Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

 

1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Będziesz teraz sprawdzian przeprowadzał? Gdybyś jeszcze wszystkim takie przytyki robił, to ok, rozumiem, ale robisz to tylko w celach trollingowych, zwracając uwagę tylko tym z którymi się w rozmowie nie zgadzasz. Nie ładnie kulego.

 

To co może wakacje na weekend ??.

Pisanie nie na temat ?.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Espectro napisał:

Czy możesz teraz sprawdzić wrzucając ten sam plik(zdjęcie). ?? 

 

Nie ma kompresji, bo chociaż pokazuje w Moich załącznikach, że niby zdjęcie ma 1 MB

obraz.png.656f1864f8f071d927e659ba875c1719.png

to po zapisaniu tego zdjęcia na dysk jest nadal 1,71 MB.

obraz.thumb.png.cd351fe9b1e304c5b9ce21d608269f46.png

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Espectro napisał:

Magazyn i nowości cały czas żyje ale widać mało osób zagląda.

Polecamy czytać i pisać bocznica to tematy nie związane z audiostereo nie możemy nakłaniać ludzi do pisania na forum w danych tematach jakie nas interesują.

Zawartości przygotowane i wnikliwie opisane przez redakcje można znaleźć w naszym 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Uwaga, ortograf naczelny czuwa. A i mlodziez:)

A przepraszam, to nie bubusia, pan BN doesn't mind

🙂

 

56 minut temu, Jacchusia napisał:

Będziesz teraz sprawdzian przeprowadzał? Gdybyś jeszcze wszystkim takie przytyki robił, to ok, rozumiem, ale robisz to tylko w celach trollingowych, zwracając uwagę tylko tym z którymi się w rozmowie nie zgadzasz. Nie ładnie kulego.

Takze tak to dziala:)

Trolling ponad wszystko.

Mozna jeszcze do nika, chociaz jak nusia przypieprzy sie do bubusia, to ja wiem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
13 minut temu, JuG napisał:

ImageGen.ashx.png

Nie ma kompresji, bo chociaż pokazuje w Moich załącznikach, że niby zdjęcie ma 1 MB

obraz.png.656f1864f8f071d927e659ba875c1719.png

to po zapisaniu tego zdjęcia na dysk jest nadal 1,71 MB.

obraz.thumb.png.cd351fe9b1e304c5b9ce21d608269f46.png

To bardzo dziwne ale przynajmniej zapisuje jako 1 mega a nie jako 1.7 przez co nie zabiera limitów.

 

3 minuty temu, bubusia napisał:

Uwaga, ortograf naczelny czuwa. A i mlodziez:)

A przepraszam, to nie bubusia, pan BN doesn't mind

🙂

 

Takze tak to dziala:)

Trolling ponad wszystko.

Witamy na wakacjach. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, Espectro napisał:

To bardzo dziwne ale przynajmniej zapisuje jako 1 mega a nie jako 1.7 przez co nie zabiera limitów.

Pytanie czy zapisuje jako 1 MB czy tylko wyświetla w zaokrągleniu (w dół) 1 MB?

 

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, JuG napisał:

Pytanie czy zapisuje jako 1 MB czy tylko wyświetla w zaokrągleniu (w dół) 1 MB?

Najważniejsze ze zapisuje jako zawartość 1 mb w limitach użytkowników.

Wartośc jest bezpośrednio pobierana z tego samego pola z którego zostało obliczone po kompresji z pliku.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, Espectro napisał:

Wartośc jest bezpośrednio pobierana z tego samego pola z którego zostało obliczone po kompresji z pliku.

👍

To problem FF, bo po dodaniu w innej przeglądarce (Yandex 21.3) zdjęcie kompresuje się do 818 KB.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Przekazuję postulat Użytkownika Premium Bubusia :

"Nie mam na razie dostepu do funkcyjnego, ale moze niech ktos zglosi postulat wlepiania punktow za nieuzasadnione zgloszenia. Najlepszym przykladem moze byc post pana Boba."

P.S. To niewyobrażalne , aby tak zacny user nie miał dostępu do wątku funkcyjnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, Mysza 13 napisał:

Przekazuję postulat Użytkownika Premium Bubusia :

"Nie mam na razie dostepu do funkcyjnego, ale moze niech ktos zglosi postulat wlepiania punktow za nieuzasadnione zgloszenia. Najlepszym przykladem moze byc post pana Boba."

P.S. To niewyobrażalne , aby tak zacny user nie miał dostępu do wątku funkcyjnego .

To co za trolling posiedzicie razem na tych wakacjach ?.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może założyć nowy wątek pt "Żale do moderacji dotyczące Bocznicy" - w tym będzie lżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
17 minut temu, Espectro napisał:

To co za trolling posiedzicie razem na tych wakacjach ?.

Jeśli wysłanie mnie na urlop poprawi nastrój Sz . Admin , to proszę bardzo . Proszę się jednak upewnić , czy mój wpis wyczerpuje definicję trollingu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, skynyrd napisał:

Mogę juz pisać?

Witam i bardzo się cieszę, że już możesz....bez Ciebie tu nudno, a z Tobą "klawo jak cholera".   🙂
To taka mała "prywata" (OT) przy okazji pytania.....mam nadzieję że tym nie zakłóciłem  powagi tematu i nie narażę się na represje.  😉

 

Napisałem przed chwilą na PW obszerny post do użytkownika a po jakimś czasie dopiero zauważyłem że: "opuścił rozmowę".....oznacza to że tenże nie otrzyma tego co napisałem?
Żeby to przeczytał trzeba wysłać nową?

Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

 

Witam i bardzo się cieszę, że już możesz....bez Ciebie tu nudno, a z Tobą "klawo jak cholera".   🙂
To taka mała "prywata" (OT) przy okazji pytania.....mam nadzieję że tym nie zakłóciłem  powagi tematu i nie narażę się na represje.  😉

 

Napisałem przed chwilą na PW obszerny post do użytkownika a po jakimś czasie dopiero zauważyłem że: "opuścił rozmowę".....oznacza to że tenże nie otrzyma tego co napisałem?
Żeby to przeczytał trzeba wysłać nową?

Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Maju.... czyżbyś chciał zrobić ze mnie męczennika, prześladowanego przez McGyvera?

Rozbawię Cię - gdzie te wszystkie Vlada, Paltony Jozwy, etc - w kosmosie?

Tak nas mordowali, aż zamordowali się sami, przez omyłkę.

Nie, Mój Stary Przyjacielu. To my jesteśmy brandem. Nas się nie wymienia. Na nas się zarabia.

Opuść Kościoły - wątek padnie jak ścięta róża. 

Powiem Ci szczerze - jestem zachwycony. 

8 minut temu, skynyrd napisał:

Maju.... czyżbyś chciał zrobić ze mnie męczennika, prześladowanego przez McGyvera?

Rozbawię Cię - gdzie te wszystkie Vlada, Paltony Jozwy, etc - w kosmosie?

Tak nas mordowali, aż zamordowali się sami, przez omyłkę.

Nie, Mój Stary Przyjacielu. To my jesteśmy brandem. Nas się nie wymienia. Na nas się zarabia.

Opuść Kościoły - wątek padnie jak ścięta róża. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, skynyrd napisał:

Maju.... czyżbyś chciał zrobić ze mnie męczennika, prześladowanego przez McGyvera?

Rozbawię Cię - gdzie te wszystkie Vlada, Paltony Jozwy, etc - w kosmosie?

Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka. A trwają moderatorzy, których działania nie budzą kontrowersji.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, skynyrd napisał:

Szymon...  czyż Mac nie jest tak wielki, że zatrudnił dwa miłe pinczerki?

Uprzedzając fakty: miło było Cię widzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, skynyrd napisał:

Mogę juz pisać?

Dzień dobry.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 15.05.2021 o 12:08, Mysza 13 napisał:

Jeśli wysłanie mnie na urlop poprawi nastrój Sz . Admin , to proszę bardzo . Proszę się jednak upewnić , czy mój wpis wyczerpuje definicję trollingu ...

Wyczerpuje nader często. Prosiłem o pisanie na temat. Dla chwili spokoju na weekend wakacje przydały sie niektórym.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. Maly postulacik z mysla o moderatorach/forum. Trzy/albo 2 nieuzasadnione zgloszenia i punkty karne dla zglaszajacego, i to powiedzmy 4.

Kazdy sie zastanowi zanim zglosi glupote.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, bubusia napisał:

Witam po przerwie. Maly postulacik z mysla o moderatorach/forum. Trzy/albo 2 nieuzasadnione zgloszenia i punkty karne dla zglaszajacego, i to powiedzmy 4.

Kazdy sie zastanowi zanim zglosi glupote.

 

Moderator to sam ocenia i jeżeli danego dnia jest dużo zgłoszeń od jednej osoby to stara się kontaktować po przez pw. Jeżeli jest to zwykły tolling zgłaszaniem to daje ostrzeżenie. Juz to przerabialiśmy.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 14.05.2021 o 09:47, Zyzol napisał:

Uprzejmie proszę Szanowną Moderację o przedstawienie jasnej wykładni regulaminowej czy poniższe zdania:

"A teraz jakieś Zyzole mają czelność uważać powyższe problemy za usprawiedliwienie dla agresji bolszewickiej.  

Po ewentualnym zwycięstwie Lenina Polska zdaniem Zyzoli stała by się krajem mlekiem i miodem płynącym, istnym rajem na Ziemi."

- są jeszcze merytoryczną, dopuszczalną dyskusją czy tez już hejtem wobec adwersarza? 

Prosze takie sytuacje zgłaszać a nie pytać czy można czy nie można. Czuje się Pan dotknięty wpisem prosimy o zgłoszenie. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Espectro napisał:

Prosze takie sytuacje zgłaszać a nie pytać czy można czy nie można. Czuje się Pan dotknięty wpisem prosimy o zgłoszenie. 

Stwierdzenie retoryczne! Takim wpisem może nie poczuć się dotknięty tylko robot albo troll. 

Tego rodzaju wpisy, to nic innego jak technika szczucia na adwersarzy. Zaczyna jeden, przyłącza się sfora. 

Dziwi mnie tylko to, że Administrator nie chce przedstawić swojej interpretacji Regulaminu w oparciu o konkretny przykład, a byłaby to doskonała prewencja ogólna oraz wytyczna dla Moderatorów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Stwierdzenie retoryczne! Takim wpisem może nie poczuć się dotknięty tylko robot albo troll. 

Tego rodzaju wpisy, to nic innego jak technika szczucia na adwersarzy. Zaczyna jeden, przyłącza się sfora. 

Dziwi mnie tylko to, że Administrator nie chce przedstawić swojej interpretacji Regulaminu w oparciu o konkretny przykład, a byłaby to doskonała prewencja ogólna oraz wytyczna dla Moderatorów. 

Interpretacja jest taka jak Regulamin stanowi nie nagina się ani w jedną ani w druga stronę.

Prosze zgłaszać takie posty. Jeżeli był zgłoszony i moderacj anie podjeła decyzji to prosze napisać o tym do mnie a zobacze o co chodziło.

 

Wiem że prawo można interpretować w zależności od sytuacji i kto po której stronie się znajdzie ale regluamin jest w dość prosty sposób i jasny napisany. 

Pozdrawiam.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Espectro napisał:

Interpretacja jest taka jak Regulamin stanowi nie nagina się ani w jedną ani w druga stronę.

Niestety, ale jest to czasem tylko teoria. A chora praktyka odezwała się powyżej. 😉

Dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.