Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, caleb66 napisał:

Mnie interesuje moja kieszeń,ważne żeby była pełna nie interesuje mnie co z trybunałem i sędziami ,niech idą na szczaw jak to jeden z pelowskich prominentow kiedyś powiedział.

Pewnie typowy pisowy durny beton myśli tak jak ceb66 i stąd tak śmierdzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, caleb66 napisał:

Mnie interesuje moja kieszeń

Wiadomo nie od dziś, ani od Środy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywali Polskę w ruinie. Później kraj kartonowy i z mchu i paproci.

Przerośli samych siebie - ulepili państwo z gówna.

 

To spore osiągnięcie, jak na cztery lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, klecha napisał:

Pewnie typowy pisowy durny beton myśli tak jak ceb66 i stąd tak śmierdzi...

Świadomość obywatelska wielu ludzi ograniczona jest do perspektywy własnej pełnej michy. Tacy prawdopodobnie czuliby się świetnie wszędzie, nawet w Korei Północnej czy Iranie - jeśli by tylko mieli tam jakiś przyzwoity standard codziennego bytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bobcat napisał:

Świadomość obywatelska wielu ludzi ograniczona jest do perspektywy własnej pełnej michy. Tacy prawdopodobnie czuliby się świetnie wszędzie, nawet w Korei Północnej czy Iranie - jeśli by tylko mieli tam jakiś przyzwoity standard codziennego bytu.

Skoro posłużyłeś się marksistowską, trafną zresztą tezą, że "byt kształtuje świadomość" przytoczę rozważania na ten temat:

"Tytuł artykułu jest strawestowanym założeniem przypisywanym Karolowi Marksowi. I choć w chwili jego pisania niemiecki filozof miał na myśli kompletnie coś innego, to przytoczony powyżej destylat jego tez stał się hasłem propagandowym socjalistycznych rządów, twierdzących, że „dostatek dóbr konsumpcyjnych zapewni zwiększenie zainteresowania sprawami ideologicznymi w społeczeństwie”. 

Socjalizm odszedł, przynajmniej teoretycznie, do lamusa, osobiście nigdy nie słyszałem, aby którykolwiek z polityków obozu rządzącego, określanego jako prawicowy, głosił takowe idee na poważnie, więc myśl Marksa wydobyłem spomiędzy rupieci, odkurzyłem i wyeksponowałem. Dlaczego to zrobiłem? Dlatego że sam siebie uważam za socjalistę, i to zagorzałego! Tylko proszę Państwa o zachowanie spokoju i niedenerwowanie się! Zapewniam, że nie biegam po mieście z konterfektem Ernesta Che Guevary na koszulce ani nie dążę do zaostrzenia walki klas. Jestem takim socjalistą kieszonkowym, ten „mój socjalizm”, którego nazwę wywiodłem od słowa „socjal”, najprawdopodobniej reprezentuję tylko ja, a jego eklektyczne, populistyczne oraz proste tezy postaram się przedstawić w kilku akapitach niniejszego tekstu i wtedy sami Czytelnicy ocenią, czy można dalej mnie czytać, czy jednak należy resocjalizować lub leczyć.

Leczyć musi się każdy z nas 

Właśnie. Jeden wcześniej, drugi później, ale nikogo to nie ominie. Jak wygląda nasza służba zdrowia, nie muszę opisywać, ponieważ wszyscy wiedzą, że źle było, źle jest i najprawdopodobniej źle będzie. Pytanie: jak długo? Tego pewnie nie wie nikt, ponieważ żadnemu rządowi nie wystarczyło odwagi na tyle, aby radykalnie zmienić „potworka”, powstałego w wyniku czterech wielkich reform gabinetu Jerzego Buzka, a zmutowanego później przez lewicowy rząd Leszka Millera i ukrytego pod niewinnie brzmiącą nazwą Narodowego Funduszu Zdrowia. Przepraszam za mój czarny humor, ale ani to instytucja narodowa, ani zdrowa, tego zaś, gdzie są fundusze, to już naprawdę nie wie nikt. Powtarzana przez polityków  jak mantra fraza, że służba zdrowia jest nie-dofinansowana, spowodowała jakąś niewytłumaczalną apatię, przyzwyczajenie społeczeństwa do obecnego stanu rzeczy i bezradne wzruszanie ramionami, gdy temat jest podejmowany. Po wyborach parlamentarnych roku 2015 liczyłem choć na próby uprzątnięcia tej stajni Augiasza, ale niestety minister Konstanty Radziwiłł nałożonego nań ciężaru zadań nie udźwignął i z autopsji wiem, że w placówkach służby zdrowia na lepsze nie zmieniło się nic. Co będzie dalej? Niestety wciąż jestem pełen obaw, gdyż nie słyszałem, aby do tej pory Łukasz Szumowski, który zmienił na stanowisku K. Radziwiłła, miał jakieś mocne wejście i podjął radykalne kroki naprawcze. Obawiam się, że ten grzech zaniechania może być w przyszłości matką wielu kłopotów PiS-u.

Każda matka ma wiele kłopotów, te zaś, które decydują się na wielokrotne macierzyństwo, mają na jesieni życia kłopot z wysokością własnej emerytury. Jeśli na konwencji Zjednoczonej Prawicy, która odbyła się 14 kwietnia, zabrakło pochylenia się nad sprawą rozwiązania problemów z lecznictwem, to zapowiedź przyznania emerytur dla kobiet, które urodzą i wychowają minimum czworo dzieci, dla mnie jest strzałem w dziesiątkę i jestem pewien, że jeszcze bardziej przyczyni się on do zwiększenia liczby urodzeń. Wszystkich malkontentów, którzy jeszcze niczego nie spróbowali, a już narzekają i wiedzą, że się nie uda, namawiam, aby rozejrzeli się uważnie dookoła siebie, bo wtedy być może dostrzegą, że Polska stała się krainą wózków dziecięcych. Niedowiarków zapraszam do krakowskiej Nowej Huty w okolice placu Centralnego, gdzie bywam codziennie i stwierdzam, że w słoneczne przedpołudnia dominują na nim młode kobiety spacerujące z dziećmi. Nie wiem, czy znajdzie się choć jeden odważny, aby zanegować tezę, że jest to efekt programu 500+. Czy jeśli poprzedni program zdał egzamin celująco, to nie należy iść za ciosem i wprowadzić kolejny? Oczywiście, że należy, a nawet trzeba wprowadzić, ponieważ dzieci urodzone dzięki programowi Mama+ będą za ćwierć wieku utrzymywać dzisiejszych jego przeciwników, twierdzących, że jest to przedsięwzięcie mające utrzymać przy władzy dziś rządzącą partię polityczną.

Dzięki czemu wygrała prawica

Partia polityczna to organizacja, której celem jest zdobycie i utrzymanie władzy, więc osobom krytykującym posunięcia mające zapewnić ugrupowaniu ciągłość sprawowania rządów rekomenduję uzupełnienie wiedzy z podstaw politologii. Między wyborcą a partią musi być swoista symbioza, a wybory wygrywa ten lider, który dokładnie rozumie następujące oczekiwanie wyborcy: „Zagłosuję na was, ale w zamian oczekuję rządów, które zapewnią mi bezpieczne i dostatnie życie”. Tylko tyle i aż tyle. Oczywiście współczesny świat, ukształtowany często przez przekaz medialny, wydaje się o wiele bardziej skomplikowany, ale to jedynie pozory, gdyż ludzie oczekują bezpieczeństwa i „bułki z masłem”, a dopiero gdy mają zapewnione te podstawowe elementy, sięgają po dobra wyższego rzędu. Napisałem banał, prawda? Oczywiście, że banał, ale czy Bronisław Komorowski i Platforma Obywatelska nie zapłacili wysokiej ceny, bo o nim zapomnieli? Kampanie wyborcze oparte na strachu przed Jarosławem Kaczyńskim, głoszenie jakichś bzdur o cofnięciu Polski do średniowiecza oraz popędzanie społeczeństwa, aby za wszelką cenę goniło Europę, spowodowały, że Komorowski stał się jedynie pośmiewiskiem i dziś, nawet przez sprzyjające mu kiedyś liberalne media, jest obwiniany za porażkę zarówno własną w elekcji prezydenckiej, jak i w wyborach parlamentarnych roku 2015, które prawica wygrała głównie dzięki opartemu na rozdawnictwie programowi populistycznemu.

Program populistyczny być może i był, ale skoro stał się skuteczny i nie zdewastował finansów publicznych, to w czym problem? Tak, już słyszę ekspertów opowiadających mi o tragicznej sytuacji na rynku pracy, który został opuszczony przez tysiące kobiet otrzymujących 500 zł na kolejne dziecko, co pozwoliło im nie pracować, i że była to forma przekupstwa. Więc ja zapytam: jaki jakościowo był ten rynek pracy i jakie dominowały na nim gaże, skoro Kaczyński „kupił” sobie wyborców za około 120 euro? Chciałbym, aby ten fenomen został dogłębnie wyjaśniony, gdyż do dziś nie mogę pojąć, dlaczego obecnie nikt nie wspomina o „zielonej wyspie” Tuska, a głównym tematem teraźniejszych rozmów jest prospołeczny program, którego twarzami są kobiety – premier Beata Szydło i minister Elżbieta Rafalska. Powodem jest rozdawnictwo, które jest złe i które nie zastąpi aktywizacji, powiadacie państwo eksperci? Tak, macie rację, rozdawnictwo jest gorsze niż aktywizacja, podobnie jak leczenie jest gorsze niż profilaktyka, ale pacjent, który nazywa się społeczeństwo polskie, ze względu na stan, do jakiego został doprowadzony, potrzebował i potrzebuje zasilenia kroplówką finansową, a nie kolejnym wykładem o dobroczynnym działaniu jarmużu, który pity przez kolejne pięć lat przyniesie poprawę kondycji zdrowotnej. Na dalsze czekanie społeczeństwu już zabrakło cierpliwości.

I zagłosują znów

Jeśli moim Czytelnikom nie zabrakło cierpliwości i dobrnęli oni do tego miejsca, to bardzo dobrze. Ostrzegałem na początku, że jestem socjalistą, tekst będzie eklektyczny i populistyczny, lecz umyślnie nie dodałem, że będzie optymistyczny. Mamy piękną wiosnę, dużo słońca, poprawę kondycji finansowej społeczeństwa, więc nawet ja, zawodowy poszukiwacz dziury w całym, jestem pełen optymizmu i wiem, że mimo zawirowań wokół prawicy efekt będzie dobry. Rekomenduję rządowi pilne prace nad poprawieniem sytuacji w służbie zdrowia, obniżeniem i uproszczeniem danin oraz podwyższeniem kwoty wolnej od podatku, co wzbogaci ludzi i wtedy na was znów zagłosują. Bo byt kształtuje świadomość.
Howgh!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W przypadku PO zielona wyspa i jarmuż zmieniły się w zieloną trawkę i szczaw. I to chyba na bardzo długo.

PS. Nawet w TokFM wypowiadają się lepiej Iranie. Dużo lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymana na krótkiej smyczy PiS tuba rządowa nazywająca się prześmiewczo "niezależna" jest mało wiarygodnym źródłem informacji, a jej oceny i analizy mają wartość śmieciową albo jeszcze mniejszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
35 minut temu, Bobcat napisał:

mają wartość śmieciową albo jeszcze mniejszą.

Źle to oceniasz.....Destrukcja jest wartością ujemną - przywracanie ogłupiałych ludzi do stanu normalnego będzie bardzo kosztowne i zajmie długie lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Pasqual napisał:

Jakby tu powiedzieć - coraz mniej boję się nadchodzącej wojny światowej, bo w miarę szybka śmierć jest lepsza od powolnego zdychania...

Czyli lepiej by bylo gdyby wybuchla kolejna wojna swiatowa. Moze chociaz wtedy odsunietoby Pis od wladzy. Ludzie nie musieliby powolnie zdychac. Tak jak teraz.

?

PS to naprawde cos nowego, tego jeszcze tutaj nie bylo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik telewizyjny to od czasu Jacka nie są żadne wiadomości. To najczystsza propaganda wlewająca głupim ludziom fałsz i zakłamanie obecnej rzeczywistości.

Ludziom głupim, czyli o małej własnej świadomości, wiedzy, kultury. Czyli niestety większości.

Wczoraj np. przy "informacji" o 13-tych emeryturach padły proste słowa, że jeżeli PIS dalej będzie rządzić, to ta dodatkowa emerytura już będzie na stałe, po czym pokazano jakąś szczęśliwą emerytkę z Elbląga, która w końcu po latach mogła pojechać na wczasy do Łeby.

Prymitywne przekazy dla prymitywnych ludzi, ale suweren to łyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Meloman napisał:

Dziennik telewizyjny to od czasu Jacka nie są żadne wiadomości. To najczystsza propaganda wlewająca głupim ludziom fałsz i zakłamanie obecnej rzeczywistości.

Ludziom głupim, czyli o małej własnej świadomości, wiedzy, kultury. Czyli niestety większości.

Wczoraj np. przy "informacji" o 13-tych emeryturach padły proste słowa, że jeżeli PIS dalej będzie rządzić, to ta dodatkowa emerytura już będzie na stałe, po czym pokazano jakąś szczęśliwą emerytkę z Elbląga, która w końcu po latach mogła pojechać na wczasy do Łeby.

Prymitywne przekazy dla prymitywnych ludzi, ale suweren to łyka.

A wiesz dlaczego lyka? Bo po prostu dla wielu emerytow to duzo kasy. Poprzednia wladza miala na tyle w dupie tych biedniejszych, ze obecnej wystarczy tani socjal, zeby kupic przychylnosc ludu.

Ta poprzednia wladza po prostu ponownie probuje dorwac sie do wladzy nie oferujac wlasciwie niczego. A nawet udaje, ze bedzie tak samo rozdawac jak Pis.

Teraz rozumiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Źle to oceniasz.....Destrukcja jest wartością ujemną - przywracanie ogłupiałych ludzi do stanu normalnego będzie bardzo kosztowne i zajmie długie lata.

 

Ogłupianie ludzi i hejt nie zaczęły się w 2015, a 1989 roku. Także możesz mieć rację, że "przywracanie ogłupiałych ludzi do stanu normalnego będzie bardzo kosztowne i zajmie długie lata."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, Meloman napisał:

Prymitywne przekazy dla prymitywnych ludzi, ale suweren to łyka.

z tym suwerenem, trzeba by raczej ostrożniej, bo przypomnienie tego zapisu z Konstytucji,  też ma swoje znaczenie, choćby takie, by tym, którzy już na prawdę są nikim, wydawało się, że mimo wszystko, kimś są, i że mimo wszystko coś mogą.

1 minutę temu, bubusia napisał:

Poprzednia wladza miala na tyle w dupie tych biedniejszych, ze obecnej wystarczy tani socjal, zeby kupic przychylnosc ludu.

I ta poprzednia wladza, po prostu ponownie probuje dorwac sie do wladzy nie oferujac wlasciwie niczego.

Zrozum, że poprzednia, poprzedniejsza i teraźniejsza, robi to co miała i ma robić, bez względu na to czyj ryj w tv zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pizdracka menda Wytrykowski też już pisze pozwy.

 

Nie pomieszczę się z tym popcornem...

Rozumiem, ze odbierasz mu prawo do obrony. A skad wiesz, ze nie bylo tak jak twierdzi:

Podkreśli przy tym, że prezes Gersdorf uznała, że zrzut stanowi jedynie prowokację, którą nie należy się przejmować. "Uznałem zatem, że odbyta z Panią Pierwszą Prezes rozmowa definitywnie rozwiązała problem fikcyjnej konwersacji, w której to miałbym wyrażać się negatywnie wobec Pani Prezes. Dlatego też jestem zbulwersowany, że w swojej wczorajszej wypowiedzi dla portalu onet.pl Pani Pierwsza Prezes nie wspomniała o naszej rozmowie, wypowiadając się w taki sposób, jakby nie znała wcześniej treści przedstawionego zrzutu ekranu" - podkreślił Wytrykowski.

 

No coz, on jest po tej zlej stronie, takze nie ma prawa sie bronic, gdyby byl po tej jasnej, to samo oskarzenie go uznalbys za pisowskie k**estwo.

"wy***rdalaj" dobrze sie sprzedaje. Gdyby okazalo sie, ze to nie on, bylby maly proble. Takze lepiej niech nie pieprzy, tylko od razu potwierdzi, ze to jego pocztowka.

Tak bedzie lepiej dla wszystkich. I popcornu nie trzeba bedzie wpierda....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Meloman napisał:

Dziennik telewizyjny to od czasu Jacka nie są żadne wiadomości. To najczystsza propaganda wlewająca głupim ludziom fałsz i zakłamanie obecnej rzeczywistości.

Ludziom głupim, czyli o małej własnej świadomości, wiedzy, kultury. Czyli niestety większości.

Wczoraj np. przy "informacji" o 13-tych emeryturach padły proste słowa, że jeżeli PIS dalej będzie rządzić, to ta dodatkowa emerytura już będzie na stałe, po czym pokazano jakąś szczęśliwą emerytkę z Elbląga, która w końcu po latach mogła pojechać na wczasy do Łeby.

Prymitywne przekazy dla prymitywnych ludzi, ale suweren to łyka.

Dla porównania: 

Wzorzec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bubusia napisał:

Rozumiem, ze odbierasz mu prawo do obrony. A skad wiesz, ze nie bylo tak jak twierdzi:

Podkreśli przy tym, że prezes Gersdorf uznała, że zrzut stanowi jedynie prowokację, którą nie należy się przejmować.

Gdybym uznanie za prowokację usłyszał z ust samej prezes Gersdorf miałoby to inny ciężar gatunkowy niż gdy mówi to osoba wobec której upublicznione informacje są porażające. 

Tak, każdy ma prawo się bronić. Przy pomocy oczywistych kłamstw i zaprzeczania faktom również. Także zgodnie z zasadą "atak najlepszą formą obrony" metodą straszenia pozwami. Radny PiS skazany za znęcanie się nad żoną też twierdził że przedstawione jako dowód taśmy z nagraniami są zmanipulowane i sfałszowane. Klasyczna linia obrony PiS-dractwa złapanego za rękę na wszelakich podłościach, draństwach, łajdactwach i sk....syństwach. 

Facet powinien być przebadany na detektorze kłamstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meloman napisał:

Wczoraj np. przy "informacji" o 13-tych emeryturach padły proste słowa, że jeżeli PIS dalej będzie rządzić, to ta dodatkowa emerytura już będzie na stałe, po czym pokazano jakąś szczęśliwą emerytkę z Elbląga, która w końcu po latach mogła pojechać na wczasy do Łeby.

A pamiętasz może reklamy OFE i sielankę pod karaibskimi palmami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważny artykuł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może wreszcie tzw. "suweren" przejrzy na oczy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach piachu i trocin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobierają się piconiukom do dupska . Tak Trzymać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadywanka. Kto to powiedział?

– Rządy tych sędziów, którzy uważają się sami za nadzwyczajną kastę z definicji nie mogą być rządami prawa – powiedział (......). Jak dodał „pycha bowiem nie idzie w parze z pokorą, a pokora jest istotą służby, jaką jest władza, w tym władza sądownicza”.

„dlatego podjęliśmy się wielkiej reformy sądownictwa, aby doprowadzić do zmiany postawy, myślenia, mentalności w środowisku sędziowskim, które powinno pamiętać, że demokracja to nie tylko fasada, ale demokracja ma i może mieć wpływ na funkcjonowanie sądownictwa, a sędziowie to nie jest jakaś zamknięta kasta, która sama siebie może wybierać i tworzyć państwo w państwie obok demokracji”.
– Przed nami wielkie wyzwanie na kolejną kadencję dokończenia tej reformy. W tej bitwie, która się toczy, kurz nie opadł, ale nasza wola jest jeszcze silniejsza, aby doprowadzić do zmiany w sądownictwie, na takie, które w pokorze będzie służyć społeczeństwu i państwu

No zerro. Ponad miesiąc temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

A po to m.in. pisiorkom potrzebne "wole sądy", nie przeszkadzać:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jezz napisał:

A pamiętasz może reklamy OFE i sielankę pod karaibskimi palmami?

Pamiętam. Nie ma władzy idealnej. Nigdy nie twierdziłem, że np. PO to partia bez skazy.

Ale z racji wieku pamiętam Dziennik telewizyjny. Po okrągłym stole bywało różnie, ale wiadomości o 19.30 nigdy nie miały formy takiej jak obecnie.

Wróciło telewizja Urbana, jeżeli wiesz kto to był. Przy czym Jurek to przy obecnych mały Kaziu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pewnie typowy pisowy durny beton myśli tak jak ceb66 i stąd tak śmierdzi...
Nie obchodzi mnie zdanie mniejszości czy tam lgbt,ja się nachapie za wasze a wy za moje nie i tak ma być a po wyborach zajmiemy się proniemiecka prasa i innymi mediami żebyście ludziom wody z mózgów nie robili fake newsami z waszych głównych ścieków :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi podwórkowy burek jak wreszcie do jego maleńkiego rozumku zaczyna docierać, że mu się miska oddala? Ano bezsilnie ujada i wyje. I mamy właśnie przykład wyżej, jak nawet do wyjątkowo mało kumatego pisiarskiego trolla w końcu doszło, że już więcej nie zapłacą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, caleb66 napisał:

ja się nachapie za wasze

Ciągłe powtarzanie jak to się nachapiesz, jaki z Ciebie krezus finansowy - dowodzi że jesteś zwyczajny mitoman,  gołod....c i tylko sobie w ten sposób poprawiasz samopoczucie. Ludzie którzy naprawdę coś mają zachowują się diametralnie inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ciągłe powtarzanie jak to się nachapiesz, jaki z Ciebie krezus finansowy - dowodzi że jesteś zwyczajny mitoman,  gołod....c i tylko sobie w ten sposób poprawiasz samopoczucie. Ludzie którzy naprawdę coś mają zachowują się diametralnie inaczej.
Mówisz tak bo jestem czarny .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piewcom tzw. "dobrej zmiany" z pozdrowieniami:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Meloman napisał:

Ale z racji wieku pamiętam Dziennik telewizyjny. Po okrągłym stole bywało różnie, ale wiadomości o 19.30 nigdy nie miały formy takiej jak obecnie.

Zastanawia mnie po co włączasz tv o 19:30.

 

2 godziny temu, Meloman napisał:

Wróciło telewizja Urbana, jeżeli wiesz kto to był

 

Oczywiście, ze nie wiem kto to był

Uwielbiam  mędrków dyskutujących w taki sposób.

33 minuty temu, Bobcat napisał:

Piewcom tzw. "dobrej zmiany" z pozdrowieniami:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No i co, przeczytałeś chociaż ten artykuł do końca?

Może jakiś krótki komentarz ekonomisty, sound jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka punktów w dół i zacznie sie się panika .

 A w panice dopiero głupot narobia .

A jeszcze możliwe strajki , Luxemburg i głowe daj.ę że debile pewnikiem cosik idiotycznego zmalują.

 Celeb , Dzezik?

 Deklarujcie i pokażcie papiery  że majątek cedujecie na swoich ukochanych Panów.

 Partia w potrzebie.

 Ce;eb?

 Ta Twoja 6 to cos warta.Na ilu hejterów starczy?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.