Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, McGyver napisał:

Pierwsze to bezpośredni atak personalny. Drugie to...

Gdy ktoś o Tobie napisze, że "raczkujesz intelektualnie" to też bezpośredni atak personalny, bo pisze o Tobie i w sposób negatywny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Gdy ktoś o Tobie napisze, że "raczkujesz intelektualnie" to też bezpośredni atak personalny, bo pisze o Tobie i w sposób negatywny.

 

A o kim było tamto? Bo z samego postu to nie wynikało, a moderacja nie jest od rozwiązywania rebusów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

A o kim było tamto? Bo z samego postu to nie wynikało, a moderacja nie jest od rozwiązywania rebusów.

O mnie. I z postu, kontekstu, wlasnie to wynika. I prosze cie, nie udawaj, ze nie wiesz. Sa pewne granice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bubusia napisał:

Cir, zadam Ci proste pytanie. Czy moderatorowi, z zalozenia bezstronnemu, zwalczajacemu chamstwo, przystoi serwowanie lajkow na takie posty?

poruszasz stary problem

i masz racje oczywiscie bo lajkowanie jest postrzegane jako udział moderacji w forumowych przepychankach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cir napisał:

poruszasz stary problem

i masz racje oczywiscie bo lajkowanie jest postrzegane jako udział moderacji w forumowych przepychankach

 

No wlasnie. Pan McGyver tego jakos nie rozumie. Chociaz moderatorem jest. Lajkuje druga manke na potege.

9 minut temu, szymon1977 napisał:

Gdy ktoś o Tobie napisze, że "raczkujesz intelektualnie" to też bezpośredni atak personalny, bo pisze o Tobie i w sposób negatywny.

 

I jeszcze taki numer. Czarno na bialym, a my Greka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdz kilka ostatnich postow. Zaraz sie przyczepisz slowa potega, hehe

45 minut temu, Mysza 13 napisał:

Napisanie komuś , Ze ,,inteligencia nie jest jego mocną stroną" , gdy autor takiego wpisu ledwo raczkuje intelektualnie , to nie jest atak personalny . TO JEST NAPAD !!!!!!!!!!!!!!!     Już nie przeszkadzam . Pozdrawiam . Wasz oddany , przemiły Mysza13 . Pa .

Nawet to podlajkowales, czyli atak personalny na mnie. I to wg twoich wlasnych standardow. Ale zawsze mozesz napisac, ze to drugie to sam nie wiesz co, bo nie musisz czytac. Czyli rzniemy Greka na calego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, McGyver napisał:

A o kim było tamto?

A co za różnica, a którym userze tak się wyraził? O jednym userze nie można, a o drugim już tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

A co za różnica, a którym userze tak się wyraził? O jednym userze nie można, a o drugim już tak?

Sęk w tym, że akurat tamto nie było o nikim konkretnym. A że pewien user tego nie zrozumiał i się poczuwa, to cóż poradzę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szymon1977 napisał:

A co za różnica, a którym userze tak się wyraził? O jednym userze nie można, a o drugim już tak?

Blagam. Przeciez wiadomo, ze kazdy wie o kogo chodzilo. Ale co do userow to sie zgadza. Za dokladnie to samo, albo za cos podobnego, bo znowu zaraz bedzie, ze klamie, ze to nie jest dokladnie to samo, jeden dostaje punkty, a drugi lajki. A co, jestem modem, to i moge wg. uznania.

2 minuty temu, McGyver napisał:

Sęk w tym, że akurat tamto nie było o nikim konkretnym. A że pewien user tego nie zrozumiał i się poczuwa, to cóż poradzę?

O i teraz wlasnie klamiesz, i to w zywe oczy. Nie wiesz jak z tego wybrnac to idziesz w klamstwo wprost.

Pieknie jak na moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

[...] A że pewien user tego nie zrozumiał i się poczuwa, to cóż poradzę?

 

No więc właśnie :)

To jest piękny test na czyste sumienie usera.

Jeśli zareaguje na zasadzie stołu i nożyc, to jego ukryte intencje są oczywiste :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, McGyver napisał:

Sęk w tym, że akurat tamto nie było o nikim konkretnym.

Skoro tak twierdzisz, to jednak po swojemu rebus rozwiązałeś. Ok. Ale dla mnie autor konkretnego postu pozostanie konktetną osobą nawet, jeśli nie wymienić go z nicka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mysza 13 napisał:

Dr.Ruth twierdzi , że ,,agresja jest skutkiem seksualnej frustracji" .

No mysza, jestes facet uczciwy, czy nie, kogo tutaj miales na mysli:

Napisanie komuś , Ze ,,inteligencia nie jest jego mocną stroną" , gdy autor takiego wpisu ledwo raczkuje intelektualnie , to nie jest atak personalny . TO JEST NAPAD !!!!!!!!!!!!!!!     Już nie przeszkadzam . Pozdrawiam . Wasz oddany , przemiły Mysza13 . Pa

 

Wez no uswiadom panu Mcgyverowi, ze chodzilo o mnie. Zreszta on to wie, ale trzeba jakos z tego wybrnac, hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że od kilku lat słowa w jednostronnej i tendencyjnej interpretacji przewodniej siły nie znaczą co znaczą. Stąd wielkie zagubienie wśród akolitów. Nobilitowanie chamstwa stało się faktem, dlatego tak wielu już go nie dostrzega (u siebie) i pojawia się co jakiś czas lament, że dostali punkty. Zachwiano fundamentami zasad dialogu i współistnienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mysza 13 napisał:

Dr.Ruth twierdzi , że ,,agresja jest skutkiem seksualnej frustracji" .

 

To w psychologii krąży zasadniczo już od czasów śp. staruszka Freuda.

Ale wynika z tego przesłanka bardziej aktualna - bym się nie zdziwił, gdyby nasi moderacyjni pieniacze (a przynajmniej ich część) mieli w sobie spore zadatki na bycie incelem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, papageno napisał:

Problem polega na tym, że od kilku lat słowa w jednostronnej i tendencyjnej interpretacji przewodniej siły nie znaczą co znaczą. Stąd wielkie zagubienie wśród akolitów. Nobilitowanie chamstwa stało się faktem, dlatego tak wielu już go nie dostrzega (u siebie) i pojawia się co jakiś czas lament, że dostali punkty. Zachwiano fundamentami zasad dialogu i współistnienia. 

hehehe, czlowieku o czym ty piszesz, patrz na ulice, patrz na transparenty, patrz na klasyczne chamstwo typu wypierd...., i ty piszesz o jednej stronie, ja pierd.....kam

 

Chyba wlasnie piszesz o swojej stronie, tzn tej ktora wmowila ci, ze jest good albo duzo better.

13 minut temu, McGyver napisał:

Sęk w tym, że akurat tamto nie było o nikim konkretnym. A że pewien user tego nie zrozumiał i się poczuwa, to cóż poradzę?

To jest dobre, ja nie zrozumialem. Dokladnie tak jak tutaj nie zrozumial Korwin, a zrozumiala ta pani.

Dokladnie to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
9 minut temu, bubusia napisał:

 

No mysza, jestes facet uczciwy, czy nie, kogo tutaj miales na mysli:

Napisanie komuś , Ze ,,inteligencia nie jest jego mocną stroną" , gdy autor takiego wpisu ledwo raczkuje intelektualnie , to nie jest atak personalny . TO JEST NAPAD !!!!!!!!!!!!!!!     Już nie przeszkadzam . Pozdrawiam . Wasz oddany , przemiły Mysza13 . Pa

 

Wez no uswiadom panu Mcgyverowi, ze chodzilo o mnie. Zreszta on to wie, ale trzeba jakos z tego wybrnac, hehe

Po pierwsze , primo : Nie mysza , tylko Mysza .

Po drugie , primo : Odmawiam odpowiedzi i żądam adwokata .

Po trzecie , primo : Jeśli uznałeś , że chodzi o Ciebie , to zaskoczyłeś mnie bystrością .

Po czwarte , primo : Odklej się ode mnie .

 

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ale moderator nie zaskoczyl cie bystroscia, hehe

Ale zaraz cie podlajkuje. Moze, a moze nie:)

No coz, jezeli moderator nie rozumie prostych zwiazkow przyczynowo skutkowych, to jak ma moderowac?

 

Cir, widze, ze jestes, byles modem, co o tym sadzisz? Czy wypada tak udawac Greka modertorowi, albo naprawde nie rozumiec, co byloby jeszcze gorsze?

Tak czy inaczej, nie jest dobrze:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szymon1977 napisał:

Skoro tak twierdzisz, to jednak po swojemu rebus rozwiązałeś.

Właśnie nie siliłem się na rozwiązanie. 
De facto tamtego posta można i tak zrozumieć, że kolega @Mysza 13  dokonał tam pewnego rodzaju auto da fe. Ale to już kwestia interpretacji, a tym moderacja się nie zajmuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

5 minut temu, McGyver napisał:

Właśnie nie siliłem się na rozwiązanie. 
De facto tamtego posta można i tak zrozumieć, że kolega @Mysza 13  dokonał tam pewnego rodzaju auto da fe. Ale to już kwestia interpretacji, a tym moderacja się nie zajmuje.

No to teraz na stos.

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, bubusia napisał:

moderator nie rozumie prostych zwiazkow przyczynowo skutkowych

Nie idź tą drogą. Ta droga prowadzi do §6 pkt 5 regulaminu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec, posluchajmy jakiejs muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, McGyver napisał:

Nie idź tą drogą. Ta droga prowadzi do §6 pkt 5 regulaminu.

Dlatego właśnie makgajwerze nie powinieneś być moderatorem ,jak ci to już tu udowodniono wielokrotnie działasz z prywatnych pobudek ,jesteś stronniczy oraz nie rozumiesz wpisów które moderujesz . Moim zdaniem administracja forum powinna reagowac tu natychmiast ,ponieważ działasz nie tylko na szkodę userow ale i tego forum . Dożywotni ban beż konsekwencji prawnych ,myślę że to uczciwe. Tak jak vlado .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:

Dożywotni ban beż konsekwencji prawnych ,myślę że to uczciwe. Tak jak vlado .

Z tego co mi wiadomo, to Vlado tylko został pozbawiony uprawnień moderatora, a z bycia zwykłym userem sam zrezygnował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Niektórzy powinni być dożywotnio izolowani od społeczeństwa, bez dostępu do internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jednak panowie z gory, admini, moderatorzy, wypowiedza sie, czy moderator moze wspierac jedna ze stron konfliktu, punktowac jednych, lajkowac drugich za podobne rzeczy?

A na koniec, nie idz ta droga, bo beda punkty?

Czy tak maja dzialac moderatorzy?

Jezeli odpowiedz jest twierdzaca, to ja dziekuje za udzial, prosze wykasowac mnie z forum.

Albo prosciej, nie bede po prostu pisal.

I nie ciagnijmy juz tematu. Niech ktos z gory sie wypowie. Po to jest ten watek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcinus napisał:

Niektórzy powinni być dożywotnio izolowani od społeczeństwa, bez dostępu do internetu.

Idziesz z duchem nowego zdalnego ładu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.