Skocz do zawartości
IGNORED

Apel o przywrocenie szklaneczek pod postami !


fish75

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem w innym wątku w co vlado się wpisuje bez polotu, dał mi ostrzeżenie za "wulgaryzmy" i "nieodpowiedni język". Natomiast trolujacego chama pod każdym moim wpisem pozostawił tak jak był.

 

Absolutnie nie przeszkadza moderacji, że są tu jacyś zapewne opłacani userzy zajmujący się rozbijaniem każdej dyskusji. CHAMSTWA nie widzą. byle wszystko było napisane przez "ą" i "ę".

 

Takie się zrobiło to forum. Wiec jeszcze potrzeba szklaneczech żeby różne chamy i trolle mogły sobie nawzajem lajkować.

 

Jesteś Vlado najgorszym typem na moderatora. Jedynie SławekR mógł się równać ale z innego powodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w innym wątku w co vlado się wpisuje bez polotu, dał mi ostrzeżenie za "wulgaryzmy" i "nieodpowiedni język". Natomiast trolujacego chama pod każdym moim wpisem pozostawił tak jak był.

 

Absolutnie nie przeszkadza moderacji, że są tu jacyś zapewne opłacani userzy zajmujący się rozbijaniem każdej dyskusji. CHAMSTWA nie widzą. byle wszystko było napisane przez "ą" i "ę".

 

Takie się zrobiło to forum. Wiec jeszcze potrzeba szklaneczech żeby różne chamy i trolle mogły sobie nawzajem lajkować.

 

Otrzymałeś regulaminowe ostrzeżenie jako reakcje moderatora na zgłoszenie obraźliwych wpisów oraz notorycznych wulgaryzmów. Twój interlokutor (trollujacy cham) jak go grzecznie nazwałeś, nie obrzucał cię wyzwiskami i nie bluzgał w każdym wpisie jak Ty.

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie dokładnie poczytaj jakimi inwektywami się posługuje troll muls pod każdym moim wpisem. A jeśli tego nie rozumiesz tym bardziej nie powinieneś być moderatorem bo się do tego nie nadajesz. I gdybyś miał choć odrobinę honoru to sam byś, to przyznał i zrezygnował jak mężczyzna a nie kalesony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym ę,ą ,ś,ć.To jezd teraz trendy???a tak marginesie czy był?jest? jakis dobry moderator?

 

To sobie dokładnie poczytaj jakimi inwektywami się posługuje troll muls pod każdym moim wpisem. A jeśli tego nie rozumiesz tym bardziej nie powinieneś być moderatorem bo się do tego nie nadajesz. I gdybyś miał choć odrobinę honoru to sam byś, to przyznał i zrezygnował jak mężczyzna a nie kalesony.

a jakimi to wojtusiu??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno jako użytkownik forum jak i z pozycji moderatora, jestem i zawsze byłem przeciwny "szklaneczkom", które wprowadzały element zawiści, złośliwych ataków, kpin w postaci założonego wątku służącego specjalnie do przyznawania sobie hurtowo szklaneczek, czyli generowały zjawiska dla forum patologiczne.

- szklaneczki były bardzo sympatycznym dodatkiem do tego forum, uatrakcyjniały go w pewnym sensie, jak widac bardzo ich brakuje...nie bardzo rozumiem, dlaczego vlado uważa, ze generowały zjawiska patologiczne ?...a już twierdzenie, ze ktoś założył wątek w celu przyznawania sobie szklaneczek uważam za istne kuriozum ! Szklaneczki powinny zostac przywrócone...z taką modyfikacją, aby było widoczne kto je dał....natomiast jeżeli chodzi o patologię, to za największą w tym forum uważam nieprzestrzeganie raz ustalonych zasad przez moderację....przykład ?....usunięcie ad hoc możliwości zamykania i otwierania ponownie swoich wątków przez userów....moderacja uczyniła to bez zapowiedzi, tylko i wyłącznie aby pokazac ..kto tu rządzi...żenada..!..pzdr..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunięcie ad hoc możliwości zamykania i otwierania ponownie swoich wątków przez userów....moderacja uczyniła to bez zapowiedzi,

Wg regulaminu SITE jest właścielem wpisów Userów. Powołujac się zresztą na prawa autorskie. To jest oczywiście prawna bzdura zapisana w regulamin. Ale skoro jest, to znaczy że właściciel może sobie dowolnie decydować co się stanie z czyim wpisem i z czyim wątkiem.

To nic ze niezgodnie z prawem czy z przyzwoitością.

Jak mogą to robią.

 

"Nie mamy pańskiego płaszcza. I co nam Pan zrobi ???"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to Ty głównie prezentujesz tu megalomańską bufonadę.

- tak zgadzam się...Kubri prezentuje tu megalomańską bufonadę...bardzo trafne określenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinno być tak:każdy forumowicz dostaje pod nickiem "pasek życia",w miarę pisania postów poziom na pasku zaczyna maleć,nic nie piszesz-nic nie ubywa,w momencie kliknięcia pod danym postem przycisku-automatycznie doładowujesz konto autorowi posta.Posty nie miały by oznaczeń popularności.Piszesz dużo i same głupoty,nikt cię nie chce czytać,nie masz zwolenników swojej pisaniny:albo poprzestajesz na samym czytaniu albo pasek spada do zera i...to już koniec,dead,anihilacja.Możesz dalej jedynie czytać.

Elberoth się na to nie zgodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a już twierdzenie, ze ktoś założył wątek w celu przyznawania sobie szklaneczek uważam za istne kuriozum

Kuriozum to właśnie jest to co napisałeś. Tzn, chyba uczestniczyłeś w nim.

 

ABSOLUTNY sprzeciw przeciwko "ego szklankom".

 

Słynny "przewrót majowy" a właściwie jego popularność była spowodowana nabijaniem "lików". W szczególności szklanki klonów, ich żon i pracowników spowodowały, że najbardziej popularne były te najbardziej chamskie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez proponuje aby to dzialalo jak na FB! Szklanka do posta i kto ja napelnil...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Tak Mirku, w tym jednym drobiazgu dotyczącym forum pięknie się różnimy :-) Jestem zdania, iż banowanie użytkowników nieprzestrzegających regulaminu i netykiety jest funkcją należną wyłącznie moderatorom i Administracji Forum. I w tym jak widzę masz jednak takie samo zdanie (od likwidowania jakichkolwiek patologii (regulamin) jest Moderacja.)

Pięknie, ale również diametralnie, co bardzo mnie smuci, gdyż (prawdopodobnie) nie dostrzegasz pewnego aspektu, który przedstawię.

Czy chciałbyś, aby w niedzielne południe w obiadowej porze jakiś lump z gnojówką na walonkach i słownictwem karczmarnym wkraczał na Twe salony ?

Wy Moderatorzy (jak czytałem) nie macie po prostu możliwości przeczytania zawartości całego forum, reagujecie najczęściej na "donosy".

Dlatego, jeśli już któryś z Użytkowników zakłada jakiś temat, to niech w głównej mierze ponosi odpowiedzialność za utrzymanie w nim regulaminowego porządku.

"Chcesz zachować porządek, zachowaj go sam" - to hasełko choć przebrzmiałe nigdy nie straciło na znaczeniu.

 

Serdeczności, Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- szklaneczki były bardzo sympatycznym dodatkiem do tego forum, uatrakcyjniały go w pewnym sensie, jak widac bardzo ich brakuje...

Komu brakuje niech pisze za siebie.

 

To tez proponuje aby to dzialalo jak na FB! Szklanka do posta i kto ja napelnil...

Jestem ciekaw po ile macie lat,bo po wpisach na dzieci....wyglądacie.

 

Szklanecki,pajacyki i jakie jeszce pierdoły som potrzebne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy człowiek jest dumny ze swej przynależności grupowej

Ja zostałem przyporządkowany przez osoby trzecie do tej grupy, ale mi to nie przeszkadza. W tej grupie zawsze występują osoby ciekawe z prawdziwą wiedzą a z elitą bywa różnie. Często to tylko bufonada. Najgorzej jest jak ktoś sam samolubnie przypisuje swoją osobę do elity, którą może nie być ;-).

Pozdrawiam :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, ale również diametralnie, co bardzo mnie smuci, gdyż (prawdopodobnie) nie dostrzegasz pewnego aspektu, który przedstawię.

Czy chciałbyś, aby w niedzielne południe w obiadowej porze jakiś lump z gnojówką na walonkach i słownictwem karczmarnym wkraczał na Twe salony ?

 

Nikt drogi Przyjacielu na takie zachowania nie da przyzwolenia, jednak sytuacja na forum jest inna.

Jeśli zatem pozwolisz, wytłumaczę mój (moderatora) punkt widzenia.

Otóż, zakładający wątek użytkownik jest również gościem na Forum, którego gospodarzem jest jego Właściciel a ten sprawę utrzymania porządku podczas, jak obrazowo określiłeś "niedzielnego obiadu", zlecił moderatorom i administratorom.

Zatem, jeśli rozpoczynający rozmowę w trakcie biesiady zaproszony gość, jest bezpardonowo obrażany lub molestowany w dokuczliwy dla niego sposób przez któregoś ze współbiesiadników, przestaje z takim dyskutować zwracając mu uwagę. Jeśli nadal jest chamsko atakowany, prosi gospodarza przyjęcia o adekwatną reakcję w stosunku do owego gbura. Jeśli gospodarz również oceni to zdarzenie tak jak składający skargę, zapewne obskurant zostanie usunięty od stołu.

 

Serdeczności.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie o szopenie :)

Właściciel kawiarni też udostępnia swój lokal i stoliki. Ale pytasz się poszczególnych ludzi a nie włąściciela, czy możesz się przysiąć komuś do stolika.

Wikidajły też się nikt nie pyta o zdanie i pozwolenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie o szopenie :)

Właściciel kawiarni też udostępnia swój lokal i stoliki. Ale pytasz się poszczególnych ludzi a nie włąściciela, czy możesz się przysiąć komuś do stolika.

Wikidajły też się nikt nie pyta o zdanie i pozwolenie.

 

Owszem, ale z lokalu wyrzuca jego obsługa a nie według swego uznania goście. Przestań wiec piepszyć bo forum to nie lokal kategorii "M".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Zatem, jeśli rozpoczynający rozmowę w trakcie biesiady zaproszony gość....

Problem w tym, że nikt tu nikogo nie zaprasza, a jednak niektórzy się "pchają w walonkach" w dyskurs.

I to takich autor tematu powinien mieć możliwość pozbawiania głosu, banując ich.

Aby móc utrzymać w zakładanej przez regulamin zarówno formie jak i treści teamat.

Ja widocznie zbyt długo "goszczę" na Forum, skoro dotychczas nie zrozumiałem prawideł jakie nim rządzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nikt tu nikogo nie zaprasza, a jednak niektórzy się "pchają w walonkach" w dyskurs.

I to takich autor tematu powinien mieć możliwość pozbawiania głosu, banując ich.

Aby móc utrzymać w zakładanej przez regulamin zarówno formie jak i treści teamat.

Ja widocznie zbyt długo "goszczę" na Forum, skoro dotychczas nie zrozumiałem prawideł jakie nim rządzą.

 

Masz duże doświadczenie Mirku, napisz proszę na ilu i jakich forach forumowicz ma możność banowania innych użytkowników?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale z lokalu wyrzuca jego obsługa a nie według swego uznania goście. Przestań wiec piepszyć bo forum to nie lokal kategorii "M".

Nie prowokuj do chamstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

vlado

Masz rację, że prawie nigdzie.

Ale jest sporo miejsc gdzie moderacja działa. Nie do pomyślenia są chamskie, prostackie wpisy, jakich tutaj jest pełno.

I nawet po ich zgłoszeniu nie reagujecie. No to czasami musi zadziałać gospodarz tematu.

Tylko te fora które stoją na straży obowiązującego w nich regulaminu nie są ukierunkowane li tylko na jak największą ilość postów i wejść. I tu jest problem.

Polecam spojrzeć np. na forum saabklub.pl

Nie do pomyślenia tam jest, żeby uchował się wpis z atakiem personalnym na innego użytkownika. Użytkownicy są karani nawet za notoryczne wpisy z rażącymi błędami ortograficznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vlado

 

Vlado mimo szczerych chęci nie mogę uznać Twojej argumentacji za przekonującą. Albowiem w mojej ocenie fakt, że na innych forach nie ma możliwości banowania nie jest żadnym argumentem. Musimy być kopią innych forów? Gdzie indziej jest dobrze, a u nas może być lepiej.

 

Porównanie do kawiarni jest może mało fortunne. Ja bym powiedział że forum to coś na kształt centrum (malla) handlowego. Jego właściciel użycza powierzczhni poszczególnym właścicielom sklepów (a u nas: autorom wątków). I to oni (jako gospodarze tychże wątków) powinni mieć możliwość decydowania, kogo w danym sklepie obsługują, a kto został tam uznany za persona non grata.

 

Logicznie myśląc: gdyby Właściciel tego Forum uznał funkcjonalność banowania użytkowników przez założycieli wątków za niepożądaną (lub wręcz szkodliwą) - to chyba mocą Jego decyzji owa funkcjonalność znikła by w ciągu max 24 godzin, nieprawdaż? Skoro tego nie zrobił (i jak się wydaje nie zamierza robić) - widać nie ma nic naprzeciw jej istnieniu. Cały ten więc hałas o banowanie przez założycieli wątków może być przeto postrzegany wyłącznie jako nadgorliwość Moderacji (i nikogo innego).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.