Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszasz pojęcia. Użytkownicy nie zyskali prawa otwierania nowych subfor. Uzyskali prawo zakładania nowych wątków w danym subforum. Wątek główny pozostaje bez zmian i tam zapewne będzie główna dyskusja. Będą go uzupełniać wątki poboczne. W żaden sposób nie oznacza to braku moderacji, tak jak na reszcie forum.

 

Ośmielę sie nie zgodzić z zarzutem mylenia pojęć przeze mnie.

Zwyczajnie w tym przypadku jest to niemożliwym, gdyż przy absolutnym do tej pory braku jakiejkolwiek informacji i konsultacji o tym co czynisz w zakładce KLUBY, mylić niczego nie mogę.

Mój wpis był wynikiem jedynie obserwacji tego co czynisz.

Ja jestem człowiekiem o znacznym stażu w prowadzeniu działalności gospodarczej i absolutnie nie rozumiem, jak mozna wprowadzać zmiany na żywca w funkcjonowaniu swego przedsiębiorstwa, bez całkowicie skrystalizowanego planu wypracowanego w konsultacjach z kompetentnymi współpracownikami i próbnym oszacowaniu wpływu zmian jakie zamierzam wprowadzić?

Tak jak neurolog nie odcina na próbę głowy pacjentowi, aby sprawdzić czy nie jest to doskonałym pomysłem na uśmierzenie bólów rwy kulszowej.

Wszystkie moja zapytania w tym wątku spowodowane były całkowitym brakiem wzajemnej miedzy nami dyskusji. Tu i w wątku moderatorskim.

Gdyby te wyjaśnienia które zamieszczasz dzisiaj padały bezpośrednio wczoraj na gorąco, nie miałbym potrzeby poruszania wielu z kwestii które zawarłem w swych wypowiedziach.

Ale jasnym jest że to Ty jesteś władnym oceniać moja przydatność dla Forum w obszarze pełnienia przeze mnie funkcji moderatora oraz współprowadzącego to Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Ośmielę sie nie zgodzić z zarzutem mylenia pojęć przeze mnie.

Zwyczajnie w tym przypadku jest to niemożliwym, gdyż przy absolutnym do tej pory braku jakiejkolwiek informacji i konsultacji o tym co czynisz w zakładce KLUBY, mylić niczego nie mogę.

 

Skoro jest wprowadzone, to chyba sam widzisz, że nie można dodać nowego subforum, a jedynie wątek. Wystarczy zerknąć.

 

Mój wpis był wynikiem jedynie obserwacji tego co czynisz.

Ja jestem człowiekiem o znacznym stażu w prowadzeniu działalności gospodarczej i absolutnie nie rozumiem, jak mozna wprowadzać zmiany na żywca w funkcjonowaniu swego przedsiębiorstwa, bez całkowicie skrystalizowanego planu wypracowanego w konsultacjach z kompetentnymi współpracownikami i próbnym oszacowaniu wpływu zmian jakie zamierzam wprowadzić?

 

Informacje były. I to w wątku moderacyjnym i tutaj. Były też u nas w firmie, jak również rozmowy z Elbem. Myślę, że wyolbrzymiasz. Rozwiązanie poprawimy, aby było bardziej zbliżone do http://www.audioshark.org/forum.php i jak już napisało kilka osób za miesiąc nikt nie będzie nawet o tym pamiętał.

 

Tak jak neurolog nie odcina na próbę głowy pacjentowi, aby sprawdzić czy nie jest to doskonałym pomysłem na uśmierzenie bólów rwy kulszowej.

Porównanie kompletnie nieadekwatne. Odcięcie głowy jest nieodwracalne, a my wprowadzamy cały czas poprawki. Od wczoraj poprawiliśmy już kilka rzeczy, a teraz pracujemy nad kolejnymi.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był konsultowany z różnymi osobami np. z Elbem, który go mocno popiera.

 

I dokładnie z tego względu z tego pomysłu trzeba zrezygnować. Po pierwsze pachnie wzmacnianiem, po drugie i to jest chyba ważniejsze, zamiast uprościć i pomóc - komplikuje i utrudnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Ale jasnym jest że to Ty jesteś władnym oceniać moja przydatność dla Forum w obszarze pełnienia przeze mnie funkcji moderatora oraz współprowadzącego to Forum.

Vlado lubię Cię, ale niepotrzebnie się zapalasz. Moderator powinien mieć więcej dystansu. Popełniliśmy błędy, umiemy się do nich przyznać, ale wystarczy to nam kulturalnie napisać. Boxy faktycznie nie są za szczęśliwe i lista będzie lepsza. Nie będzie przez to spójności na forum, bo Stereo czy Car Audio nie ma listy, ale i tak będzie to lepsze niż obecnie. Więcej dystansu życzę, to tylko forum internetowe. Spędzamy tu masę czasu, ale naprawdę nie odcinamy nikomu głowy :) Zrobimy poprawki i będzie dobrze, a Was zawsze szanuję. Gdyby tak nie było zafiksowalibyśmy się na swoim rozwiązaniu i bronili boxów do końca świata.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj poprawiliśmy już kilka rzeczy, a teraz pracujemy nad kolejnymi.

 

Pytanie jest takie - dlaczego takie rzeczy prowadzone na żywym organizmie? To bardzo zła praktyka świadcząca o braku profesjonalizmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

I dokładnie z tego względu z tego pomysłu trzeba zrezygnować. Po pierwsze pachnie wzmacnianiem, po drugie i to jest chyba ważniejsze, zamiast uprościć i pomóc - komplikuje i utrudnia.

Proponuję oddzielić problem od człowieka. Elb jest powiedzmy postacią kontrowersyjną, ale skupmy się na rozwiązaniach, a nie jego osobie. Rozwiązanie natomiast funkcjonuje na http://www.audioshark.org/forum.php i sprawdza się znakomicie. Tak więc nie jest to żaden wymysł Elba jak niektórzy mogą sugerować, a rozwiązanie sprawdzone na innych dużych forach i chyba to jest najważniejsze.

 

Pytanie jest takie - dlaczego takie rzeczy prowadzone na żywym organizmie? To bardzo zła praktyka świadcząca o braku profesjonalizmu.

A w jaki inny sposób widzisz wprowadzenie zmiany na AS? Nawet najlepiej przemyślane poprawki w końcu trzeba wrzucić na produkcję. Warunki testowe, to warunki testowe, ale ostatecznie wszystko musi być wdrożone i tak online.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję oddzielić problem od człowieka. Elb jest powiedzmy postacią kontrowersyjną, ale skupmy się na rozwiązaniach, a nie jego osobie. Rozwiązanie natomiast funkcjonuje na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i sprawdza się znakomicie. Tak więc nie jest to żaden wymysł Elba jak niektórzy mogą sugerować, a rozwiązanie sprawdzone na innych dużych forach i chyba to jest najważniejsze.

 

Myślę, że lepiej założyć nowe forum pod nazwą audiostereo-kluby i tam sobie eksperymentować z pomysłami a la Elb.

 

I skoro elb jest kontrowersyjny to po co cytować jego opinię jako argument za? Skutek jest odwrotny do zamierzonego.

 

A w jaki inny sposób widzisz wprowadzenie zmiany na AS? Nawet najlepiej przemyślane poprawki w końcu trzeba wrzucić na produkcję. Warunki testowe, to warunki testowe, ale ostatecznie wszystko musi być wdrożone i tak online.

 

Wdrożenie powinno następować po tym jak wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. To normalne postępowanie.

 

To tyle jeśli o techniczną stronę zagadnienia chodzi.

 

Jest jeszcze druga strona. Forum istnieje dzięki użytkownikom i w związku z tym może wypadałoby ich zapytać, czy taka zmiana im odpowiada zanim się ją wprowadzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Wdrożenie powinno następować po tym jak wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. To normalne postępowanie.

 

To tyle jeśli o techniczną stronę zagadnienia chodzi.

 

Jest jeszcze druga strona. Forum istnieje dzięki użytkownikom i w związku z tym może wypadałoby ich zapytać, czy taka zmiana im odpowiada zanim się ją wprowadzi.

A czy widziałeś kiedyś żeby allegro czy jakiś inny duży portal uruchamiał drugą stronę i udostępniał ją użytkownikom?

 

Większe zmiany tak testujemy. Obecnie pracujemy nad nową wersją silnika i jest postawione nowe forum na innej domenie, ale nie sposób tak robić z każdą nową rzeczą.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widziałeś kiedyś żeby allegro czy jakiś inny duży portal uruchamiał drugą stronę i udostępniał ją użytkownikom?

 

Większe zmiany tak testujemy. Obecnie pracujemy nad nową wersją silnika i jest postawione nowe forum na innej domenie, ale nie sposób tak robić z każdą nową rzeczą.

 

Tak, ale tu chodzi bardziej o ideologiczną stronę zagadnienia. Stawianie użytkowników przed faktem dokonanym to nie jest dobra praktyką.

 

Brak stabilności formy nie jest zaletą, wbrew temu co sądzi na ten temat środowisko marketingowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado lubię Cię, ale niepotrzebnie się zapalasz. Moderator powinien mieć więcej dystansu. Popełniliśmy błędy, umiemy się do nich przyznać,

 

To oczywiste, wszak i ja nie znam innej możliwości konstruktywnej współpracy :-)

Jestem na tym Forum aktywnym uczestnikiem i wiele zmian w formie działania kilku zakładek i unormowania relacji pomiędzy kolegami userami a moderacja/Administracja tego Forum jest moim współautorstwem i za wszystkie te działania biorę całkowitą odpowiedzialność. Tego również oczekuję od Was, czyli jak by nie patrzeć równie jak nie bardziej odpowiedzialnych za działanie, atmosferę i wzajemne poszanowanie nas wszystkich, którzy w przedsięwzięciu - choć prywatnym - zwanym "Forum audiostereo" uczestniczymy i wnosimy jakąś wartość dodaną.

Gdybyście wpierw dokładnie przedstawili co i w jakim zakresie chcecie zmienić i jakie to korzyści ma przynieść, a dla mnie również jaki status po Waszych zmianach będą mieć stworzeni przeze mnie i cira Gospodarze Klubów, to przynajmniej ta cześć wpisów podbarwiona goryczą nie miałby tutaj miejsca.

I to już z moje strony wszystko w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te pozycjonowanie kafelek, czyli listy w przyszłości nie może odbywać się jak do tej pory, czyli najnowszy wpis wrzuca klub na górę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jasnym jest że to Ty jesteś władnym oceniać moja przydatność dla Forum w obszarze pełnienia przeze mnie funkcji moderatora oraz współprowadzącego to Forum.

Bez obaw Vlado, nawet jak ktos nie wszystkimi Twoimi decyzjami sie zgadza, to nie moze nie zauwazyc ile pracy i serca wkladasz w wykonywanie powierzonych Ci zadan.

 

...nie przekształciliśmy małych klubów mając poniżej 1000 postów. Tam zostaje po staremu. Zmiana dotyczy tylko i wyłącznie olbrzymich wątków.

Ot to! Chyba nie ma wiec co szukac dziury w calym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Boxy zmieniliśmy na listę. Prośba o testy i opinie.

 

Co więcej lista jest o tyle lepsza, że wyświetla ostatni napisany post w danym subforum oraz jest ikonka po lewej stronie do oznaczania jako przeczytane.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie poprawimy, aby było bardziej zbliżone do

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i jak już napisało kilka osób za miesiąc nikt nie będzie nawet o tym pamiętał.

 

1) A czy ktokolwiek zwrócił uwagę na fakt, że "Manufacturer's Forum" to nie jest to samo, co zakładka "Kluby" na audiostereo? Dlaczego więc mielibyście się na nim wzorować?

 

2) Z drugiej części zdania wnioskuję, że obiecanej wczoraj ankiety jednak nie będzie nigdy?

 

A w jaki inny sposób widzisz wprowadzenie zmiany na AS? Nawet najlepiej przemyślane poprawki w końcu trzeba wrzucić na produkcję. Warunki testowe, to warunki testowe, ale ostatecznie wszystko musi być wdrożone i tak online.

 

Dałem Wam wczoraj przykład: Discogs Labs.

 

post-24-0-36923100-1529666479_thumb.png

 

Tam najpierw dyskutują proponowane rozwiązanie (w szerokim gronie), a jeśli budzi kontrowersje, to wprowadzają w trybie testowym, zostawiając userom wybór, czy wolą dotychczasową, czy nową wersję. Sprawdza się świetnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

1) A czy ktokolwiek zwrócił uwagę na fakt, że "Manufacturer's Forum" to nie jest to samo, co zakładka "Kluby" na audiostereo? Dlaczego więc mielibyście się na nim wzorować?

A czym się różni? Ogromna większość klubów dotyczy danej marki, no chyba, że masz na myśli wspomniany Klub Hyuny :)

 

2) Z drugiej części zdania wnioskuję, że obiecanej wczoraj ankiety jednak nie będzie nigdy?

Nikt tak nie powiedział. Nie wykluczamy ankiety. Na razie prosimy potestować i dać szansę liście.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni? Ogromna większość klubów dotyczy danej marki (...)

 

Założenia są odmienne:

- klub na AS nie musi dotyczyć marki (miniwieże, WKAiM, Lublin, monitory, muzyka ambient... to tylko przykłady z obecnej pierwszej strony),

- zasady prowadzenia wątków są szczególne - idea "gospodarzy", o czym pisali wcześniej Vlado i Cir.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co w tym całym zamieszaniu warszawski KAiM? No chyba, że przewidujecie rozwinięcie i podział na klubowe dzielnice - wtedy jest to zrozumiałe. Pod klubem warszawskim będą widniały przykładowo kluby Pragi, Wołomina, Muranowa, Ursynowa, Saskiej Kępy... itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Prośba o testy i opinie.

 

1. Zmniejszyć wysokość wierszy na liście subfor.

2. Ikonkę po lewej dostosować do skórki - czerwono-czarną zamiast zielono-granatowej.

3. Wierszy nieparzyste zabarwiać na szaro - jak w standardowej liście.

4. Na ogólnej liście (wątków, które nie są w subforach) wyświetlać też wątki z subfor - da to możliwość sortowania wszystkich wątków w zakładce Kluby. Będzie to też znana stara wersja zakładki Kluby dla niechętnych obecnej rewolucji (np. dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

- klub na AS nie musi dotyczyć marki (miniwieże, WKAiM, Lublin, monitory, muzyka ambient... to tylko przykłady z obecnej pierwszej strony),

I te kluby mogą pozostać wg. starych zasad. Tutaj zgoda.

 

- zasady prowadzenia wątków są szczególne - idea "gospodarzy", o czym pisali wcześniej Vlado i Cir.

Z tym wcale nie jest tak idealnie, bo jak już ktoś pisał tematy często są porzucone przez tych gospodarzy.

 

1. Zmniejszyć wysokość wierszy na liście subfor.

2. Ikonkę po lewej dostosować do skórki - czerwono-czarną zamiast zielono-granatowej.

3. Wierszy nieparzyste zabarwiać na szaro - jak w standardowej liście.

4. Na ogólnej liście (wątków, które nie są w subforach) wyświetlać też wątki z subfor - da to możliwość sortowania wszystkich wątków w zakładce Kluby. Będzie to też znana stara wersja zakładki Kluby dla niechętnych obecnej rewolucji (np. dla mnie).

I to są dobre i cenne uwagi. Co do ikony, to też wróciłem uwagę, że można podmienić na bardziej pasującą kolorystycznie.

 

Ale po co w tym całym zamieszaniu warszawski KAiM? No chyba, że przewidujecie rozwinięcie i podział na klubowe dzielnice - wtedy jest to zrozumiałe. Pod klubem warszawskim będą widniały przykładowo kluby Pragi, Wołomina, Muranowa, Ursynowa, Saskiej Kępy... itd.

Było przenoszone przez programistę z automatu. Faktycznie ten wyrzucamy z subfor.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

- zasady prowadzenia wątków są szczególne - idea "gospodarzy", o czym pisali wcześniej Vlado i Cir.

Z tym wcale nie jest tak idealnie, bo jak już ktoś pisał tematy często są porzucone przez tych gospodarzy.

 

Napisano wczoraj, 21:28

 

Użytkownik hudykot dnia 21.06.2018 - 21:20 napisał

 

Tylko, że niektóre kluby powstały lata temu, a gospodarze już dawno się nie udzielają na AS.

.............................

dlatego dopuszczamy wtedy nowy klub bo jest aktywny gospodarz do prowadzenia lub ozywiamy stary klub wybierajac po konsultacjach nowego gospodarza

sytuacje takie juz były

 

Istnieją Kluby bez aktywnych gospodarzy. Sa to kluby albo całkiem martwe, albo o aktywności sporadycznej. Jeśli nie sprawiają problemów, czyli nie ma z nich zgłoszeń o łamaniu Regulaminu, użytkownicy piszą w nich spokojnie nie nękani przez moderację bo po co? Kluby aktywne traktowane są tak jak napisał cir powyżej. Dopóki niewyznaczony jest aktualny, aktywny gospodarz, funkcje opieki nad takim klubem spełniają moderatorzy, najczęściej ja lub cir.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest już dużo lepiej (czytelniej).

 

Większość klubów poświęcona jest konkretnym markom, więc tak naprawdę niczym to się nie różni od Manufacturer's Forums. Jeżeli już, to formuła 'Klub' na AS jest szersza (to chyba lepiej?), bo obejmuje m.in. takie wydarzenia jak KAiM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość klubów poświęcona jest konkretnym markom, więc tak naprawdę niczym to się nie różni od Manufacturer's Forums.

 

Nie dostrzegasz sprzeczności w tym zdaniu? 'Większość' nie oznacza 'wszystkie'.

 

Formuła jest nie tylko szersza, ale po prostu inna. Budujecie analogię na siłę.

 

Jeśli już chcecie równać do dobrych wzorów, to dlaczego nie do Discogs Labs? Każdy sobie wybierze sposób prezentacji, jaki mu odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 10 zagranicznych forach hifi (w tym wszystkich największych anglojęzycznych). Wszędzie jest to rozwiązane tak samo jak teraz na Audio Stereo.

 

Prosto i czytelnie. Nie ma co wymyślać koła na nowo, bo jest jakiś powód dla którego wszystkie fora przyjęły taki sam format. I jest to najprawdopodobniej wygoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle. Trzeba to dopiescic i bedzie Ok.

 

Reszta jest nizej jak byla. Subfora to sa dla tych najwiekszych. Male widac zostaly jak poprzednio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 10 zagranicznych forach hifi (w tym wszystkich największych anglojęzycznych). Wszędzie jest to rozwiązane tak samo jak teraz na Audio Stereo.

 

Prosto i czytelnie. Nie ma co wymyślać koła na nowo, bo jest jakiś powód dla którego wszystkie fora przyjęły taki sam format. I jest to najprawdopodobniej wygoda.

 

Co nie znaczy, że trzeba to bezkrytycznie naśladować. Tamte fora mają taką strukturę od początku, to forum ma strukturę rozmnażaną przez pączkowanie bez jakiegokolwiek logicznego zamysłu. Ot przyjdzie komuś coś do głowy i od razu na tapetę. Skutki takiego działania są takie jak widać :(

 

W powyższej wypowiedzi najbardziej znaczące jest słowo "najprawdopodobniej". Dlatego, że akurat nie jest to wygodne i szanowny kolega się po prostu myli. Co zresztą zdarza mu się bardzo często. Przeważnie w kwestiach technicznych.

 

I to gdzie kolega jest i gdzie go nie ma raczej nikogo nie interesuje, bo jest to bez znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.