Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie mam listy wątków które obserwuje, i tłustym drugiemu wątek nie jest napisany gdy ktoś napisze odpowiedz? 

Teraz trzeba w jakiś debilny dzwoneczek wchodzić, mało tego, jeszcze jakaś lista z powiadomieniami się wyświetla, potem trzeba wybrać co nas interesuje.

Po co to było grzebać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lech36 napisał:

Czy na innych forach też co jakiś czas zmienia się w tak radykalny sposób silniki?

Lechu nie, ale to był czas najwyższy. Kiedyś należało przeprowadzić zmianę.

Przyznaję bez bicia, ze osobiscie też mi zmiany nie przypadły w 100% do gustu (bardziej na skutek przyzwyczajeń).

A sam panel moderacyjny nie ułatwia nam pracy, tylko dodatkowo zajmuje czas i utrudnia.

Ale jak nie teraz to kiedy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arkadowski napisał:

Lechu jesli za utrudnienie uważamy, ze każdy tutaj traktowany jest identycznie, że każdy na Forum musi akceptować Regulamin, że każdy bez względy na czas udzielania się na Forum ma zakres praw i obowiązków - to ciekawe te utrudnianie.

Przez utrudnienie rozumiem tylko i wyłącznie dostępność i używalność funkcji obsługowych forum. Na poprzednim siniku wszystko było jasne i czyste, teraz to jest teren bagienny, co chwilę jakieś problemy. Możliwe że to dojdzie do ładu, ale moja wyobraźnia nie potrafi tego objąć, pewnie już jestem za stary na takie wyzwania silnikowe ;-). Pozostaje czekać.

P.S. dalej nie można włączyć zakładki Hi-Fi a wcześniej już działała na nowym silniku. Ponieważ nikt tego nie zgłasza może to ja mam coś nie tak z ustawieniami?

2 minuty temu, arkadowski napisał:

Kiedyś należało przeprowadzić zmianę.

Użytkownicy prawdopodobnie byli mniej entuzjastyczni do takiej zmiany. Przynajmniej jeżeli chodzi o mnie, parę miesięcy temu próbowałem tego nowego silnika i wtedy moja ocena była bardzo podobna do obecnej mimo ze znacznie bardziej pobieżna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, arkadowski napisał:

Tak dla przypomnienia, moderacja sama brała udział w przywracaniu niektórych osób

Bo nie miała innego wyjścia. Wcześniej moderacja poprzez swoje działania lub zaniechanie działań aktywnie bądź milcząco popierała liczne nadużycia popełniane przez Vlado. Dopiero gdy już dłużej poczynań Vlada nie dało się zamiatać pod dywan bo administracja wreszcie się zorientowała co się dzieje, to nagle moderacja odwróciła się od Vlado. Więc nie mów mi o aktywnym udziale w przywracaniu uzytkowników. Gdzie byliście gdy Vlado łamiąc regulamin tych użytkowników wywalał? Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne. 

Dlatego uważam że ścisła kontrola sprawowana przez administrację nad poczynaniami moderacji jest ABSOLUTNIE  NIEODZOWNA. Bez takiej kontroli nadużycia będą się cyklicznie powtarzać, jak już wielokrotnie w przeszłości, aż w końcu po tym forum nie będzie co zbierać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

Bo nie miała innego wyjścia. Wcześniej moderacja poprzez swoje działania lub zaniechanie działań aktywnie bądź milcząco popierała liczne nadużycia popełniane przez Vlado.

Nadużycia? Jakie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, arkadowski napisał:

Mylisz się. 

To Forum utrzymywane jest ze środków Właściciela.

Nadal nie rozumiesz. Właściciel tylko platformę stworzył, ale bez użytkowników ta platforma byłaby PUSTA I MARTWA. To użytkownicy wypełniają ją treścią, zatem użytkownicy tworzą forum. Wygońcie wszystkich użytkowników, co zostanie z forum? Właściciel kupi sobie nowych w sklepie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

Nadal nie rozumiesz. Właściciel tylko platformę stworzył, ale bez użytkowników ta platforma byłaby PUSTA I MARTWA. To użytkownicy wypełniają ją treścią, zatem użytkownicy tworzą forum. Wygońcie wszystkich użytkowników, co zostanie z forum? Właściciel kupi sobie nowych w sklepie?

Święte słowa, forum to społeczeństwo. 

To nie zasługa właściciela ze to forum istnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, arkadowski napisał:

Tego nie(...) nie będzie.

Tego nie wiesz. Bo nie Ty o tym decydujesz tylko administracja. Wypowiadając się za administrację wykraczasz poza swoje kompetencje.

38 minut temu, arkadowski napisał:

Ale taki post może zostać potraktowany jako atak na decyzje moderacji i Administracji.

Jakbym Vlada czytał. Każdy pretekst jest dobry żeby zakneblować użytkownika który mówi niewygodne dla moderatora rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli taka atmosfera dla użykowników utrzyma się to nie bedzie znacząco wiecej wpisów w wątkach tematycznych

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, McGyver napisał:

Wygońcie wszystkich użytkowników, co zostanie z forum? Właściciel kupi sobie nowych w sklepie?

Nawet jak tylko wygoni się tych kontrowersyjnych z punktu widzenia audio voodoo to też forum ograniczy mocno swoje możliwości. Kontrowersja to motor napędowy forum. Tylko klepanie się po plecach zabija forumową dyskusję, ale może o to chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, McGyver napisał:

Dlatego uważam że ścisła kontrola sprawowana przez administrację nad poczynaniami moderacji jest ABSOLUTNIE  NIEODZOWNA.

Pełna zgoda - przez ADMINISTRACJĘ, nie przez upublicznianie decyzji i kontrolę nad moderatorami przez forumowiczów.

Jak sam pamiętasz z naszej sympatycznej rozmowy, przyznałem Ci rację co do wielu rzeczy i nie wycofam się z tych słów.

Tak, pewne rzeczy NALEŻAŁO zmienić (i nie chodzi piszę tu stricte o konkretnej osobie, ale całościowym podejściu do moderacji).

Taki sie stało, sa zmainy na in plus i tego się trzymajmy, ale nie wymyslonych zasad polegających na roztrząsaniu publicznym każdej decyzji moderacji - taka sytuacja nie miała miejsca i miec nie będzie - chyba tylko za decyzją Właściciela Forum AS.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)  Po wejściu w dział OPINIE pokazuje się lista ostatnio dodanych wpisów, z tym że brakuje nazw, są same modele np L530 zamiast Luxman L530 

2) Lista działów na forum pokazuje się dopiero po najechaniu myszką, pewnie nie tylko moim zdaniem powinna być tam na stałe wyświetlana i uważam że powinna to być PEŁNA lista. Kto to widział żeby tak utrudniać życie forumowiczom ? Żeby wejść do zakładki stereo np START to trzeba przeklikiwać się i CZEKAĆ na załadowanie najpierw dział STEREO, potem dopiero wybiera się konkretny poddział. Czy ktoś pamięta stare czasy gdy wszystko pięknie było od razu wyświetlone u góry ? Czy taka lista nie może być u góry na stałe ? Rozumiem że nie każdy przegląda forum tylko coś innego ale jeśli już jesteśmy na forum to czy nie można umieścić wszystkich działów i poddziałów od razu na górze do wyboru ? Albo chociaż na stałe umieścić główne działy forum jak stereo, kino domowe itd - i wtedy dopiero żeby po najechaniu myszką pojawiły się opcje start/hifi/hi-end itd itd. To co jest teraz to jakiś dramat - ta strona  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   jest zbędna, niech sobie będzie jeśli musi ale zróbcie od razu dostęp do wszystkich poddziałów w menu szybkiego wyboru u góry , a nie żeby była KONIECZNOŚĆ wchodzenia w nią i przekopywania się przez kilka podstron aby dostać się do odpowiedniego działu stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez don111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arkadowski napisał:

Jak sam pamiętasz z naszej sympatycznej rozmowy,

Nie przywołuj publicznie prywatnych rozmów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, McGyver napisał:

Jakbym Vlada czytał. Każdy pretekst jest dobry żeby zakneblować użytkownika który mówi niewygodne dla moderatora rzeczy.

Jakieś przykłady że z ciekawości zapytam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, McGyver napisał:

ABSOLUTNIE  NIEODZOWNA.

No ciekawe w jaki sposób stworzysz zależność służbową, ponieważ tego się domagasz, pomiędzy właścicielem a dobrowolną, niekomercyjną moderacją. 

To właśnie @Vlado pisał i forsował opcję zawodowych modów, gdzie w formie "Umowy" można określić zależności. A teras jest to zwykłe "User agreement" taki mały układzik kolegów z "piaskownicy"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McGyver napisał:

Jakbym Vlada czytał. Każdy pretekst jest dobry żeby zakneblować użytkownika który mówi niewygodne dla moderatora rzeczy.

Vlado nie napisałby tego, walnąłby bez tłumaczenia punkty i uważał sprawę za niebyłą.

Tego nie ma i nie będzie. Wskazałem wprost zapis Regulaminu i mając świadomość o tym, że przeczytam "jak Vlado" specjalnie napisałem "taki post MOŻE zostać".

Tak, taki post MOŻE zostać potraktowany - nie jak swego czasu - BYŁ TRAKTOWANY.

Na razie to deliberujemy nad tym co może być, nie co jest. Takie fiction-fantasy z próbą udowodnienia, że moderacja będzie robic to, co chcemy "my", albo zrobimy tak, by miec bat na moderację.

Dyskusja ta zresztą jak widac wykracza poza to "co jest" i zaczyna zmierzać "co może być".

I by było jasno i sprecyzowane z mojej strony - moderacja nie uchyla się od odpowiedzialnośc za swoje decyzje. Ale odpowiadamy przed Właścicielem. 

Na dziś to czytam posty tych, którzy wrócili na Forum i widząc, że " nie ma Vlado" mogą pozwolic sobie na? No właścicie to na co? Bo nadal moderacja na Forum jest i nadal jest Regulamin.

Zachowanie Vlado było brane pod ocenę Administracji i decyzje zostały podjęte. Ten temat - o czym było pisane wielokrotnie - Włodka jest zamknięty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, arkadowski napisał:

Vlado nie napisałby tego, walnąłby bez tłumaczenia punkty i uważał sprawę za niebyłą.

Tak, a pozostali moderatorzy przyklepywali wtedy nadużycia które popełniał. Czynnie bądź biernie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz no nam, Makgajwer, bo tak straszecznie chcesz "otwartości" na Forum - czemu (och, dlaczegóż) czas jakiś temu z tego Forum cię wyyebano?

Nie wstydź się. Powiedz własnymi słowami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

Tak, a pozostali moderatorzy przyklepywali wtedy nadużycia które popełniał.

Ponieważ takie było założenie i @Vlado ze swoim podejściem idealnie w tamtym czasie wpisywał się w nie. "Zamykał usta" i był spokój. A założeniem było utrudnienie życia osobom ze "spam forum". 

Trochę się dziwię, to że ten czy tamten user został trwale zbanowany, że teraz ciągle płaczą za tego bana. Każdy wiedział jak łatwo @vlado "podpalić" i świadomie zaczynali pyskówki z nim, ponieważ ich ego i duma doznała "uszczerbku". Beka na maxa, Audiostereo jako forma alternatywnego życia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za "gra"?

Opierdolisz tego lub innego polityka, gramofon komuś polecisz lub odradzisz, o płytach pogwarzysz i - do roboty, obiboku!

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, McGyver napisał:

Tak, a pozostali moderatorzy przyklepywali wtedy nadużycia które popełniał. Czynnie bądź biernie. 

to jest zwykłe kłamstwo i zgłaszam to do admina 

proponowane miałeś wiele razy abys dołączył do moderacji audiostereo i miał wgląd bezposredni 

piszesz ciągle to samo mimo rozmów , ok rozumiem zawsze  nieomylnych moderatorów mamy tylko w duzej ilosci na  audiomaniacy 

sam również jestes takim nieomylnym w decyzjach 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgłaszaj sobie. Dam adminowi obejrzeć twoje wpisy w których popierasz działania Vlado. 

Gdzie byłeś, ja się pytam, kiedy Vlado banował użytkowników, mimo że nie miał takich uprawnień, bo po to by kogoś zbanować potrzebna jest decyzja trzech moderatorów? Wiedziałeś o tym, i albo popierałeś czynnie, albo nie zrobiłeś nic by temu zapobiec, a to też jest formą poparcia, bierną formą. Więc nie zarzucaj mi kłamstwa, bo ja piszę o znanych powszechnie faktach.

A co do dołączenia do moderacji, proszę bardzo. Zróbcie branżowca moderatorem, nie mam nic przeciwko temu. Tylko co powiedzą na to forumowicze? 

A co do Audiomaniaków, tamto forum, tak jak kilka innych, powstało z użytkowników którzy zostali wyrzuceni z Audiostereo bądź sami stąd odeszli zniesmaczeni tym co tutaj się wyrabiało. 

I co teraz? Wrócimy do tego co było, i tak samo jak Vlado wlepisz mi punkty za rzekomy atak na moderację? Sprawdzasz na co sobie możesz pozwolić zanim administracja się zorientuje? Tak już bywało na tym forum wiele razy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
muszę coś dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

Tak, a pozostali moderatorzy przyklepywali wtedy nadużycia które popełniał. Czynnie bądź biernie. 

...............

 

a dlaczego miałem nie popierac skoro miał racje 

nie popierałem kiedy uwazałem ze przegina i pisałem to do admina jawnie w watkach moderacyjnych 

jesli kogos banował sam to niby jak mogłem to widzieć ? wiem o banach kiedy jest głosowanie 3 moderatorów 

projekt weryfikacji decyzji innych moderatorów upadł poniewaz 2 wyznaczeni do tego moderatorzy nie wyrazili zdania w temacie 

swoją drogą o jakich wpisach mówisz bo nigdy nie brałeś udziału w czynnej moderacji tego forum wiec jakie wpisy  oglądasz ?

w kwesti branzowca w moderacji to jak widze na audiomaniacy nie ma problemu bycie branzowcem i moderatorem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, cir napisał:

jesli kogos banował sam to niby jak mogłem to widzieć ?

Nie no, moderator nie wie że ktoś został zbanowany? Serio? 

 

20 minut temu, cir napisał:

o jakich wpisach mówisz bo nigdy nie brałeś udziału w czynnej moderacji tego forum wiec jakie wpisy  oglądasz ?

O wpisach na forum. W tym wątku między innymi. Byłeś przy tym gdy Vlado publicznie przyznał się do tego, że podburzył innego moderatora do wlepienia mi punktów karnych wbrew regulaminowi, za raportowanie postów do moderacji. Poparłeś to publicznie na forum. Byłeś też przy tym jak Vlado samodzielnie wbrew regulaminowi mnie zbanował. I nagle wtedy zniknąłeś z dyskusji, żeby nie musieć reagować. Ja to nazywam milczącym poparciem. 

Na wszelki wypadek porobiłem zrzuty ekranu tych postów. 

 

23 minuty temu, cir napisał:

w kwesti branzowca w moderacji to jak widze na audiomaniacy nie ma problemu bycie branzowcem i moderatorem

Pierwsze słyszę. Na audiomaniakach jest taki dział "blogi". Każdy kto tam założy bloga automatycznie staje się moderatorem, ale tylko i wyłącznie swojego bloga. W innych miejscach nie ma żadnych uprawnień moderacyjnych, jest zwykłym użytkownikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
Godzinę temu, cir napisał:

to jest zwykłe kłamstwo i zgłaszam to do admina 

Przypomnę taką sytuację.

Założyłem w dziale kino domowe temat który bez podania przyczyny ktoś ukrył na bocznicy.

Rok czasu pytałem kto i dlaczego to zrobił. ROK!

Nikt z moderatorów się do tego nie przyznał, nikt z moderatorów nie wskazał innego moderatora który to zrobił, nikt nie przywrócił tematu w należne mu miejsce. Pisali na forum że nie wiedzą kto i dlaczego to zrobił.Dopiero jak publicznie na forum zaczęli toczyć swoją wojenkę moderatorzy Vlado i Palton to się naraz okazało, że doskonale wiedzą kto to zrobił! Jeden był uprzejmy drugiego podkablować. Nie przeszkadzało im to żeby publicznie na forum w tej sprawie przez rok kłamać.

cir

Więc widzisz, że takie przypadki były. Możesz mój przykład przedyskutować z administracją jak nie wierzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z widocznością katalogu stron w IE11, tło jest bardzo zbliżone do białego fontu - i w efekcie niczego nie widać (monitor mam skalibrowany). W Firefoksie jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są pewne rzeczy znamienne. @McGyver-owi nic nigdy się nie podoba. Był @palton, było żle, ponieważ zza węgła działał. Był @vlado było jeszcze gorzej, bo @Vlado otwarcie stawiał sprawy. A teraz jest @cir bee, ponieważ jest połączeniem dwóch poprzednich, przynajmniej tak sprawę stawia @MC...  

@McGyver czego Ty tak naprawdę chcesz?. Wyluzuj, jak się Tobie nic nie podoba, moderuj swoje forum i wszystkie inne na których chcesz... Jest miejsce dla wszystkich.... No może dla prawie wszystkich...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Czy już zapadła decyzja czy od teraz decyzje moderacyjne będą podpisane przez konkretnego moderatora?

Czy w dalszym ciągu będziemy ,, nagradzani'' przez anonimowego moderatora?

Poprzednio admin pisał, że na starym silniku nie będą niczego zmieniać. Od tygodnia cieszymy się nowym, więc jak to teraz będzie?

 

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.