Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Leben Klub
IGNORED

Klub_Lebena


ptx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Squadowi pewnie 660p bardziej przypadłoby do gustu.

 

No tak wynika z jego stwierdzeń. Ja chyba to rozumiem,mimo że nie znam p1000,to Leben pozbawiony swojej "farby" dla mnie nie jest już Lebenem:) CS300 i 660p,to czarująca prezentacja,600 dla mnie już tego nie ma,1000p jak słyszę,to przede wszystkim dynamika,na to wskazuje też rodzaj użytych lamp. Poczekajmy so squad wymyśli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzieki wszystkim za dobre słowo.

Dwa dni grania praktycznie non stop za mną ale na chwile obecna nie udało mi sie uzyskać "tego czegoś" co pamietam z 660p. Dwa dni to jednak stanowczo za krótko aby wyrażać kategorycznie opinie. Słucham dalej.

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzieki wszystkim za dobre słowo.

Dwa dni grania praktycznie non stop za mną ale na chwile obecna nie udało mi sie uzyskać "tego czegoś" co pamietam z 660p. Dwa dni to jednak stanowczo za krótko aby wyrażać kategorycznie opinie. Słucham dalej.

Uważaj na 660- tkę bo jak nie masz zapasu lamp 6cs7 to możesz mieć za jakiś czas poważny problem, ja dlatego ją sprzedałem.W 1000 p możesz wpakować te same lampy mocy co w 660-tce i porównując te wzmaki na tych samych lampach można dopiero coś konkretnego powiedzieć.Słuchałem 660-tki na kt 120 i brzmiała bardzo dynamicznie ale chłodno już trochę bez lebenowej magii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A 660 chyba najoptymalniej pracuje ze słabszymi lampami mocy ( od 6l6 poprzez el34 kt88 do kt90 ) niż 1000czka która chyba lubi kt 120. Stąd większa moc, dynamika ale też słabiej z barwą u 1000. A i te moce tu przywoływane to momentami wpadaja w wersję zmostkowaną bo i tak też można grać.

 

Pozdr

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na 660- tkę bo jak nie masz zapasu lamp 6cs7 to możesz mieć za jakiś czas poważny problem, ja dlatego ją sprzedałem.W 1000 p możesz wpakować te same lampy mocy co w 660-tce i porównując te wzmaki na tych samych lampach można dopiero coś konkretnego powiedzieć.Słuchałem 660-tki na kt 120 i brzmiała bardzo dynamicznie ale chłodno już trochę bez lebenowej magii.

 

jerry30,

Dzięki a uwagę, będę o tym pamiętał. Na razie z tego co widzę to sporo tego jest do kupienia i dość tanio, więc jakby co to kupimy wiaderko na zapas :)

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Wczoraj odkręciłem pokrywę w 300F żeby wstawić inne lampki. Na płycie głównej jets napisane coś - "Costom..." chyba powinno być "Custom"... dżiza... czy oni tego 300F serio jeszcze w Japonii robią? ;)

Każdy model CS 300 ma takiego ortografa,było już o tym w klubie pisane. SzuB chyba twierdził,że Hyodo jest dysgrafikiem,czytałeś coś w tym klubie,czy tylko handele było ważne. Takiego byka ma X,XS i F ot cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki ma być powód tego dealu?

no własnie przestaję widzieć sens... jak wrócę do 300xs to znów dopadnie mnie nerwoza żonglerki lampami EL84.... organoleptycznie mam wrażenie, że 300xs była solidniejszą maszyną - ale to szczegóły... dźwiękowo w sumie ciężko mi porównać bo nigdy nie porównywałem bezpośrednio.... wymiana wiązałaby się z kilkuset pln jakie zostałyby w mojej kieszeni ale zapewne zaraz by to poszło na lampy ;)))... więc chyba bez sensu...

 

z drugiej strony mam kupca na 300f po rozsądnej cenie a wbrew pozorom nie jest to łatwe gdy cena przebija 7K za second hand... 300xs wydaje się "płynniejsze"....hmmm..... rozterki, rozterki....

 

temat u mnie pojawił się gdy zacząłem rozważać odejście od 300F i spróbowanie czegoś innego - mniejsza moc, jakieś 300B czy cuś... a potem pojawił się ten 300xs... ech.. ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

no własnie przestaję widzieć sens... jak wrócę do 300xs to znów dopadnie mnie nerwoza żonglerki lampami EL84.... organoleptycznie mam wrażenie, że 300xs była solidniejszą maszyną - ale to szczegóły... dźwiękowo w sumie ciężko mi porównać bo nigdy nie porównywałem bezpośrednio.... wymiana wiązałaby się z kilkuset pln jakie zostałyby w mojej kieszeni ale zapewne zaraz by to poszło na lampy ;)))... więc chyba bez sensu...

 

z drugiej strony mam kupca na 300f po rozsądnej cenie a wbrew pozorom nie jest to łatwe gdy cena przebija 7K za second hand... 300xs wydaje się "płynniejsze"....hmmm..... rozterki, rozterki....

 

temat u mnie pojawił się gdy zacząłem rozważać odejście od 300F i spróbowanie czegoś innego - mniejsza moc, jakieś 300B czy cuś... a potem pojawił się ten 300xs... ech.. ;))))

 

Czegoś nie rozumiem,wymiana F na XS spowoduje,że w kieszeni zostanie Ci kilkaset pln? Jakim cudem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

po prostu mam możliwośc zakupu modelu XS o kilkaset złotych taniej niż ktoś inny chce ode mnie kupić Fkę - ot cała tajemnica ;)

 

To świetnie! Możesz zatem kupić sobie XS,lub pożyczyć przed zakupem za kaucją i oba w spokoju porównać. Twoje uwagi mogą być pomocne. Ja swoje przygody opisałem i dla mnie świetny jest F. Opisz swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy model CS 300 ma takiego ortografa,było już o tym w klubie pisane. SzuB chyba twierdził,że Hyodo jest dysgrafikiem,czytałeś coś w tym klubie,czy tylko handele było ważne. Takiego byka ma X,XS i F ot cała tajemnica.

 

Dysgrafikiem to raczej nie, ponieważ pismo takiego człowieka jest nieczytelne albo wcale nie przypomina pisma. Taka wada nazywa się dysortografią.

BTW,

U mnie w XS jest napisane "High Fedelity"

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi białego kruka napisałem tylko żeby potwierdzić że u mnie też babola strzelił ot i tyle.

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Ale tu nie chodzi białego kruka napisałem tylko żeby potwierdzić że u mnie też babola strzelił ot i tyle.

 

Spoko przecież dałem uśmieszek. W sieci pełno jest zdjęć Lebenów z takimi kwiatkami,może robią to specjalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.