Skocz do zawartości
IGNORED

monitory wszechczasów,TOP 20


octavarium
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Piotrek111 napisał:

Ale diy i tak lepsze od rozsypujących się staroci kolumnopodobnych. 

Jakoś poza bezsensowną i osobiście nakierowaną złośliwością nie odnajduję w tej wypowiedzi jakikolwiek merytorycznej treści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2019 o 20:08, soundchaser napisał:

No sorry, ale po raz kolejny widzę, że przeciwnicy sprzętu DIY uważają, że ludzie to idioci.
Czy ktoś im każe wydawać grubą kasę na coś, co brzmi tragicznie? Nie mają własnego słuchu, gustu i preferencji, tylko biorą w ciemno co ktoś im wciśnie?

Dokładnie tak jest. Większość ludzi to idioci. Myślą że jak ktoś wsadzi Scany do obudowy MDF  i sprzeda po kosztach to kupujący  zrobi interes życia. Nie mają własnego słuchu, zdania, preferencji,  są podatni na sugestie innych, kierują się super okazjami, które się po prostu nie zdarzają. Lub wierzą że DIYowcy są lepsi, mądrzejsi od inżynierów, projektantów, techników firm ze światowego topu. O zapleczu technicznym, wiedzy i doświadczeniu szkoda nawet gadać.

W dniu 18.08.2019 o 20:08, soundchaser napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, zibii napisał:

Piotrek niech tam są sobie te starocie i nawet niech grają?. Wyobrażasz sobie takie kolumny w 25m2 gdzie większość osób w takich warunkach słucha?. To musi dopiero wszystko dudnić i walić po uszach, że już nie wspomnę o zadowoleniu ze słuchania.

Słuchałem wielokrotnie różnych staroci z dużymi membranami w takim metrażu i nigdy nic nie dudniło w przeciwieństwie do nowoczesnych pompek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2019 o 20:08, soundchaser napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zibii napisał:

Piotrek niech tam są sobie te starocie i nawet niech grają?. Wyobrażasz sobie takie kolumny w 25m2 gdzie większość osób w takich warunkach słucha?. To musi dopiero wszystko dudnić i walić po uszach, że już nie wspomnę o zadowoleniu ze słuchania.

Gdyby nie fakt, że jestem jednak zwolennikiem umiaru w tej kwestii, to bardzo chętnie jako wielbiciel firmy takie "monitory" albo nawet mniejsze "monitorki" typu 4343 bym zaposiadł. Niemałą lub raczej kluczową rolę odgrywają względy finansowe, więc zazdraszczam, ale o tym jako dżentelmeni nie mówimy ;) Jeżeli chodzi o pomieszczenie, to zgodnie z przysłowiem "aby chleb to i zęby będą". Wszyscy twierdzący, że to buczy bardziej niż monitorki BR z piętnastocentymetrowym wooferkiem nie słyszeli niestety takich kolumn. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nikt nikogo nie przekona ze względu na odrębne stanowiska, więc warto może coś w temacie..

Sądzę, że monitory z koncepcją diy z powodu idei trudno chyba zaliczyć do monitorów top 20 wszech czasów..

Ponawiam mój typ to XN250 ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, babatular napisał:

Dokładnie tak jest. Większość ludzi to idioci. Myślą że jak ktoś wsadzi Scany do obudowy MDF  i sprzeda po kosztach to kupujący  zrobi interes życia. Nie mają własnego słuchu, zdania, preferencji,  są podatni na sugestie innych, kierują się super okazjami, które się po prostu nie zdarzają. Lub wierzą że DIYowcy są lepsi, mądrzejsi od inżynierów, projektantów, techników firm ze światowego topu. O zapleczu technicznym, wiedzy i doświadczeniu szkoda nawet gadać.

To co napisałeś można raczej odnieść do typowej klienteli sprzętu sklepowego (sorry - salonowego) hi-end.
Nie mają słuchu, nie mają preferencji, nie mają nawet gustu. Mają za to szmal...śpią na forsie i nie wiedzą co z nią robić.
W dodatku są snobami, którzy muszą mieć coś "najlepszego", by pochwalić się przed też bogatymi znajomymi, albo po prostu ze zwykłej próżności - mam pieniądze,więc trzeba je na coś wydać.
Kupują więc hi-end, by po prostu go mieć z swoich willach, zdając się na podpowiedzi sprzedawców, którzy wyczuwając jeleni potrafią wcisnąć im wszystko co chcą. Zresztą to nic trudnego, bo jelenie są już złapanymi króliczkami. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

To co napisałeś można raczej odnieść do typowej klienteli sprzętu sklepowego (sorry - salonowego) hi-end.
Nie mają słuchu, nie mają preferencji, nie mają nawet gustu. Mają za to szmal...śpią na forsie i nie wiedzą co z nią robić.
W dodatku są snobami, którzy muszą mieć coś "najlepszego", by pochwalić się przed też bogatymi znajomymi, albo po prostu ze zwykłej próżności - mam pieniądze,więc trzeba je na coś wydać.
Kupują więc hi-end, by po prostu go mieć z swoich willach, zdając się na podpowiedzi sprzedawców, którzy wyczuwając jeleni potrafią wcisnąć im wszystko co chcą. Zresztą to nic trudnego, bo jelenie są już złapanymi króliczkami. ?

Ilu znasz takich ludzi osobiście?

Bo rozumiem, że piszesz to na podstawie własnego doświadczenia a nie tego co przeczytałeś na forach lub w Superexpresie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rochu napisał:

Ilu znasz takich ludzi osobiście?

Oj...bardzo wielu.
Mam Ci podać nazwiska? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, soundchaser napisał:

(...) Nie mają słuchu, nie mają preferencji, nie mają nawet gustu. Mają za to szmal...śpią na forsie i nie wiedzą co z nią robić.
W dodatku są snobami, którzy muszą mieć coś "najlepszego", by pochwalić się przed też bogatymi znajomymi, albo po prostu ze zwykłej próżności - mam pieniądze,więc trzeba je na coś wydać.
Kupują więc hi-end, by po prostu go mieć z swoich willach (...)

Zalecam ostrożność przy tego typu generalizowaniu i wrzucaniu wszystkich do jednego worka.. to bardzo niesprawiedliwe..

Nie wszyscy, których stać na coś więcej niż przeciętnego Kowalskiego to snoby i narcyze.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

To co napisałeś można raczej odnieść do typowej klienteli sprzętu sklepowego (sorry - salonowego) hi-end.
Nie mają słuchu, nie mają preferencji, nie mają nawet gustu. Mają za to szmal...śpią na forsie i nie wiedzą co z nią robić.
W dodatku są snobami, którzy muszą mieć coś "najlepszego", by pochwalić się przed też bogatymi znajomymi, albo po prostu ze zwykłej próżności - mam pieniądze,więc trzeba je na coś wydać.
Kupują więc hi-end, by po prostu go mieć z swoich willach, zdając się na podpowiedzi sprzedawców, którzy wyczuwając jeleni potrafią wcisnąć im wszystko co chcą. Zresztą to nic trudnego, bo jelenie są już złapanymi króliczkami. ?

Tacy ludzie nie kupują Hi-Endu. Nigdy nie będą mieli Hi-end choćby kupili najdroższy sprzęt. Żeby mieć dźwięk hi-end to trzeba być zapalonym wariatem, pasjonatem, szukać, nie odpuszczać, weryfikować.  Tacy nuworysze kupują najdroższe KEFy, B&W, Focale. Słyszałeś żeby UTOPIE grały w wyrafinowany sposób ? Nie słyszałeś bo nikt nie słyszał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kocurro napisał:

Zalecam ostrożność przy tego typu generalizowaniu i wrzucaniu wszystkich do jednego worka.. to bardzo niesprawiedliwe..

Nie wszyscy, których stać na coś więcej niż przeciętnego Kowalskiego to snoby i megalomani.. 

Ależ masz rację. Zdarzają się też normalni audiofile z powołania przy forsie. Oni też padają ofiarą mafii marketingowej "hi-end".?

(nie mylić z mafią narkotykową) wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0002.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, soundchaser napisał:

(...) Zdarzają się też normalni audiofile z powołania przy forsie. Oni też padają ofiarą mafii marketingowej "hi-end"...

Normalny audiofil nie pada niczyją ofiarą, bo nie interesuje go idea hi-endu tylko skupia się przede wszystkim na muzyce i przyjemności z niej płynącej ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, babatular napisał:

Tacy ludzie nie kupują Hi-Endu. (...) Tacy nuworysze kupują najdroższe KEFy, B&W, Focale.

Nie, tacy ludzie chcą mieć coś bardzo drogiego i dlatego celują w hi-end. Nie zależy im na dźwięku, tylko na posiadaniu.
Ale oczywiście później eksponują znajomym z dumą jaki to mają super sprzęt, który stoi w gołym salonie, bez żadnej adaptacji akustycznej.
I oczekują pochwał nie tyle brzmienia, tylko tego wypasionego hi-endu. Brzmienie schodzi na drugi plan, zresztą oni i tak nie są w stanie ocenić jak ten ich hi-end brzmi. ?
 

16 minut temu, babatular napisał:

Żeby mieć dźwięk hi-end to trzeba być zapalonym wariatem, pasjonatem, szukać, nie odpuszczać, weryfikować. 

Ci, o których piszę do nich nie należą, ale zgadzam się, że tacy zapaleńcy istnieją, którzy szukają...z dużą i małą kasą.

 

4 minuty temu, kocurro napisał:

Normalny audiofil nie pada niczyją ofiarą, bo nie interesuje go idea hi-endu tylko skupia się przede wszystkim na muzyce i przyjemności z niej płynącej ? 

No dobra...w takim razie nienormalny audiofil. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skończ wreszcie z tym żaleniem się i wyzłośliwianiem.

Nie każdy musi być milionerem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, soundchaser napisał:

To co napisałeś można raczej odnieść do typowej klienteli sprzętu sklepowego (sorry - salonowego) hi-end.
Nie mają słuchu, nie mają preferencji, nie mają nawet gustu. Mają za to szmal...śpią na forsie i nie wiedzą co z nią robić.
W dodatku są snobami, którzy muszą mieć coś "najlepszego", by pochwalić się przed też bogatymi znajomymi, albo po prostu ze zwykłej próżności - mam pieniądze,więc trzeba je na coś wydać.
Kupują więc hi-end, by po prostu go mieć z swoich willach, zdając się na podpowiedzi sprzedawców, którzy wyczuwając jeleni potrafią wcisnąć im wszystko co chcą. Zresztą to nic trudnego, bo jelenie są już złapanymi króliczkami.

Sound, kotku, trafiłeś w point. Are you jako tako? Nie przychodzi ci do głowy Soundusiu, że zamożni ludzie też mają głowy, które im służą do jedzenia? Nie tylko ty jesz głową, kochaniutki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chicago napisał:

Sound, kotku, trafiłeś w point. Are you jako tako? Nie przychodzi ci do głowy Soundusiu, że zamożni ludzie też mają głowy, które im służą do jedzenia? Nie tylko ty jesz głową, kochaniutki ?

Nie no, Chicago...Przyjacielu - nawet przez chwilę nie pomyślałem o Tobie. ?
Ja wiem, że jesteś bogaty, ale masz głowę na karku i byle gówna byś nie kupił w ciemno.
Ja piszę o snobach, których poznałem osobiście. To są ludzie, dla których muzyka i brzmienie mogą nie istnieć, ale chęć posiadania
jest silniejsza od innych wartości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rochu napisał:

Może skończ wreszcie z tym żaleniem i wyzłośliwianiem się.

Popieram powyższą prośbę..

kolego Soundchaser nie rozumiem skąd tyle żółci i lamentu skoro osiągnąłeś spełnienie i radość z Opalami..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Ja piszę o snobach, których poznałem osobiście. To są ludzie, dla których muzyka i brzmienie mogą nie istnieć, ale chęć posiadania
jest silniejsza od innych wartości.

To już nie jest wesołe.

Może idź gdzie indziej leczyć swoje kompleksy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

(...) To są ludzie, dla których muzyka i brzmienie mogą nie istnieć, ale chęć posiadania
jest silniejsza od innych wartości.

..chcesz być ich sędzią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rochu napisał:

To już nie jest wesołe.

Może idź gdzie indziej leczyć swoje kompleksy.

Ty też wziąłeś sobie do siebie, to co napisałem?
Przecież nie znam Ciebie i nie wiem czy jesteś snobem.
A to co napisałem to prawda, nawet jeśli Ciebie boli.

4 minuty temu, kocurro napisał:

..chcesz być ich sędzią?

Ale o co chodzi? Piszę o snobach hi-endowych nie z gorszą pogardą niż Wy o producentach sprzętu DIY.
Tylko Wy macie patent na swoje racje???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Ty też wziąłeś sobie do siebie, to co napisałem?
Przecież nie znam Ciebie i nie wiem czy jesteś snobem.
A to co napisałem to prawda, nawet jeśli Ciebie boli.

Nie, nie wziąłem do siebie.

Niemniej wiele wskazuje na to, że piszesz to co piszesz aby sobie skompensować jakiś swój własny problem.

 

I prawdę powiedziawszy dałeś mi do myślenia.

I chyba wiem co napędza tych wszystkich wojujących DIY-wców.

Kompleksy, zwykłe ludzkie kompleksy.

 

A przecież audiofilia to tylko zabawa.

Nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kocurro napisał:

kolego Soundchaser nie rozumiem skąd tyle żółci i lamentu skoro osiągnąłeś spełnienie i radość z Opalami..

A co ma piernik do wiatraka?
Wasze wylewanie żółci tutaj wynikają z niedowartościowania z powodu niezadowolenia sprzętowego, że mi tu imputujesz coś takiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie co to jest ten mityczny high end.

No sorry, ale jak sonus faber cenowo, brzmieniowo i wykończeniowo nie jest high end to chyba mówimy o super high end. Parę firm robiło produkty które wyglądały podobnie i grały podobnie, ale dalej za Guarneri Homage trzeba zapłacić 3.5-4k eur a za Usher 4 raz mniej.

Jest kilka firm, któreoferuja takie zaawansowane diy i ich produkty są, moim zdaniem, highendem pełna gębą, ale wiele firm nie będzie się bawiło w takie custom made. Projekt głośnika to trochę pracy i pomiarów oraz koszty prototypów. Myślicie z czas wykwalifikowanego inzyniera jest tani? A co jeśli ma 10 klientów i każdy chce inne brzmienie np. Focal. ( Wiem że Wilson robi jakieś custom wersję zwłaszcza wykończeniowka ale rynek US jest bardzo specyficzny.)Jesli firmie zależy na renomie, to także będzie chciała wypuścić dopracowany produkt. To czas i koszty.

Brzmienie i wygląd, postrzeganie produktu jest wyznacznikiem high end i tylko w wyjątkowych przypadkach można przymknąć oko na drobne niedociągnięcia czy brak tego luksusowego uczucia np. First Watt vs Accuphase.

To coś jak Lambo vs Ariel atom w świecie samochodów.

Mam obecnie first watt sit-3 i to jest pierwszy tranzystor który sprawia że myślę o rezygnacji z lamp. Na high end to nie wygląda ale za to jak gra.

Kolumny dyi trudniej wykonać bez zaplecza technologicznego i know how.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rochu napisał:

I prawdę powiedziawszy dałeś mi do myślenia.

Myśl dalej. ?
 

3 minuty temu, rochu napisał:

I chyba wiem co napędza tych wszystkich wojujących DIY-wców.

Ja nim nie jestem.
 

4 minuty temu, rochu napisał:

Kompleksy, zwykłe ludzkie kompleksy

Nie mam żadnych kompleksów w temacie audio. Możesz mi wierzyć. ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, soundchaser napisał:

(...) A to co napisałem to prawda, nawet jeśli Ciebie boli.

Nawet jeśli, a nawet pomimo tej prawdy uważam, że przekraczasz pewną granicę bardzo mocno osadzoną i widoczną dla ludzi z zasadami.. widocznie się do nich nie zaliczasz.. 

23 minuty temu, soundchaser napisał:

(...) Piszę o snobach hi-endowych nie z gorszą pogardą niż Wy o producentach sprzętu DIY.

Zacytuj proszę choć moją jedną pogardę dotyczącą "producentów" diy...

16 minut temu, soundchaser napisał:

Wasze wylewanie żółci tutaj wynikają z niedowartościowania z powodu niezadowolenia sprzętowego, że mi tu imputujesz coś takiego?

Nie przenoś swoich projekcji na mnie, bo po pierwsze nie piszę w imieniu jakiegoś szanownego grona, a po drugie to nie ja mam za półgłówków ludzi majętnych i po trzecie jestem spełniony z moimi gratami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kocurro napisał:

uważam, że przekraczasz pewną granicę bardzo mocno osadzoną i widoczną dla ludzi z zasadami

Jakie to są granice i jakie zasady? Przeciwnicy DIY ich nie przekraczają?
 

6 minut temu, kocurro napisał:

Zacytuj proszę choć moją jedną pogardę dotyczącą "producentów" diy...

Wiesz co? Nie rozśmieszaj mnie. Wpadłem do tego wątku przypadkiem i od razu natrafiłem,
a Ty tu siedzisz pewnie od początku i nie widzisz?
A może tych niektórych komentarzy nie traktujesz jako pogardę, tylko jako właściwą konstruktywną krytykę?
Można i tak...skąd ja znam taką postawę.
 

11 minut temu, kocurro napisał:

nie ja mam za półgłówków ludzi majętnych

Ja nie uważam ich za półgłówków, więc nie przeinaczaj moich słów.
Doszli do dużych pieniędzy, więc nimi nie są. Są tylko snobami.
 

13 minut temu, kocurro napisał:

jestem spełniony z moimi gratami.

Ja też.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, soundchaser napisał:

Nie no, Chicago...Przyjacielu - nawet przez chwilę nie pomyślałem o Tobie. ?
Ja wiem, że jesteś bogaty, ale masz głowę na karku i byle gówna byś nie kupił w ciemno.
Ja piszę o snobach, których poznałem osobiście. To są ludzie, dla których muzyka i brzmienie mogą nie istnieć, ale chęć posiadania
jest silniejsza od innych wartości.

A skąd wiesz, że jestem bogaty i mam głowę na karku...??? Kto mówił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chicago napisał:

A skąd wiesz, że jestem bogaty i mam głowę na karku...??? Kto mówił?

Bogaty - rzecz względna, ale chyba nie narzekasz na brak $.
A głowę na karku masz - przecież to widać po Twoich wpisach.
Już Ci kiedyś napisałem, nie wchodząc w dupę, że nie ma takiego drugiego jak Ty, co się zna na jazzie.
A kto się tak zna na jazzie, to musi być łebski człowiek. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Soundchaser jutro trzeba wcześnie wstać i chciałbym być wypoczęty, więc nie mam czasu teraz toczyć z Tobą sporów o słowa, ale każdy rozgarnięty widząc Twoją postawę wyciągnąć wnioski będzie umiał, dlatego zachęcam Cię do autorefleksji i zastanowienia się nad swoimi wypowiedziami i przekonaniami.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.