Skocz do zawartości
IGNORED

Na kogo byś głosował jak by wybory odbywały się dzisiaj ?


margaryna85

Na kogo byś głosował jak by wybory odbywały się dzisiaj ?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo byś głosował jak by wybory odbywały się dzisiaj ?



Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie o wiarę chodzi tylko o kolejną głupią sytuację że społeczeństwo nie mając innego wyboru zagłosowało przeciw 8 lat prywaty PO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro_747 ja też mam olbrzymie zastrzeżenia do obsady stanowisk przez PIS. Ale zaznaczam do obsady personalnej, nie do prawa do ich obsadzania.

I znowu nie znam tych ludzi z realnego życia, a tylko z TV. I na podstawie mediów mam takie a nie inne zdanie

 

Pozdrawiam

 

Tu nie o wiarę chodzi tylko o kolejną głupią sytuację że społeczeństwo nie mając innego wyboru zagłosowało przeciw 8 lat prywaty PO

To PO i Nowoczesna są jednak beeee ????

Pogubiłem się

żart - sorry, nie mogłem się oprzeć, ogrzy charakterek.... ;(

 

P.S. ja też od lat głosuję przeciw czemuś i pewnie nie dożyję głosowania za kimś/czymś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ja też od lat głosuję przeciw czemuś i pewnie nie dożyję głosowania za kimś/czymś

 

Może młodszy jesteś, ja już zwątpiłem i nie głosowałem jak całe stado mimo wiadomej przegranej za.

 

A CO! trzeba sobie na stare lata zapewnić trochę luksusu wbrew statystykom i sondażom :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do statystyki. Statystycznie jestem Ci w stanie udowodnić iż Polska jest większą potęgą niż USA. Żaden problem. Wystarczy parę danych pominąć. Nic nie trzeba fałszować

Nie jesteś. Aby dowód był ważny, musi być poprawny metodologicznie, oparty o ogólnie uznane kryteria i wykorzystujący reprezentatywną próbkę danych, czego jak sam napisałeś nie zamierzasz dochować, co czyni ów "dowód" nic nie wartym.

 

A co do astronomii - zmartwię Cię - nią rządzi fizyka. Owszem przypadek możemy rozważać nawet w kategorii filozofii. Ale filozoficzne rozważania o wielkim wybuchu - chyba nie ten wątek ???

Zgadza się. A fizyka opisana jest w całości aparatem matematycznym. Który to zawiera w sobie takie rzeczy jak zdarzenia losowe, procesy stochastyczne i tym podobne, czyli właśnie ów przypadek, zatem faktycznie nie ma potrzeby mieszania filozofii do obiegu Słońca przez Ziemię :-)

 

Ale wracając do Polski i polityki:

 

Jeśli było tak dobrze przez 8 lat czemu jest tak źle ???

 

Jeśli było tak dobrze przez 8 lat czemu Polacy dali kopa całej władzy ???

 

Jeszcze nie jest, dopiero będzie ;-)

 

W kwestii sprzeczności w ocenach Polaków pomiędzy oceną własnej sytuacji a oceną sytuacji w kraju najtężsi socjologowie się głowią i głowią...

 

Moja całkowicie prywatna ocena jest że wszystko przez ośmiorniczki. Gdyby zamówili schabowego albo jeszcze lepiej golonkę, nikt by nie miał pretensji. Ośmiorniczki są tak obrzydliwe, że głosowanie na PiS i Kukiza działa oczyszczająco.

 

24%+5% plus 7% na Nowoczesną po 8 latach rządów, taki sobie ten kop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz, Śmierdzielu Kochany - piąteczkę!:-)

Za tekst (powtórzony), ale bardziej - za te "punkty za sadyzm":)

 

Ostatnio napisałem dwa(!) słowa w temacie jakimsik. Dwa! Słowo! Żadnych wulgaryzmów; przeciwnie...

Zacytuję:

"Głasnąć H....ę". Tu padła nazwa znakomitej, przezacnej, doskonałej firmy, która tylko 'szefy' ma gnidę.

 

Dostałem trzy punkty grzania ławy.

Nie mam pretensji, wszak jeden z moderatorów też musi godnie żyć.

 

Najśmieszniejsze jest to, że jeden z Kolegów, dając mi (jakże to idiotycznie brzmi) lajka - też dostał -3!:-)

 

Co?

Że nie tu powinienem pretensje zgłaszać?

 

Nie mam żadnych pretensji, przeciwnie - utwierdza mnie to w mych podejrzeniach.

 

 

A tu - chciałem sobie po prostu sprawdzić, czy mój nowy klaptop działa!:-)

 

Pozdrawiam, Shreku.

 

Jacek.

 

Ps - zaś mnie chyba palton walnie za trollizm.

I dobrze!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra będę szczery i bezkompromisowy aż do bólu!

 

Głosuję na siebie, dla mnie to najlepsza opcja i Wam to samo radzę.

 

Powiem skromnie, jestem Fajny! Głosujcie także na na mnie a nie tylko na siebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Rozliczenie to podstawa.

Jakie rozliczenie? Co Ty wypisujesz, zjadłeś coś nieświeżego? Większość demoludów poradziła sobie z komuchami w taki czy inny sposób. W naszym żydowskim kondominium na samo słowo rozliczenie, za każdym razem ponad 1 mln sowieciarzy i byłych ubeków stwierdzało dyplomatycznie że to nieetyczne jest. Można kogoś urazić, albo niesprawiedliwie oskarżając doprowadzić do rozpaczliwych cierpień itd. itd. itd.

 

Powyższe jednak nie przeszkadzało tej nowej burżuazji, obsmarowywać gównem gdzie się da i jak się tylko da ludzi, którzy starali się coś w tym kraju zmienić. Michnikowa gazeta, zaprawieni w bojach redaktorzy pokroju Lisa, czy elitki z TVN czynili za każdym razem z tego powodu aferę.

 

Piszecie tu o wolnej Polsce, Waszych obawach o przyszłość itd. O czym Wy kurw@ gadacie? ;) Na 8200 polskich zakładów z@jebano (bo tak należy nazwać tzw. prywatyzację) prawie wszystkie. Zostało jeszcze 16(!) słownie szesnaście. Banki trzeba prywatyzować, bo jak się nie sprywatyzuje to będzie tragedia. Trzeba! Koniecznie! No i co? No i .... .

 

Dziś system bankowy w Polsce ma głęboko w dupie ustawy, ustalenia, propozycje rządu RP, ma w tym samym miejscu obywateli tego kraju i całą resztę. Zielone światło dla kredytów mają te inwestycje, które są opłacalne koncernom powiązanym z tymże systemem. I to tyle. Przyjdą wybory, będziemy głosować, wybierzemy naszych przedstawicieli. Oczywiście. ;) A ponad 750 tysięcy byłych komuchów i ubeków, którzy sprywatyzowali ten kraj oddadzą Wam to co zagarnęli i jeszcze na koniec chlapną Wam dzidę. ;)

 

Kondominium od 1989 było i jest zarządzane zdalnie. Władzy zewnętrznej szalenie podoba się to jak Polacy piorą się po ryjach. O to chodzi. Ateiści kontra katolicy, prawica - lewica itd. itd. itd. Im więcej szumu i wzajemnej nienawiści tym lepiej. Ciżba pierze się po ryjach, jeden nienawidzi drugiego - takim motłochem zarządzać można bez problemów.

 

Rozliczenie, to jest na prawdę dobre. ;) Jak w tym kraju można coś zbudować, jeśli nawet tu na bocznicy antagonizmy są tak silne? Można się co najwyżej obesrać. ;)

 

Och... tekst jest oczywiście nasycony nienawiścią, to jawny antysemityzm. Przerażające. hihi :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Zbig dnia 21.01.2016 - 21:42 napisał

niestety dobrego fachowca na czele CBA zastąpiono kolejnym BMW.

Od razu: nie znam nawet nazwiska tego pana. Ale czemu zakładasz z góry że następny szef będzie gorszy od byłego ??? Jesteś wróżbitą ???

Nie potrzebuję. CV obu panów są publicznie dostępne. Bejda zwyczajnie nie ma kwalifikacji aby dowodzić tej wielkości organizacją o znaczeniu strategicznym dla państwa. Zresztą nawet zrobiono go tylko p.o. aby grzecznie słuchał ułaskawionych.

 

A może nie ma prawa być lepszy bo z nadania pisu ???

Bo nic co z pisu nie może być koszerne ???

Bo taki jest sens Twojej wypowiedzi.

Nie jest ani trochę. Mylisz moje wypowiedzi z własnymi wnioskami na ich temat.

 

A jak będzie jednak lepszy ??? Albo tak samo dobry ???

To będę mile rozczarowany, rzecz jasna ;-)

 

Ale czemu znowu odmawiasz prawa nowemu rządowi do obsadzania kluczowych stanowisk ludźmi do których mają zaufanie ???

Czemu mają ufać ludziom wybranym przez wrogą im formację polityczną ???

Sorry ja bym nie ufał. Nawet jeśli to wspaniali fachowcy, ale polityka to gra dla wrednych chłopców

Tak wiem że służba cywilna i apolityczni fachowcy to dla PiSu abstrakcja

 

Wyświetl postUżytkownik Zbig dnia 20.01.2016 - 00:02 napisał

No nie. Rozliczenie to podstawa.

Jakie rozliczenie?

Nie pojąłeś ironii. Bez odbioru.

 

@Mrok, powiedz mi proszę, jeśli możesz.

Gdzie trzymasz/przechowujesz - swoje pinjendze?:-)

W Skokach?:-)))

A może u Tony'ego? ;-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok jest poważnym, na piedestale - pisowcem.

Nie Ty jego.

On Cię odbierze.

 

Przed szóstą.

 

Ps - to do Zbi(e)ga było. Uważaj!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko dobro tego kraju i jeśli Yeti potrafili by go zagwarantować, będę kibicował Yeti.

Kibicować, to można siatkarzom, Radwańskiej, w ostateczności kopaczom nożnym. To jest właśnie fundamentalny problem, że większość populacji w naszym kraju polityce "kibicuje". Myślą, że można sobie pokibicować, a potem wyłączyć tivi i zająć się innymi sprawami, całkiem nie związanymi z kibicowaniem.

 

Mrok jest poważnym, na piedestale - pisowcem.

Nie Ty jego.

On Cię odbierze.

 

Przed szóstą.

 

Ps - to do Zbi(e)ga było. Uważaj!:-)

 

Eee tam. Najpierw zadzwoni, że nie wie jak trafić, tak jak wszyscy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem pobiją babę z lewej i porwą rodzinę z prawej.

Fakt - polskie, teraz - narodowe! policje - bedą tak mogły legalnie.

 

W majestacie "ajem de girl" Ziobrescu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozliczenie? Co Ty wypisujesz, zjadłeś coś nieświeżego? Większość demoludów poradziła sobie z komuchami w taki czy inny sposób. W naszym żydowskim kondominium na samo słowo rozliczenie, za każdym razem ponad 1 mln sowieciarzy i byłych ubeków stwierdzało dyplomatycznie że to nieetyczne jest. Można kogoś urazić, albo niesprawiedliwie oskarżając doprowadzić do rozpaczliwych cierpień itd. itd. itd.

 

Wskutek tego w większości byłych demoludów gospodarka kwitnie a dobrobyt aż kłuje w oczy, a u nas nędza.

 

Kolega ruszy dupę i przejedzie się po sąsiadach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mało czasu ? przecież wg polskojęzycznych mediów PIS powinien spełnic literalnie wszytski obietnice w 2-3 miesiące . To nic że innym brakło na to 8 lat....

A jak sejm w nocy głosuje to smute ogłaszają :)

 

Fakt, osiem lat katowni.

I miało być lepiej, w końcu Bieńkowska stwierdziła, że za 5000 robi głupi, albo złodziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicować, to można siatkarzom, Radwańskiej, w ostateczności kopaczom nożnym. To jest właśnie fundamentalny problem, że większość populacji w naszym kraju polityce "kibicuje". Myślą, że można sobie pokibicować, a potem wyłączyć tivi i zająć się innymi sprawami, całkiem nie związanymi z kibicowaniem.

Jesteś strasznie protekcjonalny wiesz o tym ???

A i jeszcze jedno - dopowiem cytatem z Ciebie, pasuje idealnie:

Nie pojąłeś ironii. Bez odbioru.

...................................................................................................................

 

A potem pobiją babę z lewej i porwą rodzinę z prawej.

Fakt - polskie, teraz - narodowe! policje - bedą tak mogły legalnie.

Masz jakieś przykłady tego pobicia, czy jak przekupka tylko plotkujesz ????

Bo tych przekupek ostatnio mnóstwo na forum - może wreszcie jakość warzyw się poprawi...

 

A czy to nie smutni panowie z ABW nie weszli za rządu poprzedników do mieszkania intrernauty bo pozwolił sobie na krytykę - wykorzystując jego niewiedzę prawdą ???

O podsłuchiwaniu dziennikarzy i najeździe na redakcję - co prawda mniej widowiskowej niż ta u Mickiewicza to nie warto pisać....Bo przecież językiem @Zbiga: "Polacy nic się nie stało" lol.....

 

Ciekawe są wyniki ankiety z pierwszej strony - ale kto by tam się ankietami przejmował. "Komu marchewkę komu" ;-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskutek tego w większości byłych demoludów gospodarka kwitnie a dobrobyt aż kłuje w oczy, a u nas nędza.

 

Nowoczesnakropka zmieni to permanentnie i..NALEŻY w to wierzyć, jak w przyjazd tramwaju na przystanek pekaesu w Pcimiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Zbig dnia 22.01.2016 - 23:33 napisał

Kibicować, to można siatkarzom, Radwańskiej, w ostateczności kopaczom nożnym. To jest właśnie fundamentalny problem, że większość populacji w naszym kraju polityce "kibicuje". Myślą, że można sobie pokibicować, a potem wyłączyć tivi i zająć się innymi sprawami, całkiem nie związanymi z kibicowaniem.

Jesteś strasznie protekcjonalny wiesz o tym ???

To nie ja nazywam innych "złociutkimi"

 

A i jeszcze jedno - dopowiem cytatem z Ciebie, pasuje idealnie:

 

Wyświetl postUżytkownik Zbig dnia 22.01.2016 - 23:24 napisał

Nie pojąłeś ironii. Bez odbioru.

Nie będę się narzucał. Dyskusje ze zwolennikami prawicy zawsze kończą się tak samo. Obrażają się albo używają argumentów "a u Was biją murzynów" albo wypisują tony akapitów bez związku z pierwotnym tematem albo wszystko naraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja nazywam innych "złociutkimi"

Od razu po tym słowie przeprosiłem, liczyłem na poczucie humoru i wysoko Kolegę oceniłem, bo pierwszy post bez bluzgów.. Mój błąd. Podwójny.

 

Nie będę się narzucał. Dyskusje ze zwolennikami prawicy zawsze kończą się tak samo. Obrażają się albo używają argumentów "a u Was biją murzynów" albo wypisują tony akapitów bez związku z pierwotnym tematem albo wszystko naraz.

Zachowujesz się kiedyś jak moja 9 letnia córka, jak jej się wykazało złe rozumowanie, brak jakichkolwiek argumentów - foch.

Tylko na boga ojca - ona miała 9 lat !!!! I chodziło o barbie.

 

i na koniec jest mi przykro, prosiłem, żeby z tego tytułu iż nie klaszczę jak mi kod każe nie wrzucać mnie do żadnego worka.

 

Ja jestem z tej mniejszości co myśli samodzielnie - po raz n-ty powtórzę....

 

I na koniec taka refleksja, nie podjąłeś ze mną w dyskusji, nie próbowałeś obalić moich argumentów - liczyłem na jakieś wiekopomne odkrycie iż słońce krąży wokół ziemi....

Dostałem tylko dziecinnego focha....

OK masz rację w jednym ta dyskusja nie ma sensu..... Może za kilkanaście lat - ale nie wiem czy będzie mi się chciało chcieć....

 

I jeszcze na koniec założyliście sobie wątek fanów kodu - ok. Jak pojawi się tak ktoś kogo to śmieszy, płaczecie jak dzieci i prosicie żeby dać wam jeden wątek tylko dla was.....

Sami natomiast............................

Może zostańcie w tym jednym w tą 10, spijajcie z dzióbków i będziemy mieli chociaż 10 szczęśliwych ???

 

Oderwanych od rzeczywistości, ale szczęśliwych.

Widzisz mnie stać na taki gest - a do kościoła nie chodzę, radia M nie słucham, gazety wybiórczej nie kupuję....

Ucz się waść tolerancji.....

 

Serdeczności...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ankiety są przerażające! 32 zdeklarowanych pissmanów...

I Arku(orq) dla niepoznaki na Kukiza :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu wierzy w to, że słyszą kable, gniazdka, listwy, to i w nowy PiS oraz Antosia Trotyla uwierzą.

P.S. Zauważyliście, że wszyscy, którzy deklarują oddanie głosu na .Nowoczesną, to... całkiem inteligentni ludzie ;-) Jednak moja teoria ma sens!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy:

Kto głosował na: PIS

margaryna85, Koolo, Shrek777, RADUL, marek-1969, kickdown, 747, Ultro, neomammut, witek_z, piter z, bitupt, fetek, pandre341, daru0105, Traper, T.Rex, Korner, Morel, melgibson, Boresk, vladomir, ten8, stefan5000, chudar, Audio-Fanka, awietek, Jacchusia, xniwax, pit66, caleb66, sterreydon

Faktycznie zdecydowana większość wyznaje audiovoodo

 

Kto głosował na: NOWOCZESNA

Jaro_747, wojciech iwaszczukiewicz, Lech36, dd6, argus, Tadeiro, shane63, eq, noquarter, daris666, SzuB, Keef'98

 

Ale SzuB słyszy kable i inne ustrojstwa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjątek, który potwierdza regułę ;-)

Ale cytuje Kaczmarskiego, to go wrzuca do tych "dobrych" :-D

 

Dla wyborców PiSu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata ten, kto zrobi taką ankietę będzie musiał przygotować szczoteczkę do zębów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca oczywiste, że za dwa lata PiS będzie miało najmniej 77 procent poparcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje RAZEM.

I jeszcze: NIE LUBIĘ GŁUPICH ANKIET

 

 

 

Wyświetl postUżytkownik Zbig dnia 23.01.2016 - 23:18 napisał

To nie ja nazywam innych "złociutkimi"

Od razu po tym słowie przeprosiłem, liczyłem na poczucie humoru i wysoko Kolegę oceniłem, bo pierwszy post bez bluzgów.. Mój błąd. Podwójny.

Wiesz, to trochę wygląda jak takie celowe podcięcie na boisku i potem zaraz podanie pomocnej ręki. Proponuję unikać na przyszłość bo skarżenie się potem, że inni to dopiero faulują, słabo wypada na takim tle.

 

Wyświetl postUżytkownik Zbig dnia 23.01.2016 - 23:18 napisał

Nie będę się narzucał. Dyskusje ze zwolennikami prawicy zawsze kończą się tak samo. Obrażają się albo używają argumentów "a u Was biją murzynów" albo wypisują tony akapitów bez związku z pierwotnym tematem albo wszystko naraz.

Zachowujesz się kiedyś jak moja 9 letnia córka, jak jej się wykazało złe rozumowanie, brak jakichkolwiek argumentów - foch.

Tylko na boga ojca - ona miała 9 lat !!!! I chodziło o barbie.

Boga proponuję w to nie mieszać, zwłaszcza że obaj jesteśmy niepraktykujący zdaje się? Podałem Ci trzy przykłady zachowań, poprzedzone zwrotem bezpośrednio nawiązującym do Twojego życzenia zakończenia dyskusji - gdzie tu jest foch?

 

Próba narzucenia relacji rodzic-dziecko w dyskusji to strasznie prymitywny chwyt, dobra rada - nie rób tego więcej, bo się aż prosi o złośliwy komentarz nt. wysokiej inteligencji obecnych 9-latków ;-)

 

i na koniec jest mi przykro, prosiłem, żeby z tego tytułu iż nie klaszczę jak mi kod każe nie wrzucać mnie do żadnego worka.
No przykro mi bardzo, ale do wątku o prześladowanych przez KOD jeszcze nie dotarłem, z czego się jeszcze bardziej cieszę. Fakt, to że ktoś głosował na PiS wcale nie uprawnia do nazywania go zwolennikiem prawicy, właściwie to nawet wręcz przeciwnie, sorry za skrót myślowy.

 

Ja jestem z tej mniejszości co myśli samodzielnie - po raz n-ty powtórzę....

Widzisz, używanie argumentów ad personam można jeszcze zrozumieć, w końcu to dyskusja o polityce, ale wystawianie sobie samemu laurki to już tylko śmieszność. Gorąco odradzam takie wstawki.

 

I na koniec taka refleksja, nie podjąłeś ze mną w dyskusji, nie próbowałeś obalić moich argumentów

Mam Ci tu wypunktować moje odpowiedzi z poprzednich wpisów na które nie raczyłeś zwrócić uwagi tylko zająłeś się komentowaniem moje skromnej osoby? Naprawdę tego chcesz?

 

 

- liczyłem na jakieś wiekopomne odkrycie iż słońce krąży wokół ziemi....

To musielibyśmy się trochę cofnąć w czasie. Lubię podróże, więc jak dysponujesz sprzętem...

 

Dostałem tylko dziecinnego focha....

Jak wyżej...

 

OK masz rację w jednym ta dyskusja nie ma sensu..... Może za kilkanaście lat - ale nie wiem czy będzie mi się chciało chcieć....

I to oczywiście nie jest ani trochę protekcjonalna uwaga ;-)

 

I jeszcze na koniec założyliście sobie wątek fanów kodu - ok. Jak pojawi się tak ktoś kogo to śmieszy, płaczecie jak dzieci i prosicie żeby dać wam jeden wątek tylko dla was.....

Sami natomiast............................

Może zostańcie w tym jednym w tą 10, spijajcie z dzióbków i będziemy mieli chociaż 10 szczęśliwych ???

 

Oderwanych od rzeczywistości, ale szczęśliwych.

Nie wiem o czym mówisz. Nie zakładałem tu żadnego wątku, jeżeli jestem czyimś fanem, to ewentualnie Radwańskiej. Polityka to nie jest miejsce na bycie fanem albo kibicowanie, już to tłumaczyłem.

 

Widzisz mnie stać na taki gest - a do kościoła nie chodzę, radia M nie słucham, gazety wybiórczej nie kupuję....

Bardzo elegancki doprawdy, proponowanie komuś żeby się zamknął w gettcie... Może jeszcze do kompletu jakiś emotikonek z wyprostowaną prawą rąsią...?

 

Ucz się waść tolerancji.....

Na pewno nie od Ciebie.

 

Serdeczności...

Jak najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjątek, który potwierdza regułę ;-)

Ale cytuje Kaczmarskiego, to go wrzuca do tych "dobrych" :-D

 

 

Bez przeszczepu wątroby. A Kukiz to ten zły, bo jeszcze nie potrzebuje.

 

Tylu wierzy w to, że słyszą kable, gniazdka, listwy, to i w nowy PiS oraz Antosia Trotyla uwierzą.

P.S. Zauważyliście, że wszyscy, którzy deklarują oddanie głosu na .Nowoczesną, to... całkiem inteligentni ludzie ;-) Jednak moja teoria ma sens!

 

Nastolatki z umysłami uszkodzonymi przez system edukacyjny trzeciej rzplitej wierzą guru ekonomii ezoterycznej Pietruszenke Przywróćnamkoryto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ignorowani: jaro_747; ayran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.