearatorzy nie będa upubliczniać swoich działań w ramach pracy na Forum i nie będą ustalać tego z Tobą? Zgłoś to do Administracji, oczekuj zmian w Regulaminie oraz by Właściciel zmienił nasze zasady pracy na rzecz Forum.

I to jest dla mnie temat ostatecznie zamknięty dalsza dyskusja to tylko jak widac bicie piany i czepianie się słówek z Twojej strony, łącznie z bezsensownymi zarzutami tam, gdzie padają wprost przenośnie ujęte w cudzysłów. 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, arkadowski napisał:

nie odróżniasz słów uzytych jako przenośni wprost ujętych w cudzysłowie?

A ja to niby co? Cudzysłowiu nie użyłem? Czytaj ze zrozumieniem.

 

17 minut temu, arkadowski napisał:

twierdzisz, że to atak na Ciebie.

Naprawdę tak napisałem? Cytat poproszę. 

 

18 minut temu, arkadowski napisał:

Każda decyzja wg. Ciebie podjęta przez moderację jest zła

Naprawdę tak napisałem? Cytat poproszę. 

 

19 minut temu, arkadowski napisał:

Nie, nie jesteśmy tutaj od sprzątania

Jasne. Jesteście tu po to żeby pokazywać że macie "władzę" i dawać to zwykłym forumowiczom do zrozumienia "obdarzając" ich punktami karnymi, czy trzeba czy nie. Tak to sobie wyobrażasz? Jeżeli tak, to lepiej dla forum żeby nie było żadnej moderacji. Jak to już kiedyś Rochu stwierdził, wtedy forum w pół roku oczyści się samo. 

 

22 minuty temu, arkadowski napisał:

wróciłeś na Forum za zgodą Właściciela - nie bo Ty tak komuś kazałeś.

Nie. Wróciłem na forum dlatego, że zostałem przez Vlada zbanowany z drastycznym pogwałceniem regulaminu i wszelkich zasad. Powrót na forum zarówno mnie jak i wielu innym forumowiczom których zbanowano wbrew zasadom należał się jak psu buda. 

 

25 minut temu, arkadowski napisał:

Nie podoba Ci się, że modearatorzy (...) nie będą ustalać tego z Tobą?

Naprawdę tak napisałem? Cytat poproszę. 

Już wcześniej prosiłem żebyś przeczytał ze zrozumieniem co pisałem. Nie zrobiłeś tego, wolisz wypaczać moje wpisy i imputować mi twierdzenia których nigdy nie wyartykułowałem. Chcesz żebym udowadniał że nie jestem wielbłądem. Nie będę się w to bawił. Mogę dyskutować o tym co napisałem, a nie o tym co Ci się uroiło. Kiedy przeczytasz ze zrozumieniem co napisałem, możemy ewentualnie wrócić do dyskusji. Mam czas, poczekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, arkadowski napisał:

nie odróżniasz słów uzytych jako przenośni wprost ujętych w cudzysłowie?

Obejrzyj sobie co napisałem. Właśnie że użyłem cudzysłowiu. 

37 minut temu, arkadowski napisał:

twierdzisz, że to atak na Ciebie.

Naprawdę tak napisałem? Cytat poproszę. 

38 minut temu, arkadowski napisał:

Każda decyzja wg. Ciebie podjęta przez moderację jest zła

Naprawdę tak napisałem? Cytat poproszę. 

38 minut temu, arkadowski napisał:

Nie, nie jesteśmy tutaj od sprzątania

Wiem że tak uważasz. Wszak sam napisałeś że jesteście tutaj żeby poczuć "władzę" wink.gif

42 minuty temu, arkadowski napisał:

McGyver pokręciło Ci się kompletnie, wróciłeś na Forum za zgodą Właściciela - nie bo Ty tak komuś kazałeś.

Nic mi się nie pokręciło, a wróciłem nie z czyjejś łaski, dlatego, że Vlado zbanował mnie samowolnie, z pogwałceniem regulaminu oraz wszelkich zasad. Dlatego w imię zwykłej przyzwoitości powrót należał się zarówno mnie, jak i wielu innym forumowiczom jak psu buda. Właściciel forum jakoś nie miał z tym problemu takiego jak Ty masz.

 

45 minut temu, arkadowski napisał:

Nie podoba Ci się, że modearatorzy nie będa (...) ustalać tego z Tobą

Prosiłem grzecznie byś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem. Nie uczyniłeś tego, wolisz imputować mi twierdzenia których nigdy nie wyartykułowałem. To co twierdzisz jest zwykłą nieprawdą. Mogę dyskutować o tym co napisałem , o twoich urojeniach dyskutować nie mam zamiaru. Możemy wrócić do dyskusji gdy tylko przeczytasz co NAPRAWDĘ napisałem i odniesiesz się do tego, i tylko do tego, a nie do wymysłów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.