Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, cir napisał:

niestety ale takich informacji od ludzi tropiących dezinformacje jest mnóstwo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

całkowicie nie doceniasz tego co robiła w naszym kraju ruska agentura od dziesięcioleci

 

On tego nie przeczyta. Zniknie na dzień lub dwa, a potem wróci zdziwiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cir napisał:

całkowicie nie doceniasz tego co robiła w naszym kraju ruska agentura od dziesięcioleci

 

Wydawało by się, że moderatorzy takiego forum powinni mieć choćby elementarną wiedzę na temat tego, co dzieje się w internecie. Zwłaszcza, że informacje na temat zorganizowanej działalności grup wpływu są dostępne bez większych problemów i na różnym poziomie zaawansowania odbiorcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Espectro napisał:

W weekend na Pańskie wpisy ok 12-17 zgłoszeń 🙂

Ja nie zauważyłem ŻADNEGO wpisu Costy, który byłby niezgodny z regulaminem, albo kogoś obrażał.
Ci którzy go zgłaszają to regularni forumowi krzykacze wyzywający jak popadnie każdego "nielubianego" adwersarza od tych już kultowych ruskich trolli, śmierdzących onuc i tym podobnych sformułowań.
Nie rozumiem  - to właśnie ci użytkownicy powinni być w pierwszej kolejności banowani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, cir napisał:

całkowicie nie doceniasz tego co robiła w naszym kraju ruska agentura od dziesięcioleci

Mnie, ruskiego agenta moderacja zablokowala w watku o ukrainie, takze gdzie trzeba moderacja czuwa…:) przed wyborami w Polsce tez beda sterowali watkami politycznymi w odpowiednim kierunku, i to, jest niby forum o sprzecie audio, to co sie dzieje na publicznych forach….

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, electro napisał:

Mnie, ruskiego agenta moderacja zablokowala w watku o ukrainie, takze gdzie trzeba moderacja czuwa…:) przed wyborami w Polsce tez beda sterowali watkami politycznymi w odpowiednim kierunku, i to, jest niby forum o sprzecie audio, to co sie dzieje na publicznych forach….

Ale za to JuG nie był przecież putinowskim agentem, jak poinformowano tutaj. I wszystko jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
19 godzin temu, tomek4 napisał:

Ja zdecydowanie nie mam zaufania do katolickich fundamentalistów.

fa8e9da28e9a565c55e9acb5dd7a085c.jpg1929c9d12e5e96674d251131ba8bd262.jpg

A czemu ten wpis ma służyć ? bo nic nie widzę w tym dziwnego ani strasznego ? z strony @slawek.xm
Cytuje i wyraża własne zdanie. Tak jak powinno to się odbywać. 

3 godziny temu, soundchaser napisał:

Ja nie zauważyłem ŻADNEGO wpisu Costy, który byłby niezgodny z regulaminem, albo kogoś obrażał.
Ci którzy go zgłaszają to regularni forumowi krzykacze wyzywający jak popadnie każdego "nielubianego" adwersarza od tych już kultowych ruskich trolli, śmierdzących onuc i tym podobnych sformułowań.
Nie rozumiem  - to właśnie ci użytkownicy powinni być w pierwszej kolejności banowani.

Dopiero sprawdziłem po napisaniu przez costę tutaj. I bana zmniejszyłem. A poprawiłem temu co zgłaszał i trollował świadomie. @costa brava może potwierdzić.

 

3 godziny temu, soundchaser napisał:

Ja nie zauważyłem ŻADNEGO wpisu Costy, który byłby niezgodny z regulaminem, albo kogoś obrażał.
Ci którzy go zgłaszają to regularni forumowi krzykacze wyzywający jak popadnie każdego "nielubianego" adwersarza od tych już kultowych ruskich trolli, śmierdzących onuc i tym podobnych sformułowań.
Nie rozumiem  - to właśnie ci użytkownicy powinni być w pierwszej kolejności banowani.

A napisze mi pan na PW którzy to tak powinni byc banowani. Bo nei ukrywam że listę mam takowych ale nie koniecznie się zgadza z tym co przedstawiają użytkownicy i to co na panelu zgłoszeniowym się pojawia.

 

14 godzin temu, cir napisał:

całkowicie nie doceniasz tego co robiła w naszym kraju ruska agentura od dziesięcioleci

 

A no pewnie nie. Choć znam takowych zakamuflowanych słabo zresztą ale kroczących ślepo w czerwoną stronę gdzie dobrobyt i równość panuje. 

Godzinę temu, jar1 napisał:

Ale za to JuG nie był przecież putinowskim agentem, jak poinformowano tutaj. I wszystko jasne.

A gdzie tak było ? Bo o ile za rękę nikogo nie złapałem to po fakcie wiele spraw się okazało. 🙂 

 

2 godziny temu, electro napisał:

Mnie, ruskiego agenta moderacja zablokowala w watku o ukrainie, takze gdzie trzeba moderacja czuwa…:) przed wyborami w Polsce tez beda sterowali watkami politycznymi w odpowiednim kierunku, i to, jest niby forum o sprzecie audio, to co sie dzieje na publicznych forach….

🙂 A którą partie teraz się blokuje ? tzn. która ma wygrać ? Co Pan piszesz. 

 

17 godzin temu, Jaro_747 napisał:

A za bezczelne kłamstwa to jest jakaś kara? Takie oczywiste które można sprawdzić w minutę?

A które to takowe ? Zapraszam do współpracy i chętnie porozmawiam na PW o tym.

 

17 godzin temu, arturp napisał:

I nagle jakiś mędrzec donosi do moderacji , że wpisy nie są na temat a moderacja z automatu usuwa wpisy i nakłada kary .

Zauważyłem. Aktualnie to badam. 

17 godzin temu, arturp napisał:

Proszę o zdjęcie tych dziwnych kar i ostrzeżeń  i przywrócenie wpisów bo niedługo to wszystko co zgłoszone będziecie Panowie kasować z braku czasu na analizę

Fakt faktem wpisy jako tako znacząco odbiegały od działu forum ale zrobię wyjątek i juz poprosiłem moderacje o nie banowanie za te wpisy w tym temacie. 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Espectro napisał:

A napisze mi pan na PW którzy to tak powinni byc banowani. Bo nei ukrywam że listę mam takowych ale nie koniecznie się zgadza z tym co przedstawiają użytkownicy i to co na panelu zgłoszeniowym się pojawia.

Nie pan tylko Marek mam na imię. 😉
Łatwo sprawdzić - już nie raz pisałem - ci, którzy permanentnie, bez żadnego uzasadnienia i bezpodstawnie nadużywają tych modnych teraz określeń (ruski troll, onuca, kremlowska agentura, pożyteczny idiota, itp.) w stosunku do osób, którzy nimi wcale nie są i nie piszą niczego, co by na to wskazywało.
Ot - po prostu zjednoczyła się taka grupka osób, która podąża za nową narracją, powstałą po wybuchu wojny na Ukrainie i próbuje obrażać innych, a ich celem jest dzielenie ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 minuty temu, soundchaser napisał:

(ruski troll, onuca, kremlowska agentura, pożyteczny idiota, itp.)

Za samo sformułowanie nie powinno sie iść do więzienia.

 

2 minuty temu, soundchaser napisał:

Ot - po prostu zjednoczyła się taka grupka osób, która podąża za nową narracją, powstałą po wybuchu wojny na Ukrainie i próbuje obrażać innych, a ich celem jest dzielenie ludzi.

A to znam takich. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio się nie udzielam w wątku wojennym. Znudziło mi się czytanie tego typu tekstów o śmierdzących onucach.

3 minuty temu, Espectro napisał:

Za samo sformułowanie nie powinno sie iść do więzienia.

Ale punkty karne się należą. Gwarantuję, że wtedy skończą się tego typu teksty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
24 minuty temu, soundchaser napisał:

Ja ostatnio się nie udzielam w wątku wojennym. Znudziło mi się czytanie tego typu tekstów o śmierdzących onucach.

Ale punkty karne się należą. Gwarantuję, że wtedy skończą się tego typu teksty.

Pomawianie za coś czego się nie zrobiło i bez samego wyroku sądowego. Nadal to są pomówienia a nei stwierdzenie prawdy / faktu. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)



A czemu ten wpis ma służyć ? bo nic nie widzę w tym dziwnego ani strasznego ? z strony @slawek.xm
Cytuje i wyraża własne zdanie. Tak jak powinno to się odbywać. 


A ja, co zrobiłem nie tak, ostrzegając przed katolickim fundamentalistą, oferującym swoją pomoc w moderowaniu forum, które to chyba jednak nie jest jeszcze forum Radia Maryja?

Bo artykuł 54 Konstytucji RP dotyczy chyba nas wszystkich, a nie tylko polskich katolików/zwolenników PiS.

„Art. 54. Zasada wolności poglądów
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.„
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Otrzymał Pan punkty jakieś ? 
Ostatnie ostrzeżenie jakie widzę to :
"
Atak personalny (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) | 2-3 pkt
"To straszne jakich poyebów mamy tu na forum :("
"To straszne jakich poyebów mamy tu na forum :(""
 


5602896c7761e61476084c10091c7beb.jpg

Dotyczyło to tego wpisu.


„zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron. Dotyczy to korespondencji poprzez PW, komunikatory lub pozyskanej w inny sposób.”

https://www.audiostereo.pl/guidelines/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
8 minut temu, tomek4 napisał:

 


5602896c7761e61476084c10091c7beb.jpg

Dotyczyło to tego wpisu.


„zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron. Dotyczy to korespondencji poprzez PW, komunikatory lub pozyskanej w inny sposób.”

https://www.audiostereo.pl/guidelines/

 

 Nie otrzymał Pan punktów za ten wpis.

Więc nie rozumiem ?

Druga sprawa jeżeli chciałby Pan uzyskać odpowiedz prywatnie to wystarczy napisać na PW.

 

8 minut temu, tomek4 napisał:

Dotyczyło to tego wpisu.

CO z tym wpisem jest nie tak bo jak Pan twierdzi to :

23 minuty temu, tomek4 napisał:

A ja, co zrobiłem nie tak, ostrzegając przed katolickim fundamentalistą, oferującym swoją pomoc w moderowaniu forum, które to chyba jednak nie jest jeszcze forum Radia Maryja?

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)



 Nie otrzymał Pan punktów za ten wpis.
Więc nie rozumiem ?

CO z tym wpisem jest nie tak bo jak Pan twierdzi to :


Za ten tutaj w tym wątku, to nie wiem dlaczego miałbym otrzymać punkty.

Natomiast za komentarz do tego wpisu, w innym wątku, jak najbardziej otrzymałem, mimo że nie napisałem "pojebów" - nad czym ubolewam :(

c5eae9a0203d23c41eb341170ed4bdd9.jpg


Druga sprawa jeżeli chciałby Pan uzyskać odpowiedz prywatnie to wystarczy napisać na PW.


Jeżeli chciałbym, z tym akurat że nie wyraziłem takiego życzenia.
A gdzie jest PW, to wiem, przecież rozmawiamy czasem :)

Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy sobie to drobne nieporozumienie.

A fundamentalistom zdecydowane nie, obojętnie katolickim czy islamskim.
Przedszkole. Aż czasami nie chce mi sie wierzyc, ze w tym uczestnicze.
Ciesz się że masz porządne kolumny, ja wracam do słuchania muzyki :)

3db8b628d7e27a5f85ea7144d92b7ed3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomek4 napisał:

mimo że nie napisałem "pojebów" - nad czym ubolewam 😞

odpowiedz sobie na pytania

czy kiedykolwiek obraziłem Cię personalnie?

czy ograniczam Ci możliwość wypowiadania się w moim wątku?

czy nienawiść do kogoś o odmiennym od Twojego światopoglądzie nie jest przykładem nietolerancji a nawet rasizmu?

z drugiej strony niechęć do mnie nie ma wpływu na zadawanie mi pytań w wątkach merytorycznych 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
odpowiedz sobie na pytania
czy kiedykolwiek obraziłem Cię personalnie?
czy ograniczam Ci możliwość wypowiadania się w moim wątku?
czy nienawiść do kogoś o odmiennym od Twojego światopoglądzie nie jest przykładem nietolerancji a nawet rasizmu?


Rasizmu? Mnie zarzucasz rasizm, nie szanując mojej wolności i mając w głębokim poważniu moje prawa ujęte w Konstytucji RP?

5e47b4ebed80b8ab8777c12056406680.jpg9870e1e14103c551df0aa7f1c080ccab.jpg

1. Tym pytaniem sterujesz że ja tak.
2. To jest forum publiczne, a nie Twoje prywatne i nie masz takiej możliwości.
3. Szczęśliwie to nie ja sieję katolickim jadem.

808a7733e0eff5aacb630764a41f3b6a.jpge386c65241360e15447f20538ecea9cd.jpg


z drugiej strony niechęć do mnie nie ma wpływu na zadawanie mi pytań w wątkach merytorycznych


Cóż za prostacka manipulacja. Nie dość, że sugerujesz jakobym zadawał Ci pytania w wątkach merytorycznych., to przemycasz "pewnik" o niechęci.

[mention=87772]Espectro[/mention] przepraszam, musiałem się ustosunkować.
Jeżeli uważasz że to nie tu powinno być, to przenieś gdzie indziej, ale nie kasuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, tomek4 napisał:

Cóż za prostacka manipulacja. Nie dość, że sugerujesz jakobym zadawał Ci pytania w wątkach merytorycznych.

ostatnie pytanie dotyczylo możliwości posłuchania moich kolumn w Wielkiej Brytanii

amnezja? 🙂

zresztą ta wymiana zdań do niczego dobrego nie dporowadzi

ignor i eot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)



ostatnie pytanie dotyczylo możliwości posłuchania moich kolumn w Wielkiej Brytanii
amnezja?


Oczywiście przeinaczasz, nazywając pytaniem oczekiwanie odsłuchu Twoich wynalazków w UK.

To jeszcze raz, gdzie w UK można posłuchać Twoich kolumn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Espectro napisał:

A które to takowe ? Zapraszam do współpracy i chętnie porozmawiam na PW o tym.

 

A ja chętnie dowiem się dlaczego niby dostałem bana na wątek o Ukrainie skoro nie dostałem tam punktów. Cenzura prewencyjna???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
15 godzin temu, tomek4 napisał:

Natomiast za komentarz do tego wpisu, w innym wątku, jak najbardziej otrzymałem, mimo że nie napisałem "pojebów" - nad czym ubolewam 😞

Czyli przekręcenie z j na y według Pana to inne słowo i inny wydzwięk całego zdania. ??

 

11 godzin temu, tomek4 napisał:

To jest forum publiczne, a nie Twoje prywatne i nie masz takiej możliwości.

Publiczne ? że wpisy sa widoczne publicznie ? czy że jak ? że własnością są Państwa Polskiego ? 

11 godzin temu, tomek4 napisał:

3. Szczęśliwie to nie ja sieję katolickim jadem.

Nie stwierdziłem takowego. Choć wielu jest zapatrzonych w swe przekonania. 

10 godzin temu, tomek4 napisał:


 

 


Oczywiście przeinaczasz, nazywając pytaniem oczekiwanie odsłuchu Twoich wynalazków w UK.

To jeszcze raz, gdzie w UK można posłuchać Twoich kolumn?

 

Czyli wszystko chodziło o niedogadanie sie na poziomie odsłuchu kolumn a Pan kręci tutaj dramę jakoby moderacja karała za byle bzdety. 

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

 

A ja chętnie dowiem się dlaczego niby dostałem bana na wątek o Ukrainie skoro nie dostałem tam punktów. Cenzura prewencyjna???

Bardziej uspokojenie tematu. A często daje sie bana na pisanie w temacie aby mieć czas na rozpatrzenie zgłoszeń. 

 

Poza tym. Otrzymał Pan dwa razy punkty w niedziele własnie z tego tematu z tego co pamiętam. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Espectro napisał:

Bardziej uspokojenie tematu. A często daje sie bana na pisanie w temacie aby mieć czas na rozpatrzenie zgłoszeń. 

 

Poza tym. Otrzymał Pan dwa razy punkty w niedziele własnie z tego tematu z tego co pamiętam. 

 

No nie, oczywiście.

Ban nie wiadomo za co i "od czapy" bo jeżeli obowiązywałaby jakakolwiek logika to powinienem go dostać w wątku "Polityka".

Za naszą granicą trwa wojna,w wątku aż gorąco od kremlowskiej propagandy a moderacja "uspokaja temat". Jak rozumiem po to, żeby kremlowska piąta kolumna i różni pożyteczni idioci w wątku o Ukrainie mogli działać spokojnie.

Powtarzam - to typowa cenzura prewencyjna zabroniona przez polskie prawo. Ale oczywiście w obecnej chwili nikt się tym nie przejmuje, a ci którzy maja odrobinę władzy (czyli np. moderatorzy) już w ogóle.

Tylko pogratulować wyczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Jak rozumiem po to, żeby kremlowska piąta kolumna i różni pożyteczni idioci w wątku o Ukrainie mogli działać spokojnie.

Takich co piszą choćby obok ale pochlebnie jest wielu. Zrozumcie też że moderacja nie śledzi każdego wpisu dodawanego na forum. Aktualnie też masa jest zgłoszeń i wpisów z opisem "ruski troll" i to każdy na każdego co jest odbierane jako zwykły trolling a nei faktyczny problem. 

Takich co doszukiwali się spisków i pojawiali się własnie w takowych tematach magicznie gdy coś się działo jest cała masa a i problem w większości jest urojony a nie faktyczny. 

Zasada jest prosta.

1. Każdy ma prawo do wypowiadania się.

1.1 Pod warunkiem że nie głosi teorii które aktualnie mogą zaszkodzić Ukrainie w jakimś stopniu.

1.2. Nie jest to metodologia oraz zakamuflowana propaganda z strony rosji.

1.3. Nie namawia do publicznego oraz ogólnego buntu lub przepychu w społeczeństwie. 

 

Aktualnie wyznajemy zasadę iż zapisani na liście możliwi trolle rosyjscy i agentura jest traktowana przy ostrzeżeniach jak recydywiści i karani są z górnego zakresu punktowego. W większości przypadków nadal nie każdy takowy jest faktycznym sprzymierzeńcem rosji a zwykle zagubionym lub źle poinstruowanym człowiekiem. 

Podobna sytuacja jest z samą agenturą Niemiecką i anty Niemiecką która także występuje. Już nei wspominam o anty UE i UE. 

Panowie troche więcej dystansu do siebie i więcej pracy merytorycznej w wpisach a niżeli litania epitetów gdy ktoś ma inne zdanie niż my sami. 

 

Miłego dnia. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy są  tak przewrażliwieni jakby od ilości ich wpisów na tym forum zależały  losy wojny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Zapraszamy do zaobserwowania zakładki Nowości. 

https://www.audiostereo.pl/newsy/

 

Prawie codziennie pojawia sie coś nowego wartego do poczytania. (nikt nie namawia do kupowania) 

Warto być na bieżąco na temat sprzętów oraz technologi jakie są aktualnie w sprzedaży. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Sir Espectro - gentlemen's agreement jak powiedziałem.

Nie masz przypadkiem imienia na M? Czy nie za dużą drabinę się wspinam?

Nie mniej jestem zobowiązany za zwolnienie warunkowego z tego trypra, który zwiecie edycją postów, a które gorsze jest od najdłuższego bana i śmierdzi ruską opryczniną. 

Ale powiem, że mi zaimponowałeś. Masz jaja.

Teraz wbijając "Dodaj odpowiedź" przekonam się o intencji. Bo rzeczywiście prosiłem o likwidację konta.

I wszystkie mody to potwierdzą. To nie prosty ban, których miałem niewiadomo ile, ale edycja postów doprowadza do nieprawdopodobnej irytacji. Może nawet do desperacji i załamania, ale ja jestem starego chowu i mnie to tylko wkurwiło.

Nie mniej, to by było rozstanie z Przyjaciółmi, których na tym forum mam wielu. I z prawej i z lewej. Po takich paru akcjach miałem dość.

Kumpel napisał mi - przeczekasz. Przeczekałem, ale nie jest mi z tym komfortowo. Jest mi z tym nawet dość ch*jowo.

Może jestem zbyt ostry, zbyt emocjonalny, często piszę najebany jak autobus. OK. Teraz spróbuję trochę inaczej.

A co z tego wyjdzie? ch*j wie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.